365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Dacia 1410 L

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
stubee
40HP
40HP
stubee


Férfi
Hozzászólások száma : 22
Age : 34
Város : SzekelyUdvarhely
Autóm : Dacia 1300
Registration date : 2008. Nov. 03.

dacia - Dacia 1410 L Empty
TémanyitásTárgy: Dacia 1410 L   dacia - Dacia 1410 L EmptySzomb. Május 16, 2009 11:13 am

Az autorol annyit hogy vasarnap bukkantam ra es kedden kaptam meg a kulcsokat mert frissen muszakiztak.
Nos amit irhatnek rola,minden a leheto legegyszerub es alap.50 ezer Km ben van,motorikusan meg kettesben is szakit Smile.MEgkimelt kivul belul szeretem nagyon es lassan nekifogok atalakitani az en izleseimnek megfeleloen.Az auto jelenleg szekelyfoldon fut es itt is fog futni meg jodarabig.
Vissza az elejére Go down
stubee
40HP
40HP
stubee


Férfi
Hozzászólások száma : 22
Age : 34
Város : SzekelyUdvarhely
Autóm : Dacia 1300
Registration date : 2008. Nov. 03.

dacia - Dacia 1410 L Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dacia 1410 L   dacia - Dacia 1410 L EmptySzomb. Május 16, 2009 11:17 am

Vissza az elejére Go down
stubee
40HP
40HP
stubee


Férfi
Hozzászólások száma : 22
Age : 34
Város : SzekelyUdvarhely
Autóm : Dacia 1300
Registration date : 2008. Nov. 03.

dacia - Dacia 1410 L Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dacia 1410 L   dacia - Dacia 1410 L EmptyVas. Május 17, 2009 9:49 am

HA valaki tudna segiteni abban hogy hol lehet beszerezni feher kilometer ora szamlapot megkoszonnem.LAttam sajat kezzel keszultet es lattam trabantba gyarit.az igazat megvalva a kezzel keszult nem fogot meg. Az auto hangositasa tervben van de valami szolidat es minosegit szeretnek.
Vissza az elejére Go down
attici89
600HP
600HP
attici89


Férfi
Hozzászólások száma : 651
Age : 34
Város : Szatmar
Rólam : autok, kocsik, verdak
Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
Registration date : 2008. Mar. 13.

dacia - Dacia 1410 L Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dacia 1410 L   dacia - Dacia 1410 L EmptyVas. Május 17, 2009 12:30 pm

A kezzel keszult lehet jobb mint a gyari ha ojan csinalja aki tudja mit csinal. Sancee daciajaba en csinaltam meg a sajat trabijaimba is. Sajna mikor Sanceenak visszatettuk kerult ra 1-2 ujlenyomat de azon kivul nagyon szepen sikerult. Ha gondolod majd elkuldom neked es csak nyomtatni kell meg ugyesen beszerelni hogy szep legyen.
Vissza az elejére Go down
stubee
40HP
40HP
stubee


Férfi
Hozzászólások száma : 22
Age : 34
Város : SzekelyUdvarhely
Autóm : Dacia 1300
Registration date : 2008. Nov. 03.

dacia - Dacia 1410 L Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dacia 1410 L   dacia - Dacia 1410 L EmptyVas. Május 17, 2009 1:05 pm

megkoszonnem.amugy a fordulatszammerom nem megy viszont az ujj mar megvan veve csak ido es egy kis penz kell hogy megkerjek egy szakit aki profin megoldja.a bord leszereles nem kis munka gondolom es hamar kibontom akkor a gyari zold vilagitast kicserelem kekre.A hangtechnikarol mar annyit hogy kinyomoztam a szamomra leg megfelelobnek tuno megoldast.osszekapom a kepeket es az elkepzelesem megprobalom attekinthetoen megfogalmazni.varom a tanacsokat hisz mas hibajabol jobb tanulni es olcsobb is Very Happy koszontem az infokat.Sancy ge`pe figyelemre melto.szolid sportos,egyszeru.Az ulesfutessel ellatot mozgo melynyomo sem rossz trabant 1.1 neven Smile)
Vissza az elejére Go down
stubee
40HP
40HP
stubee


Férfi
Hozzászólások száma : 22
Age : 34
Város : SzekelyUdvarhely
Autóm : Dacia 1300
Registration date : 2008. Nov. 03.

dacia - Dacia 1410 L Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dacia 1410 L   dacia - Dacia 1410 L EmptyVas. Május 17, 2009 1:24 pm

A hangszoro behelyezese az elso ajtoba a kovetkezo lenne.13 cm es hangszoro,ugy hogy az ajton a tarolo lehetoseg is megmaradjon:
nos a beepitesi modszer az ez lenne
dacia - Dacia 1410 L IMG_3170_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
a hangszoro technikai leirasa:
Difuzoare auto set Diametru=131mm Putere M=120W(ha fele megvan az is eleg Razz) Frecventa=60Hz-18KHz Senz=90dB Impedanta=4ohm
dacia - Dacia 1410 L YDF_502-3B_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
A hatso hangszorok termeszetesen kalaptartoba(nem igazan csipem ezt a megoldast) es ovalisak.Technikai adatok es kep:
Difuzoare auto set Diametru=165*228mm Putere M=300W (szinten az a mese fele is eleg lenne :)Frecventa=60Hz-22KHz Senz=93dB Impedanta=4ohm Nr Cai=4
dacia - Dacia 1410 L CS-6902_www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
tippek es otletek,hozzaszolasok johetnek.Egyuttal keresek bord designt is:
dacia - Dacia 1410 L 11_113__www.kepfeltoltes.hu_
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
ez volna az elkepzelesem.Ez az amelyik kezzel keszult csak a toltes es benzinora feloli resz nemtetszik a tobbi tokeletes.Varom a szamalpokat es tippeket THX.
Vissza az elejére Go down
stubee
40HP
40HP
stubee


Férfi
Hozzászólások száma : 22
Age : 34
Város : SzekelyUdvarhely
Autóm : Dacia 1300
Registration date : 2008. Nov. 03.

dacia - Dacia 1410 L Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dacia 1410 L   dacia - Dacia 1410 L EmptySzer. Május 20, 2009 6:04 pm

Atticy varom segitseged.Virtualisan megcsinaltam szep esztetikus de a meretek nem egyeznek tul pici lett.netrol toltottem egy kepet es alakitgattam de nem egyezik nagyitast meg nemtudom menyire kell novelni mivel nemvagyok szamitogep zseni.ha tudnal segiteni megkoszonnem.egy turamerol az orom elot hever 10x10 az ora kerulete.koszi elore is gyors valaszod.MInden jot
Vissza az elejére Go down
stubee
40HP
40HP
stubee


Férfi
Hozzászólások száma : 22
Age : 34
Város : SzekelyUdvarhely
Autóm : Dacia 1300
Registration date : 2008. Nov. 03.

dacia - Dacia 1410 L Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dacia 1410 L   dacia - Dacia 1410 L EmptyPént. Május 22, 2009 6:03 pm

szereltem a sebvaltor egy kis golyot.fekete nyolcast akartam de az tul nagy lenne igy egy kisseb fekete golyo kerul fel.mai nap folyaman megprobalom ratenni.jonnek majd a kepek.
Vissza az elejére Go down
stubee
40HP
40HP
stubee


Férfi
Hozzászólások száma : 22
Age : 34
Város : SzekelyUdvarhely
Autóm : Dacia 1300
Registration date : 2008. Nov. 03.

dacia - Dacia 1410 L Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dacia 1410 L   dacia - Dacia 1410 L EmptySzomb. Május 23, 2009 2:44 pm

Eleg sok minden tortent miota nem jartam ide fel.:)Aktivam gyujtom magam topicjaban a loeroket dehat a forum ugylatszik attin kivul halott,holott mindig latok ujj bejegyzeseket:)A golyo sebvaltogombal az tortent hogy nem talalt a kapcsolokarra.Nekialtam a menetet belolle kiorolni es a hotol szetrepett a bakelitgolyom.JObb dolgom ugy sem volt egy nagy kalapaccsal megbontottam egesszen Laughing Laughing .A mai nap reggel bevalaltam egy furvart es egy jo forgalmas helyen az autom bedoglot es nem akart indulni.az ut kozepen altam veszjelzovel es hajtattam az autot.ugy viselkedet mint mikor nincs benzin(elotte tankoltam).MA nekiesek faterrel motrotszerelni.En a tuszelepre gyanakszom mert ejti vissza a benzint.Erdekes hogy hidegen konyen indul melegen meg vacakol :)Teszek egy kis rellantint es meglatjuk.Ha a tunetek masnak is ismerosek varom meg a tippeket.
Vissza az elejére Go down
stubee
40HP
40HP
stubee


Férfi
Hozzászólások száma : 22
Age : 34
Város : SzekelyUdvarhely
Autóm : Dacia 1300
Registration date : 2008. Nov. 03.

dacia - Dacia 1410 L Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dacia 1410 L   dacia - Dacia 1410 L EmptyKedd Jún. 02, 2009 9:32 pm

idokozben kicsereltem az ablaktorlo kapcsolom mert ette meg a biztositekokat.az orat is lebontottam es megoldottam a fordulatszamero problemat.a hatteret nem csereltem ki,mert nemvolt nyomtatvanyom es untam is kiserletezni.feltem attol hogy nemtudom minosegileg megcsinalni igy nem is probalkoztam.a bordvilagitast viszont megprobaltam viszont az ego amit kaptam ugy felforrosodot percek alatt hogy nem mertem betenni.kek plexidem nem volt annyi hogy a 3 fenyforras fole rakjak igy az is maradt eredeti.jelen pillanatban eleg orommel tolt el az hogy az automon az utolso kapcsolo es fenyvisszajelzes is mukodik.a kis egoket lehet beteszem oda ahol nagyobb a hely es nem okoz gondot ha melegszik.atticy koszontem azert a nyomtatvanyt habar hasznat nem vettem ertekelem a faradozasod.
Vissza az elejére Go down
attici89
600HP
600HP
attici89


Férfi
Hozzászólások száma : 651
Age : 34
Város : Szatmar
Rólam : autok, kocsik, verdak
Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
Registration date : 2008. Mar. 13.

dacia - Dacia 1410 L Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dacia 1410 L   dacia - Dacia 1410 L EmptySzer. Jún. 03, 2009 7:59 am

Hat nagyon szivesen, sajnalom hogy nem volt hasznalhato Sad
Vissza az elejére Go down
stubee
40HP
40HP
stubee


Férfi
Hozzászólások száma : 22
Age : 34
Város : SzekelyUdvarhely
Autóm : Dacia 1300
Registration date : 2008. Nov. 03.

dacia - Dacia 1410 L Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dacia 1410 L   dacia - Dacia 1410 L EmptySzer. Jún. 03, 2009 6:07 pm

majd legkozelebb..eleg ha benzint tudok szoritani hogy menyek kicsit kornyeklatogatni asszonysaggal Smile
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





dacia - Dacia 1410 L Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dacia 1410 L   dacia - Dacia 1410 L Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dacia 1410 L
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Dacia 1310
» Dacia 1300
» Dacia Duster

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: MY CAR-
Ugrás: