365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti

    Go down 
    +11
    Skunk2
    Zpower
    Freddy
    norbbi77
    wasted
    jasontaylor
    gergo
    frigyes
    attici89
    Sancy89
    attilaboot
    15 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
    SzerzőÜzenet
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptySzer. Május 28, 2008 3:42 pm

    TuningShow 2 a Carstylingon. Satu Mare, hahaha, Jo beszolt....... carstyling.hu TuningShow2

    Respect CARSTYLING
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptySzer. Május 28, 2008 4:29 pm

    Emberek készüljetek, nagyon kemémy lesz a video anyag, én mát láttam az elözetest ....

    Beszarás ! Odatesz.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptySzer. Május 28, 2008 5:20 pm

    Na csávókáim:



    Made by: Schwarczkopf István, és ha aksira van szükségetek: www.baterie-shop.ro, ő a Videó és Aksi-Mester.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    Freddy
    280HP
    280HP
    Freddy


    Férfi
    Hozzászólások száma : 349
    Age : 37
    Város : Szatmárnémeti
    Registration date : 2007. Dec. 25.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptySzer. Május 28, 2008 7:04 pm

    Hu tesokám ez nagyon brutaljo! Gratula Schwarczkopf Istvánnak! Ez tényleg nagyon jo! De most gondoljatok bele ha nem ragasztom le jol a fructonikos reklamot, le esik a mercis csavo meg ijed neki megy a bömösnek osszetörik! juj juj juj

    :lol!: :lol!:
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptySzer. Május 28, 2008 7:33 pm

    Na és itt a következő:

    https://www.youtube.com/watch?v=h24JVBDgXmo

    ez az expóról szól, és jönnek a következők.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    jasontaylor
    600HP
    600HP
    jasontaylor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 728
    Age : 35
    Város : Szatmarnemeti
    Rólam : Japan cars maniac
    Autóm : Honda Civic
    Registration date : 2007. Dec. 25.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptySzer. Május 28, 2008 11:03 pm

    Atici Cool

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Atici10
    Vissza az elejére Go down
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptyCsüt. Május 29, 2008 3:08 pm

    Koszi! Laughing
    Vissza az elejére Go down
    Sancy89
    110HP
    110HP
    Sancy89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 197
    Age : 34
    Város : Szatmarnemeti
    Autóm : Dacia 1310, Honda Civic GT
    Registration date : 2008. Mar. 15.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptyCsüt. Május 29, 2008 3:18 pm

    Nem csak o van rajta Very Happy !!!Jo kep
    Vissza az elejére Go down
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptyCsüt. Május 29, 2008 3:42 pm

    Balrol jobbra: Apuci Laughing Anyuci Laughing ismeretlenek, aztan jomagam, aztan Sancee (vegul is ez egy csaladi foto :lol!: )
    Vissza az elejére Go down
    Vendég
    Vendég




    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptyPént. Május 30, 2008 3:54 pm

    láttalak Skunk az Eon központ felől mentél a csapó felé, nagyon zsír a géped!

    grat
    Vissza az elejére Go down
    Skunk2
    70hp
    70hp
    Skunk2


    Férfi
    Hozzászólások száma : 66
    Age : 45
    Város : Debrecen
    Autóm : Toyota Carina E
    Registration date : 2008. Jan. 14.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptySzomb. Május 31, 2008 5:35 pm

    köszönöm
    Vissza az elejére Go down
    http://www.skunk2.hu , www.vascofilter.ro
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptySzomb. Május 31, 2008 7:31 pm

    Srácok, kész a videóDVD, szuper minőség kívűl-belül, hétfőn pedig összerakom a szuper kis ATS2 csomagot, amely tartalmazza majd:

    1. fotóDVD, sokszáz képpel, kategorizálva, poszter minőségben
    2. videóDVD, made by Schwarczkopf Videó, home cinema minőségben, menüvel, ahogy kell.
    tartalmazza a Drift Valse és Expós videókat plusz egy kétórás anyagot az eseményről, expó, gyorsulás, trucks, drift, satöbbi.

    Na és a játékszabályok: a 365hp stáb illetve a szervezők ajándékba kapják, beleértve Skunk2-es vendégeinket is, a többieknek pedig kitalálunk egy baráti árat, mert ugye DVD+borito+csomag, tudjátok. Ki is találtam, ezt BootAttila kollégánk fogja szórni szerteszét a világban! Bővebben hétfőn.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    Jeff
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 52
    Age : 52
    Város : Temesvar
    Rólam : Quarter mile
    Registration date : 2008. May. 31.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptySzomb. Május 31, 2008 8:29 pm

    Skunk2 írta:
    Külön köszönet FRIGYES-nek a képért , és ezúton szeretném a képet továbbküldeni a "Verseny Bíráknak" , és üzenem őszinte tisztelettel, hogy a beugrás egy autónyi távra a rajttól nem így néz ki !!!
    cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops
    Nem polemizalni akarok, de egyszer mindenkivel megtortenhet hogy beugrik/megcsuszik, ketszer az mar nem veletlen, es nem is vall sportszerusegre - legalabb is nem ez az amit a Kiskunlachazai versenyeken lattam a magyar (street vagy profi) versenyzoktol. Erre persze van bizonyitek is (majd atadjuk a biraknak). Szoval "respect skunk2".
    Egy penzes goliath benzinfalo elso es utolso megjegyzese ezen a forumon ahol tul sok partfogoja van a skunk2-nek.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.flashtuning.ro
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptySzomb. Május 31, 2008 8:40 pm

    Szia Jeff, örülünk hogy regisztráltál, remélem azért lesz még hozzászólásod Smile . A videón látszik a bemozdulás, hamarosan megnézheti mindenki. Remélem lesz még alkalom hogy összemérjétek tudásotokat 402 méteren!
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    Skunk2
    70hp
    70hp
    Skunk2


    Férfi
    Hozzászólások száma : 66
    Age : 45
    Város : Debrecen
    Autóm : Toyota Carina E
    Registration date : 2008. Jan. 14.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptySzomb. Május 31, 2008 9:29 pm

    Itt nem a versenyről van szó Jeff...
    Egy szóval sem panaszkodtunk , vagy cirkuszoltunk a "beugrás" miatt.
    Elfogadtuk, a Show kedvéért a kihívást , mert ritkán látni szoros küzdelmet egy 3szor nagyobb köbcentijű és kétszer akkora ló erejű kocsival szemben. Elfogadtuk , hogy kisírjanak a kategóriánkból, csak azért mert ki van pakolva a kocsi (mellesleg az integra kategóriájában volt egy golf ami szintén ki volt pakolva), de ez egy verseny amit ló erő szerint osztottak fel erről szól és senkinek nem volt megtiltva , hogy ülést , utast , anyóst kitegyen a kocsiból.
    Leírtam a kocsi 720 kg ,1800 cm3 , 220-230 ló...
    Ha ezt összeveted azokkal akikkel versenyzett nem tudom ki mondta volna látatlanba, hogy ez a kocsi bármelyiket a 4 izomgépből megközelítené...
    Nem érzem a pilótát hibásnak ( talán az a 6 sör meg 3 Jager előző estéről Laughing ) és az izgalom...
    Az a lényeg , hogy jól éreztük magunkat , és a közönséget is (remélem) tudásunkhoz képest kielégítettük...
    Vissza az elejére Go down
    http://www.skunk2.hu , www.vascofilter.ro
    Pelyvi
    New user
    New user
    Pelyvi


    Hozzászólások száma : 7
    Age : 46
    Rólam : Honda
    Registration date : 2008. May. 31.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptySzomb. Május 31, 2008 10:39 pm

    Jeff írta:
    Skunk2 írta:
    Külön köszönet FRIGYES-nek a képért , és ezúton szeretném a képet továbbküldeni a "Verseny Bíráknak" , és üzenem őszinte tisztelettel, hogy a beugrás egy autónyi távra a rajttól nem így néz ki !!!
    cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops cyclops
    Nem polemizalni akarok, de egyszer mindenkivel megtortenhet hogy beugrik/megcsuszik, ketszer az mar nem veletlen, es nem is vall sportszerusegre - legalabb is nem ez az amit a Kiskunlachazai versenyeken lattam a magyar (street vagy profi) versenyzoktol. Erre persze van bizonyitek is (majd atadjuk a biraknak). Szoval "respect skunk2".
    Egy penzes goliath benzinfalo elso es utolso megjegyzese ezen a forumon ahol tul sok partfogoja van a skunk2-nek.

    Szia Jeff!

    Úgy gondolom, itt akinek felháborodni lenne joga akármin is az én lennék. Kezdjük ott, hogy egy 192 lovas moci van a kocsiban. Ha én nem mondom meg, hogy jóval több, akkor azt senki nem deriti ki. Mindenki a súlyára fogta volna ajó eredményt.
    Úgy tudom, volt egy kiírás: lóerő szerinti kategóriák. Milyen dolog az, hogy nekem nem tetszik, hogy valaki gyorsabb tőlem, ezért kihisztizem, hogy áttegyék másik kategóriába??? Az ugyancsak épített golfot miért nem tiltattátok ki???? Sad Mindegy, mert a show kedvéért vállaltam azt is, hogy megyek a legnagyobb katban. És jobban is élveztem, mintha az S2k ellen kellett volna mennem....

    A beugrásokról:
    Az elsőnél beugrottam, tény, de rögtön bele is fékeztem, innentől elvileg neked volt előnyöd.

    Másodiknál abszolult nem éreztem beugrásnak, de kíváncsian várom a videót, amin ne azt nézd, hogy hozzád képest hogy indulok, hanem a starter kiscsajhoz képest. Azért mert neked esetleg rosszabb a reakcióidőd, én arról nem tehetek. A beszúrt képen látszik, hogy rajtnál szinte együtt megyünk, azt a 20-50 cm-es előnyt ami van részemre ott, okozhatja a jobb reakcióidő is.

    A sportszerűségről a fentiek azt hiszem kimerítik a Ti részeteket, az enyémről: kb 4 éve versenyzek, egy kezemen meg tudom számolni a beugrásaimat. Sajnos pont 3 beugrás van a legutolsó Kiskunlacházai versenyemen egy szerencsétlenül elhelyezett versenytank miatt, amit azóta az utastérbe helyeztünk át.

    És hogy elszomorítsalak: A következő 2 hétben egy újabb fejlesztésen megy át a motor (ami jelenleg 70%-ban gyári állapotú), ezután 14.-én Kiskunlacházán tezstelünk és beállítjuk, hogy 15.-én gond nélkül indulhassunk Nagyváradon.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.skunk2.hu
    Pelyvi
    New user
    New user
    Pelyvi


    Hozzászólások száma : 7
    Age : 46
    Rólam : Honda
    Registration date : 2008. May. 31.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptySzomb. Május 31, 2008 10:43 pm

    Ja, az első futamunkat (még az elején) ne vedd alapnak, még igencsak köhögött a gép, egy kis technikai probléma miatt.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.skunk2.hu
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptySzomb. Május 31, 2008 10:50 pm

    Na, egy napra megyek el a Rabocsiringre es mar vita van. Laughing
    Nyugi, lesz meg alkalma mindenkinek bizonyitani.
    Ja, es JEFF szerintem a tobbseg partattlan !

    Nyugi gyerekek. Nehogymar ilyen komoly versenyzok egymasnak essenek.
    Ugye nem?

    RESPECT


    A hozzászólást attilaboot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 03, 2008 8:20 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptyKedd Jún. 03, 2008 8:12 pm

    Kedves 365hp-s tagok es nemcsak.
    Oromel jelentem hogy elkeszult az AutoTuningShow2 multimedias anyag.
    Tehat mar csutortoktol meglesz az oficial DVD (1-DVD) oszefoglalo es a kepek (1CD-nyi anyag), csak itt csak most! Egyszoval csak a 365hp szerkiben lesz elerheto.....
    Amit tenettek kell: El kel jonni es hozni egy DVD/CD kombinaciot, amire fel felkerul az anyag. Jelzem mindenki a sajat adathordozojat kapja vissza.
    A masolas dijtalan!
    Akinek turelme van az megvarhatja mig megirom a cucost, aki meg turelmetlen az masnap ugyanabban az oraban johet az irot anyagert.
    A cim, Ioan Slavici 26. (10.00 - 18.00)
    A gyengebek kedveert terkepet, GPS koordinatat es minden mas elerhetoseget megtalaltok a 365hp oldalunkon.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 7:19 pm

    ATS2 hivök és hitetlenek, a napokban jellenik meg a COX autós folyoirat, több oldalas fergeteges beszámoloval és persze képekel ( Gergö már hozzájutot az anyaghoz), ezt meg kell venni....

    Csak szoltam, hogy nehogy lemaragy.

    Apropó, benzinkutaknál és a Real-ban kell majd keresni...... :lol!:
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 8:31 pm

    Szuper kis anyag: 4 oldal az ország legszinvonalasabb lapjában, benne a drift, a gyorsulás, a Skunk2 csapat, a kamionok, a kicsi Bajnok, jókis szöveg, szuper képek. Nagyon rendesek voltak a COX-osok, szóval szerdától: Real, OMV, MOL, Petrom, az InMedio shopok várnak benneteket a friss magazinnal. Öszintén, számomra personally egy óriási sikerélmény és dicsőség, hogy 15 000 olvasóhoz eljutottunk. Persze, az általunk meghivott 4tuningro is igért szép cikket, de b...ki miután hazamentek, a fórumra még annyit se irt fel a nagyfőnök, hogy "ottvoltam, tetszett". Mérges is vagyok rájuk emiatt. Erre meg, ezek a csákók akikkel soha nem találkoztunk meg soha nem beszéltünk, irnak egy fasza kis anyagot. Éspersze, a 365hp.ro is meg van emlitve!
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    Pelyvi
    New user
    New user
    Pelyvi


    Hozzászólások száma : 7
    Age : 46
    Rólam : Honda
    Registration date : 2008. May. 31.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 10:01 pm

    Eltudnátok nekünk juttatni egy példányt???? meg a DVD-ből is!!! nagyon megköszönnénk Smile

    Ja, hétvégén 12,58-at mentem 1/4-en, a 200-m-en pedig 8.0-át Smile

    További szép napot mindenkinek Smile
    Vissza az elejére Go down
    http://www.skunk2.hu
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptyKedd Jún. 17, 2008 12:32 pm

    Megoldjuk valahogy, vazze. A DVD/CD félre van téve nektek, a COX még meg sem jelent..... Razz
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptyKedd Jún. 17, 2008 1:57 pm

    Hétvégén érkezik (Kurti Zsolt) Skunk2 barátunk Szatmárra,
    inni egy jókis bort meg töltöttkáposztát egy lagzin, neki odaadjuk, az jó lesz?
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 19, 2008 9:00 am

    Megjelent a boltokban és a benzinkutaknál a COX magazin legfrissebb száma! Kötelező bibliográfia.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    Ajánlott tartalom





    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti   AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti - Page 5 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    AutoTuningShow 2 Szatmárnémeti
    Vissza az elejére 
    5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
     Similar topics
    -

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Archívum: :: Autosport, DragRacing, Tuningshow, Offroad .... 2008-
    Ugrás: