365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     F1 Hirek és minden ami bele fér!

    Go down 
    +15
    sopy jr
    csongor
    CRV
    mrjoe
    pandaDVD
    norbbi77
    Zpower
    wasted
    attici89
    frigyes
    Csizó
    jasontaylor
    attilaboot
    gergo
    Freddy
    19 posters
    Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
    SzerzőÜzenet
    Freddy
    280HP
    280HP
    Freddy


    Férfi
    Hozzászólások száma : 349
    Age : 37
    Város : Szatmárnémeti
    Registration date : 2007. Dec. 25.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptyKedd Márc. 04, 2008 12:19 am

    Forma-1, 2008

    A változtatások: helyet cserél egymással az Olasz és a Belga Nagydíj, illetve a Kínai és a Japán Nagydíj. A szezon március 16-án kezdődik Ausztráliában és november 2-án fejeződik be Brazíliában. A naptárban az idei hez képest eggyel több, 18 futam szerepel.

    Ime a 2008-as naptár:

    Március 16.: Ausztrál Nagydíj, Albert Park
    Március 23.: Malajziai Nagydíj, Sepang
    Április 6.: Bahreini Nagydíj, Szahír
    Április 27.: Spanyol Nagydíj, Barcelona
    Május 11.: Török Nagydíj, Isztambul
    Május 25.: Monacói Nagydíj, Monte-Carlo
    Június 8.: Kanadai Nagydíj, Montreal
    Június 22.: Francia Nagydíj, Magny-Cours
    Július 6.: Brit Nagydíj, Silverstone
    Július 20.: Német Nagydíj, Hockenheim
    Augusztus 3.: Magyar Nagydíj, Hungaroring
    Augusztus 24.: Európa Nagydíj, Valencia
    Szeptember 7.: Belga Nagydíj, Spa
    Szeptember 14.: Olasz Nagydíj, Monza
    Szeptember 28.: Szingapúri Nagydíj, Szingapúr
    Október 12.: Japán Nagydíj, Mont Fudzsi
    Október 19.: Kínai Nagydíj, Sanghaj
    November 2.: Brazil Nagydíj, Sao Paulo
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptyKedd Márc. 04, 2008 10:43 pm

    Én személy szerint nem szeretem a Forma1-et.
    Néztem és nagyon szerettem Senna és Prost idejében, de mostanában unalmas lett, mondjuk az utolsó szezon az szép volt, az utolsó versenyt végigizgultam, de miért is forma1? A rally, bár nem közvetitik élőben, nem arcade azaz percenként inditják az autókat, mégsem olyan STERIL mint a Forma1. okés, hogy gumicsere meg tankolás, de annál nincs szebb, mint amikor élőben nézed, ahogy Titi Aur Mester szerelői 10 perc alatt lecserélik a hátsó hidat a kicsi sátor alatt. és ülsz a bokor tövében, már másfél kilométerről hallatszik az erdőben ahogy dübörögnek az Evók és Subaruk, kibontod a szendvicsed és már ott is van, két visszaváltás, gumifüst, hajtűkanyar, gáz és már száz méterre van.

    A Forma1 Hamilton miatt érdekes, aki mint a mesebeli királyfi, menetelt egész évben, hogy aztán a laza Raikkönen megérdemelten nyerjen. meg, mindenki utálja Alonsót mert ez a Hamilton gyerek olyan szimpi. Annak idején mindenki szerette Alonsót, mert megverte Schumachert.

    Visszatérve a rallihoz, legkedvesebb élményem tavaly a Gutinon: Nelu, mint tapasztalt navigátor aszonta, hogy nem felfelé érdekes a rallit nézni, felfelé bárki tud menni, hanem beállitott bennünket a Pintea hotel utáni részhez, a pályabíró mellé, és láttuk a radaron, hogy 172-vel tépett lefelé a bajnok Marisca. Majd egy ugratón elvesztette az Evót, az autó elkezdett táncolni, de ő nem vette le a lábát a gázról, hanem padlóig nyomta és az orrunk elött, mi közben a parapet széléröl épp majdnem hátraestünk, keresztbetette. Úgy, hogy a hátsó szárny szinte az orrunk előtt szaladt el. Egykét pörgés, majd nekicsapódott a sziklának, kövér gáz és indulás tovább. Ez pont az a videó, a srác mellettünk állt a korláton:

    https://www.youtube.com/watch?v=Kw2A9X5pn6g

    Na, ezért nem nézek Forma1-et Smile)
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptySzer. Márc. 05, 2008 12:28 am

    Sajnos a F1 már nem olyan érdekes mint régen. Többek közzöt azért mert nincs Sumi.
    Nem mintha kedveltem volna, elenkezöleg! Miota nem versenyzik a F1-ben nincs kit anyáznom és érdektelen lett a számomra hogy ki nyer. Nagyon sokat mesélhetnék a Sumi és csapata csalásal nyert pontjairol stb stb.... Jol mondta "Gyula" a jövö nemzedék ugyis csak az eredményeket és rideg számokta fogja megismerni tényként és nem arrol fognak majd beszélni hogy miként és hogyan lett az a Ferrari-s hogyishivják pilota 8x-os világbajnok. Hagyuk, mert megint ideges leszek........
    A 2007-es szezon végére nagyon szimpi let a Hamilton gyerek, Alonso buráját és stilussát is nagyon birom.
    A legjobban mégis azt sajnálom hogy már régen nincs versenybe a nagy kedvencem: JUAN PABLO MONTOYA .
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    jasontaylor
    600HP
    600HP
    jasontaylor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 728
    Age : 35
    Város : Szatmarnemeti
    Rólam : Japan cars maniac
    Autóm : Honda Civic
    Registration date : 2007. Dec. 25.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptySzer. Márc. 05, 2008 12:53 pm

    Hat igen mar nem olyna erdekes a F 1 mint reggen sot elenkezoleg sajnos! En is nagy MONTOYAs fun voltam mig benne volt de amiota elment a F1-bol azota Kimi Räikkönen-es vagyok es csak azert nezem es fogom nezni!!! de viszont orulok hogy Sumi mar nincsen benne a F1-be!!!! :cheers:
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptyCsüt. Márc. 13, 2008 9:06 pm

    én amúgy Palik miatt nézem a Forma1-et Smile
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    Freddy
    280HP
    280HP
    Freddy


    Férfi
    Hozzászólások száma : 349
    Age : 37
    Város : Szatmárnémeti
    Registration date : 2007. Dec. 25.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptyPént. Márc. 14, 2008 8:50 am

    Huu az tenyelg egy különleges eset! Egyszer sikerült hogy a román nyelvü televizioban kelet nezém és a felinel már fel adtam , azt mondtam én most alszom el. Mig ez a Palik vezete F1-nél nem történik meg, ö még az olyan helyzetet is emelt hangsulyal komentálja ahol igazá nem történik semmi. Ez teszi öt különlegesé!
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptySzomb. Márc. 15, 2008 8:09 pm

    Hajnalba tessenek felkelni mert igéretes szezonnyitonak bizonyul a verseny !!! Exclamation Exclamation
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptyVas. Márc. 16, 2008 3:11 pm

    Ausztráliában kezdetét vete a Forma-1-es világbajnoki sorozat 59. idénye. Ahogyan az várható volt, a rajt nem telt el incidens nélkül, és igazán azon sem kellett meglepődni, hogy a biztonsági autó is igen korán bemutatkozott.
    Az első rajtkockából indult Louis Hamilton, és nem is igazán került veszélybe a futam alatt a helyezése.
    Fernando Alonso, a nagy kavarodásban feljött a negyedik helyre. Meglepetésre a dobogóra Hamilton mellé a BMW-s Heidfeld és a Williams pilóta Rosberg állhatott.
    A legdurvá balasetet a Toyota pilota Timo Glock szenvedte, bal karja még meg is sérült, amikor a 44. körben irgalmatlan sebességnél eldobta a TF108-asát.
    Az Ausztrál Nagydíj sportfelügyelői a leintés után diszkvalifikálták a futamból Rubens Barrichellót, amiért a 45. körben a piros lámpán áthajtva tért vissza a pályára a boxutcából.

    1. Lewis Hamilton GBR McLaren-Mercedes
    2. Nick Heidfeld GER BMW-Sauber
    3. Nico Rosberg GER Williams-Toyota
    4. Fernando Alonso SPA Renault
    5. Heikki Kovalainen FIN McLaren-Mercedes
    6. Kazuki Nakajima JAP Williams-Toyota
    7. Sebastien Bourdais FRA Toro Rosso-Ferrari
    8. Kimi Räikkönen FIN Ferrari


    Folytatás a következő hétvégén Malajziában.


    A hozzászólást attilaboot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 16, 2008 6:08 pm-kor.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Csizó
    New user
    New user
    Csizó


    Férfi
    Hozzászólások száma : 16
    Age : 43
    Város : Szatmarnemeti
    Registration date : 2007. Dec. 24.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptyVas. Márc. 16, 2008 3:49 pm

    Alonso THE BEST ! :cheers: :cheers: :cheers:
    Kaki renaultal is a negyedik lett

    :lol!: :lol!: :lol!: :lol!:
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    frigyes
    110HP
    110HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 100
    Age : 46
    Város : Satu Mare - Szatmárnémeti
    Rólam : Sok jó helyen kis ember is elfér!
    Autóm : Opel Astra Classic II., 1.6, 105HP.
    Registration date : 2007. Dec. 25.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptyHétf. Márc. 17, 2008 10:09 pm

    Sumákker-párti Palik lesz még a kommentátorok között?
    Mert ha igen, és megint talál magának egy favoritot, amit szerintem egy töbmillió emert tájékoztató riporter nem engedhet meg magának, akkor én berúgom a tévét, mint tettem annyiszor ahányszor szájára vette Csőrmester Sumákker nevit a tavaly...
    Sumival elviekben semmi bajom, de amikor letol embereket a pályáról és Palik alátesz, az a vesztem...
    Sz'al ha Palik megint az ernyője alá vesz valakit, akkor inkább boruljon össze Marsival vasárnap délutánonként, vagy dakarozzon januártól decemberig!
    Vissza az elejére Go down
    http://www.25ora.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptySzomb. Márc. 22, 2008 10:06 am

    Ki indul holnap az elsö helyröl? Tudja valaki? Elaludtam az idöméröt.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptySzomb. Márc. 22, 2008 2:53 pm

    En fel keltem Razz erdekes lett a vege sajna nem emlekszek vegig de massa az elso, aztan kimi, kovalainen, hamilton, trulli nagyot alakitott a toyotaval, aztan a 2 bmw es tovabb pasz... mindenesetre a renault nincs sehol... (bocs ha vmit elszurtam de ugy emlekszek ez lett a vege)
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptySzomb. Márc. 22, 2008 8:04 pm

    Meglepetés.

    Nagyszerűen szerepeltek a Toyota pilótái a Maláj Nagydíj időmérő edzésén, de különösen Jarno Trulli, aki az ötödik helyről rajtolhat vasárnap. Timo Glock is bejutott a legjobb tízbe, és a tizedik rajtkockából vágaaht neki a versenynek.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    wasted
    600HP
    600HP
    wasted


    Férfi
    Hozzászólások száma : 988
    Age : 38
    Város : SM
    Autóm : Oútóú
    Registration date : 2007. Dec. 28.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptySzomb. Márc. 22, 2008 8:26 pm

    Hat a McLarent megbuntettek , Hamiltont kicsit hatrebbsoroltak igy Trulli a 4ik.
    Valaki esetleg tudja hogy Hamilton hany rajthelyes buntit kapott? Nem mintha sajnalnam csak kivancsisag Cool Megerdemelte...
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptySzomb. Márc. 22, 2008 9:02 pm

    A Malajziai Nagydíj sportfelügyelői többórás tanácskozás után úgy döntöttek, az ilyen esetekben szokásos precedenshez igazodva, mások akadályozása miatt 5 hellyel hátrébb sorolják Heikki Kovalainent és Lewis Hamilton a rajtrácson.

    Heikki Kovalainen a 8., Lewis Hamilton pedig a 9. rajtkockából lesz kénytelen nekivágni a vasárnapi Malajziai Nagydíjnak
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Vendég
    Vendég




    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptySzomb. Márc. 22, 2008 9:50 pm

    Kedves rendszergazda mos éppennemtudom mihez szólok hozzá! én a felső menüsorba tenném a hozzászólás címmel ezt a linket!
    Vissza az elejére Go down
    Vendég
    Vendég




    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptySzomb. Márc. 22, 2008 9:55 pm

    én nem tom miért de a finnek tudják ezeket a technikai dógokat. Hajrá finnek hajrá kovi. Ezuttal nem magamra gondoltam!
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptyVas. Márc. 23, 2008 2:18 pm

    Husvéti F1 Sepangban, locsolkodás nélkül.

    Sepangban elmaradt a várt eső, Felipe Massa fura körülmények között kicsúszott, a McLaren csiga lassú volt, és Hamiltonnak nem sikerült lenyomni a Toyotát, Kimi Räikkönen pediglen a Ferrari idei első győzelmét aratta a Malajziai Nagydíjon.

    1. Kimi Räikkönen FIN Ferrari
    2. Robert Kubica POL BMW-Sauber
    3. Heikki Kovalainen FIN McLaren-Mercedes
    4. Jarno Trulli ITA Toyota
    5. Lewis Hamilton GBR McLaren-Mercedes
    6. Nick Heidfeld GER BMW-Sauber
    7. Mark Webber AUS Red Bull-Renault
    8. Fernando Alonso SPA Renault
    9. David Coulthard GBR Red Bull-Renault
    10. Jenson Button GBR Honda
    11. Nelsinho Piquet BRA Renault
    12. Giancarlo Fisichella ITA Force India-Ferrari
    13. Rubens Barrichello BRA Honda
    14. Nico Rosberg GER Williams-Toyota
    15. Anthony Davidson GBR Super Aguri-Honda
    16. Takuma Sato JAP Super Aguri-Honda
    17. Kazuki Nakajima JAP Williams-Toyota

    --------------------------------------------------

    18. Sebastian Vettel GER Toro Rosso-Ferrari
    19. Felipe Massa BRA Ferrari kicsúszás
    20. Adrian Sutil GER Force India-Ferrari
    21. Timo Glock GER Toyota
    22. Sebastien Bourdais FRA Toro Rosso-Ferrari


    Folytatás a 2 hét mulva Bahreini Nagydíj, Szahír.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptySzomb. Ápr. 26, 2008 3:48 pm

    A hétvégén: Spanyol Nagydíj

    A Catalunya-i pálya 4.655 km hosszú, és összesen 66 körön keresztül tart majd a futam. A rekordot Felipe Massa tartja egy tavaly futott, 1:22.680- as körrel. A Sapnyol Nagydíjnak mindig az esélyesei közé sorolható Fernando Alonso, aki hazai közönség előtt küzd majd a pontokért. A pénteki edzés is ezt támasztja alá, hiszen annak ellenére, hogy idén alig fért be a legjobb 8 közé, a tegnapi két szabadedzésen már jobb formát mutatott, és a második edzést végül a harmadik helyen zárta. Ez az helyzet azonban könnyen megfordulhat, hiszen vélhetően a Mclarenekben is több van, mint amit eddig mutattak (Lewis Hamilton csak a tizenegyedik, míg a másik mclarenes, Heikki Kovalainen csak a tizenhatodik helyen végzett.)
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptyHétf. Ápr. 28, 2008 1:58 pm

    A Ferrarik győztek Spanyolországban is

    Kimi Raikkönen, aki az élről rajtolva, senkitől sem veszélyeztetve szerezte meg az első helyet, míg a második helyet Felipe Massa érte el.
    Nem volt ilyen könnyű futama a hazai pályán versenyző Fernando Alonsonak, aki az időmérőn nyújtott jó teljesítményt nem tudta a versenyen folytatni mert az autó ezúttal sem volt versenyképes a harmincadik körben motorhiba miatt leált.
    Heikki Kovalainen, egy defekt miatt nagy sebességgel becsapódott a gumifalba, de szerencsére, megúszta komolyabb sérülések nélkül.

    A Mclarennél így sem lehetnek csalódottak az eredmény miatt, hiszen Louis Hamilton az ötödik helyről sikerült felzárkózzon, és bár a végén másfél másodpercre megközelítette Massát, végül a dobogó harmadik fokára állhatott. A negyedik helyet Robert Kubica érte el.

    A világbajnoki pontversenyben jelenleg 9 ponttal vezet Kimi Raikkönen Louis Hamilton előtt, tízzel pedig Robert Kubica előtt.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptySzer. Május 28, 2008 7:30 pm

    Ugy lattom a TuningShow2 fenye bearnyekolta meg a Monacoi Grand Pixet is. Laughing
    Pedig nem semi volt amit muveltek a fiuk kedvenc F1-es utcai palyamon.
    Persze hogy visszaneztem, jo kis verseny volt !
    Gratula HAMILTON !
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Zpower
    70hp
    70hp



    Férfi
    Hozzászólások száma : 70
    Age : 43
    Város : near Nagykaroly
    Autóm : KIA Carens 1.6
    Registration date : 2008. May. 22.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptyHétf. Jún. 09, 2008 12:16 pm

    Ez igen, gratula a BMW-knek kanadaba!!! :cheers: Hajra Kubica csak igy tovabb. :cheers: Vegre egy hozzank kozelebb allo (keleteuropai) versenyzo is tud mutatni vmit (nem mint Baromgartner Zsolti ocsenk). Azert nem semmi hogy Hamilton egyre nagyobb balf..sz, egyre gorcsosebben akar hajtani csak vhogy mindig el sikerul csesszen valamit.A BMWsek jol kitalaltak Heidfeld egy kiallasat es bejott!!! Meg Massa se utolsot nyomott hatulrol 5iknek bejott. Az egeszbe az a legjobb hogy mostmar nincs "Sumaker Evil or Very Mad " es masok is szohoz jutnak vegre, nemcsak egy-ket ember van az elen, es kielezett marad a helyzet minnel tovabb, nem mint annak idejen mar ev kozepen avattak a bajnokot. :lol!:
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptyHétf. Jún. 09, 2008 1:15 pm

    Huh ember ez a Kanadai futam szánalmas volt. Föként a pálya minösége miat.
    Jo hogy a végére beértek páran......
    Az is jo persze hogy végre egy keleteuropai nyert futamot, de ez többnyire a "nagyok" kiessésének tulajdonithato.
    Na persze tudom az autosportban nincs olyan hogy HA ............. Wink
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    wasted
    600HP
    600HP
    wasted


    Férfi
    Hozzászólások száma : 988
    Age : 38
    Város : SM
    Autóm : Oútóú
    Registration date : 2007. Dec. 28.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptyHétf. Jún. 09, 2008 1:59 pm

    Mi van azzal hogy Schumacher szezon kozepen bajnok volt? Azvolt hogy tudta mit kell csinalni es hogy kell legyalazni a tobbit , lenne mit tanuljon a tobbi takony aki a palyan korozgetve dollarmiliokat kaszalnak es labdaszedonek is gyengek lennenek. O tudott vezetni a tobbi meg probalta iven tartani az autott. Nemsok olyan egyeniseg van a forma 1eben aki ugyanazt megtudna csinalni, halistennek lassan kitunnek ezek az emberek miutan 1 normalis gepet ultetnek a segge ala. Hamilton meg menjen vissza nigerfoldre es kapaljon krumplit , Kimire is raferne egy szemuveg a Monacoi benazasa utan mint egy elsoeves... Az amit Nick Heidfeld csinalt hogy teletankolt autoval maga mogott tudott tartani egy 2szer vilagbajnokot es sportszeruen maga ele engedte Kubicat mert tudta hogy semmi ertelme annak hogy feltartsa a csapattarsat es ezzel a 2 BMW lett az elso , valahol ott kezdodik az autoversenyzes.
    Vissza az elejére Go down
    norbbi77
    110HP
    110HP
    norbbi77


    Férfi
    Hozzászólások száma : 135
    Age : 46
    Város : Satu Mare
    Registration date : 2008. Mar. 17.

    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! EmptyHétf. Jún. 09, 2008 2:37 pm

    wasted írta:
    Hamilton meg menjen vissza nigerfoldre es kapaljon krumplit , Kimire is raferne egy szemuveg a Monacoi benazasa utan mint egy elsoeves... Az amit Nick Heidfeld csinalt hogy teletankolt autoval maga mogott tudott tartani egy 2szer vilagbajnokot es sportszeruen maga ele engedte Kubicat mert tudta hogy semmi ertelme annak hogy feltartsa a csapattarsat es ezzel a 2 BMW lett az elso , valahol ott kezdodik az autoversenyzes.

    Nem vagyok Hamilton rajongo de szerintem semmi koze nincs annak hogy fekete,sarga esetleg rezboru az ember ahoz hogy mennyire jo vagy rosz egy teren. Es szerintem az efele hozzaalasnak sincs sok koze a sporthoz!
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty
    TémanyitásTárgy: Re: F1 Hirek és minden ami bele fér!   F1 Hirek és minden ami bele fér! Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    F1 Hirek és minden ami bele fér!
    Vissza az elejére 
    1 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
     Similar topics
    -
    » Minden ami AutoHiFi
    » Daihatsu Cuore

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: Minden téma autókról, tuningról, versenyekröl...-
    Ugrás: