365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26

    Go down 
    +8
    SM-91-JDM
    csongor
    attilaboot
    bobo3s
    gergo
    wasted
    Szambi77
    pandaDVD
    12 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
    SzerzőÜzenet
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26   Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 11:28 am

    gergo írta:
    RallySprint interjúk, így a végén:
    http://365hp.ro/index.php/autosportklub/rallysprint365hp/53-rallysprint2009/149-rallysprint-ertekeles-interjusorozat

    Ide várjuk a kommenteket!

    Okosabb lett volna máshova tenni a kommenteket !!!

    Mint minden autóssportba Romániába !!!!......van 10 ember és 15 vélemény !!!! Nagy az irigység mert ..... nem is tudom !!!

    Kár hogy egy évad ilyen véget érjen !!! és ezek legyenek a legfontosabb kommentárok !!
    Vissza az elejére Go down
    Csaba.P
    New user
    New user
    Csaba.P


    Férfi
    Hozzászólások száma : 14
    Age : 47
    Város : Satu Mare
    Autóm : Corsa C SXI
    Registration date : 2009. Sep. 26.

    Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26   Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 11:56 am

    Uraim! Nem vagyok igazan forumhörcsög de leirnam mit vettem eszre. Azon emberek veszekednek-civakodnak-marakodnak nevezzetek ahogyan akarjatok akik nagyreszt a szervezesben vesznek reszt. Megjegyeznem mint kivulallo es partatlan hogy sokan a szervezok kozul magukenak tekintik az esemenyeket es azoknak szervezeset ami teny es szemmel lathatoan bizonyul; mindemelett joparan fennhordjak az orrukat es most sorolhatnek neveket is de inkabb nem teszem (ki vagyok en hogy iteljek masokat?). Elso sorban rendeznetek kellene magatok kozott a nezeteltereseket es a versenyzoket akik resztvesznek ezeken az esemenyeken jobban tisztelni hiszen ok azon emberek akik jelentkeznek a versenyekre; jo hogy jelen vannak jo hogy egyaltalan jelentkeztek, igyhat korrekt lenne egyes szervezoktol a tobb tisztelet es nem a fikazas.
    A "Misu" (akit nem ismerek) tetszett a hozzaallasa amit itt a forumon nyomon kovethettunk, o az akit az autosport erdekel, nem kimondottan hogy hanyadik helyen vegez es milyen markas pezsgot fog felbontani a podiumon ahogyan a serleg szine sem (arany, ezust, bronz), ezenfelul ugyanezt elmondhatom Gabirol (Szambi) is.
    Nagyon erdekes volt az is hogy aki kiment az ACR palyara azt lathatta hogy egy halom narancssarga polos "ürge" szaladgal jobbrol-balra akikrol senki szot sem emlitett ezen a forumon pedig ok aztan nagy szamban voltak a palya szelen. (Ugyesek voltatok fiuk!) Kerdeznem a David ACR kirendeltseg vezeret ... hogy nekik a narancssarga polos sracoknak ki koszonte meg a segitseget hogy o annyira sertve erzi magat (?) Szemmel lathatoan sokan vettek reszt a szervezesben nemcsak az ACR, ugy hiszem mindenki kivette a reszet. Mellesleg hogy felreertes ne essek David szervezonek teljesen igaza van hiszen Wasted gyerek akit szintugy nem ismerek szemlyszerint szájalkodik mint eszrevehettuk.
    Wasted, az en autom is 1200 kg es csak 1.2 motorral pedig csak egy Corsa es nekem is lett volna kritizalnivalom de nem tettem azt pedig jelen voltam a rendezvenyen mint versenyzo. A versenyszellem az ami igazabol szamit nem hogy 500 kilos autoval mesz vagy 1200 kilossal. Szedd darabjaira az autodat es versenyezz ugy, az ajtokat is leveheted. 24 evesen nekem nem volt uj Hondam, tudod apukam nem vett autot nekem amivel versenyezzek ... na de ez lenyegtelen.
    Orulni kellene hogy vannak autos rendezvenyek, a szervezok ne kapjanak hajba es jobban kiemelni azon versenyzoket is akik az utolso helyeket kepviselik, nem elfeledni hogy ha nem lennenek jelentkezok nem lenne mit szerveznetek ...ekcetera ...

    Kivanok nektek tovabbi jo munkásságot es szeretnem ha nem neheztelnetek ram a irottaimert.
    Tisztelettel!

    ________________
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26   Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 1:46 pm

    Szankciók, büntetések.

    F O N T O S !
    A szabályok be nem tartása, megszegése miatt, figyelmeztetést kaphatsz!
    1. Elsőre csak (privibe) figyelmeztetést fogsz kapni!
    2. Második kihágásnál, vagy mar kicsit komolyabb kihágásokkert figyelmeztetés nélkül megkapod a "LOSER" megjelölést (egyutal elveszted a titulusodat) a neved mellet, adig míg helyre nem jön az eszed.
    3. De ha ez sem változtassa meg a hozzá-álásod akkor bannolunk 3 napra, hogy megnyugodj. (komolyab kihágásért rögtön, magyarázkodás nélkül ki leszel tiltva véglegesen)
    4. Nem segitett a bannolás? Akkor sajnáljuk, egyszerűen kizárunk.

    danger Wasted kolega figyelmeztettésbe részesült... mivel ez volt az elsö eset ezért csak az 1-es pont szerint, és figyelembe vettem azt is hogy provokálták kicsit...

    Veszekedni vitatkozni a megfelelö topikban lehet.

    (hammarosan törlöm ezt a hozzászolást is)
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26   Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 9:11 pm

    Válaszok, az én részemről:
    - azt nem kérdezed miért volt olyan sok néző a negyedik etápnál-? ..
    A nézők egy része szabadságon volt. Másik részéhez a gyenge mediatizálás miatt nem jutott el az információ, ebben én vagyok a hibás. Harmadik részük pedig egy olyan komplex és látványos verseny után, mint a DragRacing, egyszerűen nem volt kiváncsi a kézifékező stock autókra. Lássuk be, olyan volt mint amikor az utcán megnézed a kidekorált miniszoknyás csajszit, a tréninggatyás kötöttmelltartós nagymamát meg nem.

    Visszakérdezek, ha már az oly sok vagy kevés segítségnél tartunk: biztos vagy benne, hogy az ASK és az én személyes hozzájárulásom nélkül lett volna ugyanennyi néződ bármelyik versenyen? Vagy, sikerült volna megtölteni a töltéspartot, ismét? Az a médiapartneri rendszer amit én és az ASK kiépítettünk, azt használtad és szerintem SOHA nem szerepelt ennyit ACR a médiában mint ebben az évben, nézd csak vissza. És, SOHA nem volt olyan, hogy ne veled kezdtem volna a sajtóanyagot. Erre, egy szombatra nem jöttek ki az emberek, és ezt MOST felrovod nekem?

    azt nem kérdezed miért tartottunk két etapot egyszerre szept.26-án ? aug.15 és szept.5 helyett?
    Ebben is a Gergő a hibás, mert megpróbálta a Praktikert, mert szeretett volna egy szép, elegáns versenyt szervezni. Elb...ott vele pár napot, összeállitott egy jó dokumentációt, nem jött össze. Dávid előre megmondta, és legnagyobb megelégedésére nem sikerült megszerezni. Amúgy, senki nem kommentált a dupla etap miatt. Sőt. Más megyében nem egy és nem két szervezet van, aki örülne, ha ilyen rendezvénysorozatot tudna maga mögött. És, ne tévesszük össze ezt a kis HÁZI bajnokságot a WRC-vel vagy a Forma-1el.

    - azt nem kérdezed hol volt az a MÁS pálya amit nem az ACR biztosított hanem a fiuk
    Ezt mindenki tudja, hiszen hallottuk már ezerszer, hogy nincs MÁS és kész. Ez persze nem mentesít az alól, hogy a pálya rossz minőségű. Én felajánlottam a javitás projektet, az ACR azt mondta nem kell, a pálya jó. Kérdezd meg a versenyzőket, mi a véleményük róla. Ha olyan jó az ACR pálya, akkor Dávid, minek mentél a repülőtér igazgatójához, hogy ott szervezz versenyt? És másoknak kaján vigyorral az arcodon mondod, hogy nem fogsz többé az ASKval dolgozni, mert ott a reptér.

    - azt nem kérdezed hol voltak a beígért rádiók ????? ( amik nélkül végül is boldogultunk de könnyitett volna a szervezésben)
    A beígért rádiókat nem tudtam elhozni, és nem is volt rájuk szükség. Ennyi.

    - azt nem kérdezed hol volt a híres kronométer amit beígértek ?? .........és péntek délután közölték hogy sajnos nem jön össze !!! ( csak kellenek azok a fránya bírók !!!)
    Mi a rendezvény előtt megrendeltünk egy köridőmérő kronométer rendszert, tételesen, kifizettük, és ígéretet kaptunk arra, hogy készen lesz. Tőlünk teljesen független okok miatt, a készítő nem tudta teljesíteni a feladatát. Megtörténik az ilyen, nekem is kényelmetlen helyzet volt.

    - azt nem kérdezed hogy a 6-os etáp végén hova tüntek a fiuk ??? ( ....leszedték a saját bennerüket..... és olaj ) a gumikat majdcsak elpakolja valaki akinek útjába van.........
    Ezt válaszolják meg a fiuk. Ameddig önkéntesként dolgoznak, én nem vonhatok felelősségre senkit azért, mert nem jön el. Tény az, és én ezt már láttam sajnos, hogy a narancssárga pólós srácokból elfogyott a lendület, a munkakedv, az érdeklődés. Ennek számos oka lehet, tény az hogy az 1. 2. 3. 4. etapokon volt ember, akinek adj walkietalkiet, az utolsóra csak egy pár maradt.

    Mindent összegezve, a helyzet a következő: Év elején, mikor megalakult ez a klub, amikor összejött ez a társaság, felállítottunk egy tevékenységi tervet erre az évre. Ebben szerepelt:
    -egy nagy rendezvény megszervezése: sikerült, több mint jól. Nem részletezem, mindenki tudja.
    -klubélet beindítása, videóvetítések, beszélgetések: volt 5 db, egyszer elmaradt, senki nem hiányolta. END
    -rallysprint bajnokság beindítása: első 3-4 etap működött, az utolsó után k....vaanyázásba kezd az a kicsi társaság is, amelyik ezt szervezte.

    A következő posztban pedig lássuk, mi történt a mai gyűlésen!
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26   Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 9:50 pm

    Musicat, RallySprint szervezői gyűlés jegyzőkönyv

    A szatmárnémeti AutoSportKlub és a Román AutóKlub szatmári kirendeltségének mai közös gyűlésén a következők történtek:

    A RallySprint bajnokságot az ASK részéről Butka Gergő a következőképpen értékelte:
    túl vagyunk egy saját magunk által kitalált és lemenedzselt bajnokságon, amely a helyi viszonyokhoz képest megfelelő mediatizálást kapott. Első év lévén, adódtak a bajnokság során olyan problémák, mint a kezdeti lendület és lelkesedés csökkenése, társszervezők közti ellentétek. Elismerte azt is, hogy az utolsó etap szervezésében történtek olyan mulasztások mint a kronométer-rendszeres szívás vagy az a kellemetlen tény, hogy az 5 szervezőnek nem osztottunk ki 8 db walkietalkiet. Ennek ellenére, a szatmári közönség számára ez a bajnokság mint egy szimpatikus amatőr kis házi versenysorozat, kedvező benyomást keltett, és mindkét szervező fél megfelelő és korrekt mediatizálást kapott.

    A Román AutóKlub szatmári kirendeltségének részéről Seletye Dávid igazgató kifejtette: a 2009-es szezont értékelve úgy döntött, hogy a jövő évi versenyszezonban egyedüli szervezőként szeretné a rallysprint bajnokságot lebonyolítani. Döntésének oka a társszervezésből adódó nézeteltérések elkerülése. Több változtatást tervez, elsősorban a versenyszabályzatban illetve a szervezésben, a jövő szezonban már saját, fizetett szervezőcsapat fogja a versenyt lebonyolítani.

    Az ASK tagjai tudomásul vették az ACR döntését, és sok sikert kívánnak neki jövőbeni tervei megvalósításához.

    Ugyanakkor, az ASK elnöke az összegyűlt autószerető srácokat megnyugtatta: a fair play jegyében személyes részvételükkel, akár versenyzőként, akár szervezőként nyugodtan segíthetik az ACR munkáját, a közös cél a szatmári autós sportélet minőségének emelése, amelynek érdekében mindenki magánszemélyként úgy jár el ahogy azt helyesnek érzi.

    Szervezőcsapatként sajnálatos módon az AutoSportKlub az ezévi szezonban nem tudott megfelelni az ACR által támasztott igényeknek, és nem szeretné rontani az ACR által szervezett rendezvények színvonalát, éppen ezért egyesületi szinten a jövőben más típusú autós rendezvények szervezésére koncentrál.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26   Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 10:24 pm

    Ezt igy !
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26   Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 10:26 pm

    Szambi77 írta:
    Ezt igy !

    "Így kell csinyálni e" Ugye! Így is lehet ahogy Gergö. Ja, és jó hogy ez le is van írva, a szó elszáll az írás marad....
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Csaba.P
    New user
    New user
    Csaba.P


    Férfi
    Hozzászólások száma : 14
    Age : 47
    Város : Satu Mare
    Autóm : Corsa C SXI
    Registration date : 2009. Sep. 26.

    Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26   Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 11:56 pm

    Mit nyujtott az 5-ös etap a serleg és a diploma mellett?

    Ma delután kérdezi egyik barátom mi van az autóm gumijaival. Mire én - Semmi, mi lenne? Nagyon jók!
    Mit is mondjak ... olyan körömnagyságú darabok hiányzanak belõle, szószerint rongyos lett a futófelülete. Mindez a hétvégi "szorakozas" után, pedig csak az 5-ös etapon vettem részt. Ha nem szól észre sem veszem ... pff. Le akartam cserélni mindenképp jövõ tavaszra de idén még szerettem volna használni. Bevallom, kicsit elszomorított ez a tény. Nem tudom, másnak nincsenek hasonló gondjai?
    Vissza az elejére Go down
    Jeff
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 52
    Age : 52
    Város : Temesvar
    Rólam : Quarter mile
    Registration date : 2008. May. 31.

    Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26   Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 EmptyPént. Okt. 02, 2009 2:04 am

    Sajnalom hogy valas lett a vege, mert biztos hogy ACR tud szervezni ASK nelkul, es forditva, de az is biztos hogy a kozos erofeszites jobb eredmenyt hoz. Na, ti tudjatok...
    Vissza az elejére Go down
    http://www.flashtuning.ro
    norbbi77
    110HP
    110HP
    norbbi77


    Férfi
    Hozzászólások száma : 135
    Age : 46
    Város : Satu Mare
    Registration date : 2008. Mar. 17.

    Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26   Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 EmptyPént. Okt. 02, 2009 8:37 am

    Sajnos (nagy S-el) a hulye buszkeseg, nagykepuseg, kepes osszeuszitani embereket. Es kar hogy ezen a forumon ilyen elofordul....
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26   Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 EmptyPént. Okt. 02, 2009 12:12 pm

    gergo írta:
    Musicat, RallySprint szervezői gyűlés jegyzőkönyv

    A szatmárnémeti AutoSportKlub és a Román AutóKlub szatmári kirendeltségének mai közös gyűlésén a következők történtek:

    A RallySprint bajnokságot az ASK részéről Butka Gergő a következőképpen értékelte:
    túl vagyunk egy saját magunk által kitalált és lemenedzselt bajnokságon, amely a helyi viszonyokhoz képest megfelelő mediatizálást kapott. Első év lévén, adódtak a bajnokság során olyan problémák, mint a kezdeti lendület és lelkesedés csökkenése, társszervezők közti ellentétek. Elismerte azt is, hogy az utolsó etap szervezésében történtek olyan mulasztások mint a kronométer-rendszeres szívás vagy az a kellemetlen tény, hogy az 5 szervezőnek nem osztottunk ki 8 db walkietalkiet. Ennek ellenére, a szatmári közönség számára ez a bajnokság mint egy szimpatikus amatőr kis házi versenysorozat, kedvező benyomást keltett, és mindkét szervező fél megfelelő és korrekt mediatizálást kapott.

    A Román AutóKlub szatmári kirendeltségének részéről Seletye Dávid igazgató kifejtette: a 2009-es szezont értékelve úgy döntött, hogy a jövő évi versenyszezonban egyedüli szervezőként szeretné a rallysprint bajnokságot lebonyolítani. Döntésének oka a társszervezésből adódó nézeteltérések elkerülése. Több változtatást tervez, elsősorban a versenyszabályzatban illetve a szervezésben, a jövő szezonban már saját, fizetett szervezőcsapat fogja a versenyt lebonyolítani.

    Az ASK tagjai tudomásul vették az ACR döntését, és sok sikert kívánnak neki jövőbeni tervei megvalósításához.

    Ugyanakkor, az ASK elnöke az összegyűlt autószerető srácokat megnyugtatta: a fair play jegyében személyes részvételükkel, akár versenyzőként, akár szervezőként nyugodtan segíthetik az ACR munkáját, a közös cél a szatmári autós sportélet minőségének emelése, amelynek érdekében mindenki magánszemélyként úgy jár el ahogy azt helyesnek érzi.

    Szervezőcsapatként sajnálatos módon az AutoSportKlub az ezévi szezonban nem tudott megfelelni az ACR által támasztott igényeknek, és nem szeretné rontani az ACR által szervezett rendezvények színvonalát, éppen ezért egyesületi szinten a jövőben más típusú autós rendezvények szervezésére koncentrál.


    Orulok annak, hogy miutan sokszor kertem legyen jegyzokonyv keszitve a gyulesekrol vegre megtortent !!!!

    "Szervezőcsapatként sajnálatos módon az AutoSportKlub az ezévi szezonban nem tudott megfelelni az ACR által támasztott igényeknek, és nem szeretné rontani az ACR által szervezett rendezvények színvonalát, éppen ezért egyesületi szinten a jövőben más típusú autós rendezvények szervezésére koncentrál"

    ILYET EN NEM MONDTAM ES NEM IS GONDOLTAM !!!!! " ezt igy megfogalmazni nem kellett volna "

    Ti sokkal tobben vagytok es tudtok tamadni engem tobb oldalrol is, en pedig egyedul voltam es nem is akarok tamadni senkit , csak valaszolok ha provokalnak....
    Ki vagyok en hogy igenyeket tamasszak ....senki.... epp csak egy valaki aki (ha masok nem is igy gondoljak) kitettem a lelkemet azert hogy valami jo dolog tortenjen a szatmari autossportba !!!
    Milyen szinvonal...????..... ez egy helyi, onerobol, eloallott versenysorozat volt !!! Nem egy nagy grandiozu, bugetu, verseny ahol sokat lehet kaszirozni vagy barmilyen elonyhoz lehetne jutni ( esetleg egy vallveregeteshez vagy jo sok kritikahoz....).
    Igaz Gergo sokszor hangoztattad hogy az AutoSportKlub nem szervez akarmilyen kis hazi versenyeket .... csak valami nagy dolgot mint a Drag...stb. mert ott sokkal nagyobb az elismeres,dicsosseg,es nem utolso sorban a penz( tudom hogy te nem a penzert csinaltad de hozzatartozik az igazsaghoz)
    .....lehet hogy sokan meg engem tartanak penzehesnek mint a draga "muvelt" baratotok de kerdem en masvalaki miert nem dolgozott fele annyit mint en( ami helyett nyugodtan kereshettem volna penzt....), miert nem telefonalgatott?....stb KAR folytatni .... ( es ha az elszamolaskor beirtam hogy xerox papir - volt aki itt is csussagot uzott ebbol ) HAT szerinted FERR ????

    MOST IGY GONDOLOM HOGY MEGPROBALNAM EGYEDUL ......igaza van Jeff baratunknak is hogy egysegben az ero.... LEHET HOGY eltelik nehany honap ... alszunk egy parat es rajovunk ( hogy is van az a nota ???) : " ...nem tudok elni nelkuled....." ............ es akkor ha letisztazunk mindent aprolekosan, mindenki betartja amit valal, picit mindenki valtoztat a stilusan ( meg en is) , mindenki hozzajarul ......
    RENDEZHETJUK jovore is a Rally Sprint bajnoksagot eggyutt................
    NINCS bennem annyi buszkeseg hogy ne tudjak maskent gondolkodni !!! ( es bennetek...?????)

    Attila : latom nagyon tetszik a kuka-ban leirtak azt mondtad torlod mert nem emeli semmivel se a szinvonalat ennek a forumnak az ott leirtak !!!
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26   Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 EmptyPént. Okt. 02, 2009 1:16 pm

    Köszönjük a hozzászolásokat-véleményezéseket, a topik ezenel bezárul, akinek van még képe-videoja amit fel szeretne rakni, szoljon privibe.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26   Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 EmptyPént. Nov. 20, 2009 10:15 pm

    Ezt találtam a minap:

    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Ajánlott tartalom





    Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26   Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26 - Page 4 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Rally-Sprint The Final (etap 5-6), Szatmár, szeptember.26
    Vissza az elejére 
    4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
     Similar topics
    -

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmárnémeti AUTO SPORT események 2009-
    Ugrás: