365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring

    Go down 
    +11
    norbbi77
    bobo3s
    mrjoe
    Zpower
    csongor
    Devi
    attici89
    frigyes
    gergo
    wasted
    attilaboot
    15 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
    SzerzőÜzenet
    Vendég
    Vendég




    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyKedd Aug. 19, 2008 7:09 pm

    koszike Laughing
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyKedd Aug. 19, 2008 7:27 pm

    Csongor, nem leszunk kevesen, hid el. Ti hanyan josztok az autoban?
    Ugy lesz hogy szombaton 11 vagy 12 kor indulunk, majd meg megmondom pontossan....
    Addig is csak szolok mert mi mar megtanultuk a sajat borunkon hogy mit kell vinni:
    1. Minel tobb zseeet.
    2. Campingszekek
    3. Napernyo is jo ha van...
    4. Szunyogspray, szunyogriaszto, szunyogolo...
    5. Hutotaska sok asvanyvizzel, uditovel, energiaital.
    6. Keves kis kalya (ott is van kaja...)
    7. Banner, pl: Hajra NIKI !!! vagy Hajra PUCI
    8. Fenykepezo, aksik, sok hely a kartyan (videokamera)
    9. Valami vastagab ruha estere.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Zpower
    70hp
    70hp



    Férfi
    Hozzászólások száma : 70
    Age : 43
    Város : near Nagykaroly
    Autóm : KIA Carens 1.6
    Registration date : 2008. May. 22.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyKedd Aug. 19, 2008 8:40 pm

    capaveszely mit jelent!?!? Hat hogy egy csomo CapaBMW (mint a tied) dzsal majd le meg fel. Shocked Very Happy (E21 es E30-asokat capanak hivtak). bounce
    Vissza az elejére Go down
    mrjoe
    280HP
    280HP
    mrjoe


    Férfi
    Hozzászólások száma : 247
    Age : 47
    Város : Szatmarnemeti
    Autóm : Honda Civic ED
    Registration date : 2008. Jun. 15.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyKedd Aug. 19, 2008 11:14 pm

    az e 30 ast kis Mackonak hivjak Very Happy
    Vissza az elejére Go down
    http://www.4tuning.ro
    csongor
    280HP
    280HP
    csongor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 236
    Age : 39
    Város : Szatmar City
    Autóm : bmw e36
    Registration date : 2008. Aug. 18.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptySzer. Aug. 20, 2008 2:37 pm

    en edig egyedul vagyok az autoban
    hoszu a lista - kezdhetem beszerezni a dolgokat Smile
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptySzer. Aug. 20, 2008 4:20 pm

    Ime a sorsolás.... KoE

    Gratulálok a nyerteseknek, és részvétem a többieknek... Laughing




    A szerencse három forumozonknak és egy kivülálonak kedvezett:
    1. JASON
    2. WASTED
    3. FREDDY
    4. *BOGDAN

    Csak jelzem, a következö hasonlo sorsolást megprobáljuk szinvonalasabra....
    félmeztelen lányok, zenei hátér HDMI minöségü felvételen. Adig ez van. Laughing


    A hozzászólást attilaboot összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 20, 2008 6:50 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptySzer. Aug. 20, 2008 4:26 pm

    A 23-kai Mariapocs KoE kapcsolatban akikkel edig beszeltem hogy jön e? UPDATE: 20.Aug.2008

    NEV / KIVEL / (szerintem)Menyire tuti hogy jon / Autoval ? *-nem biztos *-igen

    Attila Boot / Csilla / 99% / *
    Frigyes / nem jön (mert paraszt)
    Bubu / nem jön (lagzi)
    Devi / Baratno / MrJoe / 95% *
    MrJoe / 95%
    Gergo / (Még)Baratno / 75% / * Vasarnap
    Jason / 90%
    Freddy / 90%
    *Robi / Haverek / 80% / *
    Tuningwr / 55% / *
    Atici / 70 / *
    Sanci / 65 /
    Norby / ? / ?
    Bobo / Barátnö / 100% / *
    Wasted / *Csabi / 95% / *
    Moldy007 / Nem jön (Csenger, motorosbuli)
    PandaDVD / Nem jön
    Andras / ? / 45% / *
    *Bogdan / Haverek / 80% / *
    Sandro666 / ? / ?
    Csongor / ? / 80% / *
    Trefan / 50%
    Cristi / 80%


    A hozzászólást attilaboot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Aug. 20, 2008 6:53 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    bobo3s
    110HP
    110HP
    bobo3s


    Férfi
    Hozzászólások száma : 176
    Age : 45
    Város : Szatmarnemeti
    Rólam : Bikinicsunajt
    Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
    Registration date : 2008. Jun. 17.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptySzer. Aug. 20, 2008 5:42 pm

    Bobo/ baratno/ 100%/ kawasuzuka/+2 ulo hely
    Vissza az elejére Go down
    mrjoe
    280HP
    280HP
    mrjoe


    Férfi
    Hozzászólások száma : 247
    Age : 47
    Város : Szatmarnemeti
    Autóm : Honda Civic ED
    Registration date : 2008. Jun. 15.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptySzer. Aug. 20, 2008 11:32 pm

    Mr.Joe+1 fo 100%
    Vissza az elejére Go down
    http://www.4tuning.ro
    norbbi77
    110HP
    110HP
    norbbi77


    Férfi
    Hozzászólások száma : 135
    Age : 46
    Város : Satu Mare
    Registration date : 2008. Mar. 17.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21, 2008 3:42 am

    Mostmar 100 % hogy nem tudok menni. Banyan viszont ott leszek.
    Vissza az elejére Go down
    wasted
    600HP
    600HP
    wasted


    Férfi
    Hozzászólások száma : 988
    Age : 38
    Város : SM
    Autóm : Oútóú
    Registration date : 2007. Dec. 28.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21, 2008 8:08 am

    WasteD \ Baratno \ Csabi 100%
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21, 2008 11:30 am

    Tehát, az indulás kb. következöképen zajlik le:

    Helyszin: A végsö találkozohely és kiindulopont, a határ elöti benzinkut, bal odalt.

    Idö: Szombat, Aug. 23. 11.30 -tol gyülekezö, piszmogás, okosozás, ez-az.
    Pontosan déli 12-kor indulás. (akki adig nem ért oda, sorry)

    Tudnivalok:
    1- Azok akik nem jönnek autoval már most vegyék fel a kapcsolatott autos társainkal egyeztettés véget. Azért is mondom ezt mert öket már itt a városban fel kell venni mielöt indulnánk a határ elöti találkozohelyre, logikus nem? Szerintem olyan 6-8 autora lehet számitani.
    2 - Indulunk együt, ki-ki vérmérsklete alapján vezessen majd meg amenyit bir a pénztárcája. Ha lehet hagyuk otthol a vagánykodást. Elöl szerintem egy olyan auto menjen amely diktálja az iramot persze betartva (legalább ugy nagyábol a sebeséghatárokat) és a többiek követik megfelelö távolságbol. Akkinek persze tul lassu a tempo az huzzon elöre, csá. Egy olyan SAFETI CAR kell amelykben van GPS és Radardetector is. Ki jelentkezik SAFETY CAR-nak? Ha valaki lemarad szerintem legkéssöbb Máriapocsnál várjuk be. Gondolom mindenki tugya hogy magyarország területtén milyen drasztikusak a büntik. Ja! Kell még egy médiaauto, amely néha leelözi a bandát majd jo elöl megál filmezni meg fényképezni... (majd ne higyétek azt hogy azért huzz elöre mert versenyezni akkar)
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21, 2008 11:33 am

    a radardetektort gyorsan töröld ki, az szigoruan tilos Magyarországon használni.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21, 2008 11:38 am

    RADARDETEKTOR Wikipédia:

    " ....mert a radardetektorok használata Magyarországon nem tiltott, de több országban büntetnek érte"

    KLICK
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Jeff
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 52
    Age : 52
    Város : Temesvar
    Rólam : Quarter mile
    Registration date : 2008. May. 31.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21, 2008 12:04 pm

    Magyarorszagon megengedett a radardetektor hasznalata. Onnan tovabb mar nem, sot, a tulajdonodban se lehet - tolem Nemetorszagon elkoboztak mert a kesztyutartoban talaltak. Ha hasznaltam volna, buntetes is jart volna.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.flashtuning.ro
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21, 2008 1:07 pm

    Akkor bocsi! félreinformáltak az okosok.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    andras
    New user
    New user
    andras


    Hozzászólások száma : 12
    Age : 52
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : ..............
    Registration date : 2008. Aug. 07.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21, 2008 5:11 pm

    sziasztok
    en nem tudok menni szombaton de vasarnap ott leszek
    jo szorakozast
    Vissza az elejére Go down
    andras
    New user
    New user
    andras


    Hozzászólások száma : 12
    Age : 52
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : ..............
    Registration date : 2008. Aug. 07.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21, 2008 5:14 pm

    es ami a radardetektort ilet nekem sosem szoltak semit
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21, 2008 5:22 pm

    UPDATE:
    attilaboot írta:
    Tehát, az indulás kb. következöképen zajlik le:

    Helyszin: A végsö találkozohely és kiindulopont, a határ elöti benzinkut, bal odalt.

    Idö: Szombat, Aug. 23. 11.30 -tol gyülekezö, piszmogás, okosozás, ez-az.
    Pontosan déli 12-kor indulás. (akki adig nem ért oda, sorry)

    Tudnivalok:
    1- Azok akik nem jönnek autoval már most vegyék fel a kapcsolatott autos társainkal egyeztettés véget. Azért is mondom ezt mert öket már itt a városban fel kell venni mielöt indulnánk a határ elöti találkozohelyre, logikus nem? Szerintem olyan 6-8 autora lehet számitani.
    2 - Indulunk együt, ki-ki vérmérsklete alapján vezessen majd meg amenyit bir a pénztárcája. Ha lehet hagyuk otthol a vagánykodást. Elöl szerintem egy olyan auto menjen amely diktálja az iramot persze betartva (legalább ugy nagyábol a sebeséghatárokat) és a többiek követik megfelelö távolságbol. Akkinek persze tul lassu a tempo az huzzon elöre, csá. Egy olyan SAFETY CAR kell amelykben van GPS és Radardetector is. Ki jelentkezik SAFETY CAR-nak? Ha valaki lemarad szerintem legkéssöbb Máriapocsnál várjuk be. Gondolom mindenki tugya hogy magyarország területtén milyen drasztikusak a büntik. Ja! Kell még egy médiaauto, amely néha leelözi a bandát majd jo elöl megál filmezni meg fényképezni... (majd ne higyétek azt hogy azért huzz elöre mert versenyezni akkar)


    A hozzászólást attilaboot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Aug. 21, 2008 5:25 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    csongor
    280HP
    280HP
    csongor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 236
    Age : 39
    Város : Szatmar City
    Autóm : bmw e36
    Registration date : 2008. Aug. 18.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21, 2008 5:24 pm

    sracok nalam van 2 hely ha ugy gondoljatok, mert edig egyedul vagyok az autoba. Hatul egy kiseb termetu ember el fer.
    A vegen hogy maradt ....csak szombat vagy egesz hetvege?
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21, 2008 5:26 pm

    csongor írta:
    sracok nalam van 2 hely ha ugy gondoljatok, mert edig egyedul vagyok az autoba. Hatul egy kiseb termetu ember el fer.
    A vegen hogy maradt ....csak szombat vagy egesz hetvege?

    Mindenki marad amenyit akkar, de a többség szomabat este indul vissza...
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Vendég
    Vendég




    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyCsüt. Aug. 21, 2008 8:15 pm

    Nalam a helyzet a kovetkezo..csak 20% hogy megyek mert az "uj" motromba kell fektetni penzt es ha nem marad minimum 2 millam nem megyek..sajnalom de ez van nincs honnan elokaparjak zsetont! ha netan valtozik irok!
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyPént. Aug. 22, 2008 12:58 pm

    Kicsike kis jooo hir, rádioba most bemondták hogy szeptember egyig nem büntettik azokat akik nem vesznek utadomatricát ("rovinieta")
    Nem mintha eddig vettem volna..... Razz Ez hogy kapcsolodik ehez a topikhoz? Hát mert elméletileg a határig lévö utszakasz is bele essik ... Ugyi. bounce
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Zpower
    70hp
    70hp



    Férfi
    Hozzászólások száma : 70
    Age : 43
    Város : near Nagykaroly
    Autóm : KIA Carens 1.6
    Registration date : 2008. May. 22.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyPént. Aug. 22, 2008 8:30 pm

    En nem leszek ott holnap az tuti (amit rohadtul sajnalok Sad ), de legalabb ma ott voltam az edzesen es remek volt. Nagyon jo lesz a show az mar biztos. Kerenyi Adam remek formaban van (eddig a futomuve is tuti), Denes Mikinek egy darabig doglodott a hacsi, aztan mintha elvarazsoltak volna olyan brutal koroket nyomott :affraid: , es olyan hangja lett az autonak mint egy raketa. Puci csak a delutan kozepen erkezett meg a csapattal (nem kapkodtak el a dolgot), de johettek volna elobb is mert nem tuntek olyan erosnek a bemutatott korei(mar a tobbihez kepest). Szeles Adorjan autojat nem lehetett latni, viszont ot magat igen(talan a kocsi kulon jon, es csak holnap!?!?), Szanto Niki javult sokat, ma magabiztosabban nyomta mint az OB nyitofutamon majusban. Kulfoldrol itt az egesz Kok csalad, a fater jol nyomja, a fiuk meg meg tanulhatnak egy kis magabiztossagot Nikitol. Sajnos nem jelent meg az edzesen egyetlen hazank fia sem, aki kepviselhetne a kornyeket( pl. Tengu Crying or Very sad ). Egyre tobb az E36-os karoszerias BMW (talan megy ki a drift divatbol az E30?!?!). Jojjon egy par kep holnapig :cheers: :

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Csapat10

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Capato10

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 110

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 210

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 310

    Jo szorakozast mindenkinek!!! :cheers: :cheers: :cheers:
    Vissza az elejére Go down
    Freddy
    280HP
    280HP
    Freddy


    Férfi
    Hozzászólások száma : 349
    Age : 37
    Város : Szatmárnémeti
    Registration date : 2007. Dec. 25.

    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 EmptyPént. Aug. 22, 2008 9:59 pm

    Nagyon szépen köszönjük az ízelítőt holnapra. Máriapócs vigyázz.... Jövünk
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring   drift - A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring - Page 2 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    A King Of Europe Drift EB 8. Futam, Máriapócs / Rabócsiring
    Vissza az elejére 
    2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
     Similar topics
    -
    » King of Europe (KoE) Drift EB 2009, Augusztus 21-22.
    » King of Europe DRAGRACING, September 4-5-6 Kiskunlachaza.

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Archívum: :: Autosport, DragRacing, Tuningshow, Offroad .... 2008-
    Ugrás: