365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Honda Civic EP2 - Kis piros ördög

Go down 
+14
DTMwr
sopy jr
Boozilla
Jeff
honda-power
Devi
norbbi77
jasontaylor
gergo
Sancy89
Freddy
attilaboot
attici89
wasted
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 2:16 pm

Meg bizony. Gyilkos egy auto. Nemvolt hova tovabb nyomjam sajnos vege volt az utnak megalni is nehezvolt , de ha ez igy megy 4esbe kerdes meddig megy 5osbe? Talonba 187 vegsebesseget ir , erdekes ez 4esbe megcsinalja azt.

Masik kerdes azoknak akik ertenek hozza.
Valaki aztmondta h ezekbe a Civicekbe 95osnel nagyobb benzint nem erdemes tenni, hogy azzal megy jol mert ugyvan megcsinalva.
En egy ideje 99+ petromot teszem , talan valamivel jobban megy , talan nemvagyok benne biztos , de 1 literrel eszik kevesebbett varosba.
Most akkor az mondott hulyeseget? Vagy mind1 mert amugy sok kulombseg ugysincs a benzin kozott.
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 2:56 pm

Nem vagyok nagy szakértője a témának, talán Nelu Hondamestert lenne érdemes megkérdezni, de a következők biztosak:
-a VTEC motorok nem igazán kényesek a benzinre. Ez persze nem jelenti azt, hogy pakurával is mehetnek.
-szerintem, minnél jobb minőségű a nafta, annál jobb az autónak. Apró különbségek vannak, pl az OMV szuper100-assal szerintem túl száraz, a franc se tudja, kicsit ketyeg vele a motor, a Lukoil 98-as azt pl VajdaZsolti rakja a Subába, én Petrom 99-el nyomom.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
norbbi77
110HP
110HP
norbbi77


Férfi
Hozzászólások száma : 135
Age : 46
Város : Satu Mare
Registration date : 2008. Mar. 17.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 5:52 pm

wasted írta:
Na szoval , 4es 6000nel 180 , es 220 van az oran. Akkor most ez az auto mennyivel tud menni keremszepen ha 4esbe 180nal van es meg csak 6000porog??? Es meg nincs 5osbe

Nem biztos hogy sokkal tobbel mivel az otos altalaban uzemanyag megtakarito fokozat, szerintem 190-195 lehet a maximum.


U.i. Nem sajnaltad 6000 fole vinni? Smile Szep kocsi, vigyaz ra!
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 6:10 pm

200al megyen az tuti mert mentem vele Very Happy es meg nemvolt padlon , de nemsokara aztis kiprobaljuk mennyi a max , kivancsi vagyok azert. Szerintem meglesz a 220. Valahogy nehez lenne elhinni hogy ha 4esbe felmegy addig 5osbe eppen csak 1 kicsivel tudna megtoldani , de majd kiderul , csak ha kiprobalom tudom meg csak erre nincs hol , de majd magyarba az autopalyan lesz hol Wink

Oszinten? Nem. Baromi jo erzes es nagyon szep hangja van Very Happy Foleg hogy minden sebesegbe kihuzattam pirosig csak tapadtunk a szekbe de jo buli volt. Egy Golfos idegesitett fel. Mindig visszaelozott de ugy hogy addig nyomta mig a csovon kifert aztan jott a kanyar epphogy befert elibem fekezett mert esett ki a kanyarbol nekem meg persze ugyancsak lassitanom kellett ezt par kanyaron at eljatszottuk mire felment az agyvizem es kihuzzattam az egyik lassu kanyar utan , utana se lattam tobbet a turkobe. Azzal nincs bajom ha leeloznek , nem en akarok lenni a leggyorsabb , de az mar idegesit ha azert eloznek le hogy utana feltartsanak.
De amugy csak akkor huzatom igy ki ha mar meleg a motor , hidegen nem gyilkolom , varosba csak finoman 3000ig.
De az a hang ami beindul 4000felet az isteni Very Happy Muzsika a fuleidnek. Nemtudom pontosan mikor indul be a VTECH , 4000nel vagy 5000nel , de gondolom hogy 4000nel , mert addig szep hangja van a motornak de halk , de ahogy tullepi a 4000et nagyon morcos lesz es annak hallattan a te labod is nehez lesz Laughing
Vissza az elejére Go down
norbbi77
110HP
110HP
norbbi77


Férfi
Hozzászólások száma : 135
Age : 46
Város : Satu Mare
Registration date : 2008. Mar. 17.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 6:16 pm

Milyen olajat hasznalsz? Azt halotam hogy a Motul az egyik legjobb a nagy fordulatokra.

Ha tudsz egy ocska Hondat amelyik elado ('80-as evek) szolj legyszi, kivancsiva tettetek!
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 6:40 pm

Most Castrol Edge 0W30as van benne. En nem erteni az olajokhoz annyira , de a Honda forumokon amiket olvasgatok nagyon sokan dicserik a Motul olajat es sokan azt is hasznalak foleg akik kulfoldiek.
Attila is most vasarolt egy 88as vagy 89es Civicet Smile Enis alig varom mar hogy rendbe rakja lassuk milesz a kis autobol. Meg ezen is van meg mit csinalni. Szijjat lecserelni es asszem az egesz fekrendszert kifogom mert sipol. Bar a sipolas az a fekbetettek hibaja lesz , nem azert mert kopottak , mert szinte zsir ujjak voltak mikor vettem az autot de szerintem megporkoltek oket es azert sipolnak masik meg mikor nagy sebbesegrol fekezem mint pl mikor a 180nal jott a kanyar es bekellett venni Laughing es beletapostam kicsit erosebben hogy necsusszak ki , erzodott a kormanyba egy kis reszketes , szal valoszinu hogy nem eppen a legjobbak a tarcsak. Bar kezzel simogattam nincsenek szelei es nem is hepehupas szep egyenes de olvastam hogy ha felmelegszik es megmosod az autott akkor bizony eldeformalodhat es hat lehet ennek tudhato be. Na de meg meglatjuk , elobb legyen meg a szijcsere meg amit meg kell aztan majd gondolkozhatom ezen is , ugyse szaguldozok mint az orult legtobbszor csak nyugiba de ha felmegy az agyvizem akkor enis sietosre veszem a figurat Laughing
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 7:22 pm

norbbi77 írta:
Nem biztos hogy sokkal tobbel mivel az otos altalaban uzemanyag megtakarito fokozat, szerintem 190-195 lehet a maximum.


U.i. Nem sajnaltad 6000 fole vinni? Smile Szep kocsi, vigyaz ra!

Ember, nem okoskodni akkarok de a japan gepek 4000 folot kezdenek elni, 5000 meg se kotyan, normalis dolog. Laughing Nem igy az europai autok.

P.S Ja, a Honda amit vettem az '85-os CIVIC GTi .... holnap teszek fel kepeket is.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 8:16 pm

Hat az mar biztos h nem ugy porog mint egy 1.6os Golf peldaul ami ugyancsak 1.6os paciba is megegyezunk es kb annyi mert az enyem konnyebb is , kevesebett is eszik es mikor ment vele egy kort az ismeros akinek 1.6os Golf Vse van nemjott hogy elhidje + meg 16colosak a kerekeim is ami azert szamit.
Mint irtam 4000utan kezdodik az igazi adrenalin bomba nalam is , akkor nemcsak erzed de hallod is az eredmenyt. 1es , 2es, 3as -ba ha kihuzatod pirosig akkor bizony nemartana neki 1 olyan valto mint az F1be van mert eleg szepen kirangatja a volant a kezedbol , ahogy gergo mondta nekem ezt a kocsit 2 kezzel kell vezetni.

Meg annyit hozzatennek , mostansag ha neten ulok egesz nap csak forumokat olvasgatok es talaltam az egyik Honda forumon egy topicot ahol velemenyek es teszteredmenyek vannak arrol hogy mikor is kene valtani hogy a maximum forgato nyomatekot kitudjuk hozni az autobol. Tesztek eleg szepen kimutattak hogy mig egy non-vtec honda motrot ertelmetlen a piroson tul nyomni mivel csak idoveszteseg addig a vteces motrokat lehet pirosba huzatni mert ott fogja kiadni a maximumot magabol. Az eredmenyek pedig stock honda motrokra vonatkozik nem mar modifikaltakra.
Vissza az elejére Go down
norbbi77
110HP
110HP
norbbi77


Férfi
Hozzászólások száma : 135
Age : 46
Város : Satu Mare
Registration date : 2008. Mar. 17.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 8:48 pm

[quote="attilaboot"]
norbbi77 írta:


Ember, nem okoskodni akkarok de a japan gepek 4000 folot kezdenek elni, 5000 meg se kotyan, normalis dolog. Laughing Nem igy az europai autok.

Mit ertel az "europaiak" szo alatt? Mondjuk az Alfa Romeo boxer motorjait amik 9000-ig mennek? ( mint peldaul a jo oreg Alfa 33)
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyVas. Jún. 15, 2008 11:13 pm

Igen, az Alfák is szuper motorokat építettek. Mostanában meg: JTD meg ilyen nyomatékos dizeleket eresztenek.
Motul: Énis átállok amúgy a Castrol 10W60-ról a Motul Tökömtudjamilyen Racingre az Evóban. De az már egy másik topik.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 9:08 am

Szerintem a Castrol Edge 0W30 kicsit karcsu olaj, en szerintem nem tul egeszseges, a vastagsaga ami 0 az ok de a 30... az olaj hobirasa az egy kicsit karcsu foleg ha porgeted a mocit rendesen... 1x 2x megallitod a mocit mikor tul van hevulve az olaj es eleg az olaj.... Javaslatom az hogy ne azt nezd mit irnak masok a forumokon az oljarol, hanem nezd meg a gyartot hogy mit javasol km szerint, jol tudjuk mind hogy azert az olaj a lelke a motornak es nem jo vele jatszadozni mert sokba kerulhet Wink , de ez csak az en velemenyem.
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 9:13 am

Tudom.
Eloszor Castrol RS 10W60 volt benne. Oszinten az nem ebbe a kocsiba valo.
Gyarto javasolja ezt az olajat ebbe a gepbe. 0w30 es 5w30 azert is lett 2000km utan lecserelve 2 milio lejes olajam es kukaba kilokve.

U.I. 0W40-est akartam de azt nemtudtak szerezni. De gyari ezt javasolja. Nem baj majd meek magyarba kov. es veszek olajat ott ugyis kb fele aron van mint nalunk.
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 1:52 pm

Kedves Olajdoki!

nemreg vettem egy 2004es Honda Civic 1.6i Sport verziot , 58.000kmrel. Ma csereltem olajat es ott a Castrol RS 10W60-asat javasoltak es az lett a kocsiba teve. Egy masik ismerosom meg aztmondta hogy az nem lesz jo telen es telire lekellesz csereljem. Tenyleg problemat jelent a motornak a 10w60 olaj telen? Vagy csak bezelnek zoldseget mint szoktak legbol kapott okorsegekkel.

Köszönöm!

Kedves Honda-tulajdonos!

A Honda mérnökei 2000 utáni modelljeikbe alapvetően SAE 0W-30 vagy SAE 5W-30 viszkozitású olajokat ajánlanak, amelyek folyóssága valóban jelentősen eltér a SAE 10W-60 kenőanyagokétól. Nem kell attól félni, hogy télen gond lesz az olajjal, de az tény, hogy hidegindításkor érdemes 3-4 percet egy helyben járatni a gépet, amíg az olaj kicsit felmelegszik, és elér minden kenési helyre, és utána is 20 percig kíméletesen bánni a gázpedállal.

A Castrol Edge Sport 0W-40 jobb választás lett volna.

Üdv:

Olajdoki

Roviden ugyanezt mondtak minden Honda forumon , csak kozbe neztek mint maci a malnasra hogy hogy tettem bele 10W60asat mert nem hallottak meg olyat aki olyat tett volna 1.6os civicbe.
Mivel igazuk volt mert az az olaj eleg nehezen er el a hidrotokekhez mert eleg suru igy inkabb lecsereltem.
Vissza az elejére Go down
attici89
600HP
600HP
attici89


Férfi
Hozzászólások száma : 651
Age : 34
Város : Szatmar
Rólam : autok, kocsik, verdak
Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
Registration date : 2008. Mar. 13.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 4:46 pm

attilaboot írta:
norbbi77 írta:
Nem biztos hogy sokkal tobbel mivel az otos altalaban uzemanyag megtakarito fokozat, szerintem 190-195 lehet a maximum.


U.i. Nem sajnaltad 6000 fole vinni? Smile Szep kocsi, vigyaz ra!

Ember, nem okoskodni akkarok de a japan gepek 4000 folot kezdenek elni, 5000 meg se kotyan, normalis dolog. Laughing Nem igy az europai autok.

P.S Ja, a Honda amit vettem az '85-os CIVIC GTi .... holnap teszek fel kepeket is.
Bocsi de a trabit 6000ig huzatom ha "sietek" :lol!: (igaz gyarilag nehezen erte el a 6000et, de mosmar 7500is is forog).
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 8:23 pm

Ja, én ajánlottam a 10W60-at, egy szimpla okból: az összes Hondába, amellyel együtt versenyeztem: Csillag Gyuri CRX 180ló, Révész Csabi CRX 150 ló, Kui Feri Civic aki amúgy tavaly H1-ben országos II-ik helyezett volt a szerpentinversenyen, nos az összes ilyen Hondába csak ezt nyomtuk. Ugyanis, amikor bokszolod a kis rövid váltóval felfelé a hegyre, 7-8000-nél tartva a fordulatot mondjuk 2 kilométeres 10%os emelkedőn, na ott a Mobil/Aral és a többiek szóba se jöhetnek. Viszont, tény az hogy ebbe a még finomabb motorba jobb a vékonyabb, meg városi használat nem egyenlő ralikrossz. bocsi, nem volt szándékos.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyKedd Jún. 17, 2008 8:57 am

Gergo, szerintem azt is kell nezni hogy azokban a motrokban mar van kopas es a crx-ek alapbol nagy tura alatt eszik az olajat nem sokat de azert jelentosen jobban mint mas autok, ezert birjak el a kicsit vastagabb olajat, es annak az olajnak amit ajanlottal azert jelentosen nagyobb a hofokbirasa (60-as) azert birjak jol.
A vekony olajjal 0-asal tenyleg nagyon jo telen de szivas nyaron, nagyon elveknyul a melegtol.
Javaslatom: idovel az olaj alapbol elveknyul ezert javasolnam neked az 5-os olajat a 0-as helyett, telig meg ugyis csinalsz jopar km-t addig elveknyul.
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyKedd Jún. 17, 2008 9:17 am

Koszonom szepen a jotanacsokat Wink
Bar inkabb 0W40es Castrol Edge Sportra akartam volna atalni , de igazad van Devi es aztis szamitasba kell vegyem hogy kozeledek 100.000kmhez , bar meg van 1 kicsi mert kovetkezo olajcserenel lesz 70.000km de azert nemart elore is gondolni.
Csak en nemtalalok 5W40esbol nekem valo olajat , csak 5W30asbol. Otlet?
Ami 5W40est talalok Castrol , Motul az mind Turbo Dieselbe valo.
Vissza az elejére Go down
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyKedd Jún. 17, 2008 9:22 am

Ma utananezek es megmondom hol mennyi milyen
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyKedd Jún. 17, 2008 10:44 am

Gyrekek, ne nyisunk inkáb egy olajtopikot? Mad
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyKedd Jún. 17, 2008 11:05 am

De, az jó lenne.
Én egy gumis-felniset szivesen bevállalok, de nem olyat hogy "mennyiért adsz két használt R15-öset" hanem ahol tehnikai témákat, tapasztalatokat lehetne cserélni.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyVas. Jún. 22, 2008 10:10 am

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Dscn1111
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptySzer. Jún. 25, 2008 10:31 am

Par kep a hetvegi munkalatokrol Laughing Laughing

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Dscn1010

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Dscn1011

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Dscn1012

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Dscn1013

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Dscn1014
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptyKedd Júl. 01, 2008 4:36 pm

Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Vendég
Vendég




Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptySzomb. Júl. 05, 2008 9:48 am

Meg egy piros mazda es egy piros nissan hianyzik..Razz piros suzuki... :lol!: :lol!:
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 EmptySzomb. Júl. 05, 2008 8:50 pm

Igen, egy piros SKYLINE GT-R, es egy piros Mazda RX8.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Ajánlott tartalom





Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög
Vissza az elejére 
2 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Honda Civic gen.4 VTI
» Honda Civic R.I.P 2010
» Honda Civic EG

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: MY CAR-
Ugrás: