365hp FORUM

365hp minden napra egy lóerő

www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  HomeHome  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!

Share | 

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
wasted
600HP
600HP

Male
Hozzászólások száma : 988
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Szomb. Júl. 05, 2008 9:56 am

es még kell oda egy szép piros Suzuki Hayabusa..... Egyszer ugyis veszek egyet Razz

Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin

Male
Hozzászólások száma : 2416
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Szomb. Júl. 05, 2008 10:07 am

Akkor osszinte reszvettem. Mad

_________ www.365hp.ro ________
http://www.365hp.ro
Freddy
280HP
280HP

Male
Hozzászólások száma : 349
Registration date : 2007. Dec. 25.

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Szomb. Júl. 05, 2008 10:10 am

Szép túra motorok azok! En inkább Repsol Honda parti vagyok!
wasted
600HP
600HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Szomb. Júl. 05, 2008 10:21 am

Szép Smile Ha mar Civicem van joljonne mele egy CBR1000es Razz

Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Szomb. Júl. 05, 2008 11:32 pm

wasted ha neked a civic melle cbr.. akkor az en bmw m melle mobra? :lol!: :lol!:
wasted
600HP
600HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Kedd Júl. 08, 2008 8:21 am

TUNINGwr írta:
wasted ha neked a civic melle cbr.. akkor az en bmw m melle mobra? :lol!: :lol!:

Akkor vegyel egy BMW K1200R Sport , az a 163 paci szerintem eleg szepen tudna duborogni bounce

Freddy
280HP
280HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Kedd Júl. 08, 2008 12:18 pm

Hja azok nagyon szép gardán tengelyes motorok ha jól tudom.
honda-power
40HP
40HP

Male
Hozzászólások száma : 26
Város : sweden-växjö
Rólam : szeretem a japán autókat
Autóm : most volvo de jön nemsokára egy japán gép
Registration date : 2008. Jul. 14.

TémanyitásTárgy: szep kis piros ördögjavascript:emoticonp(':twisted:')   Hétf. Júl. 14, 2008 11:23 am

wasted írta:
Vegre megjott a kis gepem Smile Gergo segitsegevel tegnap sikerult hazahozzuk.

Honda Civic 1.6i Sport valtozat , szerintem csodaszep , bar meg kell par kiegeszito hozza de nem sok dolgom lesz rajta. Szep piros szine van. Mindig is tetszett ez a piros szin , nem annyi kenyes mint 1 fekete de megis szep tud lenni. Gyarilag 110 pacival aldottak meg (de nem sokaig marad ennyi benne egy 20% teljesitmeny novekedest szeretnek elerni nala , asszem az eleglesz , de igyis brutal amit tud).
Gyari elso hatso sport spoiler , gyari sport kormany es sportos ulesek. A felfugesztese is elege sportos nem az itteni utakra terveztek de majd rossz uton csak finom , jo uton meg ami a csovon kifer Smile
Elektromos ablakok , elektromos tukor , szervo kormany , legzsakok , kodfenyszorok , gyari 16os alufelni , szep alapotban van halistennek nincsen megutve vagy osszekarcolva , nagyon jol mutatt az auton. ABS , kiporgesgatlo , fedelzeti szamitogep , bar sporoltak vele mert 1 soros es azert eleg sok adatott mutat (futott km , kint homerseglek, atlag fogyasztas) de megteszi , nincs tulzofolva. A valto kicsit "fura" helyen talalhato fent a bordon. De ugy lehet valtani vele hogy az alom mint kis joystick , ami az igazsag tudtak miert teszik oda , sport vezetesi stilus mellett bizony 2 kezzel kell fogni azt a kormanyt de nagyon szuperul fekszi a kanyarokat.
Annyi minden van hozza hogy nehez kicsit felsorolni. Sajnos kepet meg nemtudtam csinalni az este mikor hazaertem hulla faradt voltam mar , van par kepem a handlertol akitol vettem.

Twisted Evil
wasted
600HP
600HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Kedd Júl. 15, 2008 10:18 pm

Szal aki nemtudna beujitottam egy K&N 33 2243 as sport levegoszurovel Razz

Talaltam hozza egy kis szuper hasznalati utasitast cyclops

A direkt levegőszűrőket 6000 – 8000 km – enként .
A betét sportszűrőket 8000 – 12000 km – enként szükséges egy alapos tisztitásnak alávetni .
1 a koszos szűrőt áztassuk be tisztavízbe , majd az előzőleg bekevert tisztítószerrel ecseteljük be a
szűrőnket .
Keverési arány 1:2 ,
Szórófejes mosóanyag esetén 10-15 cm – öl a tisztítandó felületre permetezendő , hígítás nélkül .
2. 10 percig hagyjuk a koncentrátumot feloldani a szennyeződést , lágy ecsettel
Esetlegesen besegíthetünk neki .
3. Majd csapvíz , és a már említett ecset segitégével távolítsuk el a koszos oldószert
Szűrőnkről
4 Erössen szennyezett szűrő esetén , ismételjük meg a folyamatot .
5 Távolítsuk el a vizet , ( alaposan rázzuk ki belölle )
6 Majd szárítsuk meg a levegőszűrőt langyos fűtőtesten , vagy egy közönséges hajszárító segítségével
1 Ezek után permetezzük be vékonyan a szűrőnk felületét a szűrőnkkel megegyező márkájú impregnáló olajjal .
Fontos tudnivalók : - Túlzott olajozás esetén a szűrőhatás romlik
- Túl koszos szűrő esetén előfordulhat , hogy a motor által okozott
Levegő vákuum átránthatja a szövethálón a szennyeződést ,és
Ezáltal megrongálhatja autónk erőforrását . Tehát fontos
A rendszeres időközönkénti tisztítás .
- Súrolókefét ne használjunk a tisztításhoz , kitépheti a speciális
Szövetanyagot , ezért fontos a lágyszálú ecset használata .
- Fontos hogy a sportszűrőket a vele megegyező márkajelzésű
tisztitószettel tisztítsuk , kezeljük .
wasted
600HP
600HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Csüt. Júl. 17, 2008 11:01 am

Itt épp 3asba huzattam Dragracing felé Razz

Itt épp egy vadbarom Borást üldöztem 4esbe , csak nagy volt a forgalom...

Igy visszagondolva kiszamoltam hogy mennyi is volt az a 420forintos jeges tejes kavé , qva annyuk az mar egy redbull , na de abba a qva melegbe jolesett...

jasontaylor
600HP
600HP

Male
Hozzászólások száma : 728
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 24.

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Pént. Júl. 18, 2008 6:37 am

dada en is ott ultem a verdaba!!! nagyon megy a gep nem hiaba ,a japanok azok mindeg is tudtak autot gyartani pedig csak 1.6os nem egy 320i bmw ami nem megy....ahoz kepes mekkora motor van benuk.....Japan Cars 4 ever
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Vas. Júl. 20, 2008 1:44 am

HA HA HA a 320i az eleve lusta HA HA HA nem is csodalkozom azon hogy egyesek nem ertik..Smile) :lol!: :lol!:
nem tennem egy olyan auto melle amejk ugy reagal 6000 rodulaton mint a 320i bmw 3000 fordulaton...Smile) :lol!: :lol!: :lol!:
Freddy
280HP
280HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Hétf. Júl. 21, 2008 1:11 am

Csak hogy a Honda 160km/h 6000 fordulatal egy egy hossssszzzzuuuu 4es-el hoza! Bocsi.
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Hétf. Júl. 21, 2008 12:16 pm

En ezzel tokeletesen tisztaban vagyok..szeretem a hondat anyira mint a VW-t... de en nem errol beszelek..Neutral
wasted
600HP
600HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Kedd Júl. 22, 2008 1:00 am

Aki stylos holnap nyomjon ram egy szavazatott Razz
wasted
600HP
600HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Szer. Júl. 30, 2008 5:42 am

Ha van valakinek elado olyan "csat" amivel a biztonsagi ovet kotom be megvennem!
Varosba unom mar bekotni magam de ha nem kotom be sipol ez a rak.... szal ha lenne valakinek elado ami paszol az enyembe megvennem!

Koszi
Vendég
Vendég

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Szer. Júl. 30, 2008 10:09 am

Azt hiszem nekem van..de azt is azt hiszem hogy renault..meg probalhatjuk hogy illik e oda..:-?
wasted
600HP
600HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Csüt. Aug. 07, 2008 12:44 pm

Csinalok egy kepet arrol ami az autoba van , aztan meglatod hogy hasonlit e hozza Wink
wasted
600HP
600HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Kedd Aug. 26, 2008 10:50 am

KEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEELLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!! NEKEM IIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIISSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!

Szal ha valaki tud ilyet valahol az szoljon mert kéne Cool

Amugy semmi uj. Elso fektárcsák leszabdalva , mostmár nem reszket a kormány ha sietös és keményen kell taposni a féket Smile

U.I. Akarki akármilyen Hondás bigyuszt , izéjmizéjt , talál látt az szoljon mert érdekel Wink
wasted
600HP
600HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Szomb. Aug. 30, 2008 1:45 am

attilaboot
Admin
Admin

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Szomb. Aug. 30, 2008 2:02 am

Azt hittem már hogy te nyomod enyire neki ... Meg is ijedtem...

wasted
600HP
600HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Szomb. Aug. 30, 2008 4:47 am

Majd tavasszal , vezermuszily meg leomlo csere utan 1szer enis kiprobalom mi a maximum nala Smile de addig melegszem a 160nal Very Happy
wasted
600HP
600HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Kedd Szept. 09, 2008 8:40 am

wasted
600HP
600HP

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Szer. Szept. 10, 2008 10:31 pm

Várom a véleményeteket.
Tavasszal felni átlesz festve és láttam valamit ami talán jolmutatna az autón.
Kinek tetszik kinek nem? Jó 5let vagy sem?

Gondolom szembetünt mindenkinek hogy miröl zagyválok , ha nem akkor nézzétek meg a lámpát Wink
attilaboot
Admin
Admin

Male

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Szer. Szept. 10, 2008 11:28 pm

Hát nekem nagyon nem jön be a lámpás dolog, a felni visszont cuc lenne!

Sponsored content

TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög
Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next