365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Honda Civic EP2 - Kis piros ördög

Go down 
+14
DTMwr
sopy jr
Boozilla
Jeff
honda-power
Devi
norbbi77
jasontaylor
gergo
Sancy89
Freddy
attilaboot
attici89
wasted
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 11, 2008 10:48 am

Most hogy nem volt bent a fönök kicsit unatkoztam igy elszórakoztam a gondolattal milyen szinü lehetne a felnim. Az a fehér nagyon szep ami az elõbbi Civicen van , csak 1 nagy baj van hogy egész szatmár egy retek , ahogy kijönnék a mosodábol már retek lenne, de meg látom még gondolkodom

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Civic110

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Civic210

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Civic310

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Civic410

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Civic510

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Civic610

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Civic710

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Civic810

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Civic910
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 11, 2008 11:23 am

Ez az utolso képen a legjobb, piros fekete. Szerintem.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyCsüt. Szept. 11, 2008 11:32 pm

Razz

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Untitl10
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyVas. Szept. 14, 2008 5:14 pm

Ehez mit szolnal?

KLICK !!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyVas. Szept. 14, 2008 8:33 pm

Szerintem a felni legyen: erős, legjobb lenne a forged azaz kovácsolt, de megteszi a jó minőségű öntött is. Legyen ultrakönnyű, mondjuk 7, 7.5 kiló, ezeknél az autóknál ez fontos szempont, a 10 kilós brutális vasakkal semmit nem nyersz. Javaslatom: OZ Ultraleggera, OZ Crono HT Matt feketében, vagy az Enkei, VolkRacing, Work, BuddyClub, ezeknél találsz olyanokat, amelyek illenek a Hondácska stilusához.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyVas. Szept. 14, 2008 8:53 pm

Hát új felni , az lesz az utolsó dolog , elõtte szeretnék fontosabb dolgokat módositani az autón aminek 90%a tavasszal ha belepistulok is megcsinálom. Most csak próbálom kitalálni azt a szint ami menne az autóhoz , ezeket amik most vannak tavasszal átfestem és egyenlöre maradnak az auton , uj felni szet elött , akarok leömlöt , kipufogo rendszert(ahogy olvastam ha kiiktatom a katalizátort azzal is nyerek) , fékeket és flashre is gondoltam azt majd Jefftöl megérdeklödöm. Hja meg a kuplung tárcsát is kiakarom cserélni valami profibbat tenni..
Szóval elöbb tépjen mint az álatt nem baj ha nem a legszebb , idövel majd kicsinositom és kijavitom az esztétikai hibáit.

Inkább legyen kicsit csunyácskább de ha odalépek neki akkor repesszen és minden legyen rendben rajta.

Gergõ , egy kérdés , lehet hülyét mondok , lehet hülyeség, ebbe ami van az auton lehet olyan rejtett szelepet rakni? A fekete szelepsapkák nem mutatnak rajta sehogy ha másat rakok meg reggelre lecsorják... gondoltam kibaszok velük és elrejtem..
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyHétf. Szept. 15, 2008 8:44 am

Van rejtett szelep, egyetlen hátránya hogy vigyáznod kell a csatlakozójára, a kis pucára ami végülis a szelepházat helyettesiti, tehát ne legyél olyan szétszórt mint pl én.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyHétf. Szept. 15, 2008 8:59 am

Hát az nem probléma, vagyis ugygondolom Razz
Hol tudnék olyat beszerezni? Hol tudom megnézni , hogy mennyi lenne?
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyHétf. Szept. 15, 2008 9:12 am

Keress egy jókis gumiscéget, pl a Dariu Pop utcában a mosoda mellett Smile)
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyHétf. Szept. 15, 2008 9:17 am

Te tényleg , na kössz az infót be is nézek ahogy idöm lesz Cool
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyHétf. Szept. 15, 2008 8:17 pm

Hol van a Dariu Pop-ón gumis cég? En mellette levő utcában laktam 15 evet és nem tudom hol van! Razz
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyHétf. Szept. 15, 2008 8:33 pm

Dariu Pop 1\a szerintem nehéz lenne nem észrevenni Razz
Vissza az elejére Go down
Jeff
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 52
Age : 52
Város : Temesvar
Rólam : Quarter mile
Registration date : 2008. May. 31.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptySzomb. Szept. 20, 2008 3:57 pm

wasted írta:
...flashre is gondoltam azt majd Jefftöl megérdeklödöm.
Sajnos nem lehet flash-elni az autot, egyetlen megoldas a relativ draga piggy-back vagy standalone rendszer - Hondata, Motec, AEM, stb... Ha ezen az uton akarsz menni, es van ra keret, javasolom a Motec standalone-t, amit Skunk-ek szepen felprogramozhatnak neked. Elonye hogy akarmilyen kessobi upgrade-et is kezelhet (nitro, turbo stb.)
Vissza az elejére Go down
http://www.flashtuning.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptySzomb. Szept. 20, 2008 4:31 pm

Nagyon szépen köszi az infót. Mostmár ezzel is okosabb lettem , ezt sem tudtam. Nem nagyon találok forumot ahol ezzel a tipussal találkozzam ezért tul sok infóm nincs is az autórol hogy pontosan mit tudok rajta csinálni. Eloszor a leömlõt meg a kipufogó rendszert cserelném ki , eddig ahogy olvastam azzal lehetne nyerni egy kevesett meg szebb hangja is lenne és a motornak is egézsegesebb. Exclamation Question
Nem akarom nagyon megpiszkálni , ugy akarnám alakitani hogy városi autóként is tudjam használni de azért ne csak az 1.6os sport változat maradjon , legyen mérgesebb. Most van benne 110japanpaci, amivel en megelégednek az ugy 130paci lenne , de persze csak akkor ha ezt megtudom ugy valósitani , hogy nem terhelem agyon a motort. Szóval csak addig nyutóznék mig a motornak nem káros.
Vissza az elejére Go down
Jeff
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 52
Age : 52
Város : Temesvar
Rólam : Quarter mile
Registration date : 2008. May. 31.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptySzomb. Szept. 20, 2008 6:47 pm

Akkor javasolhatom a kovetkezoket:
- Injen/Blitz/AEM konikus legszuro
- cat-back kipuffogo rendszer - vagyis a katalizator utan lecserelni az egeszet, pld. Invidia (zajosabb), Blitz, HKS, Fujitsubo, DC Sports, Magnaflow vagy akar Skunk2 is!
- ha mar a leomlonel tartasz, akkor inkabb a katalizatort dobd ki, tobb a nyereseg, de kigyul a check-engine - inkabb esetleg egy sport katalizator a gyari helyett
Es LEHET hogy 8-10LE a nyereseg... sajnos nehez a japan szivo motorokat olcson es egyszeruen felpumpalni. Skunkek tudjak.
Vissza az elejére Go down
http://www.flashtuning.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptySzomb. Szept. 20, 2008 7:17 pm

Igen a katalizátorrol olvastam hogy ha kiiktatom akkor nyerek vele, viszont azt nemtudtam hogy akkor kigyul a chek engine.
Hát tavasszal fogok neki az autónak , addig okosodom Smile Na meg gyüjtöm a zsetont.
Nagyon szépen köszi az infókat , mikor neki látok , beszélek a Skunkos fiukkal, veled meg a szatmári Honda szakival valami jó csak kisül belöle Cool
Vissza az elejére Go down
Boozilla
New user
New user
Boozilla


Férfi
Hozzászólások száma : 18
Age : 50
Város : M.o.
Rólam : JDM Forever
Autóm : HKS Nissan Skyline R32 GT-R
Registration date : 2008. Sep. 25.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyPént. Szept. 26, 2008 12:46 am

nagyon patika kis szerkezet Very Happy
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyVas. Szept. 28, 2008 11:30 am

Ez milyen márkáju felni?

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Dsc00485sy6

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Dsc00480ea7
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyVas. Szept. 28, 2008 5:32 pm

Jeff írta:
......
- ha mar a leomlonel tartasz, akkor inkabb a katalizatort dobd ki, tobb a nyereseg, de kigyul a check-engine - inkabb esetleg egy sport katalizator a gyari helyett........

Na erre a Chek-engine dologra ugynezki kaptam egy megoldást a magyar Hondásoktol , mégpedig szerintük egy CEL fix nevü biszbasszal lehet megoldani.
Erröl enne szó:
http://www.lancershop.com/customer/product.php?productid=1259&cat=0&page=1

Na nekem kurvára fingom sincs a dologhoz. Vélemény? Mert máris dobom ki a kukába a katalizátort ha ez müködik.
Vissza az elejére Go down
Jeff
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 52
Age : 52
Város : Temesvar
Rólam : Quarter mile
Registration date : 2008. May. 31.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyVas. Szept. 28, 2008 7:43 pm

Reszletezem:
Az en automon is ugyanez van, nalam mukodik, csakhogy nekem 4$-ba kerult, es meg annyit se er egy hosszabito "buksa" - gondolom Nastor Nelu 5 perc alatt keszit neked egy ilyet valami 2-3 anyacsavar osszeheggesztesevel, annyira egyszeru. A hatranya az amit a weboldalan is jeleznek: There is NO GUARANTEE that this product will work on your specific application.
Azert mondom, mert a temesvari sracoknal ez nem valt be, a Civic TypeR-eken. De megeri kiprobalni, ha van egy katalizatort helyettesito csoved.
Vissza az elejére Go down
http://www.flashtuning.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyVas. Szept. 28, 2008 8:10 pm

Ertem. Akkor biztos nálam se fog ha a Type R-nél se müxik. Na kár azért, akkor marad a sport katalizátor.
Köszi szépen , marad hogy tavasszal kicserélem az egészet. Már csak egy jó kuplungot kell nézzek a Hondahoz, nem tul drágát de mégis Made In Japant , tudnál mondani egy márkát mit keressek?
Vissza az elejére Go down
Jeff
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 52
Age : 52
Város : Temesvar
Rólam : Quarter mile
Registration date : 2008. May. 31.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyVas. Szept. 28, 2008 8:35 pm

Lenne valami amit en hozhatok, belinkelem ha nem haragszik meg valaki. Ha igen, toroljek ki es majd privatban megbeszeljuk Cool
Ez itt az.
Vissza az elejére Go down
http://www.flashtuning.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptyKedd Okt. 07, 2008 5:26 pm

Milyen progival tudnám én is átdolgozni a kocsimról készült képeket hogy igy nézzen ki mint a lentiek? Csak Photoshop?
Van még valami progi amivel hasonló eredményeket tudnék elérni?

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Mike

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Andy

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Knowgood
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptySzer. Nov. 19, 2008 5:49 pm

Felkerült a kis ördögre a téli gumi Nokian W 205/55 R16 by Ger-Bog. Nagyon jól viselkedik vele az auto, a kormányom mint 1 kis josystick , nagyon nehezek voltak azok a nyari gumik Sad tavasszal vissza se rakom , ugyhogy ha valakinek kell 4db 205/55 R16 os Bridgestone Turanza ER300 as még jó álapotban vannak eladom. Sajnos ugynézki hogy az aksim az kipurckapurc , miota beált ez a hideg elég nehezen gyul reggel , elsõ kulcsra gyul de a folyamat 2x olyan hosszu mint eddig, az állapotjelzõ ami az aksin található nem zöld hanem fekete , mitmontok kibirja a telet?
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 EmptySzer. Nov. 19, 2008 7:50 pm

Nem birja ki a telet, és nem is ajánlatos..
Ahogy lesz kis zséé, cseréld le. Zsir Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Ajánlott tartalom





Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög
Vissza az elejére 
4 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Honda Civic EP1
» Honda Civic GT
» Honda Civic R.I.P 2010

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: MY CAR-
Ugrás: