365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     Trabant 1.1

    Go down 
    +29
    CRV
    Bluerigard
    Szambi77
    DTMwr
    leevii
    JLACI
    Devi
    bobo3s
    stubee
    andras
    pandaDVD
    Popy
    SM-91-JDM
    m.aged
    csongor
    jasontaylor
    Gucy
    mrjoe
    sopy jr
    Freddy
    Sancy89
    moldy007
    norbbi77
    wasted
    HimmlerSS
    Csizó
    attilaboot
    gergo
    attici89
    33 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
    SzerzőÜzenet
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyKedd Feb. 02, 2010 6:37 pm

    Mar nagyon regota 3 hengerrel jarok csak nem tunt fel mivel tul sokat vezetem a lusta ceges autot, es amellett 3 hengerrel is szakitok... Kicsereltem a gyertyat es kb 10 percig ok volt aztan meg lof.sz. Fisa ok szikra van minden uj, gyujtas van megse robban egy henger... Mi a jo elet van vele mondja meg valaki mielott Jason mazdajaval fog vacsorazni a tragacsom...
    Vissza az elejére Go down
    jasontaylor
    600HP
    600HP
    jasontaylor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 728
    Age : 35
    Város : Szatmarnemeti
    Rólam : Japan cars maniac
    Autóm : Honda Civic
    Registration date : 2007. Dec. 25.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyKedd Feb. 02, 2010 6:57 pm

    attici89 írta:
    Mar nagyon regota 3 hengerrel jarok csak nem tunt fel mivel tul sokat vezetem a lusta ceges autot, es amellett 3 hengerrel is szakitok... Kicsereltem a gyertyat es kb 10 percig ok volt aztan meg lof.sz. Fisa ok szikra van minden uj, gyujtas van megse robban egy henger... Mi a jo elet van vele mondja meg valaki mielott Jason mazdajaval fog vacsorazni a tragacsom...


    :haha: :haha: :haha:
    Vissza az elejére Go down
    DTMwr
    365HP
    365HP
    DTMwr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 567
    Age : 39
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem fontos :P
    Autóm : Egyedi BMW E30
    Registration date : 2009. Dec. 09.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyKedd Feb. 02, 2010 9:06 pm

    attici89 írta:
    Mar nagyon regota 3 hengerrel jarok csak nem tunt fel mivel tul sokat vezetem a lusta ceges autot, es amellett 3 hengerrel is szakitok... Kicsereltem a gyertyat es kb 10 percig ok volt aztan meg lof.sz. Fisa ok szikra van minden uj, gyujtas van megse robban egy henger... Mi a jo elet van vele mondja meg valaki mielott Jason mazdajaval fog vacsorazni a tragacsom...

    Nyui tesokam nem kell egybol le tragacsozni mert valami nem muzsikal rendesen.. enyem is figurazik mikor indul mikor nem mikor megy mind a 6 henger mikor nem es lassan melegszik az ido jobban megy majd kacsint Gondolkozz mi van meg ott ami hibas lehet mert mindenre van magyarazat kacsint
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyKedd Feb. 02, 2010 9:25 pm

    Most megnyomoritottam kicsit a szajat es megyeget, dehat mindig ez van hol megy hol nem... csak lenne mar nyar es 45 fok meleg inkabb csorogjon a tokomon is a viz csak ne fazzon az auto hahota Holnap lemerem a kompressziot es ha az a gaz akkor sajna szetteles lesz a vege aminek nem orulok mert probalok minel tobb penzt sporolni hogy vehessek egy hetkoznapi autot es kimeljem a trabit, na meg ne kinlodjak telen kacsint
    Vissza az elejére Go down
    DTMwr
    365HP
    365HP
    DTMwr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 567
    Age : 39
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem fontos :P
    Autóm : Egyedi BMW E30
    Registration date : 2009. Dec. 09.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyKedd Feb. 02, 2010 10:01 pm

    Szoritok neked hogy minden zsiiir legyen hahota
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 2:18 pm

    Egyenlore sikerult arra rajonnom hogy csak nagyon hidegben all le egy henger ha alapjaraton all 1percet, utana eleg nehezen eled fel de ha pihen a motor 10 percet magahoz ter... talan sok benzint kap, kit erdekel hahota Lenyeg h kilatasban van vegre egy dupla pierburg karbi es 1.6os golf vezermutengely na meg elektromos naftapumpa, ha minden jol meg 70-75 lo erolkodes nelkul fog nyeriteni benne mire lesz a drag racing Zsir Zsir
    Vissza az elejére Go down
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyPént. Feb. 05, 2010 11:16 pm

    Jo hirek (meg rosszak) Rajottem vegre mi a baj, a rosz hir hogy meg nem csinaltam meg csak ideiglenesen Beeee Viszont a sok 2-3hengerezes miatt a sok plusz benzin belefolyt az olajba legalabbis ez a tippem mivel megnott az olajszint... minden esetre holnap leengedem az olajat es kiderul h igazam van vagy viz ment bele es az gaz lenne...
    Visszaterve valami zarlat van az elektromos redszerben, mikor betojik a gyujtas neha fura hang hallatszik (szikrazik vmi Razz) es a benzin es viz ledek is halvanyan pislognak mint a szemafor, eddig nem tulajdonitottam nagy jelentoseget neki de most sikerult fulon csipni a kis elektromos "koboldot", kicsit megpiszkaltam a szalakat vaktaban es lass csodat megy az auto, na de meddig Razz lenyeg h apam arra tanitott ne bolygast a sz.rt mig nem budos uh mig megy inkabb nem is nyulok hozza. hahota Zsir
    Vissza az elejére Go down
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 7:38 am

    attici89 írta:
    Jo hirek (meg rosszak) Rajottem vegre mi a baj, a rosz hir hogy meg nem csinaltam meg csak ideiglenesen Beeee Viszont a sok 2-3hengerezes miatt a sok plusz benzin belefolyt az olajba legalabbis ez a tippem mivel megnott az olajszint... minden esetre holnap leengedem az olajat es kiderul h igazam van vagy viz ment bele es az gaz lenne...
    Visszaterve valami zarlat van az elektromos redszerben, mikor betojik a gyujtas neha fura hang hallatszik (szikrazik vmi Razz) es a benzin es viz ledek is halvanyan pislognak mint a szemafor, eddig nem tulajdonitottam nagy jelentoseget neki de most sikerult fulon csipni a kis elektromos "koboldot", kicsit megpiszkaltam a szalakat vaktaban es lass csodat megy az auto, na de meddig Razz lenyeg h apam arra tanitott ne bolygast a sz.rt mig nem budos uh mig megy inkabb nem is nyulok hozza. hahota Zsir
    hat szerintem ott mar lesz henger fej pakolas csere is,mert a hengert meg kel jobann huzni mint monta Devi is...nem erdemes uj olajat rakni mig nem csinalod meg mer ugjan oda jutol megint es ujra lesz egj olaj csere...eszt csak az en magan gondolkodasom...
    Vissza az elejére Go down
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptySzomb. Feb. 06, 2010 1:28 pm

    Harmadszor is monom a hengerfej zsir uj es le van huzva, nem igazan hiszem hogy onnan ered a problema, es remelem nem is lesz igazatok Beeee De azert szivbol koszi a tanacsokat, minden otlet segit... Benzin volt az olajba, nem is keves, mivel a gyujtas inkabb kihagyott mint ment a benzin egy resze amit nem kopott ki a kipufogon lefolyt a gyuruk mellett az olajba. Zarlat van valahol tegnap szepen hallatszott hogy valami szikrazik es a bordban a ledek is halvanyan villognak mint a leegett karacsonyfa, megrancigaltam a drautokat es minden ok azota hahota majd ha fegyverrel kenyszeritenek vagy esetleg ujra figurazik le fogom bontani a bordot...
    Vissza az elejére Go down
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptySzer. Feb. 10, 2010 1:12 pm

    Nagy valoszinuseggel ilyen karbisort kap a vas, varom a velemenyeket, most konzultalok valakivel aki mar megkiserelt ilyesmit, igaz az kawasaki karbi ez meg yamaha de kit izgat Razz
    Trabant 1.1 - Page 11 Carburatoarer100
    Vissza az elejére Go down
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 8:43 pm

    Otlettol rajzon (jo hogy a fater gepeszmernok es nem okozott gondot olyan rajzot csinalni amit megert az is aki csinalja) keresztul a megvalosulas rogos utjan, szamunkra most jon a neheze, osszehazasitani a 28x36es ovalis lyukat a 40es kerekkel, sem a kerulet nem passzol sem a lyuktavolsag sem semmi (tul konnyu lenne, ugy meg unalmas Razz)... szoval lesz mit kalapalni Very Happy

    Trabant 1.1 - Page 11 S5000868
    Trabant 1.1 - Page 11 S5000869
    Trabant 1.1 - Page 11 S5000870
    Vissza az elejére Go down
    DTMwr
    365HP
    365HP
    DTMwr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 567
    Age : 39
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem fontos :P
    Autóm : Egyedi BMW E30
    Registration date : 2009. Dec. 09.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 9:09 pm

    Nalatok aztan nincs"criza" Beszarok menyit lesz a fogyasztas? Zsir
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    sopy jr
    365HP
    365HP
    sopy jr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 409
    Age : 35
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
    Autóm : opel kadett d
    Registration date : 2008. Mar. 02.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 10:46 pm

    Hat ez asztan bisztos meg dobja a fogyasztast , de haladni is fog szerintem mint alat !!
    Vissza az elejére Go down
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyPént. Márc. 05, 2010 11:00 am

    Tobb nem lesz mint most a sz.rra b.szott alapjarati rendszerrel amibol mar nagyon elegem van, ha nagyon vigyazok olyan 15 literesre le lehet tornazni de lejjebb nem.... hosszu uton nem erzodik annyira mert nem sokatt all az ember... Ezzel a karbival se fog 15nel tobbet enni, csak azert imadkozok hogy mennyen majd kacsint
    Vissza az elejére Go down
    DTMwr
    365HP
    365HP
    DTMwr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 567
    Age : 39
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem fontos :P
    Autóm : Egyedi BMW E30
    Registration date : 2009. Dec. 09.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 11:21 am

    15 liter az en 6 hengeresemnel meg elmegy de a te 1,3 asodnal aze ma kicsit tulzas meg akkor is ha minden hengerre megy egy karbo. vagy nem?
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptySzomb. Márc. 06, 2010 1:48 pm

    Egy de kaka Razz
    Vissza az elejére Go down
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyVas. Márc. 07, 2010 7:03 pm

    Fiuk kie a HVS rendszamu maci? Eleg jo a rendszam memoriam de sajna nem tudom, minden esetre keson lattalak es nem tudtam koszonni, de HELLO kacsint
    Vissza az elejére Go down
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyKedd Márc. 16, 2010 2:40 pm

    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyKedd Márc. 16, 2010 3:45 pm

    Tenyleg ocso, de biztos hig a leve Razz eleg veznanak nez ki lehet vmi 125os mocirol van hahota
    Vissza az elejére Go down
    DTMwr
    365HP
    365HP
    DTMwr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 567
    Age : 39
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem fontos :P
    Autóm : Egyedi BMW E30
    Registration date : 2009. Dec. 09.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyKedd Márc. 16, 2010 7:12 pm

    Ilyen hengerenkenti karburator esetleges kovetkezmenye hogy jo sokat fogyaszt az nem gond? ebben a krizisben?
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptySzer. Márc. 17, 2010 8:30 am

    Milyen krizis Beeee hahota hahota hahota Hadd fogyasszon nem tura auto es nem is taxi Razz amugy meg ha majd megyek valahova buu fel ora alatt visszalokom az eredetit... kacsint [csak ahhoz elobb fel kene tenni ezt Razz]
    Vissza az elejére Go down
    mrjoe
    280HP
    280HP
    mrjoe


    Férfi
    Hozzászólások száma : 247
    Age : 47
    Város : Szatmarnemeti
    Autóm : Honda Civic ED
    Registration date : 2008. Jun. 15.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptySzer. Márc. 17, 2010 9:15 am

    attici89 írta:
    Milyen krizis Beeee hahota hahota hahota Hadd fogyasszon nem tura auto es nem is taxi Razz amugy meg ha majd megyek valahova buu fel ora alatt visszalokom az eredetit... kacsint [csak ahhoz elobb fel kene tenni ezt Razz]

    Igy van Attici ahoz hogy menjen az auto ahoz benzin kel nem ertem az olyan embereket akik vasznek autot nagy motorral,es aztan meg panaszkodnak hogy sokat esznek hahota hahota hahota
    Vissza az elejére Go down
    http://www.4tuning.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptySzer. Márc. 17, 2010 9:23 am

    mrjoe írta:
    attici89 írta:
    Milyen krizis Beeee hahota hahota hahota Hadd fogyasszon nem tura auto es nem is taxi Razz amugy meg ha majd megyek valahova buu fel ora alatt visszalokom az eredetit... kacsint [csak ahhoz elobb fel kene tenni ezt Razz]

    Igy van Attici ahoz hogy menjen az auto ahoz benzin kel nem ertem az olyan embereket akik vasznek autot nagy motorral,es aztan meg panaszkodnak hogy sokat esznek hahota hahota hahota

    Hát igen akinek nagy motorja van az meg teheti hogy sokat eszik, főleg éttermekbe, ott is húst főkepén. Beszarok
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    DTMwr
    365HP
    365HP
    DTMwr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 567
    Age : 39
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem fontos :P
    Autóm : Egyedi BMW E30
    Registration date : 2009. Dec. 09.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyCsüt. Márc. 18, 2010 6:49 pm

    mrjoe írta:
    attici89 írta:
    Milyen krizis Beeee hahota hahota hahota Hadd fogyasszon nem tura auto es nem is taxi Razz amugy meg ha majd megyek valahova buu fel ora alatt visszalokom az eredetit... kacsint [csak ahhoz elobb fel kene tenni ezt Razz]

    Igy van Attici ahoz hogy menjen az auto ahoz benzin kel nem ertem az olyan embereket akik vasznek autot nagy motorral,es aztan meg panaszkodnak hogy sokat esznek hahota hahota hahota

    A sok ertendo ahoz a loketterfogathoz ami van atticinak!
    1300 kobcenti es 20 liter az kicsit sok! (marakinek)
    2500 kobcenti es 20 liter szerintem nem sok (marakinek)
    Vagy vegyuk azt hogy kapod a fizetest ( tiz-tizenot milla) rendesen idoben es nem osze vissza elmaradva .. loknek egy kicsit oszt old meg!
    Jarsz a kutra 2 naponta 15 litert tanolni vagy jarsz egy heten egyszer 10 litert tanolni
    Es meg tudnam sorolni csak nem akarok megserteni egyeseket!
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 EmptyCsüt. Márc. 18, 2010 8:27 pm

    Persze tenyleg sok az a fogyasztas, jo lenne egy auto amibe ket havonta eccer kell tankolni, de lehet hogy majd eccer lesz az is de a trabi akkor is maradni fog, csak sokat fog pihenni..... Addig is hahota
    Trabant 1.1 - Page 11 S5000871
    Trabant 1.1 - Page 11 S5000872
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Trabant 1.1 - Page 11 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Trabant 1.1   Trabant 1.1 - Page 11 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Trabant 1.1
    Vissza az elejére 
    11 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  Next
     Similar topics
    -
    » Trabant

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: MY CAR-
    Ugrás: