365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring

    Go down 
    +11
    norbbi77
    bobo3s
    mrjoe
    Zpower
    csongor
    Devi
    attici89
    frigyes
    gergo
    wasted
    attilaboot
    15 posters
    Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
    SzerzőÜzenet
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyCsüt. Aug. 07, 2008 10:36 pm

    Mar alig vartuk !!!! Vegre:
    King Of Europe Drift EB 8. & Magyar Drift Bajnokság 4. Futam

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring 22610


    A hozzászólást attilaboot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 07, 2008 11:03 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyCsüt. Aug. 07, 2008 10:59 pm

    Dear Drifters of Europe!

    The Hungarian Drift Association would like to invite You to be a part of the 8th round of 2008 King of Europe Drift Series. Here are some informations about the unique Night Drift Race on Máriapócs.


    The track:
    The RabócsiRing is Hungary’s most modern and also most visited racetrack. Certified internationally and memorable about last year’s King Of Europe Final with the night tsuiso drift event. The longitude is 910 meters, width between 10 and16 meters. On the race, 5 corners will be under valuation, the 4th and 5th is a left turn with three angles, and the surface has an angle too, like oval tracks. The parking lot for the racers has electricity, 220v, toilets and showers especially for those who sleeps in campers or in tents. The whole place are under non stop surveillance of a professional guarding team.


    Entry cost:
    We count with about 50 drifters (there is a max limit of 50 drivers).

    Training - Friday (22nd August): 30€ or 7.000,- HUF
    KoE night drift race – Saturday (23rd August): 50€ or 12.000,- HUF
    Team Drift race – Sunday (24th August): Free

    Online registration: http://www.drifter.hu/index2.php?mod=racepro

    Tyre mounting is free for the registered racers, as alwalys! Any racer can get two more person to enter free, as a helper, serviceman or family, and one vehicle as a service car.


    Price of admission for spectator:
    Training - Friday: Free
    KoE night drift race – Saturday: 10€ or 2.500,- HUF
    Hungarian Drift Series and Team Drift race – Sunday: 8€ or 2.000,- HUF


    Time schedule:

    Friday (Training)
    09.00-16.00: Admin open for registration
    09.45: Briefing
    10.00-13.00 Training
    13.00-13.30 Break
    13.30-18.30 Training

    Saturday: (KoE)
    09.00-09.45 Open for registration, and technical check
    09.45-10.00 Briefing
    10.00-13.00 Training
    13.15-14.00 Drift Taxi
    14.00-14.30 Break (Exclusive girl car wash)
    14.30-15.00 Open ceremony - pageantry
    15.15-16.15 Qualification Group 1
    16.30-17.00 BMX stunt show
    17.15-18.15 Qualification Group 2
    18.15-18.45 Drift Taxi
    19.00-19.15 Tsuiso Briefing and result annunciation
    19.15-20.30 Top32 tsuiso
    20.30-21.00 Streetfighter Fire show
    21.15-23.00 Top 16/8/4 and the Final
    23.00-23.15 Award ceremony
    23.15-24.00 Concert: NaTo, Akkezdet Phiai
    00.00-02.00 Party - DJ

    Sunday: (HDA and Team Drift)
    10.00-10.30 Open for registration, and technical check
    10.30-12.00 Training
    12.00-12.30 Drift Taxi
    12.30-13.00 BMX stunt show
    13.00-13.15 Briefing
    13.30-14.00 Open ceremony - pageantry
    14.00-17.00 HDA Tsuiso Top32/16/8/4 and Final
    17.00-17.30 Break, Team drift briefing
    17.30-18.30 Team Drift
    18.30-19.00 Award ceremony


    KoE Awards:
    Winner: Cup + 300 euros in cash + 300 euros in KW coupon rebate
    Second place: Cup + 200 euros in cash + 200 euros in KW coupon rebate
    Third place: Cup + 100 euros in cash + 100 euros in KW coupon rebate


    Press information:
    Accreditation (for media, press, photo) is only before the event! To enter free, must be at the gates before 10am on the day of the race. For working on the racetrack, must wear the H.D.A. visibility vest. The vest is free, caution for using is 5000 HUF or 20 euros. Send a mail to: sajto@drifter.hu with all the information about the represented media.

    The Hungarian Drift Association have again (as always) a professional video (XPROVID Film) and photographer team!

    If ANY questions please do not hesitate to call or write us
    More information on the english section of the http://www.drifter.hu website

    Best regards:
    Hungarian Drift Association

    +36 70 250 7777
    info@drifter.hu

    DRIFTER.HU


    A hozzászólást attilaboot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 11, 2008 11:53 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    wasted
    600HP
    600HP
    wasted


    Férfi
    Hozzászólások száma : 988
    Age : 38
    Város : SM
    Autóm : Oútóú
    Registration date : 2007. Dec. 28.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyCsüt. Aug. 07, 2008 11:28 pm

    Szunyogsprejt es szeket ne felejtsunk el vinni magunkal Laughing Na meg valamit ami melegit Cool

    u.i. Es vigyuk Gergot magunkal , szerintem 1.000.000szor jobban tudna komentalni a dolgokat mint a multkori komentator Wink
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyPént. Aug. 08, 2008 8:44 am

    Basszus, nem jó az időpont! ááááááááááááááááááááááááááá ez nagyon fájt.
    Augusztus 23án lagziba megyek Budapestre, viszont délben indulok vissza az Evóval és nagyon fog csodálkozni a párom, amikor a GPS véletlenül Máriapócs felé diktálja az utat. Szóval vasárnap délután ottvagyok, öltöny-nyakkendőben. A múltkori éjszakai futam se volt rossz, sőt: szuper volt. De a mostani leirás alapján ez még jobb lesz. Szurkolóbannerhez van még anyagom, ha kértek Smile)
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyHétf. Aug. 11, 2008 6:56 pm

    Szoval. Megrobalom osszeszedni a mondanivalomat par szoban de szorit az ido.
    Holnap majd bovebben ecsetelem, de a lenyeget leirom most:

    Mint tudjatok 23-24 Augusztus, pirosbetus nap a naptarban Razz
    Ugy lenne a helyes hogy kihasznaljuk ezt a kett napot es mindenki kijone erre a 2 napra. Csinaljuk mar ugy hogy minnel tobben menjunk, dumalunk, szorakozunk megismerjuk egymast. Na meg persze ne feledkezunk el a lenyegrol a Driftrol. Higyetek el van latnivalo, mi voltunk mar paran es tudjuk hogy milyen kiralysag a Rabocsiring, a szervezes tuti, adrenalin tuti, tisztasag - kultura, parkolohely, parkfermeben lehet bameszkodni-okosozni.
    En nem hisszem hogy kozuletek van olyan ember aki ne tudna 2 het allat 2000Ft-ot szakitani egy ilyen hetvegere. Szeretnem tehat ha mindenki eljone, akiinek nincs autoja az is, valahogy elvisszuk, ugy csinaljuk hogy jo legyen. Persze akinek van autoja vagy tud szerezni ugy lenne a tuti ha autoval jonne.
    Szoval nem szeretnem senkitol azt halani hogy nem tudok eljoni azert-meg ezert, aki tartsa magat valamire is es azt mondja magarol hogy autosportkedvelo de nem jon ki, hat az nem igazi autos. Nem akkarom azt sem halani hogy ha XY is jon a forumrol akkor en nem megyek stb stb. sot azt szeretnem ha mindenki szolna havereknek, rokonoknak, szomszednak, elensegnek stb stb. Johet veled baratno, barat, anyos .... Persze olyan is van akkinek tenleg van valami halaszthatattlan ugye es nem kamu a duma akkor tenlek OK hogy nem jon. Az is korekt ha valaki nem tud joni vagy csak egy napra, mert oka van ra, akkor nem mondhatok semit. De akinek beirom az igazolatlan hianyzast az negyon megszivaja Wink mar csak azert is mert kimarad valami jooooobol!
    Legyen ez egy igazi 365hp-s megmozdulas. Ne punyadjatok gyerekek! Ha mar van ez a 365hp es tartod magad valakinek ebben a kozosegben mutasd meg te is hogy vagy es letezel, es mi Szatmariak is vagyunk paran akik osszefgognak ha kell. Minel tobben megyunk annal nagyobb buli lesz.
    Holnaptol megkeresek mindenkit szemelyesen, MSN-en, telefonon, vagy barmi modon hogy egyeztesunk.
    Ne hanyagoljuk ezt a lehetoseget, nem sokszor van a kozelben hasonlo rendezveny. Mivel tudjam meg motivalni egyesek kozombos negativ szatmari gondolkozasat? Laughing Nem is irok tobbet, mert lehet az sem tesz joot ha tul hosszura sikeredik a mondanivalom. Roviden anyit meg hogy szerintem aki ide sem jon ki egyut velunk az nem igazi 365hp-s. Es egyesek most lehet azt gondoljak: na es akkor leszarom, mi-ki az a 365hp. Na az ilyenekel van a baj, es nincs szuksegunk az ilyen emberekre, es nem vesztunk semit ha nem 365hp tag.
    Remelem sikerult par embernek felnyitni a szemet es raebreszteni arra hogy tegyen is valamit es tartozon valahova. Nem kerjuk hogy valtsd meg a vilagot csak anyit hogy ha ugy erzed hogy hozzank tartozol akkor eljosz es ottleszel.
    Nagyon jo lesz, ebben biztos vagyok.


    A hozzászólást attilaboot összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 11, 2008 10:09 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    frigyes
    110HP
    110HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 100
    Age : 46
    Város : Satu Mare - Szatmárnémeti
    Rólam : Sok jó helyen kis ember is elfér!
    Autóm : Opel Astra Classic II., 1.6, 105HP.
    Registration date : 2007. Dec. 25.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyHétf. Aug. 11, 2008 7:16 pm

    mekkora egy hozzászólás... Shocked
    miről van szó benne? Wink
    Vissza az elejére Go down
    http://www.25ora.ro
    Vendég
    Vendég




    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyHétf. Aug. 11, 2008 11:06 pm

    frigyes hogy te mindig meg tudsz nevettetni... :lol!: :lol!: :lol!:
    Attila te meg fel nyitottad a csipaimat:) Very Happy :lol!: :cheers:
    Vissza az elejére Go down
    frigyes
    110HP
    110HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 100
    Age : 46
    Város : Satu Mare - Szatmárnémeti
    Rólam : Sok jó helyen kis ember is elfér!
    Autóm : Opel Astra Classic II., 1.6, 105HP.
    Registration date : 2007. Dec. 25.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyKedd Aug. 12, 2008 9:52 pm

    Na, megmondom mi van...
    Az van, hogy frigyesék mennek.
    Frigyes Himself, meg asszonypajtás, sátorral.
    Figyelem!!!
    Frigyes az alkoholturizmust elkötelezettje!
    Lesz nála vagy 3,65HP!

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Hp11
    Vissza az elejére Go down
    http://www.25ora.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyKedd Aug. 12, 2008 11:42 pm

    Laughing Még pár nap, és itt van Máriapócs, ahol garantáltan nem fog elaludni senki, főként azért mert már tavaly is híre ment szerte a világon az esti King of Europe Drift EB versenyének ausztrál fórumokon, Európai és amerikai videó megosztókon, portálokon is hírt adtak az eseményről! Idén pedig még nagyobb dobással készülnek a rendezők! Nagy buli lesz ....
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyCsüt. Aug. 14, 2008 9:46 pm

    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyPént. Aug. 15, 2008 10:37 am

    Ja, van egy picike kis roszhirem, a jegy a helyszinen drágáb lesz mint 2000FT.

    De nem lesz sokkal drágább a helyszinen sem, nyugi.
    Akit érdekel az elövétel: tehát, TEX jegyirodákba, vagy a neten az www.eventim.hu hálózatán szombatra 2000, míg vasárnapra 1500 a belépő!
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyPént. Aug. 15, 2008 10:46 am

    Devil Tuning Autó szépségverseny a KoE EB alatt!

    CLICK
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyPént. Aug. 15, 2008 5:02 pm

    Jo hir, a szervezök felajánlotak par belepot 2darabot, 1 napra szolot, lazan meglehet nyerni. Hamarosan közéteszek egy nyereményjátékot ahol megtudjátok a mikéntjét és hogyanját hogy hogy juthatok a birtokukba ezeknek a belépöknek. Figyeljétek a föoldalt !

    :lol!:

    Apropo! Jovoheten kapok par plakatott es szorolapot, aki tud segiteni terjeszteni jelentkezzen, please. Thank's
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    frigyes
    110HP
    110HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 100
    Age : 46
    Város : Satu Mare - Szatmárnémeti
    Rólam : Sok jó helyen kis ember is elfér!
    Autóm : Opel Astra Classic II., 1.6, 105HP.
    Registration date : 2007. Dec. 25.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptySzomb. Aug. 16, 2008 7:49 pm

    Van pár sportszerkesztő barátom (Hírlap, Friss, Glasul SM).
    Olyságba betenni nem kéne?
    Vissza az elejére Go down
    http://www.25ora.ro
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyHétf. Aug. 18, 2008 1:53 pm

    Ne haragudjatok hogy igy kozlom de mar vegleges a dontesem hogy nem megyek mariapocsra... sajnalom fiuk!
    tudom h kurvara banni fogom de ez van...
    Vissza az elejére Go down
    wasted
    600HP
    600HP
    wasted


    Férfi
    Hozzászólások száma : 988
    Age : 38
    Város : SM
    Autóm : Oútóú
    Registration date : 2007. Dec. 28.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyHétf. Aug. 18, 2008 4:14 pm

    En mar nagyon várom a szombatott hogy végre menjünk szivjunk jo kis gumifustott Twisted Evil
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyHétf. Aug. 18, 2008 6:27 pm

    Hmmm, itt lejebb lathassatok a vegleges programot es a napi belepoket.
    A helyzet ugy all hogy szombati napra 2,500FT es vasarnapra 2,000FT a belepo.
    Ezt ha megeroltettem kicsit magam matekbol akkarhogy is szamolom 4,500 FT 2 napra/1 fo. Ehez jon a benzinkoltseg, pontosaban szolva uzemanyagkoltseg plusz ez-az koltopenz.
    Lehet hogy ebbol csak Szombati napi kirucanas lesz, szerintem dontson a tobbseg, es egy mindenkiert mindenki egyert allapon ha csak egy napra megyunk akkor mind csak egy napot valaljunk be. Varom a velemenyeket....

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Index_10
    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Progra10

    Es vegul kedvcsinalonak imme egy Szanto Nikolett video:
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Vendég
    Vendég




    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyHétf. Aug. 18, 2008 7:38 pm

    Azzal kezdem hogy en bele szerettem ebbe a csajba Shocked es a tobbi meg chnasliurhf.,mz cil;uasrh ocsem
    fojtatom azzal hogy a szombati program KKKKK urva joooo lesz:D es en szerintem ha diszno legyen kover es maradjunk vasarnap is..nagyon remelem lesz anyi zsetonom hogy szombat vasarnap el totyogjek ottan mert nagyon kecsegteto az ejjel is:D de legyen mindenki egyert egy mindenkiert alapon!
    Vissza az elejére Go down
    wasted
    600HP
    600HP
    wasted


    Férfi
    Hozzászólások száma : 988
    Age : 38
    Város : SM
    Autóm : Oútóú
    Registration date : 2007. Dec. 28.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyHétf. Aug. 18, 2008 7:49 pm

    Szerintem szombat Smile
    Bar nekem a vasarnap mar levan foglalva igy en csak szombaton tudok majd ottlenni , de szerintem a szombati progi a lenyeg nem?
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyHétf. Aug. 18, 2008 8:12 pm

    wasted írta:
    Szerintem szombat Smile
    Bar nekem a vasarnap mar levan foglalva igy en csak szombaton tudok majd ottlenni , de szerintem a szombati progi a lenyeg nem?

    Szerintem is szombat a lenyeg, de ugy van ahogy tuningwr is mongya, ha mar diszno legyen kover.
    Na meg jo lett volna dumalgatni este a driftfenybe, reggel Rabocsiringen ebredni, stb stb ...
    Ja, meg igy semi kedvem levezetni odaig, lehet hogy akkor nem is megyek autoval?

    Apropo, mig el nem felejtem, akkinek van plusz 5.000FT az ne felejtse otthon, be lehet fizetni egy felejthetettlen DRIFT TAXI-ra !!!!
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Devi
    365HP
    365HP
    Devi


    Férfi
    Hozzászólások száma : 446
    Age : 41
    Város : Szatmar metropolisz
    Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyHétf. Aug. 18, 2008 9:47 pm

    Barhogy szamolom 2 napra ketten az asszonyal 2 misi alatt nem jovunk ki... nekem ez egy kicsit sok most... de ahogy a tobseg dont... 1 napra mi is kiugranank...
    Vissza az elejére Go down
    csongor
    280HP
    280HP
    csongor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 236
    Age : 39
    Város : Szatmar City
    Autóm : bmw e36
    Registration date : 2008. Aug. 18.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyKedd Aug. 19, 2008 11:46 am

    nagyon keves jelentkezot latok edig, legalabis it Sad
    en szombaton ot lenek....nah talan belefer a vasarnap is ha elfogadtok. Ahogy mar elhangzot a tobseg tont.
    Vissza az elejére Go down
    Zpower
    70hp
    70hp



    Férfi
    Hozzászólások száma : 70
    Age : 43
    Város : near Nagykaroly
    Autóm : KIA Carens 1.6
    Registration date : 2008. May. 22.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyKedd Aug. 19, 2008 12:15 pm

    Jo szorakozast hetvegen! En is ott lennek ha nem pont augusztus23 lenne a hazassagi evfordulom az asszonnyal scratch . Talan kinezek penteken, vagy vasarnap delutan. DE vigyazzatok ha mentek, mert allitolag "cápaveszély" lesz. :lol!:
    Vissza az elejére Go down
    Vendég
    Vendég




    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyKedd Aug. 19, 2008 7:00 pm

    Lehet hogy maradi vagyok de en nem tudom mit ertel azon hogy capaveszely..meg magyarazna nekem valaki?
    Vissza az elejére Go down
    wasted
    600HP
    600HP
    wasted


    Férfi
    Hozzászólások száma : 988
    Age : 38
    Város : SM
    Autóm : Oútóú
    Registration date : 2007. Dec. 28.

    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring EmptyKedd Aug. 19, 2008 7:03 pm

    TUNINGwr írta:
    Lehet hogy maradi vagyok de en nem tudom mit ertel azon hogy capaveszely..meg magyarazna nekem valaki?

    Fakabát Razz
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring
    Vissza az elejére 
    1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
     Similar topics
    -
    » King of Europe (KoE) Drift EB 2009, Augusztus 21-22.
    » King of Europe DRAGRACING, September 4-5-6 Kiskunlachaza.

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Archívum: :: Autosport, DragRacing, Tuningshow, Offroad .... 2008-
    Ugrás: