365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Honda Civic EP2 - Kis piros ördög

Go down 
+14
DTMwr
sopy jr
Boozilla
Jeff
honda-power
Devi
norbbi77
jasontaylor
gergo
Sancy89
Freddy
attilaboot
attici89
wasted
18 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyCsüt. Ápr. 10, 2008 12:05 pm

Vegre megjott a kis gepem Smile Gergo segitsegevel tegnap sikerult hazahozzuk.

Honda Civic 1.6i Sport valtozat , szerintem csodaszep , bar meg kell par kiegeszito hozza de nem sok dolgom lesz rajta. Szep piros szine van. Mindig is tetszett ez a piros szin , nem annyi kenyes mint 1 fekete de megis szep tud lenni. Gyarilag 110 pacival aldottak meg (de nem sokaig marad ennyi benne egy 20% teljesitmeny novekedest szeretnek elerni nala , asszem az eleglesz , de igyis brutal amit tud).
Gyari elso hatso sport spoiler , gyari sport kormany es sportos ulesek. A felfugesztese is elege sportos nem az itteni utakra terveztek de majd rossz uton csak finom , jo uton meg ami a csovon kifer Smile
Elektromos ablakok , elektromos tukor , szervo kormany , legzsakok , kodfenyszorok , gyari 16os alufelni , szep alapotban van halistennek nincsen megutve vagy osszekarcolva , nagyon jol mutatt az auton. ABS , kiporgesgatlo , fedelzeti szamitogep , bar sporoltak vele mert 1 soros es azert eleg sok adatott mutat (futott km , kint homerseglek, atlag fogyasztas) de megteszi , nincs tulzofolva. A valto kicsit "fura" helyen talalhato fent a bordon. De ugy lehet valtani vele hogy az alom mint kis joystick , ami az igazsag tudtak miert teszik oda , sport vezetesi stilus mellett bizony 2 kezzel kell fogni azt a kormanyt de nagyon szuperul fekszi a kanyarokat.
Annyi minden van hozza hogy nehez kicsit felsorolni. Sajnos kepet meg nemtudtam csinalni az este mikor hazaertem hulla faradt voltam mar , van par kepem a handlertol akitol vettem.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Ea120711
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Ea120712
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Ea120713
Vissza az elejére Go down
attici89
600HP
600HP
attici89


Férfi
Hozzászólások száma : 651
Age : 34
Város : Szatmar
Rólam : autok, kocsik, verdak
Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
Registration date : 2008. Mar. 13.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyCsüt. Ápr. 10, 2008 2:47 pm

hehe, ma lattalak a somesul hatso parkoloja mellett... fasza kis jargany, gratulalok...
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyCsüt. Ápr. 10, 2008 2:49 pm

Koszonom Wink
Igen legtobbett ott fog parkolni mert ott dolgozom a kozelbe , sajnos , parkolot alig talalok ugyhogy bujok ahova beferek Smile
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyCsüt. Ápr. 10, 2008 5:54 pm

Ez igen! Nem szoktam irigykedni de hid el most nagyon az vagyok! Egy kis bizsut találtál, csak a nyálam tudom csorgatni.
Várunk még több képet, sokat sokat.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyCsüt. Ápr. 10, 2008 6:25 pm

Nagyon szép! Gratulalok hozzá! A tegnap vagy ma már nem tudom láttam élöben nagyon szép!
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyCsüt. Ápr. 10, 2008 6:27 pm

Meg tévesztö, elsö ránézésre azt hittem ,hogy Type-R. Very Happy
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyCsüt. Ápr. 10, 2008 6:29 pm

Milyen jo hogy mindenki látta már csak én nem. (Apropo wasted, te is láttad a DATSUN 280Z-t vagy csak Gergö? Ja, és elado volt? )
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Sancy89
110HP
110HP
Sancy89


Férfi
Hozzászólások száma : 197
Age : 34
Város : Szatmarnemeti
Autóm : Dacia 1310, Honda Civic GT
Registration date : 2008. Mar. 15.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyCsüt. Ápr. 10, 2008 7:01 pm

epp ma csodaltam meg en is a popec jarganyod , nagyon tetszik !!!sok szerencset hozza es hasznald egeszseggel
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyCsüt. Ápr. 10, 2008 7:12 pm

Koszonom szepen Wink Meg van rajta mit dolgozni. Elso spoilert picit kikell javitani meg ujrafesteni , aztan egy fenyezes , majd folia es xenon. Egyenlore ezek vannak tervben es nemsokara meg is lesznek valositva ,a kozeljovoben max jovo honap vegen Smile ja es persze egy 17 collos OZ Ultraleggera alufelni szep es konnyu gumival Wink

Enis latam a DATSUN -t ottvolt par kocsival az enyem mellett.
http://pcar.hu/index.php?option=com_autostand&act=object&task=showEO&id=48
Ez a kocsi volt az sajna a kep amit felraktak nem tul jo. Igen elado a kocsi. De van egy kepe gergonek is a telefonjan. Az talan valamivel jobb Smile
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyPént. Ápr. 11, 2008 9:02 pm

Nekem pedig abban a szerencsében volt részem, hogy vezethettem. különös tekintettel arra, hogy atz Evó előtt ezt akartam venni, csak már nem volt TypeR újban.

Röviden: a motor a szokásos Honda, több hetes álldogálás után is egyböl zümzümzümzüm, sehol egy olajfolyás, füst, ja és 8500 felett sincs Smile) Ugyanis, leértünk az autópályáról, és kipróbáltuk a legjobb tesztszakaszon, mindenkinek ajánlom: Nyirbátortól Vállaj felé: 20 kilométer, benne 15 gyors kanyar: a hosszu egyenesekben 190-200, majd kanyar előtt: ki az ivre, de nem vágjuk a kanyart, visszaváltás négyesbe, a kis joystickváltó be is ugrik (nem mint az Astra, igaz wasted?) a motor visszapattam 8000ig (!) és vidáman befordul, meg se töröd a gázt csak tolod rá az ötöst, félkuplunggal (bocs wasted). Az új TypeR is tetszett, mert kifinomult, de ez az 1.6sport még talán jobb: egyszerűbb, nyersebb, fiatalosabb. Nagyon jó választás.

javaslatom: KN levegőfilter vagy inkább air intake kit, a Skunktól, Invidia exhaust és még jobb lesz!
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyPént. Ápr. 11, 2008 10:36 pm

Mindennek eljon az ideje Smile
Azok is meglesznek , talan csak az OZ fog varatni magara , az nagy falat lesz nekem jo dragak Neutral
Amugy ki tudja hol van a legkozzelebbi Honda szerviz? A 400 oldalas hasznalati utasitas szerint 80.000km utan vagy 5 ev utan kell szijjat csereljek. 4 eves a kocsi mindjart 60.000km szal kovetkezo olajcserenel lekene csereljem a szijjat. De addig is legyen meg a beiratas aztan kijavitjuk a spoilert ne legyen megrepedve aztan jon 1 kis polir kozbe kap egy 5% os foliat meg egy 4300K -es Xenon izzot Smile meg 1 karpit tisztitast es mar majdnemhogy kesz is lesz Smile Mar csak a 17collos OZ kell ra , meg a motorhazteto ala egy merevito. Hajaj asszem lesz mire koltsem a fizetesem Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyPént. Ápr. 11, 2008 11:16 pm

gergo írta:

javaslatom: KN levegőfilter vagy inkább air intake kit....

Eleg sokat olvasgattam ezekrol a sport filterekrol , a mi hot mocskos utjainkra megeri venni egy air intake kitet?

http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=57-0582

http://www.knfilters.com/search/product.aspx?Prod=33-2243

Megeri az elso? Vagy ugyanaz mint a masodik csak almazoldbe? Van 1 "kis" arkulombseg a 2 kozott , kerdes hogy akkor megeri e vagy csak dizajnosabb mert nem szandekszom mutogatni , eleg ha halatszik Twisted Evil
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptySzomb. Ápr. 12, 2008 8:00 am

nagyon szep a hondad orulok hogy vetel te is egy japan autot... :cheers: :cheers: Sok szerencet hozza!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyKedd Ápr. 15, 2008 9:36 pm

Holnap reggel viszem ****hez aztan teszunk bele ***** majd atvisszuk a haverhoz a mosodaba es alapossan megfurosztjuk es remelem hogy mire vegzek a munkaval nemfog szakadni az eso es akkor csinalok kepet az uj *****kal Smile es jovohetre levan zsirosva a dolog leszedjuk az elso spoiler also reszet (meg szerencse hogy 2 reszbol all) aztan szepen kijavitjuk a repedest , meg azt az ocsmany muanyag szitafelet kozepro ha mar ugyis eltort es teszunk egy szep szitat neki aztan johet a festes es a fenyezes hogy legyen valami kis fenye is a kicsikenek :cheers:
Vissza az elejére Go down
attici89
600HP
600HP
attici89


Férfi
Hozzászólások száma : 651
Age : 34
Város : Szatmar
Rólam : autok, kocsik, verdak
Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
Registration date : 2008. Mar. 13.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyKedd Ápr. 15, 2008 10:00 pm

mijez a sok ***, top secret vagy mi? Smile)
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptySzer. Ápr. 16, 2008 6:43 pm

Csak meglepetesnek szantam volna ha a kis japanok ki nem b****k volna velunk , ugyanis mi egyet hittunk es mikor szetszedtuk es beleneztunk mas volt benne , ugyhogy meg var a dolog a bekotessel ugyanis kell egy olyan csatlakozo amivel betudjuk kotni , de az legkozelebb debrecenbe kaphato Smile Zsir ugye? Szoval lerendeltuk es varjuk hogy megjojjon.
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptySzer. Ápr. 23, 2008 11:50 pm

Egy par uj kep:
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur30
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur31
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur32
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur33
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur34
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur35
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur36
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur37
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur38
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur39
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur40
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur41
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur42
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur43
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur44
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur45
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur46
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur47
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur48
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur49
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur50
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur51
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyCsüt. Ápr. 24, 2008 6:10 pm

Zsiir latom mar meg is kaptad a szamokat !!! Cool
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyPént. Május 09, 2008 5:24 pm

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög L_95ae10
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyPént. Május 09, 2008 5:28 pm

Szuper kep :lol!:

En csak Honda - Nissan-t talaltam Razz Van esetleg valamerre tobb ilyen?

u.i. Mondjuk Honda - BMW?
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyPént. Május 09, 2008 5:38 pm

Amugy Xenon beszerelve , egy hetet vartam mire megkaptam debrecenbol a csatlakozott hogy betudjuk tenni mert hat romaniaba miert is aruljanak ilyen kocsihoz olyasmit , aztan a kis jappanok kitoltak velem mivel kivulrol belulrol mindenhonnan nezve H7es egonek neztuk a rovidfenyt , okos fejunkkel ki nem vettuk hogy nezzuk meg hogy az is e , hat mikor kiszereltuk kiderult hogy nem.... mert H1es szoval vartam meg egy hetett mig lejottek a jo egok.. Na mind1 , lenyeg hogy megvan vegre nem vakoskodom , jovoheten meglesz a folia is akkor majd csinalok par uj kepet , addigra meg is mosom Razz
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyVas. Május 18, 2008 11:58 am

Upgrade:
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur53
Aki minoseget , garanciat es jo arat akar az Zsoltihoz megy...
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur54
HID Xenon világítás , H1 , 6000 Kelvin , 35W , jégkék szinű
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur55
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur56
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur57
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur58
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur59
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur60
Ez csak ugy , szeretem ezt a szinvilagot Razz
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur61
Ez kimaradt , egy ejszakai kep is dukkal..
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Pictur62
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptySzomb. Jún. 07, 2008 10:16 pm

Vásárolnék piros Honda jelet , ami az EP3an található. Elöl, hátul , és ami a kormányban található. Akinek van tudomása róla hogy hol tudnék hasonló dolgot vásárolni kérem szoljon.

u.i. Ha lehet nem kérek olyanbol mint amit az ebayen árulnak és hamisitvány. Eredeti Piros Honda jel érdekel, árban megegyezünk.
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyVas. Jún. 15, 2008 12:29 am

Na szoval , 4es 6000nel 180 , es 220 van az oran. Akkor most ez az auto mennyivel tud menni keremszepen ha 4esbe 180nal van es meg csak 6000porog??? Es meg nincs 5osbe
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög EmptyVas. Jún. 15, 2008 1:54 pm

Emlékszel amikor hoztuk az autót és Nyirbátor-Vállaj között nyomtuk ezerrel, és csak 6000 fölött. Ugye hogy megmondtam, wasted kolléga?
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
Ajánlott tartalom





Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög Empty

Vissza az elejére Go down
 
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög
Vissza az elejére 
1 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Honda Civic EP1
» Honda Civic GT
» Honda Civic R.I.P 2010

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: MY CAR-
Ugrás: