365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.

    Go down 
    +13
    Freddy
    stycke
    jasontaylor
    Devi
    attici89
    norbbi77
    pandaDVD
    wasted
    Szambi77
    attilaboot
    SM-91-JDM
    csongor
    gergo
    17 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
    SzerzőÜzenet
    bobo3s
    110HP
    110HP
    bobo3s


    Férfi
    Hozzászólások száma : 176
    Age : 45
    Város : Szatmarnemeti
    Rólam : Bikinicsunajt
    Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
    Registration date : 2008. Jun. 17.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 7 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 04, 2009 8:54 am

    es it a vege fuss el vele
    Vissza az elejére Go down
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 7 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 04, 2009 2:35 pm

    na fiuk,nekem is lenne egy hozaszolasom(meg ha ki is kacagtok az iras miat),szerintem fejezuk be eszt a kupa temat,legyunk mar egy igazi csapat,nem bay ha most buktunk egy milio lejt,ha ugy van en is potolok bele... de tudom hogy nem arrol van szo,hanem a jo dolog az hogy mindenki igyekszik jot csinalny es nem mindig sikerul...
    szoval hagyuk abba eszt a dolgot es legyunk mar egy igazi csapat,ne vitatkozunk arra hogy ki mit mondot,had vitatkozanak masok hogy hogy sikerult nekunk osze tenny egy ilyen jo csapatot,versenyt,mindenki sztreszes,legyunk ma vidamak mert azert csinalyuk eszt a verseny dolgot mert szeretyuk,sot imadyuk,sot az aszonyokat is othon hadyuk ezert es mikor haza medyunk kapunk a felyunkre (ma megynt az autot csoszogeted?....stb)
    legyunk mar egy igazi csapat!!!!!!!!!!!!!! kacsint
    ne felejcsuk el hogy a leg tob melot ebbe a dologba ATILLA ,GERGO,MEG DAVID csinalya es persze BOBO is,szoval ne tolcsuk az idonket azal hogy ki mit hibazot,mert mindenki a yot akarya csinalny,es ha nem a legyoban tette,bisztos nem akarattal volt,az tuti.
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 7 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 7 EmptySzomb. Ápr. 04, 2009 3:36 pm

    Jol mondod MISU ! Világos.
    Ennyi.
    Téma lezárva.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Ajánlott tartalom





    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 7 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 7 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.
    Vissza az elejére 
    7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
     Similar topics
    -
    » Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmárnémeti AUTO SPORT események 2009-
    Ugrás: