365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***

 

 Dühöngő!!!!

Go down 
+9
jasontaylor
wasted
Devi
DTMwr
Gucy
Szambi77
attilaboot
SM-91-JDM
cris
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 10:22 am

cris írta:
Kivancsi vagyok hanyan kozuletek tudtok kialni a sok " - " melet amit nyomtatok nekem es hanyan tudtok indokot adni ?
....

Nefoglalkozz vele, az enyem is csak lefele megy, de mar tudom kik azok a szarhaziak es de le se szarom Smile
O miattuk tiszta 4tuningos feeling van mar itt is ezert nem irok mar 1 mukot se, nincs ertelme. Amen kacsint
Vissza az elejére Go down
cris
40HP
40HP
cris


Férfi
Hozzászólások száma : 55
Age : 44
Város : szatmar
Autóm : T18
Registration date : 2009. Jul. 11.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 10:29 am

Nem foglalkozok.. csak furcsa hogyha kinyitodad aszadat nyomjak sokan a - anelkul hogy elolvasanak valamitis
Vissza az elejére Go down
cris
40HP
40HP
cris


Férfi
Hozzászólások száma : 55
Age : 44
Város : szatmar
Autóm : T18
Registration date : 2009. Jul. 11.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 3:55 pm

ez jo tema...
SENKI irta "Reszt venni es verszenyezni 1 kulon alo dolog. Venni 1 autot es nyomni a gazt mint suket a csengot .... Szoval nem vagy kezdo sofor az biztos, de a pilota elnevezesig meg van mit tanulni. 3 ev alatt azon kivul hogy gyujtotted a rajtszamokat, mit is tudsz felmutatni?"

O te nagy "senki" möge bujt Titi Aur......lasuk mar azokat a te veszejes reszveteidet ... a kis felkeszitet KA-val...
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 6:16 pm

Nem tudom hogy kivagy... de mi a fasznak jössz te ide a fórumra és osztod az eszt??? meg elkezded blamálni GERGŐT és mijen jogon? mutassál te fel valamit és utána esetleg.... ha van valakivel valami bajod akkor mond a szemibe, vagy legalább a neved tedd ki Loser Loser Loser
SENKIK nincs mit felmutassanak Beszarok

MINDIG IS UTALTAM A: NYALIKAT ÉS A KÉTSZÍNŰ EMBEREKET Loser
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptySzer. Márc. 03, 2010 4:06 pm

Hey ti szarosok nembaj hogy mar mindenki tudja hogy ti csinaljatok? 2 ekkora faszt mint ti meg nem latott a vilag.
Legnagyobb szaros meg le is tagadja, tudsz valamit azon kivul hogy hazudgalsz?

A legnagyobb szaros.
Respect

* Respect : 43
* Positive votes received : 70
* Negative votes received : 27
* Thanks received : 0
* Positive votes given : 73
* Negative votes given : 80
* Thanks given : 1


A kisebbik szaros.
Respect

* Respect : 58
* Positive votes received : 70
* Negative votes received : 21
* Thanks received : 2
* Positive votes given : 77
* Negative votes given : 35
* Thanks given : 0


Ez meg envagyok.
Respect

* Respect : 22
* Positive votes received : 98
* Negative votes received : 100
* Thanks received : 8
* Positive votes given : 66
* Negative votes given : 32
* Thanks given : 2

Ritka nagy looserek vagyok. Nem irtam ki a nevetek ne rohogjon ki mindenki titeket...
Vissza az elejére Go down
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptySzer. Márc. 03, 2010 5:05 pm

na figjej csak ide te kis csicska,tudom hogy rollam van szo es boborol, nem is tagadjuk hogy mi voltunk Razz de te engem nem fogsz szarosnak szolitani publikusan mert szet fogom rugni a fejed.nekem nem volt semmi bajom veled,latom mindig kotekszel velem,szerintem jobann jarsz ha be fejezed.
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptySzer. Márc. 03, 2010 5:29 pm

Ide jutottunk a nagy haverságból, mindegy....
Szóljatok mikor bunyó van, csináljak egy jó kis videoklipet. RockNRoll
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptySzer. Márc. 03, 2010 5:40 pm

365hp fighting
Vissza az elejére Go down
bobo3s
110HP
110HP
bobo3s


Férfi
Hozzászólások száma : 176
Age : 45
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Bikinicsunajt
Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
Registration date : 2008. Jun. 17.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptySzer. Márc. 03, 2010 6:12 pm

Hja. Tukor letores lesz a vege sajnos. Nem kellet volna wasted. kiralysag van
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptySzer. Márc. 03, 2010 6:46 pm

Hat oszinten mondom mind azok a szemelyek akikre fel neztem.. Sad
Nem szoltam sose semmibe bele hogy ne ugy csinaljatok vagy tegyetek.
En eddig is kivul alo voltam es ezutt is szeretnek az maradni mivel nekem egyik "fel" sem ellensegem es nagyon remelem nem is lesz... Balheztam en mar sokat sokmindenkivel es elegem van belole...
En Wastedel eddig is korekt voltam es ez igy is marad addig amig o is az velem!
Bobo val is ugyan ez a helyzet velem szemben korekt volt es remelem az is marad!
Misu meg az en szememben egy olyan szemelyiseg aki autoversenyzes teren csak felnezni lehet es akarhanyszor beszeltem vele sose semmi serto megjegyzes vagy valami hasonlo... szoval o is fasza gyerek!
Ugyan ezt mondhatnam mindenkirol sőt orulok hogy azokkal is tisztaztam magam akikel regen beszed szunetet tartottam!
A senki nevu User rol ugy irok hogy nem tudom kicsoda mert nem akarok tudomast szerezi arrol! ja meg halvany lila fingom nincs miert tette es mit akart el erni ezzel de nekem nincs kozom hozza szoval nem is erdekel!
Remelem tiszta maradok es nem fogja mondani nekem egyik fel sem hogy dikk ize meg stb a masikrol es maradok szimpatikus mindenkien ugy mint eddig es nem fog senki csunyan nezni ram csak mert en nem vesztem osze Boboval vagy Wasted el.
Koszi
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptySzer. Márc. 03, 2010 6:51 pm

Ezek az én gondolataim ember! Ne lopd a gondolataimat DTMwr.

"Wastedel eddig is korekt voltam es ez igy is marad addig amig o is az velem!
Bobo val is ugyan ez a helyzet velem szemben korekt volt es remelem az is marad!
Misu meg az en szememben egy olyan szemelyiseg aki autoversenyzes teren csak felnezni lehet es akarhanyszor beszeltem vele sose semmi serto megjegyzes vagy valami hasonlo... szoval o is fasza gyerek!

Remelem tiszta maradok es nem fogja mondani nekem egyik fel sem hogy dikk ize meg stb a masikrol es maradok szimpatikus mindenkien ugy mint eddig es nem fog senki csunyan nezni ram csak mert en nem vesztem osze Boboval vagy Wasted el.
"
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
bobo3s
110HP
110HP
bobo3s


Férfi
Hozzászólások száma : 176
Age : 45
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Bikinicsunajt
Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
Registration date : 2008. Jun. 17.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptySzer. Márc. 03, 2010 6:55 pm

Igy van DTMwr.

Mindenki tudja mi volt koztem es Jason kozt. Tole elvartam volna ezt a magaviseletett mint amit wasted kolega elkezdett 1 honapja es nem zavart volna.

Es igen Tibi azota kapod tolem meg misutol a minusz respecteket miota publikusan engem le loseresztel es 2 a cegem amihez nem lett volna jogod.

De hogy mi a f..z bajod van neked nem ertem. ??? majd egyszer elmondhatnad.

szeva

hja. es azok a szemelyek akikkel nem voltam korekt (es ha ez kozbe megvaltozot ) vagy nem tetszik nekik a kepem vagy nem tekintenek igazi baratjuknak inkabb keruljenek el. erti aki akarja.
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptySzer. Márc. 03, 2010 9:46 pm

Beszarok rajtatok komolyan nah de mind egy ti tudjatok ( 365hp fighting )
Vissza az elejére Go down
sopy jr
365HP
365HP
sopy jr


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 35
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
Autóm : opel kadett d
Registration date : 2008. Mar. 02.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptySzer. Márc. 03, 2010 9:50 pm

Hej fijuk ez igy nem szep es nem helyes hogy egyik a masikat marja a hujesegekel szerintem nem meg oldas meg kel beszelni civilizaltan hogy mi a baja egyiknek a masikaval es ha nem megy a baratsag akor kerulni egymast de nem hogy egyyik le hujezi a masikat meg le kakaza meg ijenek ez az en velemenyem remelem mind azokal az emberekel akikel joba vagyok a forumrol es minda azokal akikel kevesebet is beszelgetek minden ugy marad mint edig hogy hujulunk egy jo nagyon akar hol de na nem tudom mit mongyak de ez igy nem szep ez az en velemenyem remelem nem kapom a sok minuszt !!!!!!!!!! Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy


Attila bocs a hejtelen irasert es hogy nem hasznalok ekezetet de nincs magyar bilentyuzetem se es sajna en nemet suliba jartam es magamtol tanultam meg magyarul irni igy ahogy BOCSI meg egyszer igerem igyekezek a helyes irasal Very Happy Very Happy
Vissza az elejére Go down
sopy jr
365HP
365HP
sopy jr


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 35
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
Autóm : opel kadett d
Registration date : 2008. Mar. 02.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptySzer. Márc. 03, 2010 9:54 pm

ja igen es az se meg oldas hogy egyik a masiknak a pofajat betori Laughing Laughing Laughing


Devi: De annyit megtanitottak a nemet suliba is hogy a mondatot NAGY betuvel kezdjuk es egy hozzaszolas NEM azt jelenti hogy egy mondat. Hasznalj pontot is neha, mert fel kilometeres maszlagokat irsz! Koszi
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 8:12 am

Mert milesz? Osszetortok? Lezuztok? Nem vagyunk az oviban.

Voltam olyan tiszteseges hogy nem irtam ki a neveteket mivel ugyis tudjatok hogy nektek szol.
Az mar ti dolgotok hogy beismeretek. Igen "EN" kezdtem es hamar be is fejeztem azota tripla annyi minusz kaptam leszarom nemigazat a velemenyetek Smile Misu veled semmi bajom nemvolt addig mig nemkezdted bobot leutanozni... Az magan ugyem hogy nem akartam a Car4Alltol vasarolni a Motul olajat. Nem irtam semmit a cegrol amugy visszanezheted , csak hogy nincs szandekszom az onnan hozott cucokbol vasarolni ennyi.

Ha meg mindig verekedni akartok majd lerendezzuk. "letorom a tukrod"... Az anyagi karokkat hagyuk ha nem akartok rosszat magatoknak. Ha verekedni akartok alok elebe kapni kapok , de adni is adok kacsint De remelem odaig nemfogunk lesujedni.

Reszemrol az ugy lezarva.
Vissza az elejére Go down
bobo3s
110HP
110HP
bobo3s


Férfi
Hozzászólások száma : 176
Age : 45
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Bikinicsunajt
Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
Registration date : 2008. Jun. 17.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 9:05 am

Hat nem is fogunk lesujedni a te szintedre draga wasted. Es most kaptal 2 + respectet tolunk. Kellemes napot

Ja es a tukroddel semmi bajunk. Nezzed magad benne milyen szep gyerek vagy
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 9:49 am

Pedig jobban jarnatok ha lesujednetek az en szintemre a foldre nem a felegekben kene jarni good-jobb
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 8:53 pm

A játék véget ért....

Végre azon az úton halad a fórum (és nemcsak) amikor is kezd lemorzsolódni a gyengébb része... hullik a férgese... (akinek nem inge, ne vegye magára)

Kezd körvonalazódni hogy kire lehet számítani, kire nem. Ki az aki arra való, és ki az aki erre... Hahah

Így tovább! good-jobb
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptyVas. Márc. 28, 2010 7:23 pm

Hova jutott ez a fórum !!!!!

Nem gondoltam soha hogy megérem ezt a napot ... amikor ha kimondod amit gondiolsz egyszerüen semmi magyarázet nélkül TÖRLIK a hozzászólásodat...!!!
Vagyis ha megbántod őfelségét neki jogában áll csak úgy kitörölni bármit !!!

Nem érzem és emlékszem hogy valamikor is bújtattam valakiket ezen a fórumon !!!
DE ilyet hogy az őfelsége sérteget nyílvánosan a hátam mögött ( egyesek jót nevetnek ) és ezt szóvá teszem egyből kitörölik a hozzászólásomat .........EZ NEM FERR vagyis hát privát fórum .... irogassatok csak továbra is ami jól esik !!!
Bocsánat hogy megzavartam őkegyelmeségüket a hozzászólásaimmal !!!
Igy járt a senki is mikor kimondta az igazat akkor kitörölték !!! mert nem tetszett őkegyelmességének !!!

Hát további kellemetes napot nektek itt !!! ( ide jut ez a fórum is egyre kevesebben lesznek akik eltűrik őkegyelmessége andungjait !!! )
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptyVas. Márc. 28, 2010 9:55 pm

Kedves Dávid,
tisztázzuk:

1. a Carstylingon, egy kóla mellett beszélgettünk Attilával, és odakerült Samby is, és elejtettem egy poént, látva a profi show-t (ahol több kiállító fogadott bennünket és tárgyaltunk velük) , szóval a poén az volt, hogy miért nincs itt egy ACR-s sátor. Nem vádolhatsz bennünket azzal, hogy a hátad mögött mondtuk, hiszen amikor fel akartad rakni azt a szerencsétlen megsárgult bannert az ACR pisztára, a döntőre, akkor is elmondtuk a véleményünket. Igaz? Igaz. Az, hogy te a repülőtér igazgatójával a hátunk mögött pacsiztál, és azzal hencegtél hogy majd ott szervezel és majd megmutatod nekünk, az nem ez a kategória? és még sorolhatnám.

2. ezt a kis poént hallva, az az ember, aki itt a fórumon köztiszteletnek örvend(ett), és akiről azt hittem, hogy barátom vagy legalábbis, közösen szerveztünk 2 sikeres rendezvényt, SAMBYról van szó, ezt meghallván rögtön elújságolta Neked. Ugyanez az ember, vagy legalábbis az ő IP-je volt az, ahonnan elindultak a fórum történetének legaljasabb hozzászólásai: SENKI a user (másik) neve. Aki meghallgatott téged, már amennyit te láttál a szervezési dolgokból, pl a Jeff-es baklövés, meg más pontatlan információ, majd visszaböfögte a fórumon, álnév alatt. Ugyanez az ember, aki szakmája miatt anno visszavonult a szervezésből, mert a munkája összeegyeztethetetlen a közszerepléssel, ma benne van az újságban, mint egy maci BMW boldog pilótája.

3. a hozzászólásodat pedig, moderátori minőségemben töröltem, mert offtopik volt és indulatokat szított volna. A döntésemről emailben értesítettem a fórum tulajdonosát. Akinek persze te elmondtad, hogy indul az ACR fórum, és mostmár, hogy azt beinditod, leszarod ezt a helyet, amely lásd be, elég sokat segitett neked a kommunikációdban. De, ez a Te döntésed, ez a fórum pedig nem az enyém hanem az Attiláé. És nem vagyok őfelsége, hanem az összes kiváltság amit elértem, az az eredményeim alapján történt, ezt ne felejtsd el. És senki, aki előttem jópofizik, a hátamnál meg elmond mindennek.

4. én nem kívánom többé kommentálni ezt a témát. Végezd a dolgod, ha a szatmári autósport ezen nyer, ha ezek a srácok ha tudnak ott versenyezni, vagy bármit csinálni, sok sikert kívánok. Mi, az én kis csapatommal végezzük a mi munkánkat, te pedig a tiedet.

Megkérem a fórum tulajdonosát, hozzászólásomat holnap 12kor távolítsa el a fórumról.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 9:05 am

gergo írta:
Kedves Dávid,
tisztázzuk:

1. a Carstylingon, egy kóla mellett beszélgettünk Attilával, és odakerült Samby is, és elejtettem egy poént, látva a profi show-t (ahol több kiállító fogadott bennünket és tárgyaltunk velük) , szóval a poén az volt, hogy miért nincs itt egy ACR-s sátor. Nem vádolhatsz bennünket azzal, hogy a hátad mögött mondtuk, hiszen amikor fel akartad rakni azt a szerencsétlen megsárgult bannert az ACR pisztára, a döntőre, akkor is elmondtuk a véleményünket. Igaz? Igaz. Az, hogy te a repülőtér igazgatójával a hátunk mögött pacsiztál, és azzal hencegtél hogy majd ott szervezel és majd megmutatod nekünk, az nem ez a kategória? és még sorolhatnám.

Kedves Gergő,
Szóval , én még a poénjaimmal se sértenélek meg benneteket mint ASK pedig tudok poénkodni.... nem értem miért nem férsz az ACR-től , a döntőn pedig nem a "szerencsétlen sárga zászló"-t nem tettük ki hanem a "start-sosire" felírást de nem számit ez is mutatja mennyire érdekelt a téma , csak hogy kötekedj azzal amit nem te találtál ki...

Nem értem a reptéri igazgatóval való tárgyalás miért volt "az a kategória" ??? - vagy nektek exklusivitásotok van a reptérre ??? senki más ott nem szervezhet semmit ??? csak ti ??????

gergo írta:
2. ezt a kis poént hallva, az az ember, aki itt a fórumon köztiszteletnek örvend(ett), és akiről azt hittem, hogy barátom vagy legalábbis, közösen szerveztünk 2 sikeres rendezvényt, SAMBYról van szó, ezt meghallván rögtön elújságolta Neked. Ugyanez az ember, vagy legalábbis az ő IP-je volt az, ahonnan elindultak a fórum történetének legaljasabb hozzászólásai: SENKI a user (másik) neve. Aki meghallgatott téged, már amennyit te láttál a szervezési dolgokból, pl a Jeff-es baklövés, meg más pontatlan információ, majd visszaböfögte a fórumon, álnév alatt. Ugyanez az ember, aki szakmája miatt anno visszavonult a szervezésből, mert a munkája összeegyeztethetetlen a közszerepléssel, ma benne van az újságban, mint egy maci BMW boldog pilótája.

ideje lenne elgondolkozni azon hány barátod volt a tavaly és mennyi maradt .... lehet hogy egyesek elhagytak mert ők ilyenek ("ők a por nép")...... de mikor már annyi ember NEM tart barátjának és hátat fordit ..... ELGONDOLKOZNÉK...............

Hogy a "senki"-vel egyes dolgokban egyet értettem az nem azt jelenti hogy mi megbeszéltünk dolgokat ....és pontatlan infókat közöltem vele ... ha megnéznéd abban az időben hozzá se szóltam hogy még véletlenül se adjak okot a szóbeszédnek ( de hát hogy is nézd meg mert kitörölted a hozzászólásokat .... de aki akarta az elolvasta )

Az hogy most már Samby-t is bántod az nem szép .... ha te tudnál bánni a versenyzőkkel akkor nem csak a te érdekeidet tartanád magad előtt hanem a versenyzőkét is és egy kicsit "promoválnád" őket.....

gergo írta:
....amennyit te láttál a szervezési dolgokból,......

én nem csak láttam hanem szerveztem is elég sok dolgot az autósport területén is .... lenne mit letegyek az asztalra, lehet hogy a Drag-nél nem de más eseményeknél elég keményen dolgoztam... remélem nem gondolod hogy veled kezdődött el az autósport szatmáron....


gergo írta:
3. a hozzászólásodat pedig, moderátori minőségemben töröltem, mert offtopik volt és indulatokat szított volna. A döntésemről emailben értesítettem a fórum tulajdonosát. Akinek persze te elmondtad, hogy indul az ACR fórum, és mostmár, hogy azt beinditod, leszarod ezt a helyet, amely lásd be, elég sokat segitett neked a kommunikációdban. De, ez a Te döntésed, ez a fórum pedig nem az enyém hanem az Attiláé. És nem vagyok őfelsége, hanem az összes kiváltság amit elértem, az az eredményeim alapján történt, ezt ne felejtsd el. És senki, aki előttem jópofizik, a hátamnál meg elmond mindennek.

nekem is van moderátori minőségem( amig el nem véteted ezt is) és soha nem engettem meg magamnak hogy egy hozzászólásodat is töröljek .... az ACR fórumot nem én inditom hanem a bukarestiek és nem mondtam Attilánk hogy ezt itt lesz@.om . IGEN is elismerem és nem szégyelem , hogy ez a fórum segitett a kommunikációban de ugyanakkor nem kell elfelejteni hogy a fórum is köszönhet valami keveset a látogatotságnak mert volt miről írni, volt kit szídni, .....

gergo írta:
4. én nem kívánom többé kommentálni ezt a témát. Végezd a dolgod, ha a szatmári autósport ezen nyer, ha ezek a srácok ha tudnak ott versenyezni, vagy bármit csinálni, sok sikert kívánok. Mi, az én kis csapatommal végezzük a mi munkánkat, te pedig a tiedet.

Megkérem a fórum tulajdonosát, hozzászólásomat holnap 12kor távolítsa el a fórumról.

Úgy írsz itt is mintha a szatmári autósport képviselője lennél mi pedig a por nép....( ezen a hozzááláson kellene változtatni ...) mert vannak még szatmáron akik az autósportot a szívükön viselik...( nem csak munkahelyi leirásként...)

Miért kell kitörölni ???? ez nem OFF topik ennek itt a helye vagy NEM ???? értem nem mered felválalni a vagdalózásaidat hosszútávon !!!
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 9:10 am

gergo írta:
Kedves Dávid,
tisztázzuk:

.........ezt a kis poént hallva, az az ember, aki itt a fórumon köztiszteletnek örvend(ett), és akiről azt hittem, hogy barátom vagy legalábbis, közösen szerveztünk 2 sikeres rendezvényt, SAMBYról van szó, ezt meghallván rögtön elújságolta Neked. Ugyanez az ember, vagy legalábbis az ő IP-je volt az, ahonnan elindultak a fórum történetének legaljasabb hozzászólásai: SENKI a user (másik) neve. Aki meghallgatott téged, már amennyit te láttál a szervezési dolgokból, pl a Jeff-es baklövés, meg más pontatlan információ, majd visszaböfögte a fórumon, álnév alatt. Ugyanez az ember, aki szakmája miatt anno visszavonult a szervezésből, mert a munkája összeegyeztethetetlen a közszerepléssel, ma benne van az újságban, mint egy maci BMW boldog pilótája.

.....................

Pedig azt mondtam hogy tobbet a 365hp-ra nem irok semmit es erre tessek...
1) Eloszor is, Gergo, ha velem van valami bajod azt nekem mondod el es velem tisztazod, nem Davidal ;
2) Te kerultel oda ahol a csapat ult mert mik egyut mentunk oda. Reggel 5-kor volt az indulas !
3) A te kis "poenod" tobszor hangzot el gunyos rohogdeceles mellet es ugyanakkor engem szurkalva ! Miert mondtam Davidnak ? Mert szo jot arrol hogy miert nem irok mar a 365hp-ra es akkor elmagyaraztam neki hogy milyen jo kis part alkotot Gergo Attival mikor elkeztek eggyut szivatni engem az ACR satorral csak azert mert reszt veszek egy versenyen amit nem az ASK csinalt...
4) A senki meg a samby meg az IP ...... Hat igen.... Gergo bacsi, te nagyon jol tudod hogy ki volt a senki es azt is tudod hogy nem en voltam ! Ide irod ezeket a dolgokat mert te egy olyan csavo vagy hogy "majd en megmutatom neki, mit kepzel ez magarol, anyira joba van Daviddal hogy elmondja neki egybol a kis jol elsutot poent?!?" errol enyit, erre meg visza fogunk terni de nem itt a forumon !!!
5) En rolam te igy beszelsz hogy "álnév alatt" es "Ugyanez az ember" ?!? Van ver a kis pucadba, meg kell hagyam... Ahogy mondtam, erre is visza fogunk majd terni de ezt se itt a forumon !!!
6) Hogy en miert vonultam vissza a szervezesbol ? Hat szebben hangzot az hogy a munkam miatt de az igazsag az hogy en nem szeretek olyan emberekkel dolgozni mint te ! Elso sorban ha mar anyira fasza csavo vagy es nem tudom hanyadjara hozod ezt fel pont TE akkor itt az ideje hogy bevald nyilvanosan miert is hagytam en abba a szervezest VELED !
- Ki kereset fel kit azzal az otlettel hogy segitsen neki meg szervezni az Auto Tuning Show 1-est es a 2- est ?
- Ki hozta a 4tuning-ot es a Cox magazin-t Szatmarra ? Es ezt nem azert mondom mert neked nincs erdemed mas dolgokban hanem 2 masik okbol ami szamodra sose volt fontos : 1) azert mert mikor en a szatmari automotosportot probaltam kezel labbal promovalni orszag szerte a 4tuning segitsegevel akkor is te meg atti, a kis csapat, gunyosan bedoptatok a kis "poenokat" mint most az ACR satorral, es miert? mert a 4tuning kerte hogy legyen neki is koze a szervezesben de ahogy mindenki tudja, ez nalunk nem lehetseges amedig Gergo szervez, itt exkluszivitas van ocseeeem, inkab joljon a "poen" ... 2) a cox magazinban az jelent meg hogy a tuningshow-t a Ger-Bog csinalta meg aki ott dolgozik... Akkor mar el voltal telve, akkor mar ott tartottal hogy senki nincs olyan mint te es kezted erezni a penz szagat, ezert mindenkit elkeztel felrefele taszitani.
- amiutan en elkezdtem szervezni Sandu-val a tuningshow-t es TE SEGITETTEL, show utan nyilvanos modon megkoszonted mindenki segitseget, kosztuk az en nevemet is felsorolva, sok azok kozott akik csak egy par telefont adtak es persze Sandu-t kifelejtetted es a masodik tuningshow-n mar anyira nem szamitot hogy Sandu-nak a nevet mer a plakatra se tetted fel, amiert en csunyan ossze is vesztem vele akkor mert egy kanalba voltunk teve mindketten... Mar akkor kezdtem ra jonni hogy en nem akarok a korpaba keveredni mert a malacok mar ragtak a fulemet. Es jol tettem mert meg csak azutan kezdodot az igazi : megepult az ASK. Elek szavaiddal amit elso gyulesnel hasznaltal "fent van az ACR mert regi es van tortenelme es Romania szerte ismert es Szatmaron csak egy "filialaja van" es a zsir uj ASK pedig rogton alatta van es egyut nagyon sok szep dolgot fog csinalni, koztuk az lesz hogy az ASK tamogatja az ACR-t a rally sprintben". Aztan egy ido utan mar nem nagyon volt ok mert .... vegul is miert ? ezt neked kene tudnod, mert egy konkret valami dolgot meg a mai napig se mondot senki hogy miert szivattatok anyira Davidot amedig bedopta a turulkozot es mondta hogy inkab magaba csinalja ?!?!? Miert volt az hogy amikor David magaba csinalja az etapot senki ne menyen arra, se versenyzo, se nezo ?!?!?!? Asztan az jot hogy az ASK magasrol le ejtette a rally sprint-et mert nincs hol, nincs milyen penzbol stb.... de nagyon azon gondolkozott hogy csinalna egy kozponti europai driftversenyt... ?!?!?!? Mire volt jo ez az egesz ?!? Ez az egesz Szatmari autos sportot vissza huzta. Ebbol az ACR es ASK vitabol csak a szatmari versenyzok jottek ki roszul. Aztan meg az is kiderult hogy a Drag Racing utan az ASK maradt 6000 euroval. Hat ilyen korulmenyek kozot mar osze alt a kep mindennel kapcsolatban amit fenneb irtam es eddig nem ertettem kozottuk az is hogy Gergo miert is nem akar tarsulni senkivel... Eddig en voltam az aki mondta hogy ebbol penzt nem lehet keresni es ha nagyon is haragudtam rad akkor is en szembe szaltam azokkal akik Gergot ezzel vadoltak, de most mar konkret bizonyitekok vannak eggyes dolgokra.

Hat nagyabbol ezekert a dolgokert nem vagyok mar benne a kis szervezo csapatban !!!

7 ) ha vala meg akarsz valamit kozolni velem akkor felhivsz es elmondod vagy meg jobb talalkozunk es szemembe mondod, nem apropozol a forumon !!! ha a dolgok egyszer le vannak tisztazva mindenki tudja hany ora van es mit varjon el a masiktol. Amiota nagyon jo kis csapat voltunk te elkezted az exkluszivitast es aztan mar a baratsag se maradt meg MIATTAD !!! Reszemrol sokaig akartam veled tisztazni a dolgokat de latom teged csak az exkluszivitas, a love a vaganysag hajt, a baratsag szamodra nem jelent semmit, ugyhogy nekem te ne beszelj baratsagrol !!!

8 ) ha a dolgokat le akarod tisztazni akkor le fogjuk tiztazni szemtol szemben es ha nincs anyi ver benned hogy ilyen korulmenyek kozot tisztazzal valamit velem akkor jobb ha csendben ulsz mig meleg van es jol erzed magad (ha mar igy csinaltad a dolgokat).
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 10:14 am

Röviden (hozzá szolok majd én is persze, pár perc):

Nem gondolkoztattok azon hogy amit irtok, ezt a vádaskodást-acsarkodást több százan olvassák, külföldről is, most nem Gergőről van szó, nem Szambirol és nem Dávidról. Az autósportról úgy általában! Ne nyilvánosan gyalázatok az autósportot! Tegyétek PM-be vagy személyesen, de inkább sehogyan sem.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
bobo3s
110HP
110HP
bobo3s


Férfi
Hozzászólások száma : 176
Age : 45
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Bikinicsunajt
Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
Registration date : 2008. Jun. 17.

Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 10:43 am

attilaboot írta:
Röviden (hozzá szolok majd én is persze, pár perc):

Nem gondolkoztattok azon hogy amit irtok, ezt a vádaskodást-acsarkodást több százan olvassák, külföldről is, most nem Gergőről van szó, nem Szambirol és nem Dávidról. Az autósportról úgy általában! Ne nyilvánosan gyalázatok az autósportot! Tegyétek PM-be vagy személyesen, de inkább sehogyan sem.

Szerintem se itt kellene ezeket a dolgokat rendezni. Igaza van Attilanak. Tobb szazan olvassak ezt a forumot es nem vett szep fenyt a Szatmari Autosportra.

Na de nekem nem ez a gondom. Tudomasul vettem hogy ez 1 privat forum. Szoval Attila "taie si spanzura" ahogy mondanank.

Amikor wasted kolega itt ezen a topicon ahol barmit le lehet irni ahogy Attila mondta, amikor felhivtam hogy miert engedi a Wasted kollegat hogy publikusan szidalmazzon engem es misut "lasd 1 vagy 2 oldallal visszabb" a valasz az volt. "Olvasd el a forum szabajzatat, ebbe a topikba barmit irhat mert nem lesz moderalva, es nem szolok bele", hiaba mondtam Attila ne engedd ezt.

Szerintem Attila zard le vagy torold le ezt a topikot vegleg mert csak rosszat tesz az egesz forumnak. Nem kellet volna engedni hogy ide falyuljon ez a dolog.

Sajnalom fiuk hogy ide jutott ez a kis csapat. Sajnalom hogy mar nem tudunk semmit se csinalni ugy mint reg. Es mondok meg valamit, szerintem soha tobbet nem lesz meg 1 olyan csapat es csapatszellem mint 2 evvel ezelot volt.

Hogy ez kinek a hibajabol tudhato be azt mar dontsetek ti el.

Sziasztok
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dühöngő!!!! - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dühöngő!!!!
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Vegyes, OFF TOPIC: :: Mindenféle témák, viták.-
Ugrás: