365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Miért kaki a német auto? Vagy nem is?

Go down 
+14
mrjoe
csongor
bobo3s
norbbi77
Skunk2
attici89
wasted
gergo
Devi
attilaboot
moldy007
Freddy
frigyes
Csizó
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptyKedd Aug. 26, 2008 8:40 pm

norbbi77 írta:
moldy007 írta:
http://totalcar.hu/nepitelet/index.php?op=itelet&cat_id=32863

Ilyet en is tudok: http://nepitelet.hu/?op=modell&cat_id=24456 VS http://nepitelet.hu/?op=modell&cat_id=37775

Az atlagot figyeljetek. A lenyeg ugyanaz marad szerintem: aki szereti az autokat az nem altalanosithat!

Legalabb akkor 2 egyformat rakj ossze.... BMW 35 auto Honda 120 ....
Ha kicsit jobban megnezed akkor 120 auto utan a BMW sem al sehol.

Tessék:
http://nepitelet.hu/?op=modell&cat_id=1114 VS http://nepitelet.hu/?op=modell&cat_id=926

Mind1 hogy nemet vagy japan ha vigyaznak ra és megkapja amit kell a nemet is birja a japan is.
De ami tény hogy egy Honda szerviz nem a Hondabol fog megelni... aki meg nemhiszi az menjen be es nezzen szet es kerdezze meg a szereloket...
Vissza az elejére Go down
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 58
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: buksa....   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptyHétf. Szept. 01, 2008 9:38 pm

norby77, EZ NEM VICC német meg francia autokhoz ott csinálják a buksákat,volt szomszéd ot dolgozik,
meg a multkor 1 kamion vitte szeméttelepre a hibás gumikat a buksábavalokat, le is eset csomo rola,soknak tünt a rosz minöségü...... volt ki felszette ,monta majd jó lesz valamire, gondolom szekér buksának.....
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 58
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: nem csak duma ,hanem komoly ,jobb mint teszt....   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptyHétf. Szept. 01, 2008 9:48 pm

barátom svédországbol monta,(volt neki 16 autó 8 év alatt) hogy egyel se járt ugy mint BMWvel, rendszeresen elromlot rajta valami, kb 2 hetente, szervizbe meg oszt kellet fizetni rendesen.má odajutot hogy vett digitális tesztert a netröl ami kiirja a hibakodokat ,hogy legalább azért ne fizessen............. tele lett a töke mikor 1 nap kellet a pollenszürö cserélésére. ellatta autót,SOHA nem kell BMW. megmutatta honda acordon hogy kell 18 másodperc allat cserélni pollenszüröt, ugy hogy nem néz oda..... a fogyasztásrol nem is beszélek.Már mint ö. Attilabootnak is mesélte........ legrégebbi autoja 1 citroen volt,de az kibirt félévet , elromlás nélkül..............
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptyHétf. Szept. 01, 2008 9:52 pm

1szer csereltem a pollen szurom a Civicbe , igaz 2 van benne de ha kell vaksotetbe hotreszegen is kitudnam cserelni Cool
Vissza az elejére Go down
csongor
280HP
280HP
csongor


Férfi
Hozzászólások száma : 236
Age : 39
Város : Szatmar City
Autóm : bmw e36
Registration date : 2008. Aug. 18.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptyKedd Okt. 07, 2008 10:47 pm

lassan 1 eve egy e 36-os es edig soha semmi baja nem volt.........
megjegyzem nem szivesen valnek meg tole........
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptyKedd Okt. 07, 2008 11:54 pm

csongor írta:
lassan 1 eve egy e 36-os es edig soha semmi baja nem volt.........
megjegyzem nem szivesen valnek meg tole........

Tarsa is meg a kis BMW a jó szokását , inkább több örömött okozzon mint fejfájást.

Ha van kedved bemutathatnád a My Car topicba a kis autót , én személy szerint kivancsi lennek az autó pontos adataira kacsint
Vissza az elejére Go down
norbbi77
110HP
110HP
norbbi77


Férfi
Hozzászólások száma : 135
Age : 46
Város : Satu Mare
Registration date : 2008. Mar. 17.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptySzer. Okt. 08, 2008 6:38 am

moldy007 írta:
norby77, EZ NEM VICC német meg francia autokhoz ott csinálják a buksákat,volt szomszéd ot dolgozik,
meg a multkor 1 kamion vitte szeméttelepre a hibás gumikat a buksábavalokat, le is eset csomo rola,soknak tünt a rosz minöségü...... volt ki felszette ,monta majd jó lesz valamire, gondolom szekér buksának.....

Annal a cegnel harom evet huztam le,ebbol kettot mint tehnikus a laborba. Tores es rugalmassag teszteket csinaltam a buksaknak. Amit onan kihoznak az eletveszelyes is lehet,vannak olyan buksak amiket biztonsagi alkatresznek nyilvanit a gyarto,ezekre nagyon szigoru eloirasok vannak...En nem vennek ilyen buksat. Marmint olyat amit nem boltba adnak.

Amugy WOCO AVS volt a neve a cegnek ( WOCO=Wolf Company, az AVS pedig Anti Vibration Systems ),amiota eljottem mar mas a neve.
Vissza az elejére Go down
mrjoe
280HP
280HP
mrjoe


Férfi
Hozzászólások száma : 247
Age : 47
Város : Szatmarnemeti
Autóm : Honda Civic ED
Registration date : 2008. Jun. 15.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptySzer. Okt. 08, 2008 10:51 pm

moldy007 írta:
barátom svédországbol monta,(volt neki 16 autó 8 év alatt) hogy egyel se járt ugy mint BMWvel, rendszeresen elromlot rajta valami, kb 2 hetente, szervizbe meg oszt kellet fizetni rendesen.má odajutot hogy vett digitális tesztert a netröl ami kiirja a hibakodokat ,hogy legalább azért ne fizessen............. tele lett a töke mikor 1 nap kellet a pollenszürö cserélésére. ellatta autót,SOHA nem kell BMW. megmutatta honda acordon hogy kell 18 másodperc allat cserélni pollenszüröt, ugy hogy nem néz oda..... a fogyasztásrol nem is beszélek.Már mint ö. Attilabootnak is mesélte........ legrégebbi autoja 1 citroen volt,de az kibirt félévet , elromlás nélkül..............

Igen ilyen BMW is van de nagyon sokkat szamit,hogy milyen volt az elozo tulaja az autonak,menyire vigyazot ra es menyire tartotta karban.
Ha egy autot csak halytasz es nem vigyazol ra akkor mindegy milyen auto ido ellot be adja a kulcsot es aztan csak koltesz ra.
Vissza az elejére Go down
http://www.4tuning.ro
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 58
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptyPént. Okt. 10, 2008 5:16 pm

Szomszédom kapot 0 km faszwágen paszatot májusba, tiszta zsir uj modell, turbódizeles, oszt multnap tölti befele olajat a motorba, háza előt, má nagyon mentvón elfele.
Kérdezem micsinál? mondja: még jó hogy eszébe jutot, és nem lett baj, 3000km után kell majdnem 1 literet betölteni, volt a szakszervizbe reklamálni, monták neki EZ NORMÁLIS !!!!!!! Szerintük, szerintem nem. Pláne ha az árát nézzük.

Még jó hogy válalati autó.......... máskép felgyujtaná.
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
norbbi77
110HP
110HP
norbbi77


Férfi
Hozzászólások száma : 135
Age : 46
Város : Satu Mare
Registration date : 2008. Mar. 17.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptySzomb. Okt. 11, 2008 9:22 am

"Miért fogyasztja a gépkocsi az olajat?
Működő motornál az olajfogyasztás természetes jelenség.
Ugyanakkor a túlzott olajfogyasztás a motor rendellenes működését jelzi, amelynek különböző okai lehetnek:
Nem megfelelő kenőanyag: túl folyékony, túl illékony vagy rossz minőségű,
A gépjárművezető vezetési stílusa,
A gépjármű mechanikai állapota,
Klímafeltételek
1000 kilométerenként 0,5 literig terjedő olajfogyasztás esetén az Automobiles Peugeot úgy ítéli meg, hogy a motor működése normális."


Ideztem, de ahogy utana jartam ez az olajfogyasztas normalisnak van feltuntetve nagyon sok gyartonal ( koztuk japanok is ).

Aki nem hiszi,jarjon utana! Mint ahogy en tettem Wink
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptySzomb. Okt. 11, 2008 10:38 am

Peugeot - iiiii mádáfák!!!

Japán is papálja csak nem 1000km után hanem 10.000km után. A benzines talán kicsit többet de 8000et porog akkor mitakarunk?
8000-10.0000km után 0.5L aztmondom okés , de 1000km utan 0.5L? E hát lenyomok 5000kmert és akkor olaj nélkül maradok vagy mif@sz? Ezt szerintük normális? OKé elsö pár 1000kmnél mig nem enged ki a motor addig nincs mit mondani de mikor bejáratod és utána is annyit eszik?


A hozzászólást wasted összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 11, 2008 10:41 am-kor.
Vissza az elejére Go down
norbbi77
110HP
110HP
norbbi77


Férfi
Hozzászólások száma : 135
Age : 46
Város : Satu Mare
Registration date : 2008. Mar. 17.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptySzomb. Okt. 11, 2008 10:40 am

Mondom, nezz utana mit irnak a gyartok a netten...

Es olyat hogy egy nap egy pollenszuronek...(moldy)...most en ehez mit tudjak hozzafuzni? Ne legyunk mar ennyire szubiektivek...megertem hogy a japan autokat szereted de azert ne tulozzunk.

Amugy en a BMW-et szeretem es megis most vettem egy Hondat...szeretnem latni hogy igaz-e amit rola alitanak. En ezt hivnam objektiv hozzaalasnak.

Ja, remelem tudsz kulombseget tenni vita es veszekedes kozott! Wink


A hozzászólást norbbi77 összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Okt. 11, 2008 10:45 am-kor.
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptySzomb. Okt. 11, 2008 10:43 am

Olvastam az Opelem könyvét a Hondámét , VW és Toyotájét akkora értéket nemláttam.
De ha Pözsórol van szó nem csodalkozom abbol csorog csepeg az olaj hahota
Vissza az elejére Go down
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 58
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptySzomb. Okt. 25, 2008 2:27 pm

elöbb voltam városban , 1 oudi A6 az ujabik , ment elötem ,hátsó csomagtartó ajtó gumival volt lekötözve h ki ne nyiljon, de semmi nem volt benne......
BMWnél ki kell venni a müszerfalbol a egész fütés-hütés rendszert, ami nem kis munka, pláne általába viszaszerelés után ,van hogy valami nem fér visza,vagy nem jó , és kel vacakolni, ujra ki -be szerelni, nem hiába kértek hivatalos BMW szervizbe 190 eurót , munkadij.
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
norbbi77
110HP
110HP
norbbi77


Férfi
Hozzászólások száma : 135
Age : 46
Város : Satu Mare
Registration date : 2008. Mar. 17.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptySzer. Okt. 29, 2008 5:56 am

moldy007 írta:

BMWnél ki kell venni a müszerfalbol a egész fütés-hütés rendszert, ami nem kis munka, pláne általába viszaszerelés után ,van hogy valami nem fér visza,vagy nem jó , és kel vacakolni, ujra ki -be szerelni, nem hiába kértek hivatalos BMW szervizbe 190 eurót , munkadij.


Ezt mind a pollenszurovel kapcsolatba...?
Vissza az elejére Go down
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 58
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptyKedd Nov. 11, 2008 9:24 pm

JA. de más , tegnap volt nálam haver , jelszója " A Merci az merci" , a hátsó csomagtartó ajtó zsanérja elvágta a kábelt ami vitte áramot a számtábla világitáshoz.Peddig csomó biz FUCK müanyag van odatéve hogy ez ne történjen meg....... Ma jöt hogy nem nyilik ( nem is záródik ) a tankajtaja a központi zárral ,nyitva van hagyva, az tőt bele vizet ,homokot , ki akar.....ja most jút eszembe mult pénteken széthulott a motoros antennája.......
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
norbbi77
110HP
110HP
norbbi77


Férfi
Hozzászólások száma : 135
Age : 46
Város : Satu Mare
Registration date : 2008. Mar. 17.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptyCsüt. Nov. 13, 2008 3:57 pm

Megmondod pontosan milyen BMW-rol van szo?
Vissza az elejére Go down
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 58
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptyPént. Jan. 02, 2009 6:07 pm

BMW 528, évjáratot nem tudok , de meglehet kérdezni Honda Powert mert övé volt....... de most más, fönöke vett fiának 1 BMW e39 , ha jól tudom, a lényeg hogy 2 hét után felfözte a vizet, meggörbült a hengerfej, , vettek új pakolást, prezonokat, egyenesre szabályozták a hengerfejt, csak sajnos gyárilag anyirra ( túl nagyon, a gyár beismerte...... ) meghuzták a prezonokat , hogy a menet tönkre megnt, és most csak nézik, vakaroznak, és lehet kől venni 1 új motort...........
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 58
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptySzer. Jan. 28, 2009 9:29 pm

Volt a mercis haver ,megnéztem a tanksapka zárat, hát szét volt hulva valami müanyag megvezető, szétszettem kipucoltam , ragasztó, szerelés és má megy.Csak meg kellet csinálni a hátsó ülések automatikus fejtámla izét mert nem lehetet lezárni , igy meg nem lehet hátra látni..... na volt is bajom, hogy ezek menyi vákuum csövet tettek ebbe az autóba......... de megcsináltam.De a jobb hátsó ajtó elektromos ablakot nem sikerólt, áram jön motor tiszta belül, szénkefe ok, de nincs ereje.......
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 19, 2009 1:40 am

TUNINGwr írta:
itt a "Miert kaki a nemet auto? Vagy nem is??" temara kell valaszolni .... koszi
Sziasztok!Szerintem egyaltalan nem kaka a nemet auto! Biztosan en is elfogult vagyok,mivel 4-es Golf tulajdonos vagyok,az sajnos teny,hogy tul sokat nem lehet kihozni egy 1.6-os golf motorjabol,de az is,hogy strapabiroak,mar tobb mint masfel eve van nalam a gep,es meg semmi komoly baja nem volt szerencsere(remelem nem is lesz)! Ezzel eggyutt igenis vannak nagyon kemeny nemet gepek,akit erdekel megnezheti,ez pl.-ul Magyarorszag egyik legerosebb "fenevada",egy Audi S2-es:


https://www.youtube.com/watch?v=lQljTvwBFIw

Maskulonben meg le a kalappal a Civic-ek elott,valamiert megis mindenkitol azt hallom,hogy egy japan autot qrva sok pinz fenntartani..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptyPént. Márc. 20, 2009 10:00 pm

Valahol elveszve mindenki ezt mondja hogy draga a fentartasa... nekem volt japan autom es kicsit meg ijedtem mikor megtudtam mi kell bele es menyibe kerul de ez csak azert volt mert rosz helyen voltam...
Amugy az alkatresz olcsob mint egy E30 as bmw be!! csak mondom a fisakat ami nekem 4 milla es egy civic be meg valami 150 es 200 lej kozott van ha jol tudom... Amugy van olyan nemet verda ami irto szarr es van amejk le a kalappal Wink
Vissza az elejére Go down
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptySzer. Márc. 25, 2009 8:10 am

egy igazan szep video ami erdemes meg nezni: http://videos.streetfire.net/video/90s-DTM-Tribute_642167.htm
remelem teceny fog
Vissza az elejére Go down
csongor
280HP
280HP
csongor


Férfi
Hozzászólások száma : 236
Age : 39
Város : Szatmar City
Autóm : bmw e36
Registration date : 2008. Aug. 18.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptySzer. Márc. 25, 2009 10:35 pm

szerintem egy nagyszeru oszealitas!!! kacsint
Vissza az elejére Go down
attici89
600HP
600HP
attici89


Férfi
Hozzászólások száma : 651
Age : 34
Város : Szatmar
Rólam : autok, kocsik, verdak
Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
Registration date : 2008. Mar. 13.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptyCsüt. Márc. 26, 2009 8:43 am

Nekem attol maradt tatva a szam mikor meglattam a regi cobra merciket alig felismerhetore felspecizve! Cool!!!
Vissza az elejére Go down
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 58
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 EmptySzer. Ápr. 15, 2009 10:25 pm

Totálkáron találtam elmélkedést: ...opel sosem kop el,mert idő előtt elrohad.....
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
Ajánlott tartalom





Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Miért kaki a német auto? Vagy nem is?
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: Minden téma autókról, tuningról, versenyekröl...-
Ugrás: