365hp FORUM

365hp minden napra egy lóerő

www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!

Share | 

Mitsubishi Lancer Evo IX

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
gergo
V.I.P
V.I.P

Male
Hozzászólások száma : 508
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

TémanyitásTárgy: Mitsubishi Lancer Evo IX   Csüt. Aug. 21, 2008 12:11 pm

Nem volt könnyű dönteni, ezelőtt másfél évvel. Csak úgy emlékezetböl: irtam levelet a Honda Trading-nek, hogy új fekete klimás TypeR érdekel, az EP3-as. Sajnos már nem volt, az S2000-eset ajánlották. Ahhoz nem voltam túl merész. Subaru Legacy, irtam levelet az akkori dealernek, még az Alexandrion előtti időkből. Kétliter, négykerék, szívóboxer, elegancia, stílus. Ez már túl puha. Aztán érkezett a telefon, mint a Mátrixban: "Szatmáron van a sárga Evó, két órára" Válasz: "Jövök" Olyan izgatottan álltam a Corvinilor sarkán, mint amikor az első igazi nőmet vittem igazi fagyizni a tűzoltótorony tövébe.

És még mindig itt van, és még mindig imádom.

Vannak autók, amelyeknél gyorsabb:

És van, amelyeknél nem:

Ami biztos: menyasszonyszállitáshoz ideális.

Hosszú idő után megérkezett hozzá pár cucc: a cél nem az, hogy hangos röfögős disznó legyen a körforgalomban, a megrendelt alkatrészeket úgy válogattam össze, hogy lehessen mindennap is használni, dugóban és munkában is egyaránt, Jeff tanácsára könnyű finom szerkezeteket kerestem, pl a könnyített lendkerék, az elektronika upgrade pedig hamarosan érkezik.

Eddigi változtatások:
K&N panel filter. Könnyedebb lélegzés, egészséges életmód Smile
Software upgrade: állórajt revlimit módosítás és egyéb finomságok: www.flashtuning.ro

ami most érkezett:
-ACT HD Clutch Kit, utcán és dugóban is kitűnően használható kuplungtárcsa és nyomlap, fejből nem tudom de k...va sok newtonmétert bír a szet.
-ACT Prolite könnyített lendkerék
-Megan Racing Turboback kipufogórendszer, gözöm sincs hányas, de kb 70-es átmérővel, plusz egy kis elegáns silencer, a 16-os mikró termopán ablakainak védelmére és a szomszédok örömére.
-Ferodo Racing DS2500 fékbetétek, az eredeti Brembo is lassitott mint egy betonfal, kiváncsi vagyok ezekre.

Lehetett volna még sokezer dollárnyit, de egyelőre ennyi elég. Szerviz: Nastor Engineering. Fotódokumentáció is lesz a munkafázisokról, holnap estére kész kell legyen mert irány Budapest.

Sokat lehetne még irni az autóról, hogy vajon jobb-e mint az Impreza, hogy az AudiRS4es az kényelmes, meg a Nasa műholdja is fenn van magasan az égen, de nem érdekel. Ami biztos, nagy gondban leszek pár év múlva hogy mit vegyek. Addigis, 6-7-8000 RPM
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
Devi
365HP
365HP

Male
Hozzászólások száma : 446
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 20.

TémanyitásTárgy: Re: Mitsubishi Lancer Evo IX   Csüt. Aug. 21, 2008 11:21 pm

Es az ember azt hiszi hogy egy evot mar nem lehet tovabb spekelni... Shocked
attilaboot
Admin
Admin

Male
Hozzászólások száma : 2416
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Mitsubishi Lancer Evo IX   Hétf. Aug. 25, 2008 5:05 am

Mi a helyzet az EVO-val? Kész van, startra készen? Bejáratás? Közzeledik a hétvége....

_________ www.365hp.ro ________
http://www.365hp.ro
Jeff
V.I.P
V.I.P

Male
Hozzászólások száma : 52
Város : Temesvar
Rólam : Quarter mile
Registration date : 2008. May. 31.

TémanyitásTárgy: Re: Mitsubishi Lancer Evo IX   Szomb. Szept. 20, 2008 7:51 am

Ha Gergo eljonne Kiskunlachazara, meg tudnank piszkalni a progit ugy hogy az auto jol is menjen a sok hardware modositas utan. Lenne ra egy teljes napunk. Maskulomben en pentektol vasarnapig ott leszek, csajostul...
http://www.flashtuning.ro
Boozilla
New user
New user

Male
Hozzászólások száma : 18
Város : M.o.
Rólam : JDM Forever
Autóm : HKS Nissan Skyline R32 GT-R
Registration date : 2008. Sep. 25.

TémanyitásTárgy: Re: Mitsubishi Lancer Evo IX   Csüt. Szept. 25, 2008 11:22 am