365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***

 

 Motordoki

Go down 
+10
stycke
mrjoe
Devi
Gucy
DTMwr
attici89
SM-91-JDM
norbbi77
simon1718
attilaboot
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Motordoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Motordoki   Motordoki - Page 2 EmptySzer. Márc. 24, 2010 9:17 pm

Valoszinu ugy lesz a vegen hogy ujat veszunk Razz
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attici89
600HP
600HP
attici89


Férfi
Hozzászólások száma : 651
Age : 34
Város : Szatmar
Rólam : autok, kocsik, verdak
Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
Registration date : 2008. Mar. 13.

Motordoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Motordoki   Motordoki - Page 2 EmptyPént. Márc. 26, 2010 11:44 am

Fiuk nincs valakinek a spajzban veletlenul oxigenes vagy co-s heggeszto felszereles? Nagyon szepen megkoszonnem ha valaki ki tudna segiteni... Az uj galeria csoveit kene korbeheggeszteni... koszi
Vissza az elejére Go down
mrjoe
280HP
280HP
mrjoe


Férfi
Hozzászólások száma : 247
Age : 47
Város : Szatmarnemeti
Autóm : Honda Civic ED
Registration date : 2008. Jun. 15.

Motordoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Motordoki   Motordoki - Page 2 EmptySzomb. Márc. 27, 2010 10:05 pm

attici89 írta:
Fiuk nincs valakinek a spajzban veletlenul oxigenes vagy co-s heggeszto felszereles? Nagyon szepen megkoszonnem ha valaki ki tudna segiteni... Az uj galeria csoveit kene korbeheggeszteni... koszi

hahota hahota hahota hahota hahota
Vissza az elejére Go down
http://www.4tuning.ro
Wber
110HP
110HP
Wber


Férfi
Hozzászólások száma : 174
Age : 32
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Aveo 1.2
Registration date : 2010. Apr. 05.

Motordoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Motordoki   Motordoki - Page 2 EmptySzer. Júl. 14, 2010 4:14 pm

Nekem lenne egy kerdesem . Valami katog eleg hangosan az Aveomba 2 be ha odalepek neki es ahogy eszrevettem csak 2 be ... ojan nagyon nem probalgattam ... eloszor azt hittem hogy katyu miat felfugesztes buksa vagy valami hasonlo evel 1 gond van 1 mm kotyogas nincs semmijen irangyba .
Akkor eszembejutot ,hogy uh baszus feltengely ... de megse maxra kiforditva nem recseg ropog menet kozbe ... es meglotyogtettem es semmi lotyoges benne neztem motorfelfogast kitudja ... az is ok ... motort beinditotam mergembe az se kopog semi szepen megy ... mas nem jutot eszembe mi lehet meg baj Neutral valakinek valami otlet ?
Vissza az elejére Go down
mrjoe
280HP
280HP
mrjoe


Férfi
Hozzászólások száma : 247
Age : 47
Város : Szatmarnemeti
Autóm : Honda Civic ED
Registration date : 2008. Jun. 15.

Motordoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Motordoki   Motordoki - Page 2 EmptyVas. Júl. 25, 2010 11:54 am

Wber írta:
Nekem lenne egy kerdesem . Valami katog eleg hangosan az Aveomba 2 be ha odalepek neki es ahogy eszrevettem csak 2 be ... ojan nagyon nem probalgattam ... eloszor azt hittem hogy katyu miat felfugesztes buksa vagy valami hasonlo evel 1 gond van 1 mm kotyogas nincs semmijen irangyba .
Akkor eszembejutot ,hogy uh baszus feltengely ... de megse maxra kiforditva nem recseg ropog menet kozbe ... es meglotyogtettem es semmi lotyoges benne neztem motorfelfogast kitudja ... az is ok ... motort beinditotam mergembe az se kopog semi szepen megy ... mas nem jutot eszembe mi lehet meg baj Neutral valakinek valami otlet ?

Jo volna hallani azt a bizonyos kattogast eleg sok mindentol lehet hahota hahota
Vissza az elejére Go down
http://www.4tuning.ro
CRV
110HP
110HP
CRV


Férfi
Hozzászólások száma : 158
Age : 32
Város : Kopenhaga
Autóm : Opel Kadett E
Registration date : 2008. Nov. 03.

Motordoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Motordoki   Motordoki - Page 2 EmptyVas. Júl. 25, 2010 12:15 pm

mrjoe írta:
Wber írta:
Nekem lenne egy kerdesem . Valami katog eleg hangosan az Aveomba 2 be ha odalepek neki es ahogy eszrevettem csak 2 be ... ojan nagyon nem probalgattam ... eloszor azt hittem hogy katyu miat felfugesztes buksa vagy valami hasonlo evel 1 gond van 1 mm kotyogas nincs semmijen irangyba .
Akkor eszembejutot ,hogy uh baszus feltengely ... de megse maxra kiforditva nem recseg ropog menet kozbe ... es meglotyogtettem es semmi lotyoges benne neztem motorfelfogast kitudja ... az is ok ... motort beinditotam mergembe az se kopog semi szepen megy ... mas nem jutot eszembe mi lehet meg baj Neutral valakinek valami otlet ?

Jo volna hallani azt a bizonyos kattogast eleg sok mindentol lehet hahota hahota


Mar megszunt hahota A nagy semmiert volt a nagy aggodas hahota 1 kis kovecske okozta ami nem tudom hova volt beszorulva Smile Kiesett magatol es megoldodott a problema hahota
Vissza az elejére Go down
Wber
110HP
110HP
Wber


Férfi
Hozzászólások száma : 174
Age : 32
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Aveo 1.2
Registration date : 2010. Apr. 05.

Motordoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Motordoki   Motordoki - Page 2 EmptyVas. Júl. 25, 2010 1:58 pm

mrjoe írta:
Wber írta:
Nekem lenne egy kerdesem . Valami katog eleg hangosan az Aveomba 2 be ha odalepek neki es ahogy eszrevettem csak 2 be ... ojan nagyon nem probalgattam ... eloszor azt hittem hogy katyu miat felfugesztes buksa vagy valami hasonlo evel 1 gond van 1 mm kotyogas nincs semmijen irangyba .
Akkor eszembejutot ,hogy uh baszus feltengely ... de megse maxra kiforditva nem recseg ropog menet kozbe ... es meglotyogtettem es semmi lotyoges benne neztem motorfelfogast kitudja ... az is ok ... motort beinditotam mergembe az se kopog semi szepen megy ... mas nem jutot eszembe mi lehet meg baj Neutral valakinek valami otlet ?

Jo volna hallani azt a bizonyos kattogast eleg sok mindentol lehet hahota hahota

Hát azt hiszem megtaláltam mi volt a baja . Be volt szorulva a felfügesztesnél egy buksa mellé 1 kő... Az ki let piszkálva azota nem hallottam. Remélem csak az volt a gond , azóta nem nagyon próbálgattam. Razz
Vissza az elejére Go down
Wber
110HP
110HP
Wber


Férfi
Hozzászólások száma : 174
Age : 32
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Aveo 1.2
Registration date : 2010. Apr. 05.

Motordoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Motordoki   Motordoki - Page 2 EmptyVas. Júl. 25, 2010 2:00 pm

CRV írta:
mrjoe írta:
Wber írta:
Nekem lenne egy kerdesem . Valami katog eleg hangosan az Aveomba 2 be ha odalepek neki es ahogy eszrevettem csak 2 be ... ojan nagyon nem probalgattam ... eloszor azt hittem hogy katyu miat felfugesztes buksa vagy valami hasonlo evel 1 gond van 1 mm kotyogas nincs semmijen irangyba .
Akkor eszembejutot ,hogy uh baszus feltengely ... de megse maxra kiforditva nem recseg ropog menet kozbe ... es meglotyogtettem es semmi lotyoges benne neztem motorfelfogast kitudja ... az is ok ... motort beinditotam mergembe az se kopog semi szepen megy ... mas nem jutot eszembe mi lehet meg baj Neutral valakinek valami otlet ?

Jo volna hallani azt a bizonyos kattogast eleg sok mindentol lehet hahota hahota


Mar megszunt hahota A nagy semmiert volt a nagy aggodas hahota 1 kis kovecske okozta ami nem tudom hova volt beszorulva Smile Kiesett magatol es megoldodott a problema hahota

Nem ki eset hanem fater kioperálta Razz
Vissza az elejére Go down
Otys
70hp
70hp
Otys


Férfi
Hozzászólások száma : 61
Age : 40
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan fun !!!
Autóm : civic
Registration date : 2010. Jan. 04.

Motordoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: 3 henger ??? miert is ??   Motordoki - Page 2 EmptyKedd Nov. 02, 2010 9:56 pm

Sziasztok volna 1 kerdesem , ha valaki tudja a a valaszt annak jar 1 uveg whisky
Szoval van nekem 1 civicem eg 8 motor d15b2 a hejzet az hogy nem megy a 3-as henger csak felig , szoval megyen harom es fel henger miert?
Question
1 kis segitseg nektek
ha arra gondolnatok hogy nincs szikra nem jo valasz mert van
ha arra hogy nincs kompreszio, nem igaz van minden hengerbe 11-bar
ha arra hogy a 3-mas hengernel a szeleppel van baj nem minden ok
ha arra hogy gyertya nem!!
ha arra hogy nem idoben adja a jelet a szamitogep hogy mikor adja a szikrat ,nem ! Crying or Very sad
es most , a hejzet az hogyha elszoritom a vakum csovet ami a mapp senzorhoz megyen (roman forditassal sensor harta )Smile)) akkor megyen
bounce
de miert is merthogy a sensorral minden ok, amugy a sensor ujonnan 1850-ron mindegy de nem ez a baja
vajom mi lehhet ?????????????
Vissza az elejére Go down
Otys
70hp
70hp
Otys


Férfi
Hozzászólások száma : 61
Age : 40
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan fun !!!
Autóm : civic
Registration date : 2010. Jan. 04.

Motordoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Motordoki   Motordoki - Page 2 EmptyHétf. Nov. 08, 2010 11:24 am

Nem jar a whisky, megvan a baj!
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Motordoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Motordoki   Motordoki - Page 2 EmptyHétf. Nov. 08, 2010 3:14 pm

Halihooo! Na mi volt, nagyon érdekel! Nem akartam itt okosozni de így utólag érdekelne.
Ha tippelhetek akkor gyújtás... Question
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 59
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Motordoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Motordoki   Motordoki - Page 2 EmptyHétf. Nov. 08, 2010 5:08 pm

3as injektornál dugulás vagy kontakt hiba ,esetleg valahol fals levegő.....
....az én autóm meg szuperül megy 3 hengerbe..... hahota
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
Otys
70hp
70hp
Otys


Férfi
Hozzászólások száma : 61
Age : 40
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan fun !!!
Autóm : civic
Registration date : 2010. Jan. 04.

Motordoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Motordoki   Motordoki - Page 2 EmptyHétf. Nov. 08, 2010 9:33 pm

moldy007 írta:
3as injektornál dugulás vagy kontakt hiba ,esetleg valahol fals levegő.....
....az én autóm meg szuperül megy 3 hengerbe..... hahota


Hat igen fals levego !!! A hengerfej es a szuvotorok kozotti garnituranal ven 1 kis ceruzahegynyi juk es ott sziv fals leveot igy tobbet kap mint amenyit kene es azert tunik es halatszik ugy hogy nem megy csak fel henger mert sokkal kisseb a robanas, na de la van rendele az uj garnitura. bounce
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Motordoki - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Motordoki   Motordoki - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Motordoki
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Car market, flea market, service: :: Auto-Motor DOKTOR-
Ugrás: