365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.

    Go down 
    +13
    Freddy
    stycke
    jasontaylor
    Devi
    attici89
    norbbi77
    pandaDVD
    wasted
    Szambi77
    attilaboot
    SM-91-JDM
    csongor
    gergo
    17 posters
    Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
    SzerzőÜzenet
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyPént. Feb. 27, 2009 12:17 am

    a Március 14.ei RallySprint futam szervezési kérdései:
    Jómagam jövő héten azaz március 2 és 8 között nem leszek, éppen ezért fontosnak tartom hogy két héttel a futam előtt tisztázzuk a következőket:

    -rendezvény médiahirdetése: a plakát és a román illetve magyar nyelvű sajtóanyag vasárnap délig kifut a médiapartnerekhez: CityRádió, FrissÚjság, Hírlap, Informatia, SatuMareOnline, Szatmar.ro, Transilvania Rádió, ezeket én elintézem. Továbbá, elkészítek egy második sajtóanyagot is, az utolsó hétre, amelyben több részletet is közlünk, arra megkérek valakit hogy arhiválja, azaz: az internetes linkeket elmentse, az újságokat vásárolja meg és ne csomagoljon bele szendvicset, ezt a kedves feleségem elintézi. Bármilyen változás áll be jövő héten, értesítsétek kérlek Monát, 0730-713708as számon vagy a city@city-radio.ro cimen és ő forwardolja a többieknek. A rendezvény egyetlen hivatalos és legrészletesebb infókat közlő médiasugárzója a www.365hp.ro honlap lesz, pl csak itt lehet majd letölteni a magyar nyelvű versenykíírást, remélem Attila egyetértesz.

    -szervezés, feladatleosztás: fontosnak tartottuk tisztázni, ki szeretne versenyezni és ki szeretne szervezni. Természetes, hogy vonzó a gázpedál, de amint azt már többször hangsúlyoztam: ez egy versenysorozat, amely még két alkalommal lesz megrendezve az ACR pályán, majd szándékaink szerint egy nagyobb tömeg előtt, egy szupermarket parkolójába is kivonulunk, majd újra az ACR pályára és így tovább. Ergo, azok a szervezők akik bevállalják ennek a versenysorozatnak a menedzselését, közmegbecsülés és tisztelet mellett szert tesznek egy olyan tapasztalatra és sikeres verseny esetén egy akkora sikerélményre, amely vetekszik egy második vagy akár első hellyel is. A verseny sikeres lebonyolításához a következők szükségesek:
    -versenyigazgató, Seletye Dávid
    -versenybírók, az ACR bírói
    -technikai igazgató, Nastor Nelu és mellé egy segéd a mi részünkről: értsen picit az autókhoz, a mestertől sokat lehet tanulni, belőle lehet akár egy nagyobb, nemzetközi versenyen is technikai bíró a későbbiekben.

    -5-6 szervező: feladatuk a pálya előkészítése, előtte egy nappal, egy óra alatt, Dávid vezetésével, majd egykét órával a verseny előtt. A beléptetés a következő, és egyben talán a legnehezebb pont: az úton, majd a kapunál, majd bennebb irányítani a versenyzőket a beiratkozáshoz és a technikai átvételhez, majd a versenykörbe.
    Amint elindul a verseny, fontos az induló és érkező autók keringtetése, a nézők terelgetés. Ezek a szervezők, a múltkor megbeszélteknek megfelelően megkülönböztető jelzést fognak viselni, most megegyeztünk abban, hogy egyszínű fényvisszaverő mellényt, amelynek elejére felkerülnek a következők: AutoSportClub Satu Mare, illetve Organizator, 365hp.ro, hátsó részére pedig nagyban ORGANIZATOR. A mellények beszerzését, dizájnolását, levasalását, majd szétosztását Bobó kollégánk vállalta. A szervezői feladatra jelenkezett Lucas86 és Mikidus kollégánk, amit ezúton is köszönünk. Még szükség van 3-4 önkéntes szervezőre. Vigyázat, ez a csapat fog később kiegészülni a többi, jelenleg versenyző taggal, és pl egy TuningShow-n 20emberrel fognak dolgozni. További jelentkezőket várunk.

    -AutoSportKlub tagság: a Klub hivatalos formában még nem aktív, nem vagyunk bejegyezve, nincs számla és nyugtatömbünk, éppen ezért tagdíjat sem szedhetünk, de a következő, április versenyre már fogunk. A múltkoriaknak megfelelően, az éves tagdíj 120RON, amely két részletben fizetendő, 60 és 60 RON tételben, az elsőt minnél hamarabb, hogy legyen belőle mellény, és pár hasznos dolog, amelyekről persze közösen döntünk. Felvetődött annak a kérdése, hogy legyen 1 max 2 ember, akik a tagsággal való kapcsolattartást végzik. Ez egy nagyon szép feladat, lényege hogy a taglista-adatbázist kell kezelni, kör-sms-t küldeni, tagoknak emailben hírlevelet küldeni, igazából 50 tag fölött lesz értékes és nehéz a dolog. Ezt a feladatot Attila tökéletesen tudja menedzselni, mert türelmes, elérhető, és mindig vagy szinte mindig számítógép és netközelben van, egyéb tulajdonságairól pedig a szerénysége miatt nem nyilatkozom, remélem egyetértetek ebben velem. A szabályzatban is szerepel a módosított beiratkozási díj: 40RON bárkinek, ASK tagoknak 20RON. Azaz, ha csak 6 verseny lesz idén, plusz egy TuningShow, az ASK tagsággal csak nyereségben vagy.

    -Show-elem, amely a múltkor nem volt lehetséges, objektív okok miatt: Lihor Ádám, a tehetséges szatmári motoros kaszkadőr srác megígérte a múltkor, hogy egy pár perces bemutatóval elkápráztatja kicsiny közösségünket a verseny egyik szünetében, erről még egyeztetek vele, remélem sikerül.

    -van áram, lehet hangosítani: minimális zenecucc, plusz egy mikrofon a versenyigazgatónak, hogy egyszerűbb legyen a kommunikáció. A Hello Margotos srác felajánlotta, hogy hoz ő nekünk, cserébe a kajás dologért, én viszont nem értek ehhez, ha valaki tudja mi kell, gondolom erősítő, 2 hangfal és cdplayer, mikrofon, és szeretné ezt menedzselni, kérem jelentkezzen.

    -van áram, lehet meleg kaját is hozni, javaslom hogy erre a rendezvényre hívjuk meg ismét a Hello Margot-osokat, ezúttal főzzenek valami finomat és ne hozzanak napraforgómagot. Plusz, a szervezőknek egykét szendvicset. Mit szóltok?

    -rendezvény fotó és videóarhiválása: Devi videói nagyon jók voltak, javaslom ne hagyjuk ki ezt a következőkben sem, fotósnak Mona illetve többen jelentkeztek, ez kialakul.

    A rendezvény költségvetéséről és bevételeiről természetesen az AutoSportKlub és az ACR képviselője a következő csütörtöki találtkozón kellene egyeztessen, lássuk a kiadásokat, a bevételeket, a további lehetőségeket...

    A következő gyűlésen, amely március 12.én lesz, megbeszéljük az összes tisztázatlan kérdést, és Attila hamarosan publikálja a magyar nyelvű versenykíírást és szabályzatot.

    Ide várom a hozzászólásokat.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    csongor
    280HP
    280HP
    csongor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 236
    Age : 39
    Város : Szatmar City
    Autóm : bmw e36
    Registration date : 2008. Aug. 18.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyPént. Feb. 27, 2009 12:37 am

    Szivesen segitek szervezesben vagy barmi masban, 12-en megbeszejuk a dolgokat
    Vissza az elejére Go down
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyPént. Feb. 27, 2009 7:53 am

    En is szeretnek segiteny akar mivel,verseny elot, es utan, es mikor nem versenyzem, es arrol ell feleytettunk beszelny hogy mikor megyunk ki a payarra egy kicsit javitani rayta, mert nem szeretnem osze torni az automatt es masokatt se latny hogy az tortenik veluk. Aszt a 2 órás munka meg eri es az a 10-20 ron is,mert ha osze torod menybe kerül a javitass.
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyPént. Feb. 27, 2009 12:44 pm

    Huh, nagyon beindultak a dolgok.
    Egy napig nem figyelek oda és már minden megy mit a karikacsapás. :haha:
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyPént. Feb. 27, 2009 2:54 pm

    attilaboot írta:
    Huh, nagyon beindultak a dolgok.
    Egy napig nem figyelek oda és már minden megy mit a karikacsapás. :haha:

    Egy szoval : "ne felj amig engem NEM latsz !" Laughing
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyPént. Feb. 27, 2009 8:42 pm

    Félvetődőt a múltkorában egy ötlet hogy versenyközben jó lenne kiírni (kijelezni) az eredményeket.
    Nagyon jó ötlet, de már most neki kéne fogni megvalósítani valahogy ha azt szeretnénk hogy működjön...
    Egyáltalán milyen módszerrel lehetne kijelezni a bajnokság álását?
    Tábla-kréta? Filc tol-plexid lap? Digitális kijelző-számítógép? stb stb...
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyPént. Feb. 27, 2009 9:27 pm

    hatt Atti,en szerintem aszt valahogy ki kene teny valami bordra,es ki printelny valami nagy betukell,mert arra nem fogya egyenlore futni hogy valami jir elektronikus gepett meg venny,szoval kolcson kenn veny egy printert,mert papirt mayd hozok en ha aroll van szo,es egy plakatra ki rakny,nekem ez a velemenyem,de azert hatha lesz yobb otlett is.
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyPént. Feb. 27, 2009 10:23 pm

    Szerintem vegyünk egy olyan táblát, amelyet a Dr House sorozatban és a román szerpentinversenyeken is ilyet használnak. Bevonalazzuk, oszlopozzuk, filctollal lehet rá tekerni, kérek egy jelentkezőt aki utánanéz, kiválasztja, megvesszük majd a verseny bevételéből kivesszük.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    Vendég
    Vendég




    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyPént. Feb. 27, 2009 10:25 pm

    12 ediken el dol mi lesz ...
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyPént. Feb. 27, 2009 10:44 pm

    Fasza. Akkor majd felébredünk, hogy nincs ez, nincs az, de jó lett volna, basszus már késő, ha tegnap szóltál volna, hoztam volna satöbbi.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    wasted
    600HP
    600HP
    wasted


    Férfi
    Hozzászólások száma : 988
    Age : 38
    Város : SM
    Autóm : Oútóú
    Registration date : 2007. Dec. 28.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptySzomb. Feb. 28, 2009 12:10 pm

    Utána érdeklödöm és keresgélek hol mennyiert tudnánk kapni és ha vissza jöttél szolok hol mennyi és eldöntöd kell e vagy sem.
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptySzomb. Feb. 28, 2009 10:06 pm

    Sziasztok !!!!

    Örülök hogy nem csak nekem fő az agyvizem a versennyel kapcsolatba ... szóval néhány dolog :
    1. miután a múlt versenyen szerintem megégettük a kezünket a "Hello Margó"-val , én már beszéltem egy másik céggel aki meleg kaját hozna ( csirkecomb, micsi, kolbász, stb )
    2. a hangosítást is lehetséges meg tudom oldani még várok 1-2 telefont ( meg ha minden szakad Musikhaus Attila nekem bíztos segít ebben a témában )
    3. a "Haus" féle táblát támogatom
    4. a magyar nyelvre fordított szabályzatot jó lenne már feltenni a VÁLTOZTATÁSOK miatt is...


    jövő héten én se leszek mert van az országos ACR gyűlés........... ez van .......de telefonon elérhető leszek !!!
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptySzomb. Feb. 28, 2009 10:37 pm

    wasted írta:
    Utána érdeklödöm és keresgélek hol mennyiert tudnánk kapni és ha vissza jöttél szolok hol mennyi és eldöntöd kell e vagy sem.
    Okés, publikáld a fórumon, nem én kell eldöntsem hanem közösen. Előre is köszi!
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptySzomb. Feb. 28, 2009 11:04 pm

    Lenne egy javaslatom : jo lenne csinalni egy VIP topikot ahova csak a klub tagjai lephetnek be. Ebben a topikban meg lehetne beszelni a penzugyi dolgokat, a rendezvenyekkel jaro dumakat, a Gréti stilusu problemakat stb... es a nyilvanos forumra pedig fel kerulnenek a konkluziok, vegleges dontesek, "regulamentek" stb...
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    Vendég
    Vendég




    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyVas. Márc. 01, 2009 9:16 am

    Mi az hogy VIP topik???? csak az aki a 365hp n VIP vagy az aki a ASK ban VIP vagy az aki ACR vip???????????????
    Vagy az aki mind az egyben???
    Ugy erzem vannak olyan dolgok amik szigoruan titkosak es egyesen nem tudhatnak rolla!!!!
    Vagy van olyan szigoruan titkos dolog amihez minden keppen szikseges az hogy legyen egy VIP topik mert nem szemelyes vagy telefon tema?????
    Vissza az elejére Go down
    norbbi77
    110HP
    110HP
    norbbi77


    Férfi
    Hozzászólások száma : 135
    Age : 46
    Város : Satu Mare
    Registration date : 2008. Mar. 17.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyVas. Márc. 01, 2009 10:17 am

    Hat igen, az ilyen VIP-es dolog szerintem se jo otlet...ami olyan dolog hogy nem muszaj feltetlenul masok orrara kotni, azt szerintem telefonon el lehet intezni... De ez csak egy mezei szimpatizans velemenye!


    Egalite, liberte, fraternite!
    Vissza az elejére Go down
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyVas. Márc. 01, 2009 10:31 am

    szerintem kene ez a VIP dolog,mert ugy mindenki donthet egys masrol,velemenyek ...telefonon mig beszelsz 20 emberrel,az sokba is kerul es sok ido is,de ez a VIP ugy legyen hogy kodolva legyen,ne lehesenn be meni akarkinek,es a kodot aszt csak mi tudyuk,de persze ez csak az en velemenyem..
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyVas. Márc. 01, 2009 10:43 am

    Én a teljes átláthatóság híve vagyok, a Klubon belül és bármiben, és szerintem az információhoz mindenkinek szabad hozzáférése van. Hogy vannak/lesznek emberek, akik valamiért felelnek (Bobo: mellények, Wasted: tábla) az más dolog, az infók legyenek publikusak.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyVas. Márc. 01, 2009 10:54 am

    TUNINGwr írta:
    Mi az hogy VIP topik???? csak az aki a 365hp n VIP vagy az aki a ASK ban VIP vagy az aki ACR vip???????????????
    Vagy az aki mind az egyben???
    Ugy erzem vannak olyan dolgok amik szigoruan titkosak es egyesen nem tudhatnak rolla!!!!
    Vagy van olyan szigoruan titkos dolog amihez minden keppen szikseges az hogy legyen egy VIP topik mert nem szemelyes vagy telefon tema?????

    megint magadra veszed a dolgokat Wink

    A "VIP section" otletet azzal tamasztom ala hogy pld. ha van valaki aki ugy erzi hogy vannak titkos doldok es pont o nem szabad lassa akkor ezt a "VIP section" -ba lehessen megbeszelni mert maskep lehet hogy valaki hallani fog a 365hp-rol es kivancsian belep aztan latni fogja hogy "Rally Sprint 1 Etapa" topikjaban 3 oldalban dumalunk egy turborol aztan 3 oldalban nyugtatjuk a masikat hogy senkinek semmi baja vele es igy semmi ertelme az egesznek ha 15 lap utan vegre ki vannak teve a kategoriak... "kapiscsi ?"
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    norbbi77
    110HP
    110HP
    norbbi77


    Férfi
    Hozzászólások száma : 135
    Age : 46
    Város : Satu Mare
    Registration date : 2008. Mar. 17.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyVas. Márc. 01, 2009 11:16 am

    A moderator azert van hogy athelyezze a nem a temahoz kapcsolodo hozzaszolasokat, igy ez elkerulheto. Szerintem mar lehet tudni hogy ki mivel foglalkozik a forum/klubbon belul, mivel en csak forumozo vagyok, biztos nem fogok beleszolni abba hogy mit-hogy inteznek a sracok. De ez a "VIP" elnevezes mar maga egy sertes, mar elnezest! Itt nem karierrol van szo hanem egy kozos hobbirol, van aki tobbet kepes nyujtani, van aki kevesebbet, nem vagyok benne biztos hogy kategoriakba kellene minket sorolni, civilizalt tarsasag, mindenki tudja/erzi hol a helye.
    Vissza az elejére Go down
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyVas. Márc. 01, 2009 11:28 am

    mondyuk hogy ez a VIP nev hogy ne sercsen meg senkit mashogy ken nevezny ha mar arol van szo,de szerintem senkinek semi koze(kiveve a tagokat) hogy peldaul meny volt a bejovetel a kLubnak egy verseny utan,mit veszunk belole,satobi..szoval csak kene egy ilyen privat topik,hogy ne nevezzem "VIP"
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyVas. Márc. 01, 2009 11:32 am

    Már létezik hasonló része a fórumnak, csak az lássa akinek hozzáférése van. Úgyhogy nem vitatéma.
    Egyébként a téma offtopik. Hasonló hozzáoszlások ebben a topikban törölve lesznek.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Vendég
    Vendég




    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyVas. Márc. 01, 2009 12:00 pm

    Enye enye... Exclamation
    Elkezdtuk egyutt az egeszet ..Rally sprint.. akkor bele vagott a fel 365hp az ASC megalaiptasaba(en is az alapito tagok kozott vagyok) eddig mind mind sikeresen ment...aztan mikor kezdunk hiresek lenni mas forumokon beszelnek rollunk, mi el cseszuk az egeszet es az lesz hogy mind mind hiaba mert a 365hp s fiuk veszekednek vitatkoznak VIP topik meg nem VIP.....
    Kerdem en kell ez nekunk??? egyre jobban ismerjuk megfele egymast idovel jo es rosz velemenyt is fogunk mondani majd magunkrol es masokrol....
    En azt mondom maradjunk a temanal es felnott emberek modjara meg lehet beszelni mindent.. persze lenyugodva!!!
    Lehet egy kulon topik ahova csak az tud belepni es irni akiknek kozuk van vagy lesz a Rally sprint hez es az "ATS 3" hoz mert meg most ami el az a Rally sprint.
    Az ATS 3 az me nem el.. hanem csak fog elni...
    Szerintem
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyVas. Márc. 01, 2009 10:57 pm

    Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation

    A teljes magyar nyelvű Rally-Sprint szabályzat: ITT

    Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation Exclamation
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. EmptyHétf. Márc. 02, 2009 6:16 pm

    Ez jó hogy a szabályzat megvan !!! javaslom : valahova egy link formájába tegyük fel román nyelven is ( nem dől össze a magyar becsületünk Question Question Exclamation Exclamation )

    Ma este mármint március 2-án este 20.30 kor a másik helyi TV-ben( Nord Vest TV) népszerüsítem az ACR-t, a ASK-t és a Rally Sprint ll.ik fordulóját !! .........remélem kevesebbet fogok dadogni.............. hahota
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.
    Vissza az elejére 
    1 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
     Similar topics
    -

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmárnémeti AUTO SPORT események 2009-
    Ugrás: