365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11

    Go down 
    +5
    mrjoe
    gergo
    pandaDVD
    attilaboot
    SM-91-JDM
    9 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
    SzerzőÜzenet
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 EmptyHétf. Júl. 13, 2009 9:12 pm

    Több mint 5GB vágatlan videoanyagom van a RallySprint-ről, amiből készítettem egy 1GB videót ami persze hogy nem megy a Youtubon, ezert is készítettem egy rövid összefoglalót, most estere upload-oltam de sajnos mint utólag is kiderült több lett mint a megengedett 10 perc. Úgyhogy YouTube-os videoklip csak holnap. Sorry.

    Akinek kell a hosszabb anyag hozzon valami tárolót vagy DVD-t, a szerkibe leszek, többnyire...

    This video has been removed because it is too long. Regular YouTube videos must be 10 minutes or less.

    RockNRoll
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 EmptyKedd Júl. 14, 2009 3:11 pm

    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 EmptyKedd Júl. 14, 2009 4:04 pm



    A hozzászólást attilaboot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Júl. 14, 2009 6:56 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    csongor
    280HP
    280HP
    csongor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 236
    Age : 39
    Város : Szatmar City
    Autóm : bmw e36
    Registration date : 2008. Aug. 18.

    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 EmptyKedd Júl. 14, 2009 6:24 pm

    nekem nagyon tecik a video!!! Very Happy
    a kis filmbol itelve jo kis etap lehetet, igaz keves nezot latok de autok azert voltak es talan minel tob es jobak.

    sajnalom hogy nem lehetem ot Sad
    Vissza az elejére Go down
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 EmptySzer. Júl. 15, 2009 12:44 am

    Nekem is nagyon tetcet a kis film, bar lenne egy hozza szolasom : ahoz kepest hogy elso helyet ertem el es hoztam Szatmarnak MEG EGY kupat alig jelentem meg a kis filmen 2 - 3 masodpercet es ENYI es a vegen Misu meg se volt emlitve pedig nem egyszer hurcolta azokat a gumikat a palya szelen... Mikor Banyan volt a gyorsulasi verseny, "valaki" aki ot volt es fenykepezte az egesz show-t fontosabnak tartotta hogy kepeket tegyen fel a forumra egy par grimaszolasrol egy allo autobol minthogy azokkal a versenyzokkel tett volna fel akik Szatmart jelkepeztek ot Banyan... Eloszor azt hittem veletlen de a 4-ik Rally Sprint atapa utan ra jottem hogy egyszeruen rosz indulat... hogy miert ? ezt nem tudom de azt tudom hogy (ahogy mar valaki emlitette it a forumon) magyon sok olyan dolog van amit szemtol szembe kene megbeszelni mert nagyon sok olyan dolog van amit az emberek nem mondanak ki mikor talalkoznak, csak mosolyognak egymasra formalitas keppen aztan kis zart korokben mindenki el mondja a magaet (akinek nem inge ne vegye magara).... Hat en nem vagyok ilyen es nem is voltam ilyen, es NEM IS LESZEK ILYEN ! Ezert amikor a nyelvemen volt valami akkor ugyan az volt a szamon is ! Lehet ezert nem kedvel engem egy vagy ket ember aki nem mond semmit a szemembe ugy ahogy en tettem. Mikor ki jelentettem hogy ki lepek a szervezesbol es pilota keppen folytatom az autos sportot akkor nagyon is nyomos okom volt ra es ki is mondtam azt tob alkalommal is de ez most nem ide tartozik, lenyeg hogy fel hoztam egy par megbeszelni valot tob ember elot de ahelyet hogy megoldast talatunk volna megint az a folrmalitas mosolygas, aztan elkezdtunk beszelni a fotbalrol es azota eszre lehetet venni hogy azok az emberek akik ot jelen voltak kerultek a temat de nem csak vem szemben hanem Davidal is es a versenyzokkel is (akik ot voltak tudjak mirol beszelek meg nem is valjak be...). Fontos az hogy kezdenek ki alakulni hatso szandekok, "kisseb csapatok", anyagi nezetelteresek stb... amit nem eggyetlen ember valtot ki. Ez persze nem ram tartozik mert en mar nem szervezek viszont azert hoztam fel mert en (legalabb) ki mondom amit latok es kar lenne hogy jovore mar ne legyen Rally Sprint vagy gyorsulasi verseny a fent emlitet okok miat... Amiket ide irtam nem kizarolag a kis film-bol indult ki hanem abbol is hogy mar szemmel lehet latni a "politikat" es zavaro hogy van egy par ember aki igazan szereti ezt a sportot es bele tesz anyait apait, penzt es idot es mikor vonalat huzunk elkezdunk imatkozni osze ne omolyon mar ez az egesz egyik naprol a masikra. Van mikor David ideges, van mikor egy versenyzo, van mikor egy biro, egy szervezo stb. ami normalis altalaban nezve de nem eggyetlen egy Rally Sprint etapa alat !

    Sok beszed szegenyseg ! Tobben kerdeztek mar hogy miert nem leptem meg be az ASK-ba ?!? Hat azert amit feljeb irtam es azert amiert olyan "emberek" hoznak az ASK-ban "donteseket" (ismetlem akinek nem inge ne vegye magara) akik meg az ABC-t tanultak mikor masok mar kupat nyertek Szarmarnak de a legszomoritob az hogy ahelyet hogy a sportszeruseg legyen terjeztve eggyesek olyan kemenyen es meljen tudnak egyesek "kedveskedni" masoknak hogy mar nem lehet tudni fizikai szempontbol hogy hol vegzodik az egyik es hol kezdodik a masik (nem szeretnek mas szavakat hasznalni...).
    Mindent felre teve, ez uton szeretnek gratulalni a szervezoknek (AZ OSSZESNEK AKI SZIVBOL HOZZA JARULT) mert tenyleg jo munkat csinaltak ! En tovabra is versenyzo maradok de it a 365hp-n faljo szivel bucsuzok tollketek !
    Ha megsertettem valakit akaratomon kivul bocsanatot kerek es ha az administrator ur ugy gondolya hogy "hozzaszolasom" nem alkalmas ide se, akkor egyszeruen torolje ki ....

    SZAMBI
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 EmptySzer. Júl. 15, 2009 9:45 am

    Szambi gratula az elso hejnek,nem semi abba a kategoriaba meg njerni,Jack ellen plane,ja es egy par dologban igazat adok,nagjon kene egy gyules mint emlitettem elob...de ha senkit se erdekli,akor miert pont engem erdekelne. probalkosztam fel hozni a dolgokat es erol csinaljunk egy gyulest,de ha senkit se erdekli,ez van,aszt jelenti hogy nem erdekli senkit hogy mi a bajom(bajunk),hat semmi gond,ez van,ezentul en is ugy veszem a dolgokat ahogy vannak.szerintem egy csapatban a legnagjob dolog az hogy legyen komunikacio,ha az nincs,akor onan kezdodnek a bajok,ja meg az hogy le csicskazni a masikat.........hat nem tul szep egyesektol,na mind1.
    Vissza az elejére Go down
    bobo3s
    110HP
    110HP
    bobo3s


    Férfi
    Hozzászólások száma : 176
    Age : 45
    Város : Szatmarnemeti
    Rólam : Bikinicsunajt
    Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
    Registration date : 2008. Jun. 17.

    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 EmptySzer. Júl. 15, 2009 10:39 am

    Szambi hozzaszolasahoz par hozza fuzni valom.

    1. 2 napig lett dolgozva a video teaseren. Veled kezdodik a video Szambi es veled vegzodik. eloszor 25 perc volt de tehnikai akok miadt le kellet vagni 10 percesre. Erdetit megkaphatod CD-n. Van 5 ora videozas 5.7Gb adat. Eleg nehez szerintem ebbol ki szedni, megkeresni az osszes szamodra latni valot.
    Ja. Attila hetfo reggeltol este 7-ig volt a munkaba hogy megcsinalja, es tegnap is 6-ig fel se alt a gep elol

    2. Szerintem van rengeteg anyag a szatmari fiukkal beleertve teged, misut stb.

    3. Hogy megharagudtal ram hogy nem mondtam hogy te mendted a leggyorsab kort az azert volt mert szerintem sportszeruseg megvarni mindegyiket aki a palyan van. Minthogy kiderult nem a tied a palya record. Hibaztam ezert bocsi.

    4. A grimaszokrol. Itt gondolom ram gondolsz. Akkor sorolom. Tudomasom szerint minden megszervezet rendezvenyen kint voltam es csak szeretetbol csinaltam EDDIG. hadd grimaszoljak mar. vagy nem ?

    5. Hogy van 1 kulon csapat aki mindent megbeszel masok hata mogott. Ezt is elmagyarazom. Ez a csapat nem magyaraz hanem szervez minden etapot, drag, utazas mas esemenyekre. Igen es enelkul a csapat nelkul nem sikerulne kipakolni a gumikat, levezetni a versenyt, majd ossze szedni a gumikat.

    6. Vannak oljan szemeljek akikrol azt mondjak huuuu de jo fiu jaj de jo, rendez ezt rendez azt, ugyanannyi megbecsulest kap mint masok de amikor a munkarol van szo sehol semmi. Eltunik mint a kamfor. Adhatok nevet de mind1.

    7. Tudomasom szerint az alapito tagokon kivul csak 1 uj ember van az ASK-ban. Miert ? mert azok a fiuk akik eddig segitettek nem kertek semmit (Szivbol csinaltak) ezek 365hp fiuk es nem kaptak meg azt a tiszteletet amit erdemeltek. es ezek mind 365hp-s fiuk.

    8. Szerinted Szambi en mit kapok ezert amit csinalok ? en nem versenyzek de ugyanugy penzbe kerulnek a tennivalok, nem marad az automba a penz. es megmondom mit kapok. Van 1 forum 1 video ahol megemlitik a nevem. es ? sose kertem mast. es evel igy van vagy volt mindenki.

    9. 1 dolog nagyon zavart engem is. en nem vagyok speaker, oda lettem rakva csinaljam. mondhattam volna nemet is de ha ezt kell ezt csinalom. nem vagyok frankie lehet nem is leszek oljan jo. eloszor csinaltam ezt, lampalaz stb. Az is igaz hogy mielott elkeztem volna beszelni a huljesegeket tengurol oda mentem es megkerdeztem tole mi a tema. de hogy a vegen azt haljam hogy bobo se kommental tobbet az ledobbentet. koszi David. kommentelj te. de en nem mondtam Tengura hogy "ala o sa faca show". Mar bocsi. Schumacher se elsonek nyerte meg a futamait a vilagbajnoksagot. de ha nem hagyod az embert kibontakozni e van. Fizessetek matioknak hogy kommenteljen. Vagy David is tudd. sorry. nagyon ideges lettem

    10. Mindenki nagyon szeret teged Szambi azert mert 1 egyenes ember vagy. Nekem is megmondtad a magadet.

    11. Misunak a lehordasa, raadasul a mikrofonba azert az 1 percert nem kellet volna. Ez az ember lehetne siman versenyzo es ne tegyen semmi mast. Csak uljon a kocsiba es varjon a sorara. De a Misu nem iljen. Le a kallapal es gratula.

    U.I. ahogy irtad is, amig ezek a dolgok nincsenek megbeszelve szart er az egesz.

    Gratula minden versenyzonek
    Vissza az elejére Go down
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 EmptySzer. Júl. 15, 2009 1:08 pm

    Bobo3s, semmi bajom veled szemelj szerint es ugy latom felre ertetted amit irtam. Azt hogy mit mondtal a hangos bemondoba es mit nem meg nem nagyon befoljasolya a szponzorokat mert vegul is errol van szo. Hogy vilagos legyen mindenki szamara mit is akartam elmondani, elmondom meg egyszer mas szovakkal :
    tagja voltam tob mint 12 evig egy motor sport egyesuletnek es tudom mit jelent az hogy csapat szellem ! Minden sport egyesuletnek, mint pld. az ASK, kene legyen egy kituzot celja. Veszem peldanak tovabra is az ASK-t. En ugy latom az egeszet hogy ha akarunk fejlodni, akkor kell legyen egy cel, amirol eddig senki nem beszelt... A cel lehet egy Europai szintu elismert egyesulet amekrol hallanak Nemetbe is, Ausztriaba is stb... Ez az eggyesulet lehetne az ASK is ha Europai szintu tuning-shokat rendezne, ha Europai szintu versenyzoi lennenek stb... Ezert kell a szponzor mert ahoz mar nagyon sok penz kell. Eddig az ASK es ACR kolaboralasa es meg az ATS 1, ATS 2 es a Drag Racing utan elegge ismert kezdet lenni a Szatmari motorsport de senki nem tudja hogy jovore lesz e meg Rally Sprint vagy Drag Racing. Miert ? mert azzal foglalkozunk hogy ki menyi penzt kapot azert amiert segitet vagy ellenkezoleg, aki a penzt kell ossza az nem figyel oda oda kinek menyit ad, azzal foglalkozunk hogy milyen "gyenge" az ACR palya minthogy orulnenk annak hogy az is van es vannak egyre tobb es kemenyebb versenyzok, erdeklodok stb. A fo szervezoket, ahelyet hogy hatuk mogot csamcsogjuk hogy menyi penzt "akasztottak" le a tuning show alatt inkab vegyuk mar eszre hogy menyi volt a koltseg es hogy milyen kemeny show-t allitottak osze, fuggetlen attol hogy Rally Sprintrol beszelunk vagy Drag Racingrol. Ezeket a fo szervezoket tamogatni kene minden szempontbol ahoz hogy a szatmari motorsport fejlodjon mert ha az fejlodik akkor a szponzorok erdeklodesit is az ASK irant felkeltsuk. Ugyan az a helyzet a versenyzokkel is. Miert szponzorizalna is valaki az ASK-t ha az ASK nem promovalja a sajat versenyzoit (foto, video, sajto stb...). En a fejlodest ugy latom hogy az ASK-ban legyen egy valaki aki csinal hetente egy gyulest ameket ugyan az az ember le is vezeti, az adja meg a szot, mikor van egy problema nem kezdunk bele masba amedig az nincs tultargyalva az elozo es ami a legfontosab senki nem nezi le a masikat ha valamit meg akar beszelni mert ha marhasag is csak egyszer kell megbeszelni stb.. A gyuleseken belul meg kell beszelni hogy ki mit akar, hova is akarunk eljutni, mi a cel, minden erdeklodot be kell sorolni a sajat erdeklodesi tereben : aki szervezni akar az szervezzen es segitsunk neki, aki versenyezni akar az versenyezzen es promovaljuk azt, aki pakolaszni akar penzert annak adjunk penzt hogy pakolaszon ha van penz, aki pakolaszni akar penz nelkul annak is adjunk munkat, aki fozni akar annak hozzunk egy kover hazi nyulat meg murkot, aki reklamozni akar annak adjuk meg a lehetoseget stb... es mindig csak a kituzot cel fele menyunk !
    Termeszetesen, amit eddig leirtam az csak egy otlet volt egy bizonyos cellal de a cel lehet orszagi szintu is vagy Szatmari szintu ami nem baj csak az emberek jo ha ezt tudjak es ahoz kepest reagaljak le a dolgokat. Ha meg vagyunk elegdve azzal hogy volt 3 vagany show Szatmaron es egy par Rally Sprint etapa akkor nagyon jo de az embereknek, szervezoknek, versenyzoknek es nem csak, ezt tudniuk kene.
    Hat en igy latom a dolgokat. Ha valaki nem ert velem eggyet, vagy ha hibazok valamiben, akkor .... "enged ra"...
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 EmptySzer. Júl. 15, 2009 6:22 pm

    Végigolvasva mindezeket, pár dolog amit fontosnak tartok leirni, hogy tisztázzuk:

    1. ez a RallySprint futam tényleg nem volt túl sikeres, a kevés néző és a szervezők személyes konfliktusai miatt. Jómagam az elején kijelentettem, hogy nem veszek részt a szervezésben, csak mint versenyző. családi okok miatt pedig még úgy sem tudtam résztvenni. Maga a szervezés, annak alapján amit láttam és annak alapján amit mondtak nekem, apró incidensekkel volt tarkitva. Valószínüleg, mert lazaság volt és mindenki belepofázhat mindenbe. Apró indulatok, egy két félreértett szó és máris kész a nagy sértődés. Kérdem én: ha megakadunk itt, ezen a szinten, egy olyan szinvonalú és olyan nagyságú verseny után, mint a Chevrolet DragRacing, akkor az nem röhejes?

    2. ha már itt tartunk: a DragRacinges versenyszervező csapatból érkeztek olyan visszajelzések, hogy egyesek elégedetlenek a munkájuk után kapott tiszteletdíjjal, és hogy Gergő biztosan kövérre kereste magát. Előszöris, akinek nem felelt meg amennyit kapott, álljon elém és mondja meg. Másodszor, Gergő nincs rászorulva arra, hogy versenyeket kelljen szervezzen, hogy eltartsa a családját. Ha utána vettem volna Mitsubishi Evót, vagy elmentem volna a Seychelles szigetekre akkor várható lenne az ilyen komment. De, eddig is volt a lábamon cipő, és nem esnek jól az ilyen kommentek. Én ezért 4-5 hónapot keményen dolgoztam, nem sirni akarok, de kiváncsi lennék hogy ha veszteséges lett volna, ki mondta volna azt, hogy "gyere, állom én a COX-osok hotelszámláját".

    3. miért nem iratkoznak be az emberek az ASK-ba? azt hallottam hogy azért mert nem szeretik a stílusomat. Ja, akkor inkább leszek énis kedves, aranyos, megyünk iszunk egy kólát, beszélgetünk ki hogy akarja átfesteni a felnijét, megdicsérjük egymás autóját, és utána mindenki megy a dolgára, és mindenki sztár lesz. Én tudom, hogy az én stílusom fölényes és sokakat sért, de az eredmények engem igazolnak: mit igértem tavaly decemberben, ki emlékszik még? 1 nagy versenyt, több kicsi versenyt, bejegyzett szervezetet, és általánosságban azt, hogy aki mellém áll, egy sikeres csapatnak lesz tagja. Gondolkozzatok el rajta hogy ez megvalósult-e vagy nem. Ha jópofizunk egymásnak egy üres parkolóban akkor abból még nem lesz semmi a világon, lásd a szatmári "négytuning" csapat, hol vannak? egymásnak árulnak telefont a fórumon.
    Mindenesetre én senkinek nem fogok könyörögni, hogy légyszi iratkozz be, mert nem a stílusom, viszont olyan rendezvényeket fogok tető alá hozni, hogy mindenki büszke legyen arra, hogy tagja az AutoSportKlubnak.

    4. Holnap este 6kor találkozó a Macskában, a következő témákkal:
    -RallySprint és egyéb személyes sérelmek kibeszélése, egymás szemében. Felszólalás sorrendben, civilizáltan
    -a következő RallySprint futamok megszervezésének módja. Kulturált megbeszélés, érvekkel és ellenérvekkel.
    -Nicu kollégánknak van egy projektje, amelyet szeretne megvalósítani, a BMW találkozóról van szó. Elmondja mit és hogyan képzelt el, majd a gyűlésen jelenlévők közül mindenki elmondhatja a véleményét, és azt is, hogy van-e kedve beszállni ebbe a projektbe vagy nem, kulturált eszmecsere formájában.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 16, 2009 10:47 am

    Eleg sokat gondolkoztam........irjak vagy ne ....mar vagy haromszor megirtam majd kitoroltem.........nem akarok mindig kotekedni , masokat kioktatni, masok idegere menni stb. meg ha neha ugy is tunik ............ nekem szivugyem a szatmari autoselet most hogy az ACR nel dolgozok meg inkabb............ DE fontosnak tartottam hogy az ASK nak is tagja legyek mert remenyeim szerint az ASK is ugyanazokat a dolgokat szeretne tenni : promovalni az autosportot

    Most hogy nem mindent latunk egyforman ....ez van , egyesek szerint idegbajos vagyok .... az o velemenyuk : ez van!
    Nekem se tetszik sokminden............. de ez van !!!

    Ez nem azt jelenti hogy nem dolgozhatunk eggyutt !!!!

    Szerintem csak mi latjuk ugy belulrol hogy nem volt sikeres a RS4 ... ha a 28 versenyzot kerdezzuk azoknak mas a velemenyuk !!!!!
    Mindeg lessz ugy hogy valakiknek nem paszol valami DE tokeletes versenyt szerintem SENKI nem tud szervezni mert mindeg lesznek vesztesek akik nem sajat magukat hibaztatjak hanem mindig talalnak valami kulso , szervezoi problemat ( birok, palya, bonyolult trassze....stb) .

    Most ennyi es varom az esti megbeszelest: en ott leszek !!!
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 16, 2009 7:36 pm

    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 EmptyCsüt. Júl. 30, 2009 2:18 pm

    Kovetkezo Rally Sprint ?! Question
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 EmptyHétf. Szept. 14, 2009 5:49 pm

    Ezt a felvételt nettes barangolásaim során találtam a minap...



    A hozzászólást attilaboot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 14, 2009 6:59 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    bobo3s
    110HP
    110HP
    bobo3s


    Férfi
    Hozzászólások száma : 176
    Age : 45
    Város : Szatmarnemeti
    Rólam : Bikinicsunajt
    Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
    Registration date : 2008. Jun. 17.

    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 EmptyHétf. Szept. 14, 2009 6:55 pm

    Erdekes a hangom mi ? Atarna boasele in spate Razz Kiralysagos beszolas. Ja es 99 hozzaszolas
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 - Page 3 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11
    Vissza az elejére 
    3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
     Similar topics
    -
    » Rally Sprint 2010, 3 futam, Szatmar junius 26

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmárnémeti AUTO SPORT események 2009-
    Ugrás: