365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008

Go down 
+3
jasontaylor
frigyes
attilaboot
7 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008   DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 21, 2008 8:30 pm

Te WASTED, ezeket a fotokat te keszitetted? Mert ha igen akkor nagyon egymasmellet altunk valahol! Razz
( pedig figyeltem az autodat de azt nem lattam, azthitem hogy a KTM-nel vagy vegulis ... ) Na mindegy. Laughing
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008   DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 21, 2008 8:33 pm

Sajat fotok , sajat geppel. A kocsim a petromnal alt mi meg ott a hatarnal acsorogtunk. En foleg palikot vartam.
Gondoltam felrakom a kepeket amik nalam megvannak es itt nem szerepelnek Smile A kocsid lattam , csak mivel nem ismerek senkit nemtudtam kit kell keresni Smile
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008   DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 21, 2008 8:55 pm

Szerintem sokan nem is tudjak es nem is sejtetek csak akik kint voltak a hatarnal, lathatak amint
a versenyzok kedves hazankbaerve megaltak utidijat fizetni mas neven "rovignetat" . Eloszor nem akartam elhinni, de igy volt. Laughing

NO COMENT.

DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 Dakar_10
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008   DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 21, 2008 8:56 pm

Na igen meg ezt a kis R50 Tuareget is kiprobaltam volna a kis 350pacijaval (ha nem tevedek) Smile Meg azt a csupapiros TDI Caravellet is amit nemsikerult gepre kapni, pedig meg a hatso ulesek is sport sparko ulesek voltak Crying or Very sad
DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 Pictur28
DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 Pictur29
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008   DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 EmptyHétf. Ápr. 21, 2008 9:03 pm

A totalcar.hu -rol idezek:

".... Mivel a GPS-em nem azon a határátkelőn akart átvinni, mint amerre a többiek mentek, inkább rátapadtam az előttem haladó dakaros kamionra. A határon zökkenőmentesen átértem, majd folytattam utam, immár román földön. Az érdeklődés fokozódása Romániában folytatódott, hogy véletlenül volt-e majd minden útkereszteződésben rendőr vagy a mi tiszteletünkre az titok marad számomra. Romániában lemaradtam a kamionról, ugyanis nem tudtam vele tartani az iramot. Neki nem volt gond 120-al egy félméteres gödör, nekem meg igen.

Aztán megérkeztem egy útra, amely a szállodához vezetett. Örültem, hogy nem a családi autóval jöttem, mert az itt nem ment volna el. Majd holnap lefényképezem. Nincs rá szó. Ahogyan a többi útra se. De végre megtaláltam a szállást és bejelentkeztem...."

Hat igen es mi ezert fizetunk. Enis 2esel jarok a varosba miota megvan az uj auto... Sad
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008   DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 EmptyKedd Ápr. 22, 2008 12:17 am

Offtopic: Meg jo ,hogy irunk egymásnak a forumon, innen ismerjuk egymást, itt lakunk mind ebben a "porfészekben" és személyesen nem ismerjuk egymást. Peddig a tegnap ott álltunk Wasted melet szembe mentem a KTM-nél Gergövel ,láttam végre Attici trabijat ami elöt le a kalapal. De lehet ez igy van jol! De szerintem egy minimális ismeretség nem rontana az egészen.
Vissza az elejére Go down
attici89
600HP
600HP
attici89


Férfi
Hozzászólások száma : 651
Age : 34
Város : Szatmar
Rólam : autok, kocsik, verdak
Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
Registration date : 2008. Mar. 13.

DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008   DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 EmptyKedd Ápr. 22, 2008 3:53 pm

Na nyomjuk tovabb ezt az offtopicot annyi erejeig h nyitottam egy uj topikot... nezzetek meg
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008   DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 EmptyKedd Ápr. 22, 2008 6:56 pm

Nagyon nagyon szorakoztato és valos leirás NAGY DANIEL "tolábol" a CE Rally-rol, ajánlom mindenki figyelmébe!

TOTALCAR
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008   DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 26, 2008 3:51 pm

Gyenes Mani a 12. helyen áll !

Annak ellenére hogy az előző szakaszon egyórás büntetést kapott az egyik ellenőrző pont kihagyásáért, Gyenes Emanuel a Közép-Európa-rali pénteki szakaszán jól motorozott, és a 24. helyről feljött a 12. pozícióba az összetettben.

:cheers: :cheers: :cheers: :cheers:
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008   DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 EmptySzomb. Ápr. 26, 2008 3:57 pm

Csütörtökön Volskwagen Motorsport versenyzője, Ginel de Villiers és navigátora Dirk von Zitzewitz hatalmasat bukott, és csak a csodával határos módon úszták meg sértetlenül. Azonban az autó totálkáros lett, ezért feladni kényszerültek a versenyt.

DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 News-210
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Ajánlott tartalom





DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008   DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008 - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
DAKAR SERIES Central Europe Rally 2008
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» King of Europe (KoE) Drift EB 2009, Augusztus 21-22.

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Archívum: :: Autosport, DragRacing, Tuningshow, Offroad .... 2008-
Ugrás: