365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Honda Civic EP2 - Kis piros ördög

Go down 
+14
DTMwr
sopy jr
Boozilla
Jeff
honda-power
Devi
norbbi77
jasontaylor
gergo
Sancy89
Freddy
attilaboot
attici89
wasted
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 6:46 pm

Hat nem 1 olyan marka ami nalunk keresett lenne ezert gondoltam hogy nemlesz de azert megkerdeztem.
Koszi az infot meg a segitseget, felveszem veluk a kapcsolatott , meg mindig jobb bucuresti mint budapest konnyebben eljutt hozzam. Thanks
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 6:53 pm

wasted írta:
Valaki tud rola hogy hol kapok szatmaron EBC USR ULTIMAX fektarcsat es EBC GREENSTUFF vagy REDSTUFF fekbetett? (inkabb GREENSTUFF erdekelne de REDSTUFF-ert se haragszom) Question

u.i. Hogy ne legyek olyan jo, ha mar ugyis mindenki morog ram , DTMwr igen EBC az made in UK es kepzeld az autom is clown

Es tutira semmi kovetkezmenye nincs annak hogy olyan tett az autod amilyen..... Csak azert irtam amit irtam kicsivel fejebb mert ismerunk hogy menyire igenyes vagy es hogy a hutofolyadek bol se jo akarmelyk! Szoval akkor ha enyire igenyes vagy minek nem mutatod meg nekunk azt hogy valoba meg erdemli az autod a komoly felsokategorias fekrendszert mindjuk egy wilwood vagy brembo!
Es ne provokald az embert mert en mindent meg tettem a hondadert (meg ha nem is en festettem) szoval....
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 2007hondacivicsisedanne
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Htup080703zwilwoodbrake
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 7:04 pm

Vegyel te brembot , en nem vagyok oda erte. Eleg sokan panaszkodtak mar ra Smile Tuti jo de meghagyom neked , Wilwood meg nem az en zsebemnek valo maradok a 400 euros EBC-nel Smile
Te kezdted nem en. Hat gyere nezd meg az autot, fenyben arnyekban es sotetben te is sirnal tole.... Mar mondtam nem vagy erte hibas de ha igyvan megcsinalva jol nemtudom milyen ha osszevan dobva danger mert azert lett a 3 napbol 2 het ugyebar.

u.i. Most azt akarod hogy megjobban huzzalak, akkor mutatok neked kepet amikor tavaly marciusba lefestette azt az oldalat az OpelWest. Akkor se volt meleg Smile
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 7:26 pm

Mikor el vitted szoltunk neked hogy minden ki lesz javitva szoval nem ertelek!
A masik ha nem hibaztatol akkor ne provokaj nem a te stilusod! Lennel cseppet turelmesebb es jo lett volna de te jelentetted ki ha pentekre nincs kesz viszed el nem szamit hogy menyit van rajta kesz!
Es ha az a fek 400 euro akkor igazan lokhetnel meg hozza par szazat es megvenned a wilwood ot hogyha enyire precizen es igenyesen meg adol mindent az autodnak.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 7:30 pm

Nem tojnak arany tojast a tyukok clown

u.i. Kilesz de nem nalatok. Es ezzel pont. Festesig minden szuper volt de az 1 nagy fos.
u.i. 2 het varakozas utan te f...d is tele lett volna mar azzal hogy holnap meg azutan meg azutan meg azutan es stb stb stb. Nem kellett volna elvalalni ennyi Smile
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 7:41 pm

Pontosan akkor nem kellene minket basztatni! ahogy neked ugy masnak is kijonnek hibak es ahogy te fizettel ugy fizetett mas is es ahogy mas viszahozta te is viszahozhatnad buszkeseged es vaganysagodat ferre teve hiszen EP vagy kadett vas mind a 2 amibe siman bele doglik az ember!
Ahogy mondod pont!
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 8:15 pm

Ami nem megy azt nemkell eroltetni Smile Ezert viszem oda ahol mar 1szer megcsinaltak rendesen.
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 8:44 pm

wasted írta:
Vegyel te brembot , en nem vagyok oda erte. Eleg sokan panaszkodtak mar ra Smile

Tiborkám, úgyérted, hogy azért választották a világ elsőszámú prémium fékbeszállítójának, többek közt SLR McLaren, Dodge Viper, Camaro SS, Aston Martin, Ferrari, bömösök, meg 285++ japán vasak elsőszerelésének, mert sokan panaszkodtak?

Vagy, többen mondták azt, hogy látták, hogy mások olvasták azt, hogy a tesójuk egyik ismerőse panaszkodott?
Bullshit. Meg, ne tegyük már a 130 lovas Hondádat a Brembóval szerelt Lexus IS-Fhez, vagy a fennebb felsoroltakhoz.
Ne húzd fel magad, szép az autód, sportos, ritka, kedves neked, de ne essünk azért ilyen költői túlzásokba.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 9:13 pm

Nem es ha megnezed irtam hogy biztos jo.
wasted írta:
...Eleg sokan panaszkodtak mar ra Smile Tuti jo de meghagyom neked , Wilwood meg nem az en zsebemnek valo maradok a 400 euros EBC-nel Smile ....
De a Premium ugymond a draga cucok jok toluk. Nem a szomszed tesojanak a nagypapajanak az unokaja panaszkodott ra hanem van 2 ismerosom is aki ugymond nepautoval jar es brembot vett maganak, igaz legolcsobbat nem sport semmi erdekes es csak kidobta a penzt sajnos. Ahogy nemszimpatikus a BMW ugy nemszimpatikis a Brembo sem szamomra, ezert nem irtam le hanem nekem nem kene. Szoval szerintem abban nincs koltoi tulzas ha azt irom nekem nem kell meghagyom masnak. Igyvagyok a Michelinel is bar azt tenyleg tudom hogy jo gumi de nekem megsem kene Smile Inkabb egy yokohama.
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyCsüt. Ápr. 22, 2010 8:49 am

A kocsinak gurulni kell csak sajnos nemsokara nemlesz min, mivel a felnik mennek a muhelybe festeni, jo munkahoz ido kell tudom a rosszhoz megtobb de erdekes szint fog kapni. Szoval keresek 15" ; 16" ; 17" ; 18" ezek fernek be nalam 5x114.3as felnit gumival kolcsonbe. Berleti dijjat megbeszeljuk akinek van esetleg lehetoseg ra kolcson adni az szoljon. Vigyazzni fogok rajuk mint a 2 szememre! Koszonom.
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyKedd Május 11, 2010 3:25 pm

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0013pd.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0031ba.th
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptySzer. Május 26, 2010 12:36 pm

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0033gh.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0034uz.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0035mn.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0036ju.th
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptySzer. Május 26, 2010 6:21 pm

Ezt meg honnan a túróból sikerült összeszedni? Már a Motul se elég jó?
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyCsüt. Május 27, 2010 9:41 am

wasted írta:
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0033gh.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0034uz.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0035mn.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0036ju.th


Szia, engem is erdekelme ez az olaj, csak biztos jo a hondaba? mert mint latom ott az utolso kepen egy csomo markat felsorol, porschetol megkezdve vw-ig, de honda nincs Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 8664 . Mar csak azert is jo nekem mert megy a csomagolas szine a kocsim szinevel. Csak hujulok, ha kellesz, majd hozol nekem is?
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyCsüt. Május 27, 2010 10:00 am

Devi, azok standardok. Persze hogy jó Hondába! Beszarok

Ja! Olajat innen is vehetsz: http://www.szakalmetal.eu/ro/ (Nagybánya)

Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyCsüt. Május 27, 2010 12:08 pm

gergo írta:
Ezt meg honnan a túróból sikerült összeszedni? Már a Motul se elég jó?

De igen. Nagyon jo a motul. De 1 probat meger. Az auto gyarilag ezzel az olajjal van szerelve.
Devi a gyarbol a Honda , Toyota , Lexus, Mitsu ezzel az olajjal gurul ki akkor csak jo szerintem kacsint
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyKedd Jún. 01, 2010 5:27 pm

Ez megadta magat.
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 20100601.th
New
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0040vd.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0041ca.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0042lf.th
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyPént. Jún. 04, 2010 1:17 pm

Van egy olyan problemam ami 2-3 hete kezdodott. Mikor hideg van kint mint pl most es a motor is hideg 1500turanal menet kozbe van egy finom rezges. Se elotte se utana nincs csak kb 1500nal. Csak ha kint hideg van es csak mig hideg a motor. Utana megszunik. Alo helybe nem csinalja csak ha gurul az auto es sebbesegbe van. Motorlabra gyanakodtam amibe a gumi kivolt torve , de miutan kicsereltuk csak csinalja. Ha van valakinek valami 5lette mi lehet az szoljon.
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyPént. Jún. 04, 2010 3:57 pm

Bocs, de egyéb elfoglaltságaim mait nem igazán volt idő, a gép előtt sem volta, láttam kerestél.
Szerintem nem tudom mi a baja. hahota
Vid el oda ahol berakták a motorlábat, néze át a srác hogy mi más lehet.
Vagy vidd el Neluhoz, itthon van biztos. De most vidd el mert jövőhetén Hyunadájal lesz elfoglalva!
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyVas. Jún. 27, 2010 1:58 pm

Ajáljon valaki jo teleszkopot. Nem alithatos , nem ultetos. Rugok maradnak gyariak , uj teleszkopok kellenek. Eddig van Skunk2 es Kayaba. Erdekelne mi van meg ami jo? Köszi

Meg ha valaki valal kipuf mutetett, megvan az uj felkell tenni. Devi sajnos nagyon elfoglalt, én meg nem akarok senkit surgetni. Wink
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyCsüt. Júl. 01, 2010 11:18 am

Ilyen volt.
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Befor3.th
..és ilyen lett.
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 After3.thHonda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 After4t.th
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyVas. Júl. 04, 2010 7:44 pm

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0058pk.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0059aw.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0066hh.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0089in.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0090z.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0091ys.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0100f.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0102q.th


Legjobb ido amit sikerült összehozzak 17.724 @ 126.45km/h es a legjobb reakcio idom 0.409
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyVas. Aug. 01, 2010 10:39 am

Erdekell bontasban levo Honda Civic TypeR EP3. Lehet faceliftes vagy elotti is.
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptyKedd Aug. 03, 2010 10:58 pm

wasted írta:
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0058pk.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0059aw.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0066hh.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0089in.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0090z.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0091ys.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0100f.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Img0102q.th


Legjobb ido amit sikerült összehozzak 17.724 @ 126.45km/h es a legjobb reakcio idom 0.409

Szep ido de enszerintem le alaznalak a BMW vel 16 ala Zsir
rem nincs harag Beeee
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Bluerigard
110HP
110HP
Bluerigard


Férfi
Hozzászólások száma : 185
Age : 33
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Neked az mindegy
Autóm : 1.6 W
Registration date : 2010. Jan. 22.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 EmptySzer. Aug. 04, 2010 11:28 am

wasted írta:



Legjobb ido amit sikerült összehozzak 17.724 @ 126.45km/h es a legjobb reakcio idom 0.409

DTMwr irta :



Szep ido de enszerintem le alaznalak a BMW vel 16 ala Zsir
rem nincs harag

EZ MOST MIRE JO ? :-??
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 9 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög
Vissza az elejére 
9 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Honda Civic EP1
» Honda Civic GT
» Honda Civic R.I.P 2010

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: MY CAR-
Ugrás: