365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Miért kaki a német auto? Vagy nem is?

Go down 
+14
mrjoe
csongor
bobo3s
norbbi77
Skunk2
attici89
wasted
gergo
Devi
attilaboot
moldy007
Freddy
frigyes
Csizó
18 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Csizó
New user
New user
Csizó


Férfi
Hozzászólások száma : 16
Age : 43
Város : Szatmarnemeti
Registration date : 2007. Dec. 24.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyHétf. Dec. 24, 2007 12:12 pm

Hahhah, egy kis szivatás cukolás a németauto fanoknak. BMW Poweeer...
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Csizó
New user
New user
Csizó


Férfi
Hozzászólások száma : 16
Age : 43
Város : Szatmarnemeti
Registration date : 2007. Dec. 24.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyHétf. Dec. 24, 2007 12:13 pm

Van enél brutálissab is de kezdésnek elég lesz enyi. Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
frigyes
110HP
110HP



Férfi
Hozzászólások száma : 100
Age : 46
Város : Satu Mare - Szatmárnémeti
Rólam : Sok jó helyen kis ember is elfér!
Autóm : Opel Astra Classic II., 1.6, 105HP.
Registration date : 2007. Dec. 25.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyKedd Dec. 25, 2007 10:40 pm

Ez mi az?
Vissza az elejére Go down
http://www.25ora.ro
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptySzer. Dec. 26, 2007 5:15 pm

Vissza az elejére Go down
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 58
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Dec. 30, 2007 7:52 pm

az a turbonyomás kieresztö szelep....
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Jan. 06, 2008 3:07 pm

blow off .... abbol is a HKS a tuti :>
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyHétf. Jan. 07, 2008 8:20 pm

nah hat en nem tudom menyire lehet * a corrado ami nemet auto de itten tisztan latszik h az srt4 est (dodge neon) ami nem gyenge auto oda vagja es szegeny civic meg nem birja az iramot..... ja es a corrado el basza az egyik sebeseget csunyan
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyPént. Jan. 11, 2008 7:12 pm

Nagyon megy az auto.
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptySzomb. Jan. 12, 2008 9:50 am

Na ez egy marhaság video volt, ebböl aztán semmi sem derül ki. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptySzomb. Jan. 12, 2008 4:18 pm

OOOOUUUU. Dehogynem. Ki derult belole hogy az eslö autonak fel volt huzva a kézifék!! Very Happy :rendeer:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Jan. 13, 2008 12:30 pm

hat ha marhasag akkor nezd vegig tobb szor is h jojjel ra h mi a szitu benne
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Jan. 13, 2008 1:22 pm

Kedves TUNINGWR. (tuningveveriţă vagy mi)
Ember figyeljél már, magyaráztam már neked hogy az ilyen csufli menetközbeni, elözgetös, szánalmas, nem hivatalos, baráti (stb stb) videok nem bizonyitanak és nem is akarnak bizonyitaani semit. érted már banyek?

:no:
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Jan. 13, 2008 1:40 pm

tudod kivel csusagoljal baszki...... ha nem tudod el viselni h a kibaszott civic nek odavagott a szeria vr6 os akkor kussojal...amugy meg a neon is odavagott a civic nek nem csak a nemet hanem az amerikai is Smile) ez van apukam csoro civic es gyerek nem tud valtani es a corrado el baszta az egyik valtast megis meg ette
MEG ETTE????? MEG ETTE!!!
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Jan. 13, 2008 1:52 pm

Mivel tudod ebben a helyzetben nekem be bizonyitani hogy a civic padlogázal ment? Én nem akkarok Attila melé allni sem vitázni de ez a video nem bizonyit semmit!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Jan. 13, 2008 1:55 pm

halgasd a hangjat a civic nek es vedd eszre h a gyerek anyira teper h ugy valt sebeseget h csuszik a kuplungja evel bizonyitom.... amugy meg ....................a civic meg nem volt ki tiltva sehonnan azzal h veszelyes kocsi de a corrado vr6 igen
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Jan. 13, 2008 2:50 pm

Ha az olyan baszot veszelyes akkor tegyuk ossze amasik veszelyes joszágal Nissan Skyline Gtr R34 NISMO mert az is be volt vagy van tiltva amcsiba!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Jan. 13, 2008 2:52 pm

nem ertem miert josz mindig a gtr el... mit teszed te a verfarkast egy nemetjuhasz hoz.
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Jan. 13, 2008 2:58 pm

Tuningveveriţă. Te vagy a király !!! king
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Jan. 13, 2008 2:58 pm

Azért barátom mert nekem az az "etalon". De ha mar igy szová tedted a hogy be volt tiltva akkor az se kell sokal gyengebb legyen. Vagy nincs igazam? de azert kivancsi lennek egy Nismo VS wr6 versenyre de ugy ahogy a gyarbol ki jött!
Hány lovas a wr6 ketszáz? Már bocs elfelejtetem. A Nismo Az 500+ Wink Wink Wink Wink Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Jan. 13, 2008 3:02 pm

es menyibe kerul a nismo a korrado hoz kepest??? es mikor volt gyartva a corrado es a nismo?? van 10 ev diferenca vagy nem??? aszem az a 200 lo akkor volt anyi mint most az 500 nem???? vagy vagyuk a mostani korszakban a golf r32 est es a skylint. mejknek menyi az ara es hany pacisok.........szoval verfarkas vs nemetjuhasz Smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Jan. 13, 2008 3:06 pm

Tele vagy kérdésekel hasztalan. Ugyanis neked sincs pinzed hogy vegyel es wr6ost vagy egy skylinet es nekem sincs! A többi meg nem számit mert nincs tv-je. tongue Embarassed
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Jan. 13, 2008 3:11 pm

hasztalan???? hmm szerintem te rakol fel ertelmetlen hasonlosagot...
nem az h nincsen penzem... lehetne penzem vr6 os ra csak azert nincs mert nem tudnam fenn tartani corot!!
a masik meg az h en mindig olyan kocsirol almodoztam amejket meg is tunam venni vagy mondjam ugy h anyagi hejzetem utan neztem a kocsikat es nem olyan rol almodozok amelyk garazst erdemel. de ez mind1
Vissza az elejére Go down
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 58
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Jan. 13, 2008 3:33 pm

it nem arol kell vitázni hogy mék auto méket veri le, mert mindig van egy erősebb,
hanem mék a jobbik,vagy kakib.ha nézük hogy hány kőbcentiből ki vesz ki tőbb loerőt, akkor a japánok a legjobbak, ha meg aszt hogy mék romlik legkevesebbet akor megint a japán a legjobb.A német preccizitás egy elterjet kőzhiedelem ami nem valos , .Egyébként a japán autok kevesebbet is fogyasztanak .
A korrado meg kompreszoros ,kőbcentije is nagyob, nem sikeres auto ,első generáció után leálitoták a gyártást, nem nagyon veték......
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 58
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyVas. Jan. 13, 2008 7:31 pm

Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? EmptyHétf. Jan. 14, 2008 7:06 pm

En nem vagyok se jappan auto se nemet auto fun volt ilyenem is meg olyanom is..... de a teny az teny...be ismerem h a jappanok 1000000 X jobbak mint a tobbi orszak gyartoi.. de vissza terve a kocsikra... miert dragabb a nemet mint a jappan??? miert nem veszik a jappan autokat???? mitol felnek?? nekem volt jappan autom es nemet is tudom jol h mit tud egy jappan es mit egy nemet.... de nekem akkor is a corrado "vette el a szuzessegem" az volt az egyetlen auto amejk utan va`gyok ujbol h legyen nem va`gyok a TOYOTA CARINA E utan anyira......pedig az kocsi volt a corrado mellet nem kell vitat nyitni abbol h a nemet es a jappan menyit hozott ki mibol es mit... ez el van ismerve h a jappan viszi a palmat es masik dolog amirol meg szolnek nem cikizes keppen de "sok" a jappan verda a vilagba megis a corrado ami nincs agyig tuningolva 10,000 euro felett van az agyig tuningolt civic vti mellet ami szet van plasztikazva legyen a corrado barmilyen motorral fel szerelve. miven miadom mind 2 autot tudom jol es utanna neztem tobb helyen is h ez igy van. a corrado vr6 2,9L 192 LE mig a1,8 as G60 8v 160 es a 1,8 G60 16v 180 paci a HONDA civic vti pedig 1,6 os 160 LE ... hat igen a jappan tud a nemet hez kepest ..es meg a tobbit nem is soroltam gondolom mind anyian tudjatok.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Miért kaki a német auto? Vagy nem is?
Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Motordoki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: Minden téma autókról, tuningról, versenyekröl...-
Ugrás: