365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28

    Go down 
    +2
    Szambi77
    pandaDVD
    6 posters
    SzerzőÜzenet
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptyCsüt. Május 19, 2011 1:47 pm

    Nagyabol elkeszultem ...a masodik futam szervezesevel (plakatok, palyarajz, ...stb)

    Na de lassuk a plakatot (ez a magyar-365hp verzio !!):

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Rallysprintetapaii20113

    Ugy van ahogy megigertem, az elso etap 3 gyoztese van rajta es termeszetesen a ket fo szponzor ( Philadelphia es Milan kft.)

    Remelem lesznek szorolapok is es plakatok is hamarosan....
    Ha valaki segiteni akar szoljon !!! Elore is koszonom !!!
    Vissza az elejére Go down
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptySzer. Május 25, 2011 2:11 pm

    Szeretnem emlekesztetni az embereket hogy ev elejen ugy volt meg beszelve a gyulesen (es nem csak) hogy tobbet veszejes palya nem lesz a rally-sprinten belul (mert mar sajnos volt rosz tapasztalatunk ebbol az iranybol) es a szervezok mindent meg tesznek hogy az amugyis kicsi palyanak ki legyenek hasznalva azok a pozitiv pontok amik meg engedik a hoszab gyorsulast, tagasab kanyarokat stb... En szemelj szerint forgalomban bejegyzet street autot keszitek, amit mas versenyeken is hasznalni szeretnek, ezert ha a rally-sprinten a palya veszejesnek tunik inkab nem indulok. Persze most az kovetkezik hogy "ha felsz akkor ne gyere" meg "az a sofor aki mindenfele tud" meg "mindenkinek egyforma a palya" de szeretnem ha figyelembe lenne veve az hogy egyes autok par szaz euroba kerulnek es kenyer boltban is lehet kapni hoza alkatreszt viszont mas autok tob ezer euroba kerulnek es 2 het a minimalis lerendelesi ido szinte bar milyen alkatresznek es az ararol ne is beszeljunk. Mas szempontbol is ha nezuk a dolgokat, a motorsport terjeszteserol is van szo ami eddig nagyon jol sikerult de nem minden auto van kulon az ACR palyara keszitve, vagyis a nagy resze forgalomban bejegyzet utcai auto, nem csovezet pucer kaszni...
    Szerintem nem csak magamert mondom amit mondok de meg szeretnem sugni (CSAK PELDANAK) hogy az ACR palyan ABS-el nem lehet meg alni es nem mindegy hogy van hova gurulni mig megengedi az ABS az efektiv fekezest a gorongyos uton vagy elotted van egy nagy beton fal vagy egy beton rampa... Termeszetesen nem varom el (mert bisztos ez lesz a kovetkezo hozza szolas...) hogy csak nekem es csak az en automra legyen a playa meg csinalva. Csak egy peldat adtam az ABS-el amit a Golfal tapasztaltam. Szerintem az elmult evek soran eleget bizonyitottam (magamnak, ne legyek felre ertve) es most egy picivel tobbet szeretnek, vagyis nagyob versenyeket is meg szeretnek nyerni vagy legalab az elsok kozt lenni, ezert is vettem a celicat es ezert mondom hogy amenyire a szivemhez not ez az auto anyira feltem es minthogy fel gazal menyek egy versenyen mert veszeljes a palya, inkab nem indulok mert az mar nem arrol szol es ismetlem magam, szerintem masok is igy vannak ezzel. Egyszoval, vagy erdei rallyrol van szo ahol fak kozot megyunk es akkor tudjuk hany ora van, vagy VTM, vagy akkor legyen rally-sprint ami ne arrol szoljon hogy navigatort keljen fel venni hogy el ne tevedjunk a sok forgolodasban 5 meteren belul es azt is beton falak kozot...
    Na, remelem az volt meg ertve ebol amit irtam es amit komunikalni akartam, remelem nem olvasot senki semit a sorok kozt mert nem volt mit. Egyszeruen le irtam a velemenyemet semi hatso gondolat nelkul es anelkul hogy valakit is partolyak, meg magamat sem.

    P.S. nem tudom ha lehetseges e a mezon csinalni egy rally-sprin futamot ahol a csilis bab racing van telen ha nem tul rosz a talaj vagy ha lehet e valamit csinalni vele.

    Tovabi jo napot mindenkinek !

    Ja, es elnezet kerek a helytelen irasert !
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptySzer. Május 25, 2011 8:54 pm

    Abbszolut egyetértek veled Szambi annak ellenére hogy nem versenyzek...
    Az is igaz valamilyen szinten hogy "ha felsz akkor ne gyere" meg "az a sofor aki mindenfele tud" meg "mindenkinek egyforma a pálya" de szerintem ez nem az a film. Tényleg jobb lenne egy egyszerűbb és gyorsabb pálya.

    Egy kérdésem van csak így végezetül, honnan tudsz arról hogy milyen lesz a pályavonal?
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Devi
    365HP
    365HP
    Devi


    Férfi
    Hozzászólások száma : 446
    Age : 41
    Város : Szatmar metropolisz
    Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptySzer. Május 25, 2011 9:21 pm

    Egyetertek Szambival, egy palya nem attol izgalmas hogy veszelyes, illetve nagyon kacskaringos. Ettol meg lehet veszelyesre csinalni (mig mindenki ossze nem tori az autojat nagyon, mar volt ra 3 nagyobb pelda: Ricsi, Szambi, a tordai csaj es meg szamtalan kicsi koccantas). Nem kotekedi akarok, de tul sok baleset tortent mar ahoz hogy rajojjunk, valami nem jo... es szerintem ezen el kellene gondolkozni. Amugy David ugy csinalod ahogy akarod es ahogy jonak latod, en csak elmondtam a velemenyem.
    Vissza az elejére Go down
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptyCsüt. Május 26, 2011 3:04 am

    attilaboot írta:
    Abbszolut egyetértek veled Szambi annak ellenére hogy nem versenyzek...
    Az is igaz valamilyen szinten hogy "ha felsz akkor ne gyere" meg "az a sofor aki mindenfele tud" meg "mindenkinek egyforma a pálya" de szerintem ez nem az a film. Tényleg jobb lenne egy egyszerűbb és gyorsabb pálya.

    Egy kérdésem van csak így végezetül, honnan tudsz arról hogy milyen lesz a pályavonal?

    Gozom sincsen a palyavonalrol. Amit mondtam azt az egesz evre ertettem, nem kimondottan a Szombati futamra... Remelem senkit sem bantottam meg es lehet semi tamasz nelkul beszeljuk ezt viszont en mar tobszor hangoztattam a fentieket, a legjoban pont amielot Ricsi meg jarta de igerem ez az utolso alkalom mert ezuttal elegge nyilvanosan es boven fejeztem ki magam. Szeretnem ha senki sem haragudna meg ezert es David ne ertelmezze ugy hogy "mindig van valami amibe bele kotunk mert oruljunk hogy ez is van". Egyszeruen csak versenyzo szempontjabol maskepen erint minket mint barki mast es ezt csak az tudja meg erteni aki dolgozot az auton, penzt koltot ra es szereti az autojat.
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptyPént. Május 27, 2011 2:36 am

    Na hello mindenkinek.Nekem is volna egjpar szavam a palja rajzal kapcsolatban,igazat adok mindenkinek es Davidnak is,aszt mondjatok meg hogj kene csinalni a paljat hogj bisztonsagos legjen,mert igazabol nem lehet mert nekem mindegj minek megjek neki ha a fal lesz az vagj a rampa vagj egj fa is,ugj is osze torik az auto, ezert igazabol vigjazni kene egj kicsit jobban,es aki vigjazik kevesbe az njeri meg.Szambi volt jo baratomnak is igazat adok es erre lenne egj megoldas:PALJA RAJZ!!!!LEGJEN KI TEVE PAR NAPPAL A VERSENJ ELOT HOGJ MINDENKI TUDJA ELL DONTENI HA VESZEJES NEKI VAGJ NEM ANJIRA,HA INDUL VAGJ SEM,NEM HOGJ CSAK EGJESEK TUDJAK MERT...
    Akar miljen versenjt nezunk vagj voltunk vagj sattobi mindenhol meg van a palja rajz par nappal azelot hogj lehesen gjakorolni es dontest hozni ha szerepelunk vagj nem.David,en meg ertelek,menyunk ki gjakorolni minjajan,"a koljkok mindig ott vannak",hat normalis,akinek van idelje persze ki mehett meg ott lehett minden nap de az nem esik jol amikor ki megjek es egjesek tudjak a palja rajzot es amikor meg kerded akor aszt kapod hogj nem tudom Misu,az hogj persze akar ki ra jonn hogj hej ez a palja mert "ok" ott mentek mar 3-4 szer akor egj kicsit roszul esik mert ez nem szep,mikor valaki engem meg kerdez akar mit en valaszolok mindenre amitt tudok mindenkinek szivesen.
    Sajnos egjenlore csak itt tudunk szerepelni mert csak ez a palja van,szerintem David is szeretne aszt hogj legjen az ACR-nek egj Rabocsiringje,de nincs,o is szeretne az hogj minden meg legjen ahoz hogj bisztonsagos legjen de az sincs,szep lenne meni mas korulmenjek koszt is de nem mindenkinek fussa,szeresuk vagj nem,aki akar megj,aki meg nem mert... az meg nem.
    Ha valakit is meg bantottam,bocsi(vagj meg sem),ha meg nem irtam heljesen akor aszt sajnalom,de csak enyre jol tudok kacsint .
    Vissza az elejére Go down
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptyPént. Május 27, 2011 2:54 am

    P.S. David,en a heljedbe ki cserelnem a palja rajzot most a versenj elot igj legalab senki se tudna,vagj megsem? De legalab nem gjakorolta senki a szakaszt mert nem lenne sok ido ra,es nem az a fall meletti kanjarrol beszelek mert nem az erdekell,hanem ha mar nem volt fell teve hogj mindenki tudja akor legjunk korektek es ne tudja senki,mint volt Karoljban,ott nem volt stress,nem tutta senki,ha meg tutta is ,nem tudot gjakorolni rajta,de a jovobe hadd tudja inkab mindenki,az a bisztos Beeee Beeee kacsint kacsint kacsint
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptyPént. Május 27, 2011 10:20 am

    Sziasztok !!!
    Nem akartam reagalni a fent irottakhoz de ugy gondolom csak fogok !!!
    a lenyeg hogy nem visszavagni akarok se Szambynak se Devinek se Misunak ( mert baratoknak tartom oket - es az ember nem bantja a baratait, meg ha meg is mond nekik ezt azt !!!)

    1., 2004-ben mikor meg en is aktivabban versenyeztem (igaz csak 10-15 en voltunk) kimentunk szombaton az ACR palyara es elebunk tettek egy palyarajzot ( ami semmivel sem volt veszelytelenebb mint mostanaba) es NYOMTUK neki ( igaz nem 10.000 euros autokkal hanem a sajat autoinkkal...amivel aztan masnap a penzt kerestuk vele.... eleg nagy rizikot valaltunk mi is es SENKI NEM panaszkodott !!!!) lehet hogy ezert szoktam en is versenyzoi szemmel latni a dolgokat.....

    2.,van kozottunk olyan is aki bizony eleg sok penzt rakott az autojaba es soha nem hallod panaszkodni hogy kozel a fal hogy godros hogy ....hogy...azert ezen is elgondolkoznek....

    3.,nem akarok nagykepunek latszani hogy hasonlitgatom a Rabocsi ringet az ACR palyahoz DE .... bizony volt ott is ket kanyar ami eleg kozel volt a falhoz es ha elveszitetted az uralmad akkor csatt ....es volt is nehany koccc...es az ott versenyzo autok bizony nem a kenyerboltba veszik az alkatreszeket........

    4.,hogy voltak akik osszetortek az autojukat es tul sok kacskaringo van a palyan....???? hat ez is hozzatartozik az efajta versenyekhez !!! Sokan tanultak a kisebb-nagyobb koccanasokbol ( csak hogy pont Ricsit emlitsem ...azota sokkal higgattaban vezet lehet neki kellett egy kis fal....nagyon sajnaltam, es tudom hogy a szulok nem keves aldozatot hoztak hogy Ricsi ujra versenyezzen , DE SOKAT tanult az esetbol a fiu es ez csak a hasznara valt !!! nem azt mondom hogy mindenki torje ossze az autojat hogy tanuljon belole .....de vannak esetek amikor jo ....)
    Ha nem lenne benne kacskaringo akkor Drag-nek hivnak ezt a versenyt ....de ez nem arrol szol hogy kinek van erossebb autoja es egyenes uton ki tudja jobban nyomni.....

    5.,MIsu, hogy ki mennyit gyakorol azt NEM FOGOM es NEM tudom MEGTILTANI !!!!!
    A palyarajzzal pedig soha nem lessz ugy hogy mindenkinek jo legyen .... ha felrakom akkor a kintiek azt mondjak hogy a szatmariaknak konnyu ........, ha nem rakom akkor nem lehet elore eldonteni hogy jovok-e vagy nem .... ,
    ha igy csinalom hogy "megmondtam Mariapocson hogy lessz megit fal csak masik oldalrol" akkor mi miert nem hallotuk nem JO.....szoval ebbol a szempontbol nem vagyok eleg okos !!!!..........ez van ennyi a tudasom........

    Remelem en se bantottam meg senkit !!! NEM AZ A SZANDEKOM ............CSAK EZ A VELEMENYEM !!!!!!

    Ugy nez ki e szerint , hogy jo ido lessz :
    http://vremea.my-press.ro/Romania/Satu%20Mare.html?click_partener=http://www.acr.ro/index.php?


    es lassuk a hirhedt palyarajzot :

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Traseurallysprint2011et


    A szaggatott vonal CSAK esos versenyre vonatkozik !!!
    MA 14.00 oratol felrakjuk a palyat...mindenki aki akar johet segiteni aztan ki is probalhatja !!!!
    VARUNK A VERSENYRE !!!!
    Vissza az elejére Go down
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptyPént. Május 27, 2011 12:58 pm

    pandaDVD írta:

    Ha nem lenne benne kacskaringo akkor Drag-nek hivnak ezt a versenyt ....de ez nem arrol szol hogy kinek van erossebb autoja es egyenes uton ki tudja jobban nyomni.....

    Pedig hangsulyoztam hogy nem varjuk el azt hogy bizonyos autora legyen meg csinalva a palya mert eroseb vagy gyengeb es megis a drag-hez viszonyitod elvarasainkat .
    Azert van kulombseg a drag meg a szlalomozas kozot mert ez mar nem rally-sprint hanem szlalom, vagyis ugyessegi verseny amit akar egy parkoloban is meg lehetne rendezni (a beton fal kivetelevel) es ezt azert mondom mert 2-est nincs hol hasznalni ezen a palyavonalon. Emlekesztetesul mondom hogy minden versenyzo autonak 5 sebessege van amibol amugyis csak 2-ot lehetet eddig is hasznalni de most mar csak az 1-est. Remelem a kovetkezo etapon nem kellesz hatrafele versenyezzunk de ha megis akkor en bele megyek mert abban nagyon jo vagyok meg gyenge autoval is Zsir Azert ha mar arrol van szo hogy nem kemeny autokra van csinalva a palya akkor gyengeb autokra van ? vagy bizonyos autokra van ? mert ha valaki velemenyt mond akkor egybol az a baj hogy az a valaki bisztosan partolast szeretne viszont ha igy tevodik fel a problema akkor mik is tudnank arra gondolni hogy az ilyen fajta palyavonalok direkt valakinek vagy valakiknek keszulhettek. En igazan gondolhatok ilyesmire figyelembe veve a 2009-es ev vegi eredmeny hirdetesi problemat meg azokat az ev vegi bemondasokat (es pont a szervezo reszerol) hogy "azert nyertel mert szerencsed volt" (2004) vagy "azert mert turbos autod volt" (2009) vagy azert "mert kevesen voltatok a kategoriaban" (2010) stb...

    pandaDVD írta:
    nem akarok nagykepunek latszani hogy hasonlitgatom a Rabocsi ringet az ACR palyahoz DE .... bizony volt ott is ket kanyar ami eleg kozel volt a falhoz es ha elveszitetted az uralmad akkor csatt
    A Rabocsi ringen lehet 3-ast meg 4-est hasznalni es azert veszeljes mert nagy a tempo de meg kel erteni vegre hogy nem a veszelj az ami nem jon be hanem az hogy 1-esbe kell oldosni az autokat 30 fokos melegbe beton keritesek kozot mikor maga az ACR palya azert meg enged olyan palyavonalakat ahol legalab 2-est vegig lehet huzatni.

    pandaDVD írta:
    van kozottunk olyan is aki bizony eleg sok penzt rakott az autojaba es soha nem hallod panaszkodni hogy kozel a fal hogy godros hogy ....hogy...azert ezen is elgondolkoznek....

    Ezek a versenyzok (azokal a draga autokal) vajon minden etapon ott vannak vagy 1, 2-n egesz evben (ha ott vannak enyin is) es vajon miert ? Lehet nem vonzak oket a motorsport ? vagy egyszeruen nem nagyon szeretnek versenyezni... azert ezen is elgondolkoznek....

    Na, bocsi ha tul direkt voltam de ugy gondoltam hogy az ev elejen azert tartunk gyuleseket hogy ezeknek a megbeszeleseknek legyen valami ertelme is, illetve eredmenye ! David szavaibol ki lehet venni egyszeruen hogy "en rendezem, tik versenyeztek, ha tetcik ok, ha nem akkor nem" ugyhogy ezeken a dolgokon nem fogunk vitazni mert vegul is ez egy hobby amek ossze tart minket ugyhogy holnap talizunk a palyan. Mar felre is raktam a horgasz szekemet meg a nap ernyomet kacsint
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptyPént. Május 27, 2011 1:02 pm

    Horgászbotot vigyek én? RockNRoll
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptyPént. Május 27, 2011 7:09 pm

    David bacsi, felre ertettel, nem erdekel az hogy ki menyt gyakorol, felolem aki akar es meg engeded neki koltozon is oda, hanem az a fo hogy mindenki ugyan azal az eselyel indulyon, akkor vagy senkinek se mond meg a rajzot, vagy mindenkinek, errol volt szo !!!
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptyVas. Május 29, 2011 1:09 pm

    Szép volt jó volt .......... sajnos vége van..... hiányoltam néhány versenyzőt, de a 30 versenyző sem kevés !!!
    Hála Istennek komoly baleset nem volt csak egy kis koccccc... amit helyre tudtunk hozni és hazamehetett a saját lábán az autó.... (és nem is a falnál történt amitől mindenki félt !!! ...ez van...)
    Az idő velünk volt és a Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 488461 -is
    Várjuk a képeket !!! és én várom a CD-t (tudja az akinek szól ) ELŐRE is KÖSZÖNÖM !!!!
    Majd még jelentkezem !!!!
    Vissza az elejére Go down
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptyVas. Május 29, 2011 11:28 pm

    A hondak lekotottek szerintem mindenki figyelmet, ahogy az enyemet is. Szeretnek gratulalni Dani-nak : kemeny sofor egy kemeny autoval ! Gratulalok Ricsinek is mert mindent ki hozot a hondajabol amit lehetet. Ugyan ezt lehet mondani Misura is viszont az o hondaja valahogy nem akart menni. Valami volt vele, nem porgot ki rendesen, nehezen vette a lapot, nem nagyon volt kraft... Majd legkozeleb ...
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptyHétf. Május 30, 2011 12:54 am

    Amint montam,jo hogy nem tortent semmi nagjobb bay senkivel,mindenki figyelt a falra,de mar a ramparra nem anyra,szovall nekem nem volt bajom a paljavall csak az autommal es magamall mert egy kezzel nehez vezetni,de ez van,majd veszunk uj valtot es mas kezett is Beeee .Ja,meg lehet hogy oregszem is...
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptyHétf. Május 30, 2011 1:54 am

    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    stycke
    110HP
    110HP
    stycke


    Férfi
    Hozzászólások száma : 176
    Age : 37
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Ford Focus II
    Registration date : 2008. Nov. 26.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptyHétf. Május 30, 2011 8:30 pm

    Itt egy pár kép:

    <div style="width:288px;font-family:arial,sans-serif;font-size:13px;"><div><embed type="application/x-shockwave-flash" src="https://picasaweb.google.com/s/c/bin/slideshow.swf" width="288" height="192" flashvars="host=picasaweb.google.com&captions=1&hl=en_US&feat=flashalbum&RGB=0x000000&feed=https%3A%2F%2Fpicasaweb.google.com%2Fdata%2Ffeed%2Fapi%2Fuser%2F100025588460496029820%2Falbumid%2F5612550811063962049%3Falt%3Drss%26kind%3Dphoto%26authkey%3DGv1sRgCMOCi5-u7J6XPw%26hl%3Den_US" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer"></embed></div><span style="float:left;"><a href="https://picasaweb.google.com/100025588460496029820/RallySprint2FutamMay302011?authkey=Gv1sRgCMOCi5-u7J6XPw&feat=flashalbum" style="color:#3964c2">View all</a></span><div style="text-align:right;"><a href="http://picasaweb.google.com/lh/getEmbed?feat=flashalbum" style="color:#3964c2">Get your own</a></div></div>

    Ha véletlen nem látszana:

    https://picasaweb.google.com/100025588460496029820/RallySprint2FutamMay302011?authkey=Gv1sRgCMOCi5-u7J6XPw&feat=directlink
    Vissza az elejére Go down
    stycke
    110HP
    110HP
    stycke


    Férfi
    Hozzászólások száma : 176
    Age : 37
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Ford Focus II
    Registration date : 2008. Nov. 26.

    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 EmptyHétf. Május 30, 2011 8:43 pm

    Egy pár videó:





    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28   Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Rally-Sprint 2011, 2 futam, Szatmár, május 28
    Vissza az elejére 
    1 / 1 oldal
     Similar topics
    -

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmári autós események, rendezvények... 2011-
    Ugrás: