365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 * GERMANY Cars

Go down 
+7
norbbi77
csongor
wasted
gergo
attilaboot
Freddy
jasontaylor
11 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 1:44 pm

Nah itt ugathatok a Coradorol meg minden nemet verdakrol !!!!!!!!!!! Arrow
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 1:48 pm

Utalom!!!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 1:53 pm

mit utalsz? utajad majd ha lesz es tapasztalod h milyen vazze!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 1:55 pm

Az uj BMW M3(E92) Tobb loero mint nyomatek!!!!!! 420Le es 400Nm Laughing :lol!:
* GERMANY Cars Resize10

* GERMANY Cars Resize11
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 1:57 pm

tuningwr írta:
mit utalsz? utajad majd ha lesz es tapasztalod h milyen vazze!!!!!!!!!!!!!!!

Tudod mit, leszarom a tapasztalatot! Még tapasztalni sem akkarom!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 2:00 pm

roszul esik ugye???? ha lehet a jovoben halgassal ocsem mert nem tom mivel vaganykodhatsz mesok elott kocsi teren............ csumi
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 2:02 pm

nah ehez mit szolsz attila bot? (creanga) vagy mi
ez is csufni menet??? nem nezel ki egy 2.0 16v turbo bol h odavgja a masik NAGY hireseget mi??
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 2:11 pm

es ez???
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 2:15 pm

faj a szivetek mi h egy nemet kaka is megyen 9 alatt?? bele haltok az irigysegbe ......coro te!!!
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 2:20 pm

Az uj BMW M3(E92) Tobb loero mint nyomatek!!!!!! 420Le es 400Nm Laughing :lol!:
* GERMANY Cars Resize10

* GERMANY Cars Resize11

Itt a másik nagy gyönyörüség. Mivel hogy nekem nincs tapasztalatom erröl az autorol mert nem vezzetem igy csak az adatokat tudom kritizálni es a "dizajnt".
Kezdem aval, mi az hogy teszünk az autoba egy V8ast 4.0l motor es 420Le ..... Kevés. És ok az hogy 420Le Akkor meg a Nm cask 400? Na jol van lehet hogy ez igy jo! Hogy én nem ertem a logikat az maradjon az én bajom.
Folytasuk a kulsejével de nezzük a szériaban gyartot 3ast is, ne csak az M3ast mert az meg nincs 4 ajtosban!
Ami a legjobban zavar az 3asban az a hatulja lámpástol! Szerintem mikor az e92es hatuljat tervezte Chris Bangle akkor el kelet volna küldeni egy kis szabadságra hogy tiszta fejel álljon neki a munkának. Mert az a hatso lámpa egyáltalán nem illik az összképhez! Bizonyiték az állitásomra
hogy a BMW e92 Coupét már késöbb tervezték és került futoszalagra igy az szebb let Very Happy
És nem szeretném azt hallani hogy elfogult vagyok most szeretném le tisztazni, hogy ezt az autot sem szeretem Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 2:25 pm

szep felni!! kar h ezt a dizajnt Razz mar ki adtak regebben kb akkor mikor gatyaba kakaltam Smile))
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 2:27 pm


Ezöl az űgyes videorol a Tise fiu jut az eszembe az audi tt-jevel Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 2:56 pm

es hol a hasonlosag egy corrado es egy tt kozott?? vagy a tise fiuk hoz??? nem ertelek !!
meg magyaraznad?
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 3:00 pm

Szerintem kérdezd meg Attilát hogy mi is a hasonloság. Nagyon jo!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 3:05 pm

te irtad be vagy attila?????? ha attila irta volna be akkor ot kerdeznem!!!!!
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 3:08 pm

Amugy ha te is el kezdel gondolkozni akkor te is ra jönnel magadtol mi a közös!
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 3:42 pm

He Fraddy most mit is akkarsz ezzek?????????? mi a kozos bennuk?????????????? :no:
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 13, 2008 3:55 pm

Emlekez vissza mikor volt a Tise a gyorsulason, ö is magaban indult olyan nagy sztár. Enyi
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyHétf. Jan. 14, 2008 6:51 pm

ha valaki magaba indul az akkor azert van h le merjek az idejet ....mert valoszinu h nincs parja.............. enyi!!
es ez a corrado is csak azert ment h idot merjenek... "tise fiu" Smile))))))))))))))))
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptySzomb. Jan. 19, 2008 6:32 pm

Jah Korekt TUNINGWR ez igy van ahogy mondod!!!!!!!!!!! :cheers: de van akinek mind1 Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptySzomb. Jan. 19, 2008 7:16 pm

nekem tobb mint 50% ban igazam van csak az a baj h egyesek nem tudnak igazat adni meg maguknak sem nem hogy a masiknak........
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 20, 2008 4:13 pm


most itt mi volt szerintetek?? az rsx es gyereknek csak 36 os laba van es nem birja nyomni a gazt?
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 20, 2008 4:17 pm


valamelyk turbos mert halatszik a turbo mikor sziv...szerintem meg az accord az mivel h osze tettek egy 2.8 as V6 os ellen es ha forditva lenne akkor meg nem accord alna a vr6 mellet.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 20, 2008 4:28 pm

mintha magamat latnam...Razz be vallom en sem vagyok jobb Razz
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars EmptyVas. Jan. 20, 2008 4:30 pm


ezert varom a havat.....Smile)))) :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





* GERMANY Cars Empty
TémanyitásTárgy: Re: * GERMANY Cars   * GERMANY Cars Empty

Vissza az elejére Go down
 
* GERMANY Cars
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Japan VS Germany
» * Luxury Cars
» British Cars

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: Minden téma autókról, tuningról, versenyekröl...-
Ugrás: