365hp FORUM

365hp minden napra egy lóerő

www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!

Share | 

Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20

Go down 
SzerzőÜzenet
pandaDVD
280HP
280HP

Hozzászólások száma : 317
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

TémanyitásTárgy: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Hétf. Nov. 08, 2010 4:55 am

Ez mar végleges !!!
Tudom hogy sokan várták mar ezt a pillanatot amikor kiderül a dátum, mikor lehet bajnokokat avatni ?!
Sajnos nem jött össze erre a hétvégére DE jobb később mint SOHA !!!

A hozzászólást pandaDVD összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Nov. 09, 2010 10:52 am-kor.
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin

Male
Hozzászólások száma : 2416
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Hétf. Nov. 08, 2010 5:11 am

_________ www.365hp.ro ________
http://www.365hp.ro
pandaDVD
280HP
280HP

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Szer. Nov. 10, 2010 1:59 pm

Íme elkészült az év utolsó versenyének a plakátja is :

Szerintem jó lett !!! Mielőtt bárki bármit..... ez nem a Misu vagy a Ricsi Hondája ( .........hanem az enyém kacsint )
pandaDVD
280HP
280HP

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Pént. Nov. 19, 2010 8:58 pm

Úgy látom nem nagy az érdeklődés !! Pedig ez a mai futam a 2010-es év záró futama !!! Érdekes lesz hiszen még 3 kategóriába nem ismerjük a "BAJNOKOT" és persze a második vagy harmadik helyért is folynak a küzdelmek !!! azért az se semmi hogy egy ilyen 5 etapos verseny sorozat után második vagy harmadik legyél !!!

Már rég nem csak megyei verseny lett hisz nagyon sokan jöttek más megyékből is ( szatmár, kolozs, máramaros, bihar, temes, és legújabb szeben megyékből) !!! Úgy néz ki jövőre a FIA is fog tudni ezekről az "amatőr" versenyekről
( azért az nem semmi !!! )

A lényeg az a pálya kész !! Rodika hozza a kolbászt,mustárt,...stb !! Megvannak a győzteseknek járó serlegek !!
Rajtatok a sor gyertek versenyezni, szurkolni, nézelődni !!!
Mindenkinek aki versenyzik SOK SIKERT - győzzön a jobbik !!!
pandaDVD
280HP
280HP

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Vas. Nov. 21, 2010 9:39 am

Várom a képeket.... Attilától a videót .... a többiektől pedig a véleményeket!!!
ENNYI volt a 2010-es évi versenynaptár!!
Ígéretemet teljesítettem !! .... a többi kommentáromat majd később!!
Mondjátok el az "off"-otokat, vagy véleményeteket!!
Hamarosan az eredmények, úgy az 5-ik etapról mint a Bajnokságról!!!
vas1987
40HP
40HP

Male
Hozzászólások száma : 44
Város : Nagykaroly
Rólam : Auto verseny fan
Autóm : Opel Calibra
Registration date : 2010. Feb. 15.

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Vas. Nov. 21, 2010 11:23 am

En szeretnek gratulalni a szervezoknek a jo szervezesert, azon kivul a versenyzoknek a joversenyekert es a szep pilanat ert csak igy tovabb jovore is.
Szambi77
365HP
365HP

Male
Hozzászólások száma : 415
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Hétf. Nov. 22, 2010 2:54 am

+ : egyre tob versenyzo jon egyre meszebrol. Ez nagyon jo dolog. Nagyon fontos dolog az is hogy egyre gyorsab autok jelennek meg a rally-sprinten es egyre nagyob a konkurencia is. Ezeket nezve mindenki ra johet hogy az emberek szeretik a rally-sprintet es ez a sportag fejlodesben van, vagyis felfele megy, nem lefele. ez nagyon jo dolog !

- : ha nem lesz hamarosan penzugyi tamogatas valahonnan hogy az aktualis palyat le lehessen aszfaltozni, boviteni, modernizalni vagy mas (nagyob) lokaciot keresni stb.... akkor sajnos egy ido utan az emberek ra fognak unni hogy tul kicsi, nem anyira latvanyos, elegge veszelyes stb.... Sad
http://camera-executorilor-oradea.ro
Otys
70hp
70hp

Male
Hozzászólások száma : 61
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan fun !!!
Autóm : civic
Registration date : 2010. Jan. 04.

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Hétf. Nov. 22, 2010 5:11 am

Szambi77 írta:
+ : egyre tob versenyzo jon egyre meszebrol. Ez nagyon jo dolog. Nagyon fontos dolog az is hogy egyre gyorsab autok jelennek meg a rally-sprinten es egyre nagyob a konkurencia is. Ezeket nezve mindenki ra johet hogy az emberek szeretik a rally-sprintet es ez a sportag fejlodesben van, vagyis felfele megy, nem lefele. ez nagyon jo dolog !

- : ha nem lesz hamarosan penzugyi tamogatas valahonnan hogy az aktualis palyat le lehessen aszfaltozni, boviteni, modernizalni vagy mas (nagyob) lokaciot keresni stb.... akkor sajnos egy ido utan az emberek ra fognak unni hogy tul kicsi, nem anyira latvanyos, elegge veszelyes stb.... Sad

Jol beszelsz , de sajnos addig mig aszt halom az emberektol kint az acr pisztan hogy agy man 1 cigit meg ,, nem josz fizetni valamit ,, meg nincs benzinem amugy indultam volna addig nem hiszem hogy lesz anyi penz hogy megcsinaljak a pajat Crying or Very sad
bobo3s
110HP
110HP

Male
Hozzászólások száma : 176
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Bikinicsunajt
Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
Registration date : 2008. Jun. 17.

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Hétf. Nov. 22, 2010 5:20 am

Ez jo volt !!!

Adj mar 1 cigit Smile.

Grat mindenkinek. De sajnos be kell lassuk nekunk amatoroknek mas opcionk nincs csak az ACR palya.

Remelem hogy 1 kozponti, 1 Karolyi es 1 Nagybanyai futam is bekerul jovore a bajnoksagba. Igaz ?
attilaboot
Admin
Admin

Male

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Hétf. Nov. 22, 2010 12:48 pm

Aki ma rossz gyerek lesz és késő estig fennmarad valószínűleg elsőként nézheti majd meg a RallySprint videó összeállítást a WWW.365HP.RO weboldalon. Idea

APROPO.
Srácok, ha már nekem sikerül összeütni a videót pár képet feltölthetnétek ti is.
Köszi.

pandaDVD
280HP
280HP

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Hétf. Nov. 22, 2010 3:53 pm

Attila megnéztem ..... és még néztem volna !!!! nagyon hamar vége lett !!! nem is dicsérlek tovább !!! nekem nagyon bejött !!!

van néhány képem kb. 860 drb ebből egy pár :

itt a vége ha meg érdekel keress meg !!
Szambi77
365HP
365HP

Male
Hozzászólások száma : 415
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Kedd Nov. 23, 2010 2:30 am

A video is meg a kepek is nagyon bejonnek ! Attilanak a stilusa is rendesen fejlodik etaprol etapra ... nagyon tetcik ahogy meg jelennek az autok es eltunnek stb. Smile
http://camera-executorilor-oradea.ro
attilaboot
Admin
Admin

Male

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Kedd Nov. 23, 2010 6:48 am

RADU DOM
70hp
70hp

Male
Hozzászólások száma : 66
Város : satu mare
Rólam : off-road,quad,tot ce are motor
Autóm : ford 1.4 benzina
Registration date : 2010. Feb. 01.

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Kedd Nov. 23, 2010 8:39 am

Nagyon jó a videó, Attila köszönöm szépen és Dávidnak a képeket.
Nagyon super versenyi volt. Köszönöm mindenkinek!!!!!!!!!!!!
CRV
110HP
110HP

Male
Hozzászólások száma : 158
Város : Kopenhaga
Autóm : Opel Kadett E
Registration date : 2008. Nov. 03.

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Kedd Nov. 23, 2010 9:50 am

Szep video Very Happy Fasza edit Razz Gratt a videosnak es fotosnak Smile Na es termeszetesen minden versenyzonek Smile
vas1987
40HP
40HP

Male
Hozzászólások száma : 44
Város : Nagykaroly
Rólam : Auto verseny fan
Autóm : Opel Calibra
Registration date : 2010. Feb. 15.

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Kedd Nov. 23, 2010 10:47 am

En is gratulalnek a kepekhez es a videohoz, majd feltehetnetek a bajnosag vegeredmenyett?
attilaboot
Admin
Admin

Male

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Szer. Nov. 24, 2010 2:11 am

csongor
280HP
280HP

Male
Hozzászólások száma : 236
Város : Szatmar City
Autóm : bmw e36
Registration date : 2008. Aug. 17.

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Csüt. Nov. 25, 2010 8:43 am

Kiraly video, nekem nagyon tecik es ismet nagyon banom hogy en nem lehetem kint Sad
pandaDVD
280HP
280HP

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   Hétf. Nov. 29, 2010 6:36 am

IME A 2010 -es EV szatmari RALLY SPRINT BAJNOKSAG vegeredmenye :

SZEP VOLT FIUK - LANYOK !!!
VARUNK JOVORE IS !!!
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20   

Rally-Sprint 5.-ik ZÁRÓ futam, Szatmár,november.20
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal