365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.

    Go down 
    +9
    vas1987
    sopy jr
    Renzo
    DTMwr
    gergo
    wasted
    jasontaylor
    csongor
    attilaboot
    13 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
    SzerzőÜzenet
    jasontaylor
    600HP
    600HP
    jasontaylor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 728
    Age : 35
    Város : Szatmarnemeti
    Rólam : Japan cars maniac
    Autóm : Honda Civic
    Registration date : 2007. Dec. 25.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 12:48 am

    Esik az eso Crying or Very sad
    Vissza az elejére Go down
    Sancy89
    110HP
    110HP
    Sancy89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 197
    Age : 34
    Város : Szatmarnemeti
    Autóm : Dacia 1310, Honda Civic GT
    Registration date : 2008. Mar. 15.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 6:56 am

    Mar nem esik az eso Beeee
    Vissza az elejére Go down
    DTMwr
    365HP
    365HP
    DTMwr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 567
    Age : 39
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem fontos :P
    Autóm : Egyedi BMW E30
    Registration date : 2009. Dec. 09.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 8:03 am

    Ott vagyunk má? time
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    DTMwr
    365HP
    365HP
    DTMwr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 567
    Age : 39
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem fontos :P
    Autóm : Egyedi BMW E30
    Registration date : 2009. Dec. 09.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 8:24 am

    Na huzzunk mar a sunyibafele....!!!!!!!!!!!!
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    sopy jr
    365HP
    365HP
    sopy jr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 409
    Age : 35
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
    Autóm : opel kadett d
    Registration date : 2008. Mar. 02.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 10:17 am

    Na nem sokara ot vagyok enis , adig is SEUS!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Vissza az elejére Go down
    CRV
    110HP
    110HP
    CRV


    Férfi
    Hozzászólások száma : 158
    Age : 32
    Város : Kopenhaga
    Autóm : Opel Kadett E
    Registration date : 2008. Nov. 03.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptySzomb. Aug. 28, 2010 7:16 pm

    Sajnos anyagi es mas okok miatt nem mehettem ki Smile de jo szorakozast kivanok nektek es varom a kepeket + a vidit Attilatol Razz
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptyVas. Aug. 29, 2010 1:08 am

    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    jasontaylor
    600HP
    600HP
    jasontaylor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 728
    Age : 35
    Város : Szatmarnemeti
    Rólam : Japan cars maniac
    Autóm : Honda Civic
    Registration date : 2007. Dec. 25.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptyVas. Aug. 29, 2010 1:12 am

    Íme egy pár kép

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 12834124



    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 41174517


    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 35302948


    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 73658363


    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 38414848


    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 36408583


    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 40487680
    Vissza az elejére Go down
    jasontaylor
    600HP
    600HP
    jasontaylor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 728
    Age : 35
    Város : Szatmarnemeti
    Rólam : Japan cars maniac
    Autóm : Honda Civic
    Registration date : 2007. Dec. 25.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptyVas. Aug. 29, 2010 1:18 am

    DRIFT volt, durva volt!!!! 365hp RockNRoll
    Vissza az elejére Go down
    sopy jr
    365HP
    365HP
    sopy jr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 409
    Age : 35
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
    Autóm : opel kadett d
    Registration date : 2008. Mar. 02.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptyVas. Aug. 29, 2010 1:22 am

    Latom man nem birtad idegekel Razz Laughing DE ami igaz az igaz durva volt nagyon RockNRoll RockNRoll es hamarosan jonek tolem is a fotok!!!!!!!!!!! RockNRoll RockNRoll
    Vissza az elejére Go down
    jasontaylor
    600HP
    600HP
    jasontaylor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 728
    Age : 35
    Város : Szatmarnemeti
    Rólam : Japan cars maniac
    Autóm : Honda Civic
    Registration date : 2007. Dec. 25.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptyVas. Aug. 29, 2010 11:17 am

    Hát mar nem nagyon bírtam, varjuk a tobbi kepéket és a videókat is kacsint
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptyVas. Aug. 29, 2010 12:35 pm

    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    DTMwr
    365HP
    365HP
    DTMwr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 567
    Age : 39
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem fontos :P
    Autóm : Egyedi BMW E30
    Registration date : 2009. Dec. 09.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptyVas. Aug. 29, 2010 12:48 pm

    Hat hogy oszinte legyek DURVA volt nagyon.. amilyen roszul indult az elejen hogy vizes volt a palya ojan jo lett a vege!
    Mikor lesz Kov? ott vagyunk maaaar?
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    csongor
    280HP
    280HP
    csongor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 236
    Age : 39
    Város : Szatmar City
    Autóm : bmw e36
    Registration date : 2008. Aug. 18.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptyVas. Aug. 29, 2010 1:25 pm

    Mindent oszevetve szuper volt
    Laughing

    Amijen rosznak indult az ido aszt hitem egesz nap azni es fagyoskodni fogunk de szerencsere ot fent valaki velunk volt es csak az utobit csinaltuk Smile
    A drift jo volt nyomtak az allatok ami csovon kifert de nem bantam volna ha egy kicsit valtozatosab mezony let volna tob marka kepviseletel Smile. Nem mondom hogy nem szeretem a bmw-ket de azer el ment volna egy egy japan csoda is - be kell ismerni. king
    Tarsasag szuper volt szerintem sokan voltunk jol el voltunk, jot rohogtunk ( sopy alat vagy).

    Nem szeretnem tovab ragni a dolgot, koszonet hogy ot lehetem, koszonet az idonek hogy velunk tartot es nem utolso sorban Attilanak a jegyekert.

    ........... 365hp ..............
    Vissza az elejére Go down
    vas1987
    40HP
    40HP
    vas1987


    Férfi
    Hozzászólások száma : 44
    Age : 37
    Város : Nagykaroly
    Rólam : Auto verseny fan
    Autóm : Opel Calibra
    Registration date : 2010. Feb. 15.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptyVas. Aug. 29, 2010 2:24 pm

    Nagyon jo verseny volt es nagyon jo volt a komentator is gratulalok Attilanak hogy felette a forumra ezt a jo versenyt es remelem lesz meg ilyen.
    Vissza az elejére Go down
    Renzo
    New user
    New user
    Renzo


    Férfi
    Hozzászólások száma : 19
    Age : 37
    Város : Szatmar
    Autóm : Golf IV.
    Registration date : 2010. Mar. 16.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptyVas. Aug. 29, 2010 11:21 pm

    Nagyon jol ereztem magam a rabocsiringen, meg a hideg, esos idojaras ellenere is nagyon orulok, hogy ott lehettem, nem bantam meg, hogy kimentem megnezni! Attilanak es minden szervezonek koszonom a lehetoseget, a jo szervezest, a driftes fiuknak es csajszinak a latvanyos showt! A kommentator srac is rendesen tette a dolgat!
    Atti meg egy piros pont a Kenzzo1 BMW videoert! Brutal!
    Vissza az elejére Go down
    sopy jr
    365HP
    365HP
    sopy jr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 409
    Age : 35
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
    Autóm : opel kadett d
    Registration date : 2008. Mar. 02.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptyHétf. Aug. 30, 2010 1:46 pm

    Szerintem is jo volt Csongi orulok hogy jol ereszted magadat meletem lenyeg hogy jol el marhultunk de nekem ami a legjoban tecet a srac aki enekelt Razz "Benzin goz !!! benzin goz !!!! benzin goz!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Beszarok Beszarok
    Vissza az elejére Go down
    sopy jr
    365HP
    365HP
    sopy jr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 409
    Age : 35
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
    Autóm : opel kadett d
    Registration date : 2008. Mar. 02.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptyHétf. Aug. 30, 2010 4:34 pm

    It az igert kepek tolem fickok vanak jo kis vice kepek is !!!!!!!!!!!!!!!!



    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0005dt
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0022y
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0028w
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0038yw
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0040vb
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0047w
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0058d
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0089r
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0090x
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0108m
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0112
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0119p
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0128b
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0131b
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0166s
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0172o
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0173q
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0217
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0238p
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0270x
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0297gh
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0302ie
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0310
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0313
    Ne teveszen meg titeket a latvany a Helles kulacsban jo kis finom hazi palesz volt .......Alagya meg az isten a ket kezed Csongi baratom !!!!!!!
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0315
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0319
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0321uw
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0323
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0324q
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0325b
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0326w
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0328d
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0341e
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0342j
    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Dscf0343y
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptySzer. Szept. 01, 2010 11:20 am

    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    sopy jr
    365HP
    365HP
    sopy jr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 409
    Age : 35
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
    Autóm : opel kadett d
    Registration date : 2008. Mar. 02.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptySzer. Szept. 01, 2010 11:32 am

    Nagyon alat a video , mint mindig megint en voltam a leg nagyob alat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! RockNRoll RockNRoll de se baj .
    Nagyon jol sikerult a video Attila!!!!!!!!!!!!! good-jobb
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptySzer. Szept. 01, 2010 12:17 pm

    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptySzer. Szept. 01, 2010 6:09 pm

    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    pilly_oscar
    New user
    New user



    Férfi
    Hozzászólások száma : 9
    Age : 38
    Város : Satu Mare
    Autóm : Seat Leon,Dacia 1310"FURIA ALBASTRA"
    Registration date : 2010. Aug. 31.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptySzer. Szept. 01, 2010 7:32 pm

    Lenyeg ami lenyeg,
    A drift az kemeny volt,a tarsasag az meg kemenyeb,jol eresztem magam es h elyek gaby szavaival "mikor lesz a kov?ott vagyunk ma?".Amit banok h en NEM IHATAM ABOL A FLASKAKBOL,nem mehettem veletek kora regeltol,talan tobb auto is lehetet volna,meg egy kicsit jobb ido.Ami teccet:a jo tarsasag,remek poenok,a video az nagyon teccik,foleg az orok szuper sztar nev "Bulan Stefan",es "Carutas Petru".Remelyuk a kovetkezo meg jobb lesz.
    Vegredmeny:egy remek szorakozasi lehetoseg.Orulok h nem hagytam ki!!! Zsir Zsir
    Vissza az elejére Go down
    Renzo
    New user
    New user
    Renzo


    Férfi
    Hozzászólások száma : 19
    Age : 37
    Város : Szatmar
    Autóm : Golf IV.
    Registration date : 2010. Mar. 16.

    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 EmptyPént. Szept. 03, 2010 4:07 pm

    pilly_oscar írta:
    Lenyeg ami lenyeg,
    A drift az kemeny volt,a tarsasag az meg kemenyeb,jol eresztem magam es h elyek gaby szavaival "mikor lesz a kov?ott vagyunk ma?".Amit banok h en NEM IHATAM ABOL A FLASKAKBOL,nem mehettem veletek kora regeltol,talan tobb auto is lehetet volna,meg egy kicsit jobb ido.Ami teccet:a jo tarsasag,remek poenok,a video az nagyon teccik,foleg az orok szuper sztar nev "Bulan Stefan",es "Carutas Petru".Remelyuk a kovetkezo meg jobb lesz.
    Vegredmeny:egy remek szorakozasi lehetoseg.Orulok h nem hagytam ki!!! Zsir Zsir

    En mar azzal is beerem ha a kovetkezo ugyanilyen jo lesz, minden nagyon jo volt,max az idojarasra lehet panaszunk..
    Nagyon jo lett a 14perces osszevagott video is, Attila kellenek belole a zeneszamok! Razz
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.   drift - Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs. - Page 2 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Nyárbúcsúztató éjszakai drift fieszta - Máriapócs.
    Vissza az elejére 
    2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
     Similar topics
    -

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Archívum: :: Külföldi és belföldi autós események, rendezvények... 2010-
    Ugrás: