365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***

 

 BMW E30

Go down 
+23
cris
Bluerigard
Gucy
sopy jr
DTMwr
DOMY_M3
SM-91-JDM
Szambi77
bubu
Levy
stubee
andras
norbbi77
Zpower
gergo
attici89
csongor
Freddy
mrjoe
jasontaylor
wasted
attilaboot
Devi
27 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next
SzerzőÜzenet
sopy jr
365HP
365HP
sopy jr


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 35
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
Autóm : opel kadett d
Registration date : 2008. Mar. 02.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 12:44 am

gondolom misu bacsi is ki nez nem??? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bluerigard
110HP
110HP
Bluerigard


Férfi
Hozzászólások száma : 185
Age : 33
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Neked az mindegy
Autóm : 1.6 W
Registration date : 2010. Jan. 22.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: BMW e30   BMW E30 - Page 12 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 7:49 am

" Szambi77

Bluerigard írta:
legalab neked van Sad


"Turelem, tornaterem !" "

MIre celoztal evel a tornateremel :-??
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 10:13 am

Bluerigard írta:
" Szambi77

Bluerigard írta:
legalab neked van Sad


"Turelem, tornaterem !" "

MIre celoztal evel a tornateremel :-??

Arra ocskos hogy nyugi majd eljon az ido mikor neked is lesz es fogod te meg szidni azt a pillanatot mikor megvetted :haha:
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 4:19 pm

DTMwr írta:
Bluerigard írta:
" Szambi77

Bluerigard írta:
legalab neked van Sad


"Turelem, tornaterem !" "

MIre celoztal evel a tornateremel :-??

Arra ocskos hogy nyugi majd eljon az ido mikor neked is lesz es fogod te meg szidni azt a pillanatot mikor megvetted :haha:

ja kb ugy lesz :haha: kacsint
Vissza az elejére Go down
Bluerigard
110HP
110HP
Bluerigard


Férfi
Hozzászólások száma : 185
Age : 33
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Neked az mindegy
Autóm : 1.6 W
Registration date : 2010. Jan. 22.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: BMW e30   BMW E30 - Page 12 EmptySzomb. Feb. 13, 2010 4:21 pm

allatok Smile))
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyVas. Feb. 14, 2010 10:06 pm

Ma vegre kesz lett a maci, vagy legalabb is mar labon tavozot Misutol Smile Holnap meg el kell vigyem Gergohoz egy futoszog allitasra (csak erjek igy at vele hidon pale ), meg kell ra lokjek 2 gumit es nagyabol az elso etapra ezzel kesz is van (remelem nem logatya bele az ordog a labat).
Ezuton szeretnek koszonetet mondani Misu-nak es "Mosu"-nak a maci rendberakasaert, Devi-nek amiert profi modon eloalititta a "terepet" es azoknak is akik segitettek abban hogy a maci hamarab legyen keszen : Nicu, Florin, Tero es Cosmin.

Koszonom fiuk ! good-jobb


U.I. bocsi Misunak az aszonyatol amiert elba..tam a Vasarnapjukat / hetveget Embarassed
..... jovok egy pizza-val Smile .....
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyVas. Feb. 14, 2010 10:12 pm

Bluerigard írta:
legalab neked van Sad

Batya, van kint az ACR pisztan egy 1-es Golf ami ugy hallotam hogy 500 euroert elado (az auto nem rosz, ki van csovezve stb...). Keresd meg a gazdaljat es az elso etapon akar ki is probalhatnad Wink
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyKedd Feb. 16, 2010 12:36 am

Szambi77 írta:
......meg el kell vigyem Gergohoz egy futoszog allitasra (csak erjek igy at vele hidon pale ), .......... (remelem nem logatya bele az ordog a labat) ....

Hogy megereztem, emberek scratch Haaaaaat, az ordog bele logatta a labat Mad Mad Mad Ahogy az uj hidon jot lefele a maci nagyon lassan (mert a futoszog miat szana-szejel ment az eleje) egyszer csak a bal elso kerek meg gondolta magat es mar nem akart arra menni amerre mik ... Fogta magat es iranyt vet balra, mig lefejelt egy Peugeot mint orult szocske a harangviragot scratch A maci ra eset a kuszobre es szejel torte azt meg a bal elso sarvedot is. Miutan osze szedtuk az elgurult kereket a peugeotbol es felemeltuk az autot, ra jottunk hogy a kerek csavarok nem voltak valami jo formaban, vagyis tul rovidek voltak (3 a 4-bol) anal a kereknel (sajnos ezt senki nem vette eszre...). Ehez meg hozza adotot az is hogy az elalitott futoszog miat az elso kerekek szejel altak mint egy ribanc a nasz eszakan es ezert a kerek csavarok mar nem birtak a streszt scratch Akkor tortent az hogy 3 csavar ugy el szalt hogy mar nem talaltuk meg oket es a negyedik meg bele tort Mad Ugyhogy fiuk, van mivel szorakozak az elso etapig Razz Kb. 2 napig a maci megint durmolni fog Sleep

Cris : anyit emlegetted a bajt mig megtortent, nyalom a hangod ! Laughing Ha ram olvastad a fekete konyvet meghalsz :haha: :haha: :haha:
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
sopy jr
365HP
365HP
sopy jr


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 35
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
Autóm : opel kadett d
Registration date : 2008. Mar. 02.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyKedd Feb. 16, 2010 1:09 am

hat akor tenleg bele logata a labat az ordog ez man fajos dolog gondolom mikor latad hogy elindul az auto oda ahova nem kene es orultel neki mint kecske a kesnek gondolom na de sajnos a bajt nem mindig lehet meg elozni de fel a fejel jo lesz az meg latod
Vissza az elejére Go down
cris
40HP
40HP
cris


Férfi
Hozzászólások száma : 55
Age : 44
Város : szatmar
Autóm : T18
Registration date : 2009. Jul. 11.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyKedd Feb. 16, 2010 1:10 am

hey dusman, nem csinalok ojasmit.nagyon de nagyon meszi al tolem,szeretem inkab a fajdalmas megoldasokat (tudod nem?) nem az en stilusom az afajta dolog.amugy sajnalom ami tortent, tudom mijen, de orulok hogy most es nem mikor tapostad a szajat.

ui.amugy inkab a hid a hibas, emlekszel nem,vartunk b.meg hogy menyunk gokartozni varadra te meg kozbe verted a fraszt a szegeny csajba haturol a celikaval...
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyKedd Feb. 16, 2010 8:51 am

Vicceltem veled, csulok BMW E30 - Page 12 169

cris írta:
................
ui.amugy inkab a hid a hibas, emlekszel nem,vartunk b.meg hogy menyunk gokartozni varadra te meg kozbe verted a fraszt a szegeny csajba haturol a celikaval...

Ja, azt a hidat nem nekem talaltak ki ... Ha valami tortenik velem akkor az ott tortenik meg, azon a hidon. Lehet pont alata szulettem es nem tudok rola BMW E30 - Page 12 8664
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyKedd Feb. 16, 2010 12:18 pm

A maci megint gurul BMW E30 - Page 12 Icon_bounce es meghozza nem is akar hogy Wink
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyKedd Feb. 16, 2010 6:56 pm

Vegre egy jo hir kacsint
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
sopy jr
365HP
365HP
sopy jr


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 35
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
Autóm : opel kadett d
Registration date : 2008. Mar. 02.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyKedd Feb. 16, 2010 7:04 pm

hat ja vegre csak asztan finoman bani vele a rally sprintig nem hogy szet amortizalod mongyuk isten mencs szoritok hogy semi gubanc ne legyen vele kacsint kacsint kacsint kacsint kacsint
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyKedd Feb. 16, 2010 7:45 pm

Koszonom fiuk ! Bar eleg hamar jot ez az elso etap (szerintem) azert remelem ok lesz (a bal elso sarvedot meg a kuszobot kiveve Laughing ).

U.I. Azt hiszem holnap ki viszem a macit egy picit a pisztara. Azt a havat valahogy le kell takaritsa valaki Zsir
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyKedd Feb. 16, 2010 8:45 pm

Szambi77 írta:
Ma vegre kesz lett a maci, vagy legalabb is mar labon tavozot Misutol Smile Holnap meg el kell vigyem Gergohoz egy futoszog allitasra (csak erjek igy at vele hidon pale ), meg kell ra lokjek 2 gumit es nagyabol az elso etapra ezzel kesz is van (remelem nem logatya bele az ordog a labat).
Ezuton szeretnek koszonetet mondani Misu-nak es "Mosu"-nak a maci rendberakasaert, Devi-nek amiert profi modon eloalititta a "terepet" es azoknak is akik segitettek abban hogy a maci hamarab legyen keszen : Nicu, Florin, Tero es Cosmin.

Koszonom fiuk ! good-jobb


U.I. bocsi Misunak az aszonyatol amiert elba..tam a Vasarnapjukat / hetveget Embarassed
..... jovok egy pizza-val Smile .....

Semmi gond, leba...s meg volt, ell is mult, mindenki egeseges, bocsanat ell fogadva, nem volt idomm eszt ide irni eddig mert minden napp dolgosztam egesz kesoig, es meg az en automhoz hozza se njultam, meg azon is egy csomot kel dolgoznom.
De elsok a baratok.., a jo baratok.
A Bmw nem roszul sikerult, elege jo let kiveve egy kicsi baj ami volt a vegen ami igazabol senki hibaja sem volt, de a sok siecseg mijat ki hagytuk.3 rovid csavart a 16-bol ugjan ahoz a kerekhez jutot es persze mar a hiba meg is volt, ki szalat a kerek...
Eszt a hibat nem akartam, nem akarom es nem is fogom senkire kenni.
Ezentul 10-szer att fogom nezni a kerekeket, de ez mindig ugy szokot lenni hogy mikor nagy a kapkodas, valami ki marad...ugyhogy bocsanat Szambitol, de ezentul nem fogunk ell sietni semmit, csak szepp njugottan kell csinalni az egeszet...
Orulok hogj teccik ahogy megy most a verda, sok sikert vele a bajnoksagba, es vigjazzal eloszoris magadra es persze a vasra is.
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyKedd Feb. 16, 2010 9:10 pm

Szambi, csak így négyszemközt mondom. Maradtál volna inkább a JAPAN technikánál.
Na de majd belátod idővel te is. time
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyKedd Feb. 16, 2010 11:10 pm

attilaboot írta:
Szambi, csak így négyszemközt mondom. Maradtál volna inkább a JAPAN technikánál.
Na de majd belátod idővel te is. time

En sose kritizaltam a japan technikat, sot, engem sose senki nem hallot hogy valaha is szidjam a japan autokat amit meg most is imadok (ez elot CRX-el es Celica-val versenyeztem), viszont nekem kellet (ahogy te is mondtad) egy feelinges auto, hatso kerekes, amit viszont ha japan valtozatban vettem volna meg az legalabb 3-szor anyiba kerult volna es 10-szer anyiba kerult volna a rendberakasa / javitasa... A maciban az az elony hogy 100 ezer fele BMW-tol paszolnak az alkatreszek hozza meg akkor is ha neha egy kicsit improvizalni is kell valamit de a lenyeg az hogy LEHET ! Most ezert van szervom, tarcsas hatso hidam, 2,5-os motor, rovid difi stb... Ezeket a munkalatokat ha egy japan arra valo hatso kerekesnel kellet volna megcsinalni akkor igazan sokkal de sokkal meljebben kelletet volna a zsebembe nyuljak...
Egy magyar driftertol egyszer meg kerdezte Gergo hogy mek az az auto ameik a legjob a driftre ? A valasz az volt hogy "az az auto ameket a legkonyebben tudod karban tartani" Wink
Termeszetesen nekem is jobban paszolt volna egy felkeszitet 400 Le Nissan Silvia de egy olyan auto meg beiratatlanul is uti a 15 - 16.000 eurot... Lehet nem is lenne baj mert az ember azt csinalja az eletben amit akar es azert hajt amiert szeret de egyelore Szatmaron rally-sprint bajnoksagokat rendeznek kicsi palyan es csak egy drag-racinget evente ...
Remelem tiszta voltam RockNRoll
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptySzer. Feb. 17, 2010 10:07 pm

Tiszta.. es rendezett Beeee
Amugy szerintem is egy igazi Drift auto az csakis japan lehet de lehet egy drift auto bmw is csak az mar nem az igazi Zsir
Ha jol tudom magyarul ugy jon ki az egesz hogy csuszasban levo auto iranyitasa vagy valami ilyesmi vagy ha nem kerem hogy valaki javitson ki Shocked es ha igaz akkor elsokerekmeghajtasuval is lehet driftelni nem?
Anyira nem ertek hozza de valaki fel vilagosithatna hogy hogyis mi is... RockNRoll vagy link ha valahol irja KOSZIII


________________________
pl: www.drifter.hu ADMIN
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptySzer. Feb. 17, 2010 11:37 pm

DTMwr írta:
Tiszta.. es rendezett Beeee
Amugy szerintem is egy igazi Drift auto az csakis japan lehet de lehet egy drift auto bmw is csak az mar nem az igazi Zsir
Ha jol tudom magyarul ugy jon ki az egesz hogy csuszasban levo auto iranyitasa vagy valami ilyesmi vagy ha nem kerem hogy valaki javitson ki Shocked es ha igaz akkor elsokerekmeghajtasuval is lehet driftelni nem?
Anyira nem ertek hozza de valaki fel vilagosithatna hogy hogyis mi is... RockNRoll vagy link ha valahol irja KOSZIII

En nem csak a driftre celoztam hanem adtam egy peldat.
________________________
pl: www.drifter.hu ADMIN
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 4:48 pm

Fiuk, nem tud valaki 4 db. elado Borbet A -t vagy Brock -ot a macira ?
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 7:17 pm

Gabikanak azthiszem van valami borbet je... Jo szeles is meghozza erdeklod meg lehet meg megvan neki kacsint
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
mrjoe
280HP
280HP
mrjoe


Férfi
Hozzászólások száma : 247
Age : 47
Város : Szatmarnemeti
Autóm : Honda Civic ED
Registration date : 2008. Jun. 15.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyHétf. Feb. 22, 2010 7:27 pm

DTMwr írta:
Gabikanak azthiszem van valami borbet je... Jo szeles is meghozza erdeklod meg lehet meg megvan neki kacsint

Azokatt mar regen eladta Very Happy
Vissza az elejére Go down
http://www.4tuning.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 10:31 am

Gumikat keresek : 225/40/16" vagy 225/45/16". Ha van valakinek megvenem !
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
sopy jr
365HP
365HP
sopy jr


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 35
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
Autóm : opel kadett d
Registration date : 2008. Mar. 02.

BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 10:54 am

Tudok egy helyet ahol tanalsz ahol van a primanak a mosodaja az udvaron van egy gumi serviz. Es van egy oreg ot Lacibacsi es neki van ijen alig hasznalt gumik nez el oda.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





BMW E30 - Page 12 Empty
TémanyitásTárgy: Re: BMW E30   BMW E30 - Page 12 Empty

Vissza az elejére Go down
 
BMW E30
Vissza az elejére 
12 / 15 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14, 15  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: MY CAR-
Ugrás: