365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7.

    Go down 
    +14
    Szambi77
    csongor
    stycke
    Sancy89
    jasontaylor
    Devi
    attilaboot
    pandaDVD
    Gucy
    attici89
    Levy
    mrjoe
    wasted
    gergo
    18 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
    SzerzőÜzenet
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7. - Page 7 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7.   Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7. - Page 7 EmptySzer. Feb. 18, 2009 11:04 am

    SM-91-JDM írta:
    hatt szet kell szedjem mert szinte minden buksa meg rotula verr benne,es nem tom ha maid lesz penzem valami uj rugokra meg uj teleskopokra,Nelunak van egj nagjon jo koni setje,de nem tom ha majd lesz penzem ra,ja van egj bazi nagi turbom elado,szerintem eleg lenne valami 1200 hp ig,Garrett,71mm a bemenetele,es 94 a kijovetele,szep lenne ha el adnam,es akor majd fussa mindenre,mert ma szereltem fell az uj gumikat amitt vettem ra,es na....a krizis afektall mindenkit Beeee

    Mi a helyzet azzal a Garrett-el ??? új vagy használt ? az is érdekelne mi van hozza ! esetleg ha majd megtudnád mutatni ....
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7. - Page 7 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7.   Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7. - Page 7 EmptySzer. Feb. 18, 2009 5:08 pm

    hat az a turbo most Gergonel van,ott lathato,de ha a te autodra akarnad tenni,hatt az nagyon nehez lenne,mert nagyon fel kell epitsed a motort,es en ugy gondolom hogy aszt hogy be inditsd kene sprayelni egy csomo nost is.ugy kepzeld ell hogy majdnem akorra mint egj dinnye Beeee .de ha akarsz beszelni tobbet rola,maid ugy is talalkozunk holnap ha el josz.ja,a turbo hasznalt de nagyon jo alapotban van,csak ki kene cserelni a tomitest.
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7. - Page 7 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7.   Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7. - Page 7 EmptySzer. Feb. 18, 2009 9:37 pm

    Srácok, a holnapi találkozónak nem sok értelmét látom, ugyanis a pályán sokat alkotni a hó miatt nem tudunk, beton nem köt, maradjon a jövőheti, azaz február 26, este 18 óra. News: a Macskában tulajdonosváltás történt, ezúton is köszönöm a tulajdonosoknak, hogy eddig partnereink voltak, köszi srácok! Az új tulajjal pedig hamarosan egyeztetek, szerintem ő is benne lesz.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7. - Page 7 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7.   Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7. - Page 7 EmptySzer. Feb. 18, 2009 11:01 pm

    hat egyett ertek,nincs mit csinalyunk szombaton a paljan ezel a sok hoval scratch Szambi maid ha akarsz beszelni velem a turborol kerd el a szamom Gergotol vagj Nelutol vagj hivd fel Bodoki Tibit a vw-tol,mert kolegam
    Vissza az elejére Go down
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7. - Page 7 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7.   Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7. - Page 7 EmptyCsüt. Feb. 19, 2009 8:43 am

    SM-91-JDM írta:
    hat egyett ertek,nincs mit csinalyunk szombaton a paljan ezel a sok hoval scratch Szambi maid ha akarsz beszelni velem a turborol kerd el a szamom Gergotol vagj Nelutol vagj hivd fel Bodoki Tibit a vw-tol,mert kolegam

    nem tudom mit mondjak mert nem nagyon paszol ha hasznalt es ha cserelni kell tomitest stb.... Meg gondolkozok a dolgon! amugy menyi lenne az arra ?
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7. - Page 7 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7.   Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7. - Page 7 EmptyCsüt. Feb. 19, 2009 8:53 am

    azzal nincs bay ha ki kel cserelny a tomitest,plane anyra nagy turbonal,az o fo hogy a paletak ne legyenek el gorbulve,meg akor sincs nagyon nagy bay ha a cspady is ki van menve mert aszt ki lehet cserelni tudasom szerint.enek a turbonak a paletak meg a csapadyok perfektek,szoval nincs gond vele,Nelu is latta es monta hogy zsir a turbo,Szambi maid fel hivlak en mikor a munkabaerek es maid beszelunk Zsir
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7. - Page 7 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7.   Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7. - Page 7 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Rally-Sprint 1.futam, Szatmár, február 7.
    Vissza az elejére 
    7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
     Similar topics
    -
    » Rally-Sprint 2010, 1 futam, Szatmar februar 20.

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmárnémeti AUTO SPORT események 2009-
    Ugrás: