365hp FORUM

365hp minden napra egy lóerő

www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!

Share | 

Egy kis zsebpénz-kiegészítő

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Devi
365HP
365HP

Male
Hozzászólások száma : 446
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 20.

TémanyitásTárgy: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   Vas. Szept. 05, 2010 1:51 am

Nem kell mást csinálni csak naponta klickelgetni, befektetés 0, hogy mennyit csinálsz havonta az rajtad múlik, a lehetőseg adott mindenkinek.
Én olyan 1,5 hónapja kedtem el a dolgot, mára oda jutottam hogy NAPI 1,5$ jön be (bárhogy számolom az havi 45$) és ezt az összeget havonta meg lehet duplázni (azt jelenti hogy 3 hónap alatt elerhetsz havi 180$). Persze nem olyan egyszerű a dolog, sokszor idegesítő és faraszto tud lenni a dolog.
Hogy miröl van szó? Olyan oldalakra kell regisztralni amelyek azért fizetnek hogy mas oldalakat nezzél meg külömböző időtartamon át (5másodperctől 30másodpercig), 1 oldal látogatása nem er sokat (0,01$-tol 0,001-ig), de mikor a sok kicsiből összegyült egy bizonyos osszeg lehet refferalokat vasarolni (más emberek akik klickelnek, hasonlít a piramis rendszerhez) minnel több refferalod van annal több pénz jön be.
Minden ilyen oldalt új post-ba fogok feltenni és 2 kategóriába sorolom őket
1 ptc
2 birka ptc

Az 1 ptc azok az oldalak lesznek ahol erdemes refferalokat venni, befektetni, ezek az oldalak keves klickből elég sokat hoznak.
A 2 birka ptc ezekbe az oldalakba nem erdemes befektetni, amint osszegyult a minimum amit ki lehet kerni ki kell venni a penzt, a klickek nem ernek sokat de rengeteg oldal van (10-tol 300-ig), a minimumot 1-2 nap alatt elered.
Vissza az elejére Go down
Devi
365HP
365HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   Vas. Szept. 05, 2010 1:55 am

Az első és legfontosabb dolog hogy csinaljunk egy internetes szamlat ahova a penz fog bejonni. Ingyenesen lehet regisztralni a www.paypal.com -ra. Vigyazat, toltsuk ki rendesen a mezoket, ha mas nevet, orszagot vagy varost adunk meg a penz soha nem fog elerni hozzank.
Ja igen, "personal" szamlat csinaljunk!
Devi
365HP
365HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   Vas. Szept. 05, 2010 2:01 am

Az elso es szerintem a legjobb ptc oldal az onbux

A bennerre kattintva regisztralhatsz.
Napi click oldalak szama 4
Itt erdemes minnel tobb refferalt vasarolni 3 refferal 0.75$ kerul
Ezen az oldalon ertem el a napi 1$ hozamot amit termeszetesen visszafektetek
Az elso "cashout" 2$-nal van.
Devi
365HP
365HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   Vas. Szept. 05, 2010 2:05 am

A neobux ugyanazokkal a parameterekkel rendelkezik mint az onbux csak itt a refferalok nem kattintanak annyit, ez altal a bevetel se tul nagy, de azert megeri Smile
Napi bevetel 0.4$
Bannerre kattintva rgisztralhatsz
Devi
365HP
365HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   Vas. Szept. 05, 2010 2:13 am

Egy par "birka ptc" Smile

Devi
365HP
365HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   Vas. Szept. 05, 2010 2:16 am

Tobb mint 80 oldalt tesztelek jelenleg, ugyhogy a kozeljovoben meg fogok feltenni olyan oldalakat amelykek biztos fizetnek.
Ha barmilyen kerdesetek van ezzel kapcsolatban nyugodtan irjatok ide a forumra, szivesen valaszolok.
Addig is jo klickelgetest!
DTMwr
365HP
365HP

Male
Hozzászólások száma : 567
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   Vas. Szept. 05, 2010 2:49 am

Detto pont ugyan ezt csinaltam en is baratnommel mind2en kulon kulon... neki is es nekem is volt csomo emberkem es azoknak is sok sok emberkeje es az oszegyult 275 dollart siman a hajamra nektem Beszarok mai napig banom az egeszet mert sokan rohognek rajtam es mind mondjak "en megmondtam de te nem halgattal ram"
Anyam is valami hasonlo baromsagot csinalt csak abban az volt a lenyeg hogy nem kellet csinajon abszolut semmit csak non stop internet elott kellet uljon es lassan kamatozott az egy dollar amit kapott ajandekba... hmmm neki is volt vagy 500 valahany dollarja amit egy szep nap mikor ki akart valtani (mert elvileg le lehetett kerni egy bankszamlara) siman felkent a falra.
Szemelyes tapasztalatom ezekkel a penzcsinalo dolgokkal !
http://www.365hp.ro
Devi
365HP
365HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   Vas. Szept. 05, 2010 2:59 am

DTMwr írta:
Detto pont ugyan ezt csinaltam en is baratnommel mind2en kulon kulon... neki is es nekem is volt csomo emberkem es azoknak is sok sok emberkeje es az oszegyult 275 dollart siman a hajamra nektem Beszarok mai napig banom az egeszet mert sokan rohognek rajtam es mind mondjak "en megmondtam de te nem halgattal ram"
Anyam is valami hasonlo baromsagot csinalt csak abban az volt a lenyeg hogy nem kellet csinajon abszolut semmit csak non stop internet elott kellet uljon es lassan kamatozott az egy dollar amit kapott ajandekba... hmmm neki is volt vagy 500 valahany dollarja amit egy szep nap mikor ki akart valtani (mert elvileg le lehetett kerni egy bankszamlara) siman felkent a falra.
Szemelyes tapasztalatom ezekkel a penzcsinalo dolgokkal !

Tudom mirol beszelsz nem hiaba tesztelek ennyi oldalt, ezt a parat amit fellinkeltem az oldalra ezek fizetnek (ezt a tizen valahany oldalt kb. 120 oldalbol szurtem le, nem kell orakat napokat ulni a gep elott, nekem hogy vegigklickeljem a dolgokat napi 20-30percet vesz el) attol a perctol hogy paypal konton van a penz azt mar nem veheti el senki toled, ez egy banki kont, el lehet kolteni e-bay-en, kiprobalhatod, klickelj 1 heten at a birka oldalakon, csinalj 2dollart es utana vegyel egy levonot az e-bay-en es garantalom hogy lejon. Valoszinuleg nem neztel utana melyk legit oldales melyk nem...
CRV
110HP
110HP

Male
Hozzászólások száma : 158
Város : Kopenhaga
Autóm : Opel Kadett E
Registration date : 2008. Nov. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   Vas. Szept. 05, 2010 10:32 am

Koszi Devi Very Happy En megprobalom ugysincs mit veszitsek Very Happy amig ol az unalom clickelgetek Razz
csongor
280HP
280HP

Male
Hozzászólások száma : 236
Város : Szatmar City
Autóm : bmw e36
Registration date : 2008. Aug. 17.

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   Hétf. Szept. 06, 2010 10:23 pm

Devi, de feltetlen kell bank- kartya?
en amikot akarok regisztralni a Pay-Pal nal ker bankkartya szamot es ervenyesegi idot. nekem ijen nincs.

Mi a tehendo? Koszi!
Devi
365HP
365HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   Kedd Szept. 07, 2010 4:06 am

csongor írta:
Devi, de feltetlen kell bank- kartya?
en amikot akarok regisztralni a Pay-Pal nal ker bankkartya szamot es ervenyesegi idot. nekem ijen nincs.

Mi a tehendo? Koszi!

Nem kell megadni, mielott kitoltened a kartyas dolgot a folott bal oldalt van egy pipa beteve, azt vedd ki es regisztralhatsz tovabb.
Devi
365HP
365HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   Kedd Szept. 07, 2010 4:11 am

Ujdonsagok: az ING banknal lehet csinalni olyan kartyat hogy:
card de debit Visa Electron de la ING (persoane fizice)
nem kerul semmibe, ingyen van, ide a paypal-os kontrol 3 nap alatt utaljak at a penzt kacsint Zsir , ja igen, ha megcsinaljatok a kartyat, tegyetek ra 5 lejt! (paypal ugy ellenorzi le a kartya eredetiseget hogy le vesz rola 1,5usd-t es termeszetesen 3 nap mulva visszateszi).
Devi
365HP
365HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   Szer. Szept. 08, 2010 10:21 am

meg 2 PTC amelyknel alacsony a cashout

csongor
280HP
280HP

Male
Hozzászólások száma : 236
Város : Szatmar City
Autóm : bmw e36
Registration date : 2008. Aug. 17.

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   Csüt. Szept. 09, 2010 9:28 am

En eltokeltem magam es kiprobalom, ugyis ulok a gep elot eleget egy probat er Smile

Koszi Devi hogy megosztotad eszt velunk, nem akarki tene meg.
Ha vanak meg ijen Ptc-id amiket mar le teszteltel es tutik leci ted fel.
Devi
365HP
365HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   Kedd Szept. 14, 2010 12:07 am

Ugye nem is kell mondanom...

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Egy kis zsebpénz-kiegészítő   

Egy kis zsebpénz-kiegészítő
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal