365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     Miért nincs Autos összetartás nálunk?

    Go down 
    +10
    CRV
    SM-91-JDM
    Gucy
    DTMwr
    csongor
    gergo
    Szambi77
    attici89
    Devi
    attilaboot
    14 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
    SzerzőÜzenet
    mrjoe
    280HP
    280HP
    mrjoe


    Férfi
    Hozzászólások száma : 247
    Age : 47
    Város : Szatmarnemeti
    Autóm : Honda Civic ED
    Registration date : 2008. Jun. 15.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 EmptyPént. Jan. 29, 2010 10:54 am

    Szambi77 írta:
    Miutan labra all a maci en igyis ugyis ki akarom probalni ugyhogy ki fogok menni az ACR pisztara egy delutan vagy egy hetvegen... Ha tobben leszunk majd, akkor viszunk egy liter kavet is meg egy zacsko pufuleccet Zsir

    Egyetertek Szambival en is ki megyek veled es ki probaljk az autot viszem a kavet te meg hozd a pufulecet hahota hahota
    Vissza az elejére Go down
    http://www.4tuning.ro
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 4:23 pm

    Na és a sok autós összetartásos meg csapatos szövegelés után, végre szerveztünk egy jó hangulatú kis "családi" versenyt a hétvégén. Mi hoztuk a kajához a hozzávalókat, Csoma elkészítette, Szambi és Attici hozták a fát.

    Még annyi kérés volt a Dávid részéről hogy a végén a gumikat valaki pakolja össze és vigye vissza a helyére. Hát, ez senkinek sem jutott az eszébe. Haverség, barátság, nagy dumák, állunk zsebredugott kézzel, jaj dejó, jaj de szép, és mindenki boldogan megy haza. Én pedig holnap reggel kimegyek összeszedni a gumikat és nagyon boldog vagyok hogy egy ilyen összetartó csapat létezik, aki ennyire figyel a másikra.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 4:44 pm

    En a multkor mar elnezest kertem amiert nem segitettem elhordani a gumikat viszont most nem erzem magam kakasnak 2 dologbol kiindulva :
    1) mikor en haza mentem meg voltak akik mentek a palyan ;
    2) ezuttal en mar ott voltam 9-kor es vittem fat ahogy megigertem es segitettem a palya felepitesen is.
    Apropopooooo, tobb terep auto is volt ott amekel konyu lett volna ossze dobni a gumikat es egy helyre aztan kipakolni... szoltam is valakinek de mar nem tudom kinek de nem is az szamit, fo hogy tobben voltunk ot...

    P.S. azert szivembol remelem hogy a jó hangulatú kis "családi" verseny nem azert volt megtartva mert sok autós összetartásos meg csapatos szövegelés volt Neutral
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    DTMwr
    365HP
    365HP
    DTMwr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 567
    Age : 39
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem fontos :P
    Autóm : Egyedi BMW E30
    Registration date : 2009. Dec. 09.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 EmptyHétf. Feb. 01, 2010 10:40 pm

    Halgatok es szegyelem magam hogy en is ott voltam es tenyleg el huztunk es "B*sztunk" ra Neutral
    Nem csak en hanem tollem fontosabbak is el huztak pedig ok jobban kerulgettek a gumikat.
    Reszemrol bocsanatot kerek remelem kovetkezo alkalomkor ha lesz oda rakom magam es nem felejtkezek el ijesmirol!
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 EmptyKedd Feb. 02, 2010 3:46 pm

    Orulok hogy jol szorakoztatok es finomat ettetek ....legalabb is ez jon le a kepekbol .... mint mar mondtam nekem a vasarnap szent azt a templomba toltom ha csak lehet .............. ez van....


    de, megkertem Gergot es latom leirta hogy a gumikat pakoljatok vissza ............
    ma voltam kint a palyan keszitem a RallySprint 1 etapjanak a palyarajzat es NAGYON CSUNYA latvany a sok gumi a mezon............. meg mindig nem keso elmenni es visszatenni oket a helyere .... nem csak beszelni rola hanem cselekedni is !!!! ( en tudom hogy az ASK is hozott gumikat oda es azok nem csak az ACR gumijai de az ASK is visszapakolhatja oket !!!! )

    egyenlore ennyi ( bocsi ha valakik onerzetet megbantottam ) hamarosan Rally Sprint reszletek ......
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 EmptyPént. Feb. 05, 2010 6:21 pm

    Latom mindenki konnyen tultette magat az elobbi hozzaszolasomon........nem gond majd visszatereljuk valahogy azokat a kosza gumikat ....

    Mas

    Mint irtam a R.S.2010 - 1 etapjaban lessz "lampas inditas" es lessz "fotocellas idomeres" ez egy NAGY elorelepes mert nagyon sok vitas es vitatott temat LEZAR !!!

    de..... sajnos nem az ASK felszereleset fogjuk hasznalni : ugyanis felajalottam az ASK vezetosegenek hogy penz ellenebe , KIBERELNEM azokra a szombatokra amikor lesznek a R.S. futamok, az o altaluk fizetett es keszitett kronometert ........ elso hallasra minden okes volt de mikor osszeult a tanacs eldontottek hogy meg BERBE se adjak a kronometert az ACR altal szervezett esemenyekre.................................................................................................
    ........................................................................................................................................nagyon SAJNALATOS magatartas !!! hozzaalas!!!!

    pedig azt igertek..... hogy NEM fognak betartani, NINCS harag, NINCS buszkeseg, ..............Leirtam ezeket a dolgokat hogy mindenki elott vilagos legyen "Miert nincs Autos osszetartas nalunk?"
    ............................Jogukban allt igy donteni !!! .......... csak nem tudom mire volt ez jo igy !!!
    Mindeggy dontse el mindenki mit gondol errol es mit ert ebbol az egeszbol !!
    A LENYEG INDUL A RALLY SPRINT BAJNOKSAG !!!
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 EmptyPént. Feb. 05, 2010 9:42 pm

    A válaszok:

    1. holnap össze lesznek szedve a gumik

    2. lámpás inditás, időmérés: örülök hogy beláttad amit mi minden gyűlésen elmondtunk.

    3. az ASK nem adta oda a saját felszerelését két okból: egyrészt, ha bármi probléma lenne a rendszerrel ismét mi lennénk a fekete bárányok. másodszor: a te bulid, csináld. akkor lett volna "betartás", ha megígérjük és mondjuk nem vesszük fel aznap reggel a telefont. így tiszta Neked is, nincs ok a konfliktusok kialakulására.

    4. Autós összetartás: Szatmáron van 3 autós szervezet, az egyik a helyi ACR kirendeltség a másik az ASK, harmadik az Oldtimer Klub. Az egyik szervez RallySprintet és egyebeket, az ASK szervez DragRacinget, Offroadot és egyebeket, az Oldtimer Klub június 6ra retroautótalálkozót tervez.

    A szatmáriak pedig örülhetnek, mert ezek szerint sok szép autós rendezvény lesz Szatmáron. Hogy kinek melyik szimpatikus, melyikben szeretne résztvenni mint szervező, versenyző, vagy akármi, az mindenkinek a magánügye.

    Mi sok sikert kívánunk a RallySprinthez és végezzük a dolgunkat.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 EmptyPént. Feb. 05, 2010 11:58 pm

    Oké Gergő , köszönöm a válaszokat !!!

    Részemről ennyi volt a vitából és a tisztázásokból.................

    Mostmár kezdődik az évad ....... SOK SIKERT minden autós rendezvénynek Szatmáron ..... év végén leülünk és értékelünk !!! ( természetesen ha ti is így látjátok )
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 11:43 am

    Összeszedtük a gumikat
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    DTMwr
    365HP
    365HP
    DTMwr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 567
    Age : 39
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem fontos :P
    Autóm : Egyedi BMW E30
    Registration date : 2009. Dec. 09.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 8:23 pm

    Kérdés: Most hogy ACR es ASK "szétváltak" ... Lesz e meg valamijen veletlenszeru autos rendezveny a "mezon" ahol a csilisbabracing volt tartva mivel a gumikat ott hagytuk?
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 8:43 pm

    A ChilisBab versenyekhez az ACR-nek nem igazán volt köze, általában Nelu találta ki, Csoma főzött, Attila riasztotta a bandát, stb. Ma kinn voltam és nem volt már jó a pálya. Úgyhogy, lesznek. Ha kitavaszodik, csaphatunk máshová is ilyen apró kirándulásokat, mint a múltkor a Sárerdőn, ha emlékeztek.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    sopy jr
    365HP
    365HP
    sopy jr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 409
    Age : 35
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
    Autóm : opel kadett d
    Registration date : 2008. Mar. 02.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 8:51 pm

    szerintem is jo ottlet akor is mikor voltunk a sar erdon akoris nagyon szuper volt jokat rohecseltunk most is a CBR2-on is jot rohogtunk nem igaz fijuk jot rohogtunk nagyanyamon meg szambinak a vicen jo volt legalabis en jol eresztem magam az esot le szamitva de komojan jo volt :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
    Vissza az elejére Go down
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 9:16 pm

    igen,jol szorakosztunk,nem szamitot miljen beteg voltam,nem szamitot hogy a verdam nem volt kesz es hogy mentem egjetlen kort es gondolom hogy tizedik se voltam,jo volt.miert?hat igen,nem politikasztunk,volt mar egy kis versenj,jo hangulat.azert amint mar montam,engem mar a politika nem erdekel,versenjezni szeretnek es jo hangulatba,nem szamit miljen versenj,ki csinalja,ki segiti a szervezot....szoval inkab szimplifikalni kene a dolgokat es nem meg magolni hogy ki mit mond,a fo hogy jol erezunk magunkat,semmi mas(ja es hogy gyozunk is valamit.... Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee )
    ja,egy eletunk van nem ketto,legalab ebbe az eletbe legyunk boldogok es csinaljunk amit szeretunk....
    Vissza az elejére Go down
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 EmptyHétf. Feb. 08, 2010 10:11 am

    "Miért nincs Autos összetartás nálunk?"

    Hogy hogy nincs ?!? Ki mondta ? Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 169
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    Ajánlott tartalom





    Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? - Page 3 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Miért nincs Autos összetartás nálunk?
    Vissza az elejére 
    3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
     Similar topics
    -
    » Motordoki

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Vegyes, OFF TOPIC: :: Mindenféle témák, viták.-
    Ugrás: