365hp FORUM

365hp minden napra egy lóerő

www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!

Share | 

Opel Astra Classic II

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Virt
New user
New user

Male
Hozzászólások száma : 5
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Végre sikerült megvegyem életem első új atóját...
Autóm : Opel Astra Classic II, 2009
Registration date : 2009. Jul. 15.

TémanyitásTárgy: Opel Astra Classic II   Szer. Júl. 15, 2009 12:05 pm

Sokat gondolkodtam milyen autót is vegyek. Sok márkaképviseletnél már ismerősként üdvözöltek (úgy hogy most egy ideig nem is megyek feléjük, mert ugye vásárolni csak egytől lehet, a többi pedig hoppon maradt hahota ), lévén, hogy a vásárlásra egy éve készülök. Kezdődött Renault Magane CC-vel 2 literes benzines motorral, egyenesen a Vaterlandból, természetesen SH. Jó ideig ez az ötlet volt a nyerő, de utána jött az arculcsapás, megdrágult a regadó. (amúgy szerintem jogosan, de tudom, hogy ez megosztja az embereket...) Ezután az új kocsik frontján kezdtem széjjelnézni lássuk csak:

-Hyundai I30, kellemes megjelenesu, jol szerepelt a tesztekben, de mégsem ő lett a nyerő, úgy tünt drágák és gyakorik a reviziók, ha nem akarjuk, hogy a 7 éves gari ugorjon.
- Renault Megane - kinéztem egy dieselt, az orrom elől vették meg, mostmár azt mondom hála az égnek
- Renault Symbol, az új típus, NO COMMENT, pillanatnyi elmezavar

Amint látható Opelben nem is gondolkodtam, aztán eszembe jutott, hogy nálunk a cégnél immaron 4. éve ribolunk egy kis kék hatchback Astrat és meg se purcan. Igaz 1,7 es diesel, az én kocsim pedig 1.4 benzines, ellenben a futómü, kormányozhatóség megfogott. Így jutott el hozzám, immáron két hete Jürgen (elvégre német Herr), 1.4es, 90 lóerős, sedane kivitelü barátom, aki eddig összesen 2 hét alatt már hétszáz kmert tett meg irányításom alatt. Ez az én kocsim története dióhéjban. Remélem egy szép es tartós barátság lesz a Jürgené és az enyém. Zsir
Vissza az elejére Go down

Opel Astra Classic II
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal