365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Chevrolet DragRacing.

Go down 
+24
SandOo
jasontaylor
csongor
Zpower
zoyka
pandaDVD
Szambi77
Jeff
frigyes
Mikydus
SM-91-JDM
Skunk2
honda-power
Pelyvi
Devi
mrjoe
Gucy
norbbi77
Sancy89
attici89
Freddy
gergo
wasted
attilaboot
28 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
SzerzőÜzenet
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptyPént. Feb. 20, 2009 11:00 pm

Szerintem is lejárt az Új központ ideje. Ha a reptéren lesz a gyorsulás, oda kell koncentrálni. Kamionos gyorsulás, ezt is felírtam az ötletek közé. Várom a többi ötletet. Most még minden belefér. Például, van egy másik ötletem, szponzorkeresésre: tárgyalni fogok a rendezvény előtt egy gumimárka képviselőjével, Yokohama vagy Bridgestone, vagy Pirelli, még meglátjuk, és hogy például támogassanak bennünket egy nagyobb összeggel, plusz ajándék gumikkal, és az lesz hogy "a verseny hivatalos abroncsa a Yokohama" románul "anvelopa oficială a cursei este Yokohama" vagy valami ilyesmi.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptySzomb. Feb. 21, 2009 12:16 am

hatt akor legyen yokohama,es akinek mar van kapyon meg egy szettet Beeee Beeee
Vissza az elejére Go down
frigyes
110HP
110HP



Férfi
Hozzászólások száma : 100
Age : 46
Város : Satu Mare - Szatmárnémeti
Rólam : Sok jó helyen kis ember is elfér!
Autóm : Opel Astra Classic II., 1.6, 105HP.
Registration date : 2007. Dec. 25.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptySzomb. Feb. 21, 2009 12:42 pm

Kamionosknál is érdekesebb lenne a tűzoltóautó, meg a csendőrkamion gyorsulás, persze a kamionokat nem kell kihagyni...
Második tuningon kérdeztem a csendőröktől, hogy nem gyünnének-e ki két ótóval lenyomni a tűzoltókat. Csak azt sajnálták, hogy nem szóltam hamarabb...

Nem tartozik ide, de elmondom: megsúgta a fickó, hogy a csendőrkamionok rettentő szarul gyorsulnak, de ami még ennél is nagyobb baj, hogy még ennél is rettentő szarabbul lehet őket megállítani...
De ezt mind ellensúlyozza (és ez örömlány titkos információ, a verytop secret kategóriából), hogy ha megnyomják bennük a piros gombot, akkor átalakulnak óriási robotokká!
Michael Bay állítólag innen lopta a Transformers autobotjainak ötletét, amikért nemsokára be is fogják perelni.

Szóval a csendőröket is hívni kéne, meg a tűzoltókat is!
Vissza az elejére Go down
http://www.25ora.ro
Vendég
Vendég




Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptySzomb. Feb. 21, 2009 4:52 pm

gergo írta:
Szerintem is lejárt az Új központ ideje. Ha a reptéren lesz a gyorsulás, oda kell koncentrálni. Kamionos gyorsulás, ezt is felírtam az ötletek közé. Várom a többi ötletet. Most még minden belefér. Például, van egy másik ötletem, szponzorkeresésre: tárgyalni fogok a rendezvény előtt egy gumimárka képviselőjével, Yokohama vagy Bridgestone, vagy Pirelli, még meglátjuk, és hogy például támogassanak bennünket egy nagyobb összeggel, plusz ajándék gumikkal, és az lesz hogy "a verseny hivatalos abroncsa a Yokohama" románul "anvelopa oficială a cursei este Yokohama" vagy valami ilyesmi.

Az en "Burnfest" otletemet fel irtad?
Vissza az elejére Go down
frigyes
110HP
110HP



Férfi
Hozzászólások száma : 100
Age : 46
Város : Satu Mare - Szatmárnémeti
Rólam : Sok jó helyen kis ember is elfér!
Autóm : Opel Astra Classic II., 1.6, 105HP.
Registration date : 2007. Dec. 25.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptyVas. Feb. 22, 2009 9:44 am

... és hogy ki nyomja a zenét?
hát mondjuk ő:


Vissza az elejére Go down
http://www.25ora.ro
attici89
600HP
600HP
attici89


Férfi
Hozzászólások száma : 651
Age : 34
Város : Szatmar
Rólam : autok, kocsik, verdak
Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
Registration date : 2008. Mar. 13.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptyVas. Feb. 22, 2009 1:23 pm

Hat azzal kapcsolatba hogy az ujkozpont lejart nem ertek egyet mert szep helyszin, plane most rendbe is tettek... Raadasul az egy dolog hogy mi a tuningbuzik kimegyunk a repuloterre, na de kerdem en pl. hany "civil" ment el a csengeri vagy a banyai showra... egyik sincs hu de messze. Szoval a repuloterre biztosan nem fog akkora tomeg gyulni mint a kozpontba. (az igaz hogy a repterre meg lehetne oldani valami busz-jarat felet a show napjara, tuti sikere lenne, pl a realtol kolcsonkerni par mikrobuszt szponzorizalas keppen, es meglenne a reklamjuk is.)
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptyVas. Feb. 22, 2009 3:53 pm

A repter re tuti hogy tobben lesznek mint a kozpontban mivel hogy ez 2x kemenyebb lesz mint eddigi.. vagyis bizok benne!
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptyVas. Feb. 22, 2009 8:00 pm

Hívjuk meg őt!
Ja, hogy kicsit elragadtattam magam? hahota

Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Vendég
Vendég




Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptyKedd Feb. 24, 2009 10:21 am

A Real szerintem benne lene az otletbe mert jol jone neki is egy kis plusz reklam hahota
Szerintem a reptere is sokan gyulnenek majd mert kivancsiak lesznek, ilyen meg nem volt nalunk es oda csodulne a nep, biztos vagyok benne kacsint
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptyPént. Feb. 27, 2009 11:16 pm

Amiről a másik topikban már irtam, az a bizonyos bejelentés:

Pár napja megkeresett bennünket Attilával a magyar gyorsulási versenysorozat főszervezője, a www.dragracing.hu csapata, Jeff ajánlása alapján. A jelenlegi stádium, hogy előre tisztázzuk hogy miről is van szó és kik a szereplők:

-www.dragracing.hu: egy többéves tapasztalattal rendelkező, számos versenyt és többek közt KingOfEurope versenyt lebonyolító csapatról van szó, amely tömöríti a magyar gyorsulási elitet, menedzseli a Bajnokságot. Kizárólag reptereken, komoly méréssel, securityvel és főként know-how-val rendelkeznek, többek közt a múltkori nyíregyházi futamot is ők szervezték, ott voltunk.

-www.dragracing.ro: Jeff kollégánk kezdeményezése, hogy keresztülvágja a gordiuszi csomót, ez persze túlzás, de a lényeg az, hogy az egyetlen, kizárólag gyorsulással foglalkozó fórum. Kezdeményezésük, többek között a román gyorsulási szereplők, klikkek, társaságok összefogása, közös nevezőre hozása, hogy ne a süket dumák az éjszakai versenyekről, hanem a nemzetközi szintű méréses versenyekről szóljon a dolog. Megkérlek Jeff, javits ki ha rosszul fogalmaztam.

A lényeg: felajánlották segítségüket és partnerségüket a nyári, szatmári gyorsulási versenyre. Közös ötlet, hogy ha már június 13.án Nyiregyházán lesz DragRacing, és ott lesz a magyar (és gondolom nyugati) gyorsulási elit, akkor szombat este ránduljanak át Szatmárra, és vasárnap a szatmári reptéren, az ATS3 keretében ismét összecsapnak.

Ehhez, elsősorban szükségünk van a repülőtérre: ma reggel voltam meghallgatáson a Megyei Tanács Elnökénél, hétfőn pedig közös gyűlésen egyeztetünk a reptér igazgatójával, majd (remélhetőleg) helyszínelünk is. Még nem szeretném előre kikiabálni, de az eddigi tárgyalásokon a Tanács nagyon pozitívan reagált, és felajánlotta segítségét a szervezésben.

A tegnapi, kis létszámú gyűlésen mindenki egyetértett abban, hogy ezt a felkérést el kell fogadnunk és ezúton is köszönjük Zolinak és Jeffnek a bizalmat. Ez viszont egy lényegesen nagyobb, logisztikailag nehezebb és magasabb elvárásokkal szembesülő verseny lesz, amelyre jelentős pénzügyi, logisztikai és emberi erőforrásokat kell megmozgatnunk. . . Akárcsak a RallySprint topikban, várom a hozzászólásokat.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
Jeff
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 52
Age : 52
Város : Temesvar
Rólam : Quarter mile
Registration date : 2008. May. 31.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 12:21 am

Koszi Gergo, minden ugy van ahogy leirtad. Azt hangsulyoznam hogy ez mar a kovetkezo lepes nektek: a mult evekben rendezett es szervezett tuning show/gyorsulasi versenyek jo alap ennek a profi szinten megrendezendo, profi versenyzok es kategoriak szerint lefuto versenynek. Ezt persze jol megfuszerezheti egy tuning kiallitas vagy egy stuntshow, hogy a publikum is erdekeltebb legyen.
De lassuk hogyan tovabb Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.flashtuning.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 5:39 pm

Az en hozza szolasom a kovetkezo lenne : ahogy az utolso megbeszelesen is kerdeztem, mit jelent az hogy ATS 3 mert az ATS 1 es ATS 2 - n volt expo is ? azert kerdezem mert az expo-nak tobb hatranya is van :

Az expo elso hatranya : ha kialitasra valo tuningshow autokat akartok hozni akkor az bizony nem keves anyagi befektetesbe kerul, HA akarjatok hogy nagy vonalu legyen mint a gyorsulas... Nem mindegy direkt felkeresni olyan embereket (es meghivni!) akiknek olyan autoval rendelkeznek hogy akar a "best car of the show"-t is megpaljazhatyak vagy csak hirdetitek hogy lesz expo aztan meg ha ossze jon ok, ha nem akkor meg leeges mert mindenki varta... Azert hogy kemeny expo legyen kemeny penzt es idot kell befektetni de kerdesem az hogy MEG ERI ? Azert mondom mert azt a penzt es idot ha befektetitek a DRAG-be akkor az legalabb 30 % -ot dob rajta Wink

Az expo masodik hatranya : ahogy meg lehetet figyelni, az ATS 1-en kemenyeb autok voltak kialitva mint az ATS 2-n es nagy koze az ev idopontyanak is volt mert az ATS 1 ev vegen volt amikor mar a leg tobb tuningshow az orszagbol mar lefutot es mint utolsok kozotti show-ra az ember elhozta autojat mert utana jott a tel es tudta hogy par honapig "pauza" lesz ..., viszont az ATS 2-n mar sokkal kevesebb expo auto jott el mert ev eleje volt es mindenki tudta hogy elote van meg legalabb 8 tuningshow es nem siettek Szatmarra jonni ... Ha a DragRacing Juniusban lesz, szerintem az se a leg jobb ido pont ahogy feljebb el magyaraztam....

Az expo harmadik hatranya : eszre lehetett venni a Romaniai tuninghoz a 4muing koze ! A 4muing vezetolje - Gréti, tudni valo dolog hogy CSAK penzert hajt vagy LEGALAB a sajat hirneveert ! Ezert, ha a 4muing-nak nincs semmi koze az ATS 3-hoz akkor blamalni fogja es (AHOGY MAR MEGTETTE) fenyegetozni fog hogy aki velunk van az neki (Gréti-nek es a 4muing-nak) ellensege. Ezert nagyon sok expo auto tulajdonos (nem mindenki de sok lesz olyan) gondolkozni fog azon hogy jolyon el az ATS show-kra ami egyszer lesz egy evbe vagy 10 showra evente amit a 4muing szervez..... En azt is kinezem Gréti-bol hogy megbeszeli 15 expo auto tulajdonossal hogy igerjek meg hogy it lesznek a Romania legvaganyab 15 autojaval aztan cumi.... ahogy ezt mar megjatszottak a "hirhett" Tenguval is ... Apropo, kozbe megtudtam mi volt a baj Tenguval Rolling Eyes (aki nem tudja meg, Tengu meg igerte hogy jon az ATS 2-re, kezet raztunk, meg eggyeztunk, aztan 2 nappal a show elot talatam egy PM-et hogy "bocs de nem jovok") : nem tetcet nekik amiutan hivtuk Tengu-t a 4muing jovahagyasa nelkul, ra adasul meg Gergo is alabecsulte a hirhett, nagyvonalu, meg nem kozelitheto, vilag bajnoki cimu "69 HAI" -t :haha: ... Mindegy, lenyeg az hogy meg mutattak a foguk feherjet !

P.S. Ha meg is ugy gondoljatok hogy kell expo, amiben tudok segitek, olyan szempontbol hogy kell egy ember akinek at adok mindent (ismeretseg, telefonszamok stb...) es akar meg egy DB Drag-et is ossza lehet hozni hogy a reklam jol hangzon "Drag Racing es DB Drag" Wink
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 6:11 pm

Igen, ez az egyik legfontosabb, eldöntendő kérdések egyike: legyen-e tuningautó kiállítás a gyorsulási verseny mellett? ha a hétfői helyszínelésen úgy látom, hogy pl a parkolója nem túl nagy, indulásból esett. Ha viszont nagy a belső parkoló, akkor érdemes elgondolkodni azon, hogy mire használjuk fel: tuningautó-kiállítás, netán egy márkatalálkozó? Oldtimer kiállításnak is helyet biztosítunk, akárcsak tavaly.
Másik kérdés, hogy mi legyen a rendezvény neve? Mert ha AutoTuningShow 3, a Terminátor 1-2-3 filmek mintájára, az azért jó mert már odaképzelik az emberek a múltkori dolgokat, az első 2 show sikerére asszociálnak. Ugyanakkor, nevezhetjük másnak is, ha pl román-magyar kettős futamnak hirdetjük majd (ezen természetesen a magyar partnerrel kell megegyeznünk) akkor világos hogy DragRacing lesz a neve.
Én személy szerint kihagynám a tuningautó-kiállítást, mert a múltkor rengeteg energiát és pénzt fektettünk bele, hogy eljöjjenek az épített autók, én kihagynám és inkább valami mást tennék a helyére, várom a véleményeteket.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 6:24 pm

Az Expóval kapcsolatban csak annyit mondhatok, PRO és KONTRA.
Jó lenne, szép lenne....
Sokmindentöl függ. Elsősorban a kash-töl. Menyi tőkéből gazdálkodhatunk. Mit engedhetünk meg magunknak?
Szerintem még ne húzzuk ki teljesen az EXPO variánst. Majd magától kiszűrődik hogy mi lesz.
Kálitokat az idén sokat tudnák hozni magyarországrol is, nem ugy mint tavaly.
Anyi a gond hogy Júniusról van szó, és úgy ahogy Szambi is írta expo szempontból nem a legjobb.
Egyébként leszarom a 4muingot meg a hogyishívjákot. *Dacból is sokan eljönnének.... (*Dac-nem egy ország vagy város)


Egy ötlet. Esetleg ha kedvünk szottyana és igény van rá, majd szeptember első hetében szervezhetünk külön egy EXPOT (csak kiáltás) a megszokott helyen.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 7:02 pm

attilaboot írta:
Egy ötlet. Esetleg ha kedvünk szottyana és igény van rá, majd szeptember első hetében szervezhetünk külön egy EXPOT (csak kiáltás) a megszokott helyen.

Ez nem rosz otlet !



Esetleg, ahoz hogy a Drag Racing-el kapcsolatban nagyob legyen a kozonseg erdeklodese :
1) meg lehet hivni 5 vagany expo autot es kesz. Semi expo verseny csak pld. 5 auto a kozonsegnek : wooferek, uvegszal, paint, blitsz stb.... latvanyossagra, mert ha auto es tuningrol van szo akkor a Szatmari kozonseg (ami ebbol a szempontbol vissza maradot egy picit) lasson expo tuning autokat ami latvanyos is. Az nem kerul rengeteg penzebe mint ha birokat hivnank, kupak, dilpomak, dijak es persze egy szepseg versenyre kell legalabb 15 - 20 auto stb.... Igy meg hivunk 5-ot amek kemeny expos es kesz ! Wink
2) ha ATS 3 lesz a neve, ahogy Gergo is mondta, a Szatmariak mar vagni fogjak mirol is van szo. Tudni fogjak hogy ott latni fognak tuning autokat, gyorsulast stb.... DE
3) drifterekt is !
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 9:46 pm

hatt nekem is lenne egy hoza szolny valo,es ez csak egy otlet:
voltam es szerepeltem mit versenyzo egy gjorsulasi-expo sown de a leg profib Amerikaban es az egesz dolog ugy van hogy ok aszt csinaljak hogy tobb kozonseg legyen(plane ferfi)rendeznek noyi bikini szepseg versenjnt.enek az egesz show-nak a neve Nopi,akit erdekel nezen korul a www.nopi.net vagy a csayokert http://www.nopi.net/contest/models/ .es persze jon egy egyutess is,van sor,kaja,abroncs,felny,tuning alkatreszek,autok elodonak de csak tuningolt.
maga a verseny 402m gyorsulas az ugy van hogj a kategoriak ell vanak osztva:4 henger,6 henger,8 henger sima
utanna el vanak osztva hogy a 4 hengeres egy power eder'" megy a 6 hengeres simaval,4 hnegeres 2 power eder"" megy a sima 8 hengeresel
a 6 hengeres egy power eder" megy a 8 hengeresel,es a 6 hengeres 2 power eder"megy a 8 hengeres 1 power eder"-el
utana yonek a nagy fiuk a 8 hengeres 1 power eder",es a 8 hengeres 2 power eder
" Power eder=turbo,vagy kompreszor vagy nos
az egesz verseny pontokra megy es ez orszagos rendezveny (pro street kategoria),meg lathato egy zsir cimen(www.streetfire.net es ird be a kereseshez nopi)
szoval visza teroen a csajokhoz a hejszinen iratkoznak be(vagy azelot),es az elso harom csajt diazni kell(penz)de szerintem ez eleg sok penszt hozna mert ell jonenek csak a csajok miat is egy jo sokan.
ha mar profiul akaryuk csinalni akor szerintem az auto kialitast se kene hanjagolni(nem hogj nagjon szeretem,de lehet masok igen),es szerintem eszt acsajszi kialitast is meg ken gondolni
ez csak az en velemenjem,ha nem tecick semi gond,csak egy otlet kacsint
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 10:13 pm

SM-91-JDM írta:
hatt nekem is lenne egy hoza szolny valo,es ez csak egy otlet:
voltam es szerepeltem mit versenyzo egy gjorsulasi-expo sown de a leg profib Amerikaban es az egesz dolog ugy van hogy ........


Ez mind szep es jo kiveve 2 dolgot :

1) it nem amerikai autok fognak versenyezni (a legtob auto, szerintem 90%-ban, 4 hengeres lesz) ;

2) az egesz mese kb. 20.000 euroba kerulne.

... amugy nem lenne rosz otlet Wink
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 10:18 pm

Figyelem a Rally Sprint 6-ik utolsó etápja szeptember 5. ezt bele kell számolni !!!
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptySzomb. Feb. 28, 2009 10:36 pm

A "másik" fórum témájában:
-az általuk ajánlott népszerűsítésre, amelyet 12 éves kölykök és éjszakai gyorsuló smekkerek nézegetnek, erre nincs szükségem. Helyettük van viszont egy fórum, amely szakmai, és egyre csak gyülekeznek rajta a civilizált és európai szintű versenyzés támogatói, ez a www.dragracing.ro. Amelynek egyre több ex-másik fórumos látogatója van, reális autókkal, én velük szeretnék dolgozni.
-a közös barátunk múltkori viselkedése (ha nem velem vagytok, akkor ellenem) okot ad arra, hogy hasonló konfliktusokra és viselkedésre számítsunk ha idén is hozzájuk fordulnánk. Éppen ezért, én nem vagyok hajlandó többet velük foglalkozni.
-COX tuning magazin, a múltkori alapján tuti vendés lesz és az előzetes médiatámogatást is meg tudjuk rajtuk keresztül oldani, ha időben küldjük az infókat. És építik a site-ot is, amely most még gyerekcipőben jár, de valószínüleg nívós lesz.

A médiakampányt idén, mivel reptérről van szó, sokkal komolyabban kell összeállítanunk, én egy sokkal átfogóbb médiahadjáratot képzeltem el, és jelentkezett 2 sajtóreferens hölgy is, a román és magyar médiakommunikációt bevállalják, profi szinten.

Ötlet: a nézőszám növelése érdekében, megegyezhetünk a Transurban vagy bármely más autóbuszos céggel, hogy a város több pontjáról szállítsák ki majd be az érdeklődőket, természetesen reklámtámogatást ajánlunk ezért.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
zoyka
V.I.P
V.I.P
zoyka


Férfi
Hozzászólások száma : 27
Age : 55
Város : Budapest
Rólam : www.dragracing.hu
Autóm : Dodge Viper
Registration date : 2008. Jul. 05.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptyVas. Márc. 01, 2009 8:04 am

""""""a közös barátunk múltkori viselkedése (ha nem velem vagytok, akkor ellenem) okot ad arra, hogy hasonló konfliktusokra és viselkedésre számítsunk ha idén is hozzájuk fordulnánk. Éppen ezért, én nem vagyok hajlandó többet velük foglalkozni. """""


Tudod minden országban vannak olyan emberek akik nem tudnak tiszteséges versenybe nyerni, csak ugy, hogy a másikat akarják ellehetetleniteni. Azt gondolom, nincs olyan erő se Magyarországon se pedig Romániában ami meg tudna állitani minket ha közösen akarunk egy jó és nivós versenyt rendezni. A tuning autók kérdésben továbbra is az a véleményem, hogy kellenek, de nem hogy fizetni nem szabad azért, hogy eljönnek, hanem egy normális versenyt lehetne nekik rendezni akár szépség akár pedig hangnyomás versenyről legyen szó és biztos vagyok benne, hogy Magyarországról is átjönnének jópáran. Beszélek majd a carstylingal, hiszen ez évben sokkal szorosabban dolgoznak velünk együtt, biztos érdekli öket egy Nyiregyháza-Szatmárnémeti, közös kétfordulós verseny :-)))))
Vissza az elejére Go down
http://www.dragracing.hu
Vendég
Vendég




Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptyVas. Márc. 01, 2009 9:07 am

Ahogy en eszre vettem az en szavam ebben a ATS 3 temaban szartsem er... mivel irtam par otletet es a kutya se szolt hoza semmit!!!!!!!

Eppen ezert irok utojara!!!!

ATS 3 az az Auto Tuning Show 3 vagyis ezen a neven szerepel az is hogy tuning auto kialitas!!!!
Ha elmarad akkor mar nem ATS 3 !!!
Gergo irta fejebb hogy ha nem lesz akkor mi mast lehetne szervezni... csak azert is irom ujbol es ujbol nem tudom mar hanyadjara a Burn fest et mivel van par bmw s aki szereti egetni a gumit es a sok bmw s mellet lesz par "utcai-ejszakai" versenyzo is aki majd megakara mutatni mit tud ( gondolom ha oda lenne teve az is hogy GER-BOG akkor mindenki fogja tudni mi is az es miert van ott) es ez is csak otlet!!!
Szoval ha egy sima Drag racing akkor az nem ATS es ha kell meg a gyorsulas melle valami akkor lehetne csinalni golf 3 talalkozot vagy ezust szinu auto talalkozot mivel van beloluk anyi mint a szemet persze ez csak vicc.
Legyen egy kisseb markatalalkozo vagy old timer vagy tuning auto tali vagy az ami .. de ki az aki meg erositi 100% ra azt hogy tudunk csinalni egy nagyon komoly Drag et es egy tuning shot egybe???
Kipufogo hangnyomas????????? mozgo Dyno ?? gondolom magyarorszagon csak van hiszen ott van minden.. olyan padot nem tud senki??? lattam videot youtubon (nem masolom be) es nagyon csiptem.. olyasmi mint egy trejler fel gurul ra a golf 3 as os gyerek es nyomjak a szajat.. gondolom par okos (cox) nagyon kivancsi arra hogy hany pacit dobott a csiptuning apuci szakatt passatjan vagy anyuci 320 d jen... (csak otlet!!!)
Vissza az elejére Go down
zoyka
V.I.P
V.I.P
zoyka


Férfi
Hozzászólások száma : 27
Age : 55
Város : Budapest
Rólam : www.dragracing.hu
Autóm : Dodge Viper
Registration date : 2008. Jul. 05.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptyVas. Márc. 01, 2009 9:13 am

TUNINGwr írta:
mozgo Dyno ?? gondolom magyarorszagon csak van hiszen ott van minden.. olyan padot nem tud senki??? lattam videot youtubon (nem masolom be) es nagyon csiptem.. olyasmi mint egy trejler fel gurul ra a golf 3 as os gyerek es nyomjak a szajat.. gondolom par okos (cox) nagyon kivancsi arra hogy hany pacit dobott a csiptuning apuci szakatt passatjan vagy anyuci 320 d jen... (csak otlet!!!)

Sajnos itt sincs ilyen Dyno
Vissza az elejére Go down
http://www.dragracing.hu
Vendég
Vendég




Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptyVas. Márc. 01, 2009 9:22 am

Akkor a Dyno ki love Sad
Vissza az elejére Go down
attici89
600HP
600HP
attici89


Férfi
Hozzászólások száma : 651
Age : 34
Város : Szatmar
Rólam : autok, kocsik, verdak
Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
Registration date : 2008. Mar. 13.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptyVas. Márc. 01, 2009 9:26 am

A Tuning Show-ba valoban beletartozik a kiallitas... ha mas nem mindenkepp legyen egy sima talalkozo ha nem jon ossze komolyabb, aztan aki szeretne kiallithatna az autojat, persze nem eppen akarmilyet. Az sem egy rosz otlet hogy szeptember korul egy expot csinaljunk de akkor a gyorsulas lesz az Auto Tu es az meg a Ning Show 3. Mondjuk szemelyszerint en orulnek 2 rendezvenynek, lehet masok is, de kerdes hogy egy DragRacing nevu "event"-nek lenne-e akkora reklamja mint egy ATS3-nak... ez is emgoldhato hogyha mindenfele mediareklamba belefoglaljak hogy a sikeres ATS szervezok szervezeseben zajlik majd... Reszemrol a vegkovetkeztetes hogy mindenkepp legyen minimum egy kis egyszeru tuningauto talalkozo, legyen mit nezegessenek az emberek akiket a gyorsulas nem annyira fog meg, de egy kiallitast szivesen latnanak.
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 EmptyVas. Márc. 01, 2009 10:44 am

Ahogy zoyka mondta, iden mar egy "Nyiregyháza-Szatmárnémeti, közös kétfordulós verseny"-rol van szo. Ez tenyleg szamit a kialitas szempontjabol mert ezuttal bisztosan tobb auto lesz kialitva Magyarorszagrol is. Ezert, talan megis aktualis lenne egy expo Wink Az Auto Tuning Show 1 es ATS 2- ben en voltam a felelos az expo-val, illetve mindennel ami a tuning autok kialitassaval kapcsolatos volt es szeritem jo dolgot csinaltam, de obiektiv okokbol miat sajnos nem tudok tovabb foglalkozni ezzel. A tovabiakban, ha amugy is Magyarorszagrol jonnenek tuning autok expo-ra, es Romaniabol is, akkor sokkal nagyob az esely arra hogy a kialitas is nagy vonalu legyen mint a Drag Racing Wink Ezert, ami a roman tuning expos autokat illeti, ahogy mar mondtam, kene egy ember akit bevezessek a temaba es helyettem foglalkozzon az expoval ezentul Wink
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
Ajánlott tartalom





Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Chevrolet DragRacing.   Chevrolet DragRacing. - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Chevrolet DragRacing.
Vissza az elejére 
3 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmárnémeti AUTO SPORT események 2009-
Ugrás: