365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26

    Go down 
    +5
    SM-91-JDM
    Devi
    attilaboot
    kis.szili
    pandaDVD
    9 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
    SzerzőÜzenet
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26 - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26   Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26 - Page 2 EmptySzer. Nov. 30, 2011 11:17 am

    Eltelt meg egy ev!!
    Eloszor is gratulalni szeretnek Davidnak a szervezesert, voltak jo dolgok es persze nem lehet rosz nelkul is...
    Sok versenyzo nagyon meg kuszkodot azert hogy minden versenyen ott legyen es hogy ez a verseny letezhesen.
    Szeretnek gratulalni minden versenjzonek, nem szamit hogy egyszer vagy mindig ott volt. Hogy mi lesz jovore, az maid ki derul. Hogy lesz meg egy bajnoksag? Az is kiderul, de ha lesz, akor mi mint versenyzok csak orulni tudunk mert tobb helyen tudunk szerepelni anelkul hogy mas varosba keljen menni, es persze a ket szervezo kozt lesz konkurencia, ami persze megint csak a mi elonyunk lesz. Hogy holl fogunk szerepelni? Szerintem mindenhol ahol csak lehet. Kit fogunk segiteni mint szervezo? Hat legalabb is en fogok segiteni akar melyk szervezo fog meg kerni ra.
    Nekem el telt mar a harom ev es sikerult az hogj mindig fent legjek a podiumon, hat sok oromot hozot, nem szamitot az hogy menyibe kerult hogy szerepeljek.
    Harom ev, az azt jelenti hogy en es meg egy par versenyzo fogunk kapni "licienta de pilot"?
    Hat majd az is ki derul...
    Azoknak a versenjzoknek plane szeretnek gratulalni akik fel tuttak jutni a podiumon ebbe a harom evbe.
    Nem konju dolog ez a szervezes az is bisztos, es hogj jovore meg nehezebb lesz az az meg planne, az hogy ki hova megj szerepelni aszt meg nem tudja meg szabni senki, en ugy vagyok ezzel hogy ha valamejk szervezo meg fogja probalni meg szabni, en hozza nem fogok mar menni es szerintem nem csak en vagjok ugy vele.
    Hogy az utobbi idoben mer nem jottek el versenyezni egy parran, az deritse ki minden szervezo maganak es ha erdekli akor majd csinal valamit erte, a lenyeg az hogy minnel tob versenyzo lesz, annal jobb lesz a verseny, hogy ki milyen kategoriabba megy, az mindenkinek a sajatt dolga es ja, a szervezo dolga.
    Hogy a kategoriak jol vannak e? Hm...en biztos nem szabhatom meg. Szerintem a kategoriak elegge jol meg vannak szabva de egy par auto nincs mit keressen a kategoriaban amiben szerepelt amint tortent a pl. Mazdakal is.
    Az hogy egyes versenyzoknek csak az szamit hogy legyen eselje az ok-s adigg amedig korektul csinalja, es ne felejtsuk ell hogj tisztesegesnek kell maradni, en legalabb is nem szeretnek nyerni ugy hogy ne erezem magam tisztesegesnek, ha ugy erzed es tudod hogy az autod nem abba a kategoriaban kenne legyen akor vedd magad es menj at a kategoriaban ahol csak kenne legyel.
    Mint szervezo, jobban oda kene figyelni hogy ki hova kerul mert eszt segit ahoz hogy par versenyzo nem fog mar indulni mert nem tiszteseges, es ok, ok is bele oltek penzt es idot hogy az autoik rendben legyen es tudjanak indulni.
    Mit is mondhatnek meg? Hat itt a tel, van idonk fel keszulni a jovoi versenyekre, a szervezoknek gondolkodi az uj strategiakra, helyszinekre stb.
    Szoval sok sikert mindenkinek es eleg jo volt fiuk.
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26 - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26   Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26 - Page 2 EmptyPént. Dec. 02, 2011 12:10 pm

    ITT VAN A 2011-es BAJNOKSAG VEGE !!!

    Lássuk a végeredményt :
    Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26 - Page 2 Rezultatefinale1

    Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26 - Page 2 Rezultatefinale2

    Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26 - Page 2 Rezultatefinale3


    Még egyszer GRATULA minden résztvevonek

    DAVID
    Vissza az elejére Go down
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26 - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26   Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26 - Page 2 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 2:02 am

    Egy dolgot szeretnék el mondani hogy tiszta legyen mindenki számára mert nagyon nagy kőd keletkezet velem és az utolso etápal kapcsolatosan :
    A celica a verseny napján lett készen, vagyis akkor regeli 3-kor értem vele haza. Nem számitot hogy még le mosatni se volt mikor, hogy a gumik 40 %-osak voltak rajta és azok is olyan felniken améket távszelesitővel kell hasznalni ami persze nem volt rajta (emiat sok kanyarba még kéziféket se kellet használjak mert már kormánybol is dobta a farát, anyira rosz volt az ET elosztás), hogy a celica nem ara készűlt hogy egyesben szlalomozzak vele csuszos pályán, én megis beiratkoztam a versenyre mert már alig vártam hogy lásam hogy pőrőg a motor egy zárt rendezvényen belűl ahol nyomni lehet meg amugy is az autoversenyzes az életem része, fűgetlen atol hogy első vagyok vagy utolso, de ezt csak az tudja meg érteni akiben van sport szellem és nem dicsőségből űzi ezt a sportot. Mi kőzbe folyt a verseny fel hivtak hogy valaki haldoklik a családba (aki amugy az nap este meg is halt) és ezért az utolso futamom után sietem a családhoz és már nem tudtam ki várni a verseny végét meg a dij kiosztot.
    Azert irtam ide ezeket a dolgokat hogy egyeseknek legyen tiszta a dolog mert verseny ota minden nap hallok uj és uj dolgokat és még hozá olyanoktol akiknek semi kőzűk az autosporthoz, például "idegesen mentem el verseny vége előt mert rosz időt csináltam" meg "volt egy honda amék lenyomot és mikor látam idegesen haza is mentem" de a leg kemenyeb az volt hogy "mikőzbe mentűnk versenybe egymás mellet egy hondával, annak elonye volt és mikor láttam hogy előtem van idegesen le fékeztem és már nem is mentem végig a FINISH-ig, és azonal haza is mentem"... thumbs down
    Nem tudom miert beszélnek egyesek ilyen dolgokat, vagy mivel van ettől melegeb a házukban de jobban tenék ha a saját autojukra koncentrálnának és a saját frusztráciojukat probálnák inkáb le győzni... Loser ... kinek nem inge ne vegye magára...
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26 - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26   Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26 - Page 2 EmptySzomb. Dec. 03, 2011 2:25 am

    Még azt szeretném meg jegyezni hogy amikor a toyotan valo változtatások fel voltak sorolva a forumon vagy mikor Domuta fényképeket tet fel arol az Aradi versenyről ahonan kemény kupát hoztak haza, vagy mikor arolt volt szo hogy mit is jelent pénzben meg időben egy versenyt meg szervezni, senki sem tudot hozá szolni semit, fűgetlen atol hogy itt az emberek legnagyob része "a loerők nyelvét beszéli" ... ENYI !
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    Ajánlott tartalom





    Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26 - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26   Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26 - Page 2 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Rally-Sprint 2011. 5(utolsó) futam, Szatmár, november 26
    Vissza az elejére 
    2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
     Similar topics
    -

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmári autós események, rendezvények... 2011-
    Ugrás: