365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)

Go down 
+3
jasontaylor
Freddy
attilaboot
7 posters
SzerzőÜzenet
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptySzomb. Dec. 29, 2007 11:00 pm

Ez volt az első szériagyártású autó ami driftképes volt, és többek közt ezzel kezdték el ezt a sportágat, azaz a Driftet művelni a japánok. Hachiroku a legjobb tanuló driftautó!!!
A hachiroku (ez a Corolla GT beceneve, az AE86 gyári kód japán számneveiből: hachi: 8 roku: 6) a világ néhány eleve tökéletességre ítélt autójának egyike. Semmi kirívóan jó nincs benne, és egyetlen lenyűgöző újítást sem adott az autóiparnak. Egyszerűen mennyei harmóniában találkozik benne a motor, a váltó, a futómű, a hajtás, a súlyelosztás, az üléspozíció és a sofőr. De nincs benne semmi szexis és jól marketingelhető, ezért gazdasági értelemben halálraítélt volt az első perctől. A nyolcvanas évek közepére a kis-közepes autók közül rég kipusztult a hátsókerékhajtás, és a vevők semmiről nem hitték el, hogy gyors lehet, amin nem volt hatalmas Turbo matrica.

Ez még AUTÓ! Nem szenzorok figyelik a gázpedál mozgását és fedélzeti számitogép tábornok eldönti, hogy tényleg akarsz-e gyorsítani vagy csak valami hiba van az észlelésben. "Pedal pressed... are you sure you want to accelerate? (y/n)" tongue

AE86 a drift király!!


Toyota Corolla GT
Tömeg: 970kg
Teljesítmény: 130 LE
Hengerűrtartalom: 1600 cm3

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Norba_car
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyVas. Dec. 30, 2007 12:07 am

Igazi Drift Car
HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 vagy a Karrota szerint japánba gyártot Zsiguli!!!


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Dec. 31, 2007 12:01 am-kor.
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyVas. Dec. 30, 2007 12:30 am

Es itt van KARROTA-nak az autoja is!!! Cool DRIFT CAR!!!! :cheers:



HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Ae86_014

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Ae86_015
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyHétf. Dec. 31, 2007 12:02 am

Nagyon szépen meg lett csinálva!!
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyHétf. Dec. 31, 2007 9:46 am

Jah nekem annyira bejot a hogy kinez h en is ugy akartam lefenyeztetni a mazdamat. de megse csinalom ugy meg mert elakarom adni............ :cheers:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyVas. Jan. 06, 2008 3:30 pm

mi az nalad h "lefenyeztetni" ?????
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyVas. Jan. 06, 2008 3:48 pm

Festeni Vazze!!! :cheers:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyVas. Jan. 06, 2008 3:56 pm

akkor ugy irjad mert meg ferre ertjuk.......fetes es fenyezes eg es fold
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyVas. Jan. 06, 2008 4:00 pm

jasontaylor írta:
Festeni Vazze!!! :cheers:

Jason-nek teljessen igazza van. Fényezés! Nem festés! Festeni csak szekeret meg ajtot és festményt szoktak. Sehol a világon nem mondják FESTENI ha autorol van szo (kivéve romanul).
Egyébként is itt a topicban nem ez a téma. Please.
Ha nagyon fontos megvittatni nyissatok uj topicot a témába....


A hozzászólást összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Jan. 06, 2008 4:01 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyVas. Jan. 06, 2008 4:01 pm

tuningwr mi az a fetes?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyVas. Jan. 06, 2008 4:05 pm

festeni szoktuk az autot ha szint festunk ra es nem fenyezuk mikor szint fenyezunk ra... mar nem azert de nem adok igazat nektek.
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyPént. Jan. 11, 2008 7:34 pm

Festés ide fényezes oda. A topic nem erröl szol! Az auto nagyon jo. A driftelés atya. Köszönyük meg a szervezöknek akik csinaltak a nyaron a Tuning show-t hogy mi is latthatuk egyet élesben!
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptySzomb. Jan. 12, 2008 8:05 pm

Korekt Freddy!!! Kossz GERGO ES SZAMBI!!!! :cheers: Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyVas. Jan. 13, 2008 1:35 pm

respect a gyartonak de a mai vilagban mindennel driftelnek nem csak hatso kerek meghajtassal.... azok akik nem ertenek hozza meg arra is azt mondjak h drift h ha a kocsi egyhelyben all es forog a kereke... pedig az a bornout Very Happy
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyHétf. Jan. 21, 2008 3:50 pm

Sziasztok,
az AE86-ról csak annyit, hogy a múltkor amikor a TuningShow-ra kerestük a driftereket, és megtudtam hogy van egy BMW-Toyota kettős, akkor azt mondtam: ezt az autót el KELL hozni Szatmárra. És nem tudom, hogy láttátok-e, a második/harmadik szet végére a BMWnek már főtt a vize, hiába 500 lóerö V8, orrán-száján jött a gőz. A Toyotának meg semmi baja.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyHétf. Jan. 21, 2008 6:13 pm

Jah gergo ugy van ahogy mondod!!!!! Nemhiaba a legjobb DRIFT car a HACHIROKU Wink !!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptySzer. Jan. 23, 2008 8:27 pm

jol vagtak a fiuk azert...tudnak RESPECT :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyPént. Feb. 22, 2008 8:04 pm

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Custom10

en is tuningoltam corollat a jatekban es raktunk fel kepeket rolla a net re de azt nem talalom sehol. Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyPént. Feb. 22, 2008 8:21 pm

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Trueno10
szedjetek le es nyomjatok ta tuning ot es jo lesz az!
Vissza az elejére Go down
norbbi77
110HP
110HP
norbbi77


Férfi
Hozzászólások száma : 135
Age : 46
Város : Satu Mare
Registration date : 2008. Mar. 17.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyHétf. Márc. 17, 2008 4:31 pm

gergo írta:
Sziasztok,
az AE86-ról csak annyit, hogy a múltkor amikor a TuningShow-ra kerestük a driftereket, és megtudtam hogy van egy BMW-Toyota kettős, akkor azt mondtam: ezt az autót el KELL hozni Szatmárra. És nem tudom, hogy láttátok-e, a második/harmadik szet végére a BMWnek már főtt a vize, hiába 500 lóerö V8, orrán-száján jött a gőz. A Toyotának meg semmi baja.

Na errol szerintem annyit hogy annak az Alpinanak biztos volt valami baja...Halatszott hogy kicsi fordulaton tartotta a motort megis felfott. Nem gondolhatod komolyan hogy ilyen gyenge egy BMW!
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyHétf. Márc. 17, 2008 6:18 pm

Nem gondolom, mert tényleg kemény motorok az Alpinák, de képzeld csak el, mekkora szívás lett volna ha vissza kell tegye a trailerre a show befejezése előtt. Szivás neki és nekem is. De, kibírta és szuperjók voltak a srácok. Azóta láttam a srácot a magyar drift bajnokság futamán és nagyon jól nyomta.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
norbbi77
110HP
110HP
norbbi77


Férfi
Hozzászólások száma : 135
Age : 46
Város : Satu Mare
Registration date : 2008. Mar. 17.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyHétf. Márc. 17, 2008 7:57 pm

gergo írta:
Nem gondolom, mert tényleg kemény motorok az Alpinák, de képzeld csak el, mekkora szívás lett volna ha vissza kell tegye a trailerre a show befejezése előtt. Szivás neki és nekem is. De, kibírta és szuperjók voltak a srácok. Azóta láttam a srácot a magyar drift bajnokság futamán és nagyon jól nyomta.

Hat igen...de mivel tehnikai sport,ez benne van a pakliban!

Tenyleg jol nyomtak,annak az Alpina motornak akkora nyomateka volt hogy szinte alapjaraton driftelt.
Vissza az elejére Go down
sopy jr
365HP
365HP
sopy jr


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 35
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
Autóm : opel kadett d
Registration date : 2008. Mar. 02.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyCsüt. Május 22, 2008 2:29 am

Sziasztok!
hat igen ez jelemzik ara hogy TOYOTA es hogy yapan auto hogy semi baja nem volt mert csomo kis apro sarga es ferde szemu kis csavok Laughing tutak ugy osze rak hogy ne legyen semi baja mi utan jo meg padloza valaki a szajat .
De szerintem a japan autok azok rohat jo osze rakot autok mert ha ugy veszuk egy japan autora se halunk panaszt mert eszt tanusitani tudom mert dolgosztan egy ideig mint auto szerelo es ot javitotunk egy csomo BMW ,Mercit ,OPEL meg satobit de Toyotat vagy Hondat vagy bar mijen japan autot sose .
De szerintem ha venek egy Hondat es ki vinem a legelors es a gaz pedlara egy teglat tene es egy ojan 7 8 ezer fordulat ban alan az auto es tiltana egy jo 2 oran at semi baja nem lene az autona de viszot egy masik autoval eszt tenek hat akor szerintem man oran szajan fojan a viz es az olaj csak enyit szeretnek hoza szolni ehez a temahoz
Vissza az elejére Go down
sopy jr
365HP
365HP
sopy jr


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 35
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
Autóm : opel kadett d
Registration date : 2008. Mar. 02.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyCsüt. Május 22, 2008 2:36 am

fu lacik hogy ejel 2:33 kor irtam eszt a szoveget mert visza olvastam man mi utan el kultem a *asz fejemel es egy csomo irasi hibat tanaltam bene es elnezest kerek de man almi vagy es man ojan a ket szemem ki a bagojnak Shocked szoval bocs ha egy kicsit barkobazni kel de azert meg lehet erteni Embarassed BOCSESZ
Vissza az elejére Go down
Zpower
70hp
70hp



Férfi
Hozzászólások száma : 70
Age : 43
Város : near Nagykaroly
Autóm : KIA Carens 1.6
Registration date : 2008. May. 22.

HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) EmptyCsüt. Május 22, 2008 6:13 pm

Hat igen az AE86 az alap a driftre. Sajna mostmar aki ezzel a tipussal driftel egyre nagyobb gondba van mert nem nagyon lehet hozza alkatreszeket talalni, ha van is mar eszmei erteke van (csillagaszati ar, marmint ahhoz kepest hogy megis egy jo regi tipusrol beszelunk). Ezert nyomjak sokkal tobben a BMWk-el, mert sok van beloluk, sok az alkatresz es viszonylag olcso is.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty
TémanyitásTárgy: Re: HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)   HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex) Empty

Vissza az elejére Go down
 
HACHIROKU avagy Toyota Corolla AE86 (apex)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Toyota Supra
» Toyota Celica Coupe '80
» Toyota Supra FT-86 II Concept

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: Kedvencek-
Ugrás: