365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***

 

 AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben

Go down 
+3
SM-91-JDM
gergo
Szambi77
7 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyKedd Szept. 29, 2009 6:44 pm

UJDONSAG !

Zilairol fel kerestek mert hallotak az ASK-rol, Rally-Sprintr-ol stb... A kerdesuk az ha tudnank e szervezni iden egy Rally-Sprintet Zilajon is ? Termeszetesen elso latasra bonyorultnak lattam az egeszet, foleg hogy mindjar ev vege van es nagyon keves lenne az ido, DE figyelembe veve hogy az ASK-nak es a Szatmari ACR-nek a hirneve mar gyorsan kezd terjedni autosport teren szerintem erdemes lenne ezt a kihivast elfogadni mar csak azert is mert meg eddig Zolajon sose volt rendezve semmi fele ilyen esemeny !

Van 3 dolog ami nagyon elonyos :
1) Van Zilajon aki segitsen eljarni a hivatalos papirokat, mediaval felveni a kapcsolatot, szponzorokat keresni stb.. ;
2) A lokacio szuper (erre visza fogok terni) ;
3) Vannak Zilajon emberek akik segitenek a lokaciot fel epiteni.

A lokacioval kapcsolatban :
A Polgarmesteri hivatal ("Primaria") parkolojat neztuk ki. Frissen aszfaltozot, nem godros, nem razos stb.. ! Van olyan nagy mint az ACR palya, a minosege tokeletes es a varos kozpontjaban van, konyen megkozelitheto ! A parkolo eggyik oldalan van meg hely (egy kisseb parkolo) ahova minimum 30 auto fer be. A 2 parkolo kozot kb. 1,5 meter van. Csinaltam egy par fotot is de sajnos nem sikerul fel tegyem, majd holnap fog Attila segiteni ebben.

Akit erdekel ez a tema, illetve aki akar ebben a szervezesben segiteni, megkerem hogy legyen a "Macskaban" Csutortokon 18.00-kor hogy megtudjuk beszelni a reszleteket.
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyKedd Szept. 29, 2009 7:01 pm

Samby, minnél hamarabb tedd fel a képeket, ha lehet még ma este, akkor többet fogunk tudni.
Nem lesz egyszerű, de ha a csapat úgy gondolja, hogy belevágunk, akkor én támogatom az ötletet.
Csütörtökig utánanézek, hogy mediatizálásban mit lehetne ott alkotni, mert ugye ottani szponzorok is kellenek, anélkül ki se megyünk Madarászról hanem visszafordulunk Smile hamarosan jelentkezem. Akit érdekel, csüt este 6 Macska
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyKedd Szept. 29, 2009 7:11 pm

Ha rosz helyre tettem fel ezt a temat meg kerek egy moderatort hogy csinaljon egy kulon topikot !
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyKedd Szept. 29, 2009 7:55 pm

na szoval,beszeltem:TIBI-VEL,FLORIN WSP,KICSI TIBI,ADI CRX,es meg egy paran akik tamogatni meg segiteni fognak minket ebben,en legalab is alig varom,persze szerepelni fogok,de jon a segicseg is.
ott vagjunk ma? bounce bounce bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyKedd Szept. 29, 2009 8:56 pm

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Dsc04210

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Dsc04211

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Dsc04212

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Dsc04213

A kek kerites pont a parkolo kozepen van vegig huzva de csak ideglenesen.
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
Csaba.P
New user
New user
Csaba.P


Férfi
Hozzászólások száma : 14
Age : 47
Város : Satu Mare
Autóm : Corsa C SXI
Registration date : 2009. Sep. 26.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyKedd Szept. 29, 2009 10:29 pm

Nem tudom beleszólhatok-e vagy sem, bevallom nekem is jó ötletnek tünik; a hely alkalmasnak bizonyul és ha a polgármesteri hivatal is adja a beleegyezését tökéletes, továbbá az aszfalt minõsége magárol beszél a képek alapján. Mindenbizonnyal akadnak nagyokosok bõven akik jelentkeznek hogy majd segítenek, én nem akaom ezek táborát gyarapítani hiszen sem az idõm nem engedi sem pedig soha nem vettem részt efajta szervezésben, mindettõl független állíthatom hogy szívesen támogatnám a szatmárnémeti autós csapatot akik versenyeznének Zilahon. Az N.0 kategóriában szívesen képviselném a szatmárnémeti csapatot a Corzámmal, jelen pillanatban csak ennyit tudok ajánlani. (Köszönöm a türelmet!).
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 10:36 pm

En es Misu, szeretnenk koszonetet mondani azoknak akik fel ajanlottak a segitseguket a Zilahi Rally Sprint szervezeseben ! Hetfon, amiutan Gergovel visza jovunk Zilahrol (mivel hogy mindig o volt a mediaval/szponzorokkal valo kapcsolatunk), mar sokkal tobbet fogunk tudni a szponzorizalasokkal, a mediaval de az engedelyekkel kapcsolatban is.
A mai gyules alkalmaval orommel vettem eszre hogy a csapat ossze tart, illetve elfogadta ezt a Zilahi kihivast !

Fuggetlen a Zilahi Rally Sprint-tol is, orulok hogy a csapat szellem egyre nagyob es sajat reszemrol mondom hogy izgatottan varom a 2010-es rendezvenyeit ! kacsint
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 10:46 pm

Sajnálom hogy pont most sokat nem segithetek de megvan a nyomos oka. (magánügy)
De amiben és amikor tehettem ott leszek.
Mindenképpen szóljatok ha valamiben csak én segíthetek... tel
Kösz a megértést.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 11:01 pm

Apropo, nagyon fontos! Majdnem elfelejtettem, gyűlésen is akaróztam mondani csak elmaradt...

Szakicsunk már a rossz beidegződéséktől, feltétlen új nevet kell kitalálni a versenynek, semmiképen nem RallySprint!

Ja, és a Rally szónak amúgy sincsen semmi köze ehhez a versenyfajtához, szerintem.

Csak pl. lehetne: Circuit Racing, Time Atack, Time Racing vagy Mini Racing vagy akármi. Biztos kiötöltök valami frappáns nevet....
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 11:22 pm

attilaboot írta:
Sajnálom hogy pont most sokat nem segithetek de megvan a nyomos oka. (magánügy)
De amiben és amikor tehettem ott leszek.
Mindenképpen szóljatok ha valamiben csak én segíthetek... tel
Kösz a megértést.

Dehogy is nem segitel ember ! Ha csak videozni fogsz, ami az egyik lefontosab dolog, akkor a "Zilahi ........" versenyi utan, mindenki "a te szemed fokuszabol" fogja ujra latni az egesz esemenyt : szponzorok, media, versenyzok stb... Apropro, nembeszelve a kis montazst is kacsint
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
Csaba.P
New user
New user
Csaba.P


Férfi
Hozzászólások száma : 14
Age : 47
Város : Satu Mare
Autóm : Corsa C SXI
Registration date : 2009. Sep. 26.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 11:34 pm

attilaboot írta:
... feltétlen új nevet kell kitalálni a versenynek, semmiképen nem RallySprint! ... pl. lehetne: Circuit Racing, Time Atack, Time Racing vagy Mini Racing vagy akármi. Biztos kiötöltök valami frappáns nevet....

En a Time Attack-ra szavaznek ha esetleg sor kerulne ra ... videokamom nekem is van (nem HighDef-es!) ha lenne igeny ra szivesen filmezek en is.
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 11:38 pm

Csaba.P írta:
attilaboot írta:
... feltétlen új nevet kell kitalálni a versenynek, semmiképen nem RallySprint! ... pl. lehetne: Circuit Racing, Time Atack, Time Racing vagy Mini Racing vagy akármi. Biztos kiötöltök valami frappáns nevet....

En a Time Attack-ra szavaznek ha esetleg sor kerulne ra ... videokamom nekem is van (nem HighDef-es!) ha lenne igeny ra szivesen filmezek en is.

De akkor hogy fogsz versenyezni is ?!? Na mindegy, tob kamera tobet lat ozt' meglassuk Wink
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
Csaba.P
New user
New user
Csaba.P


Férfi
Hozzászólások száma : 14
Age : 47
Város : Satu Mare
Autóm : Corsa C SXI
Registration date : 2009. Sep. 26.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 11:47 pm

Gabi ... hat gondolom nem csak en fogom nyomni a pedalt ... vagy? Magamat kihagyom hahota majd atadom a kamerat masnak addig.
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyPént. Okt. 02, 2009 10:14 am

Nekem a "MiniRally" az ötletem.
Egyrészt, mert benne van hogy ne számíts nagy WRC-re viszont látványos, jól lehet mediatizálni: MiniRally Zalău.
Jól lehet rá logót és plakátot építeni, a köznyelvben is jól lehrt majd beszélni róla. "am fost la minirally"
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyPént. Okt. 02, 2009 11:42 am

gergo írta:
Nekem a "MiniRally" az ötletem.
Egyrészt, mert benne van hogy ne számíts nagy WRC-re viszont látványos, jól lehet mediatizálni: MiniRally Zalău.
Jól lehet rá logót és plakátot építeni, a köznyelvben is jól lehrt majd beszélni róla. "am fost la minirally"

Fuggetlen attol hogy az ACR jovore Rally Sprint-et igert, szerintem meg a Rally Sprint meg mindig Rally Sprint marad mert ilyen versenyeket csinalnak szerte az orszagban es mindenut Rally Sprint-nek nevezik (Brasov, Temesvar stb...). de ha gondoljatok at lehet nevezni... Szerintem nem zavar senkit sem. Amit mondtam az csak egy szemszog. Ha "Mini Rally" legyen "Mini Rally"...
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyPént. Okt. 02, 2009 12:06 pm

Beirtam GOOGLE-ba hogy RallySprint, szatmáron kivül sehol nem versenyeznek aszfalton RallySprint cimszo allat, ugy Romániában mint más országokban sem. Szerintem ha komolyan akkarjuk csinálni a dolgokat akkor ne esünk bele ebbe a hibába, vagy akkor menyünk és nyomjuk a murván... De ti tudjátok. Nem okoskodok.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyPént. Okt. 02, 2009 8:10 pm

ne legjen mar mini rally mert az oljan mini-ul hangzig,oljan gorkoris,vagy bringas versenynek halaccick,inkab time attack de ne minizunk man kacsint kacsint
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyPént. Okt. 02, 2009 8:16 pm

A MiniRallyt hasznaljak a magyarok de szerintem 5letes Razz Csak akkor csak benne lesz a rally szo Razz

Skill Race hahota
Vissza az elejére Go down
norbbi77
110HP
110HP
norbbi77


Férfi
Hozzászólások száma : 135
Age : 46
Város : Satu Mare
Registration date : 2008. Mar. 17.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptySzomb. Okt. 03, 2009 9:09 am

wasted írta:
A MiniRallyt hasznaljak a magyarok de szerintem 5letes Razz Csak akkor csak benne lesz a rally szo Razz

Skill Race hahota

Elnezest hogy beleszolok, de miert kell mindent, mindenaron angolositani? A megyei tanacs mint tudjatok a multkor rendezett egy repulos bemutatot..."Magic wings over the sky" volt a neve...felfordul a gyomrom! Ertem en hogy globalizacio, de azert ami most megy az enyhen szolva tulzas. Oda fogunk jutni hogy a takaritono "cleaning manager" lessz, aki meg cipeli neki a vodrot az "cleaning manager assistent".
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptySzomb. Okt. 03, 2009 10:15 am

Az én véleményem erröl az hogy mivel persze hogy a megye lakosága töbnyire román ajku azért nem elhanyagolhato a magyar és a sváb valamint egyéb "etnikumok" sem. Gondolom érthetö akkor hogy miért probál mindenki angol megfelelöt adni egy versnysorozat nevéhez. Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
norbbi77
110HP
110HP
norbbi77


Férfi
Hozzászólások száma : 135
Age : 46
Város : Satu Mare
Registration date : 2008. Mar. 17.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptySzomb. Okt. 03, 2009 10:28 am

Ertem amit mondassz, de egy olyan nev, szlogen, cim (vagy nevezd aminek akarod) hogy "Cel mai tare din parcare!" vagy "Legkemenyebb a placcon!" elegge provokalo, "na majd en megmutatom!"-ra sarkal. Es mindenki erti. Meg aki nem tud idegen nyelveket, az is. Ezzel nem azt akarom mondani hogy ez a legjobb varians, csak kar hogy importalni kell szavakat amikor itt vannak az orrunk elott Wink
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptySzomb. Okt. 03, 2009 11:16 am

Hát, a "magic wings" az tényleg túlzás volt, már csak azért is, mert nem emelte annyival a tavalyi szinvonalat mint amennyit sugallt ez a névválasztás, nem épült rá koherens arculat, stb.

Egyetértek abban Norbival hogy nem fontos mindent angolositani, én is utálom a "general logistic manager"-eket és "solution providereket". Itt viszont a fő cél az, hogy ha két magyar haver találkozik, egyik megkérdezze a másiktól "voltál a minirally-n?" és ha két román kolléga találkozik akkor pedig "ai fost la minirally?" Tehát hogy minnél egyszerbb, a köztudatbas minnél jobban beépülő verseny legyen. Hétvégén dolgozom a dokumentáción, amit hétfőn viszünk Zilahra.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyVas. Okt. 04, 2009 3:36 pm

Ha a "Mini" olyan "mini"-nek hangzik akkor mit szoltok az "Auto Sprint"-hez ? vagy "Auto Sprint Zalau" ? vagy akar "Rally Sprint Zalau" ? vagy a reklam kedveert "ASK Sprint (Zalau)" ?
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyVas. Okt. 04, 2009 4:04 pm

Szerintem meg mások szerint sem jó a mini akiktől csak kérdeztem, a SPRINT az jo ha marad de ne legyen már RALLY szó benne....
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben EmptyVas. Okt. 04, 2009 4:09 pm

attilaboot írta:
Szerintem meg mások szerint sem jó a mini akiktől csak kérdeztem, a SPRINT az jo ha marad de ne legyen már RALLY szó benne....

Angol szotár szerint "aszfaltbetyár" egyenlö: WOLF

AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Wolf1
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Ajánlott tartalom





AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty
TémanyitásTárgy: Re: AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben   AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben Empty

Vissza az elejére Go down
 
AutoSprint Zilah, Szilágy megye: októberben
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Archívum: :: Autosport, DragRacing, Tuningshow, Offroad .... 2009-
Ugrás: