365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***

 

 Dühöngő!!!!

Go down 
+9
jasontaylor
wasted
Devi
DTMwr
Gucy
Szambi77
attilaboot
SM-91-JDM
cris
13 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Dühöngő!!!! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 3 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 10:56 am

Na-most, én is kéne itt idézgessek hogy ki mit irt fenneb. Nem fogom. Nem lesz az érverésem sem hosszú. Kinek? Mindenki magának ad igazat. Azt már írtam hogy leszarom hányan tagok a fórumon, nem izgatót soha. Nekem mindegy ha te, vagy te, vagy ö nem ír soha többé... Sajnálom, tényleg. Nem CSAK azért van az újság, a rádió, a TV hogy ott vitatkozzanak egész nap... Persze az is kell bizonyos mértékig. Az is mindegy hogy rengeteg időm és energiám fekszik benne, aki nem érti próbálja csak ki. Visszatérve, nekem akkor sem jobb ha 1001-en írnak naponta, semmivel. Inkább legyen heti egy hozzászólás de tartalmas, esetleg egy közelgő eseményről, egy élménybeszámoló, kreatív ötletek... stb stb. Miért nem ezeket olvashatjuk a fórumon... Ugyanannyi erővel míg megírsz akármilyen "véleményt"alkothatnál valami szépet is. Valamit, amivel hozzájárulsz kicsit a Szatmári Autósporthoz.

Hogy valamit még szolja a témába... Miért vagyok annyira hallgatag? Miért szolok ritkán...?
Mert mindvégig pártatlan próbáltam maradni. De ez egyre nehezebb.

Azt mondja Szambi hogy megjött Gergő a Carstylingon és egyből együtt voltunk... Persze Szambi, mert nem szórakozni mentünk, hanem tárgyalni többnyire. Hogy én is jól nevetgéltem az ACR-s vicceken...?
Annyira hogy mikor Dávid felhivot és rákérdet abszolút őszintén azt mondtam hogy nem is emlékszem semmi ACR-s beoszlásra nemhogy ki mondta... állítólag én is jól szórakoztam rajta. Lehet, ha vicces volt. De el is feledtem hamar mert nem hiszem hogy olyan borzalmas lehetett... Úgy emlékszem jó pár (ennél durvább) ACR-s személyeskedése volt Szambinak is és másnak is a nem is olyan távoli múltba, és nemcsak. En örültem hogy végre együtt vagyunk a Carstylingon, nemtől, fajtól és HOVATARTAOZAS-tol független, nem hittem hogy ebből is az lesz hogy ki mit mondott, hogy nézet, hogy vett levegőt. Szánalmas.

Még írhatnák hosszan hosszan mi volt, én hogy látom, ki kivel kavar a hátérben, ki keveri a szart, ki a sunyi... Írhatnák arról is hogy mit hogyan tovább, hogy látom én a dolgokat... stb. stb. De kinek? Mindenki azt lássa és hiszi amit akar és tesz. Idővel mindenkinek felnyílik majd a szeme és rádöbben a valóságra. Adig értelmetlen minden szó. Senkinek nem fogok mentegetözni és nem akarok senkit "megtériteni"

PS: Még-egyszer szolok, aki a dühöngőn kívül próbálkozik ki lesz tiltva! Az olyan is aki azt mondta hogy nem ír többet. (Gondolj bele, milyen kaka lesz mikor majd nem tudsz majd válaszolni az intrikákra Laughing )
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Dühöngő!!!! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 3 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 11:58 am

Attilának: bölcs döntés.

Dávidnak:
1. A repülőtéren szó sincs exkluzivitásról, ez csak egy példa volt arra, hogy te már a közös kollaborálásunk alatt elkezdted ezt mások előtt “hállóóó, majd megmutatom én” stílusban mesélni.
2. akik hátat forditanak, azok hátat forditanak és kész. Intrikák, áskálódások, személyes villogások, megszoktam. Miért nem szeretnek az emberek velem dolgozni? Többek között az a probléma, hogy mindenki a sajtóban szeretne elől lenni, interjút adni, videón szerepelni, de beszélni azt nem tud, szeretne plakátot tervezni de nem ért hozzá,
szeretne a csapatban dolgozni, de amikor meló van akkor épp nincs ideje stb stb
3. soha nem mondtam hogy velem kezdődött az autosport. De azt te is elismered, hogy soha sajtóban olyan sokat és olyan minőségben nem szerepeltél az autosport és te sem, mint amikor velem dolgoztál.

Dávid, én részemről itt a vitát lezártam. Végezzük a saját kis dolgunkat, mindenkinek jobb lesz igy.

Sambynak:
1. a csapat és utazás: engedélyt kellet volna kérjek, hogy odaülhessek? vagy mi a szösz? Amúgy, a csapatból azért valaki leirhatta volna, hogy "10 db belépőjegyet az AutoSportKlub fizetett", én személyesen nem tudom ki kapta, mert ezt Attila intézte.
2. akkor bocs, átfogalmazom: vagy te vagy a senki user alatt, vagy pedig a testvéred, Jumbo. Emlékszel, felhivtad Attilát, hogy "na ki az", mire ő mondta hogy a te IP-dről jönnek a hozzászólások. Majd felhivtál engem, beszéltünk, elmondtam neked hogy ez azért nem volt szép, majd visszahívtál, hogy bocs, te voltál. akkor, hogy is van ez?
3. régi sérelmek: az azóta eltelt 2 év óta egyszer se mondtad ezt el, mindenkinek azt mondtad, meló miatt vonultál vissza ebből. 4tuning: lehoztuk őket, nyaltuk a feneküket, belekerültek 7millió lejbe, mert milyen komolyak, erre lóf...t kaptunk tőlük, egy szót se irtak, magyarul jól kitoltak velünk akkor. ugyanez történt Tenguval, elég nagy szívás volt. Igaz? Igaz.
4. hát persze, hogy előjön ismét a pénz. Előszöris, mindenkit aki dolgozott azon a rendezvényen, kifizettünk, senki sem szólt egy szót sem, többen megköszönték. Arra már senki sem gondolt, hogy "vajon ha esős nap lett volna, és nincs jegybevétel, Gergő vajon honnan szedi elő a pénzt" vagy "vajon ezért a behozott pénzösszegért ki hány HÓNAPOT dolgozott" stb stb. Azt tudod, hogy 2 szponzortól sem jött be annyi és olyan formájú támogatás, ahogyan azt mi kiszámoltuk? úgyhogy szó sincs 6000 euróról.

Milyen költségeket fedeztünk ebből, többek között:
-a Megyei Tanács repülősnapján mi irányitottuk a parkolást, az emberek napidíját az ASK fizette.
-vendégül láttuk Szatmáron a Magyar Driftszövetséget pályafelmérés céljából, fizettük a szállásukat és étkezésüket
-azóta 3szor voltunk tárgyalni Magyarországon, amelynek reményeink szerint meglesz az eredménye idén. és csak olyan dologért mentem el, amit nem tudtam emailben elintézni. Pl, miután ti hazamentetek a Carstylingról, mi hárman Zolival és Attilával gyomrozzuk a magyarországiakat, hogy jöjjenek le Szatmárra stb stb.
-elkészült a kronométer-rendszer amit belátok marhaság volt, mindenki kérte, az kb 3000 RON volt. ez nem volt jó beruházás, de valami majd csak lesz vele.
-weboldal készítése folyik, hamarosan az is kész lesz, 850 euró (plusz, domain foglalások, tárhely stb)
-több mint 1000 színes kinyomtatott dokumentum oldal, ajánlatok, postázott összefoglalók stb stb
-protokoll költségek, lásd chilis bab racing2, sárerdei kirándulás és kaja. Ezekről sokan elfeledkeznek
-és maradt egy vész-vész-vésztartalékunk is, különleges esetekre ha bármi történik.

És ezt a témát is lezártam a magam részéről.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Dühöngő!!!! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 3 EmptyKedd Márc. 30, 2010 12:57 pm

Ezt az egesz vitat lezarva, szeretnek egy par dolgot pontositani es ha valaki ugy gondolja hogy nincs igazam valamiben, akkor megkerem javitson ki :
1) mondtam regen hogy jo otlet lenne csinalni egy tuning-showt Szatmaron mert ilyen meg nem volt nalunk es bisztosan fel fogjuk kelteni az emberek figyelmet, sot, a tunig kultura bevezetese uj es jo dolgokat fog hozni a szatmariaknak, a szatmari szervezoknek, versenyzoknek stb.... Az Auto Tuning Show 1 ezt be is bizonyitotta, mert aztan kovetkezett a 2-es es aztan egyre tobb esemeny es azota mar nem is tudjuk elkebzelni hogy legyen ev ameikben szatmaron ne tortenjen tuning teren semmi..., egyre tobb tuning auto jelent meg szatmaron (mar amennyire lehet tuning autoknak nevezni egyeseket de fo hogy az erdeklodes megvan!). Egyszoval, IGAZAM VOLT !
2) eloszor verbalisan, azutan a 4tuningon, azutan megint verbalisan stb... hangsulyoztam hogy nagyon, de nagyon szukseges lenne egy szatmari sport egyesuletet letrehozni (utana lehet nezni a 4tuning 2008-as "post"-okat es ezt Gergo is ala tudja tamasztani) azert hogy a versenyzoket konyebben lehessen tamogatni, szponzorizalasokat konnyebben lehessen megpalyazni, valahova tartozni mert ugy konyebben lehet egyes dolgokat elerni stb.... Nem azt akarom ezekkel a dolgokkal mondani hogy en talaltam ki a spanyol viaszt, vagyis hogy nelkulem nem szuletett volna meg az ASk mert a letrehozasanak ,papiron, semmi kozom, viszont azt szeretnem hangsulyozni hogy ismet IGAZAM VOLT !
3)nem egyszer, nem 2-szeres nem csak 3-szorhangsuljoztam meg itt is a forumon hogy semmi jo nem fog kisulni abbol ha az ASK szakitani fog az ACR-vel, sot, minket oldalnak artani fog ha meg cumizni is kezdik egymast. Fuggetlen attol hogy senki sem halgatot ram, most ott vagyunk hogy ismet IGAZAM VOLT !

Meg tudnek adni 2 - 3 ilyen peldat de amielott meg azt mondja valaki hogy azert irom ezeket mert csak villogtatni akarom az inteligenciamat vagy azert mert Samby ugy gondolja hogy Nostradamus-nak valami leszarmazotja, inkabb a lenyegre terek :
Most minden porcikamban azt erzem es hangsulyozom hogy ha a vitaknak, szurkalodasoknak, ACR-ASK opozicionak, nem lesz vege, akkor max. 2 ev alatt keseru izzel fogunk vissza emlekezni mindenre ami a szatmari tuning eletet jelentette valaha. Ez ertelmezo ugy az ASK-ra, mint az ACR-re mint a 365hp-re ! De ha megis semmi nem valtozik ezekkel a dolgokkal kapcsolatban, akkor legalabb ezuttal REMELEM NINCS IGAZAM !

Mindenkinek van hibaja, mindenki meg volt sertve, direkt, vagy indirekt DE en, szemely szerint, szeretnem ha megvaltozna a helyzet, ha sikerulne a szerelmeket elasni, a buszkesegeket felre tenni, a rosszat zsakba tenni es ezt a topikot is kitorolni (orokre gondolom nem fog sikerulni de...) legalabb egy jo hosszu idore ! ha ezt sikerul ossze hozni, es nem latom miert nem lehetne, akkor nem erzem, hanem TUDOM hogy ezentul 10-szer kemenyebben fog fejlodni a szatmari motorsport mind eddig es aki lovet akar ebbol csinalni az lovet fog csinalni, aki versenyzeni akar, az versenyezni fog es aki szervezni akar, az szervezni fog Wink
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
Ajánlott tartalom





Dühöngő!!!! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dühöngő!!!!   Dühöngő!!!! - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Dühöngő!!!!
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Vegyes, OFF TOPIC: :: Mindenféle témák, viták.-
Ugrás: