365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***

 

 Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés....

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
kormányos
New user
New user



Férfi
Hozzászólások száma : 7
Age : 57
Város : mátészalka
Autóm : f astra
Registration date : 2009. Mar. 01.

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Empty
TémanyitásTárgy: Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés....   Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... EmptyVas. Márc. 01, 2009 2:04 pm

üdvözlök mindenkit, egy új témát vetek fel amiről még nem olvastam nálatok ,mégpedig kormány bőrözésről, nem tudom nálatok mennyire ismert ez a dolog, mert én ezzel foglalkozok, ha érdekel valaki küldök képeket,mert az autó szépségéhez ez is hozzá tartozik. Question
Vissza az elejére Go down
Zpower
70hp
70hp



Férfi
Hozzászólások száma : 70
Age : 43
Város : near Nagykaroly
Autóm : KIA Carens 1.6
Registration date : 2008. May. 22.

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés....   Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... EmptySzer. Márc. 04, 2009 10:32 pm

Nekem lenne egy kis problemam a börözessel a kormanyon, 3 szinu M-es varras van rajta de egy reszen meg van szakadva (kb 20cm hosszan), ki tudod javitani, es ha igen mennyibe fajna a dolog? Ut nekem nem gond Szalkaig.
Vissza az elejére Go down
kormányos
New user
New user



Férfi
Hozzászólások száma : 7
Age : 57
Város : mátészalka
Autóm : f astra
Registration date : 2009. Mar. 01.

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés....   Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 12:17 am

Üdvözlök mindenkit,először is egy téves információ helyre igazitása én kormányok bőrözésével váltógomb váltószoknya bőrözésével és a kidurrant légzsákok javitásával foglalkozom. És most jön a kudarc képeket feltölteni még nem tudtam bár nágyon sokat próbáltam ,amit sajnálok mert igy nem láthatjátok a munkáimat. De még próbalkozok akép feltöltéssel azt hidtem hogy olyon egyszrü mint az emailben a kép küldés de tévedtem.Igy egy pár dolgot irok erröl.Én csak kimondottan marha bőrel dolgozok nem pedig műanyaggal˙(műbőr).A bőr pedi nem kárpit bőr hanem autó kárpitnak való. Nem fogom magam dicsérni hogy mijen jol tudok kormányt bőrözni mert még bekébzeltnek hisztek ez távol ájon tőlem.A kormányok varrata olyan mint a gyáriaké ,akormányok ára változik a kormány bonyolultságátol a toldások számátol és a bőr szinétöl igy az ár 35€-tol 50,55€-ig. például egy Golf fekete börböl 40€ egy 7 Bmw amely kormányba 4 db. navigációs gomb van beépitve 55€,váltó gomb kb.10€ váltó szoknya 8.€,légzsák kb.17€,de hangsújozom ezek körülbelüli árak.Kiváncsi vagyok Szatmáron milyen áraik vannak és a munkájuk minősége? Tanán egyenlőre ennyi. A M-es BMW kormányt azt látnom kellene mert ha a közéső cérna van elszakadva és hogy hol mert nem mindegy akkor még meglehet talán javitani de ha az egykik szélső akkor az egész bőrt le kell cserélni sajnos de konkrétumot csak akkor tudok mondani ha látom. Üdv mindenkinek!
Vissza az elejére Go down
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés....   Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 8:23 am

a kepeknek a feltoteset en se nagyon vagom Beeee de eszt inkab attilat vagy gergot meg ken kerdezni,vagy ha valakinek goze van rola es kedve tamad az uydoncoknak mit en magyarazza el az jir lenne.kosz szepen kacsint
Vissza az elejére Go down
kormányos
New user
New user



Férfi
Hozzászólások száma : 7
Age : 57
Város : mátészalka
Autóm : f astra
Registration date : 2009. Mar. 01.

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés....   Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... EmptyCsüt. Márc. 05, 2009 10:44 pm

A KÉPEK:

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Kap_ko10

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Kap_ko11

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Kap_ko12

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Sdc10010

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Sdc10110

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Sdc10111

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Korman10

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Korman11
Vissza az elejére Go down
kormányos
New user
New user



Férfi
Hozzászólások száma : 7
Age : 57
Város : mátészalka
Autóm : f astra
Registration date : 2009. Mar. 01.

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés....   Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... EmptyVas. Márc. 08, 2009 12:58 am

Hát igen Attila te ehez értel én pedig ahoz Kőszönöm!!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés....   Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... EmptyVas. Márc. 08, 2009 10:11 am

Hat igen... szep munka !! Lehet fel kereslek en is egy kormanyal es egy momo valtogomb al Zsir csak legyen kesz a car Razz es mikor tuti ra valik minden teszek fel kepet lassad mirol van szo RockNRoll
Vissza az elejére Go down
kormányos
New user
New user



Férfi
Hozzászólások száma : 7
Age : 57
Város : mátészalka
Autóm : f astra
Registration date : 2009. Mar. 01.

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés....   Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... EmptyVas. Márc. 08, 2009 12:39 pm

Rendben nem rajtam mulik.
Vissza az elejére Go down
Otys
70hp
70hp
Otys


Férfi
Hozzászólások száma : 61
Age : 40
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan fun !!!
Autóm : civic
Registration date : 2010. Jan. 04.

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés....   Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... EmptySzer. Nov. 17, 2010 3:02 pm

Kene nekem 1 tel szam, van 1 civicem annak kene megcsinalni a kormanyt meg a valtot, koszi.
Vissza az elejére Go down
kormányos
New user
New user



Férfi
Hozzászólások száma : 7
Age : 57
Város : mátészalka
Autóm : f astra
Registration date : 2009. Mar. 01.

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés....   Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... EmptySzer. Dec. 01, 2010 9:55 pm

A telefonszámom +36303464364
Vissza az elejére Go down
kormányos
New user
New user



Férfi
Hozzászólások száma : 7
Age : 57
Város : mátészalka
Autóm : f astra
Registration date : 2009. Mar. 01.

Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés....   Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... EmptyVas. Jan. 16, 2011 12:53 pm

Tisztelt autós társaim a további képek érdekesség képen lettek feltéve a többi közé,a kormány hogy perforált bőrből is dolgok a tojás pedig csak érdekesség kuriózum.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés....   Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés.... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Autóbelső: kárpitozás, ülések, kormánybőrözés....
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Car market, flea market, service: :: Auto-Motor DOKTOR-
Ugrás: