365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***

 

 Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...

Go down 
+7
pandaDVD
norbbi77
Freddy
Beci
csongor
jasontaylor
attilaboot
11 posters
SzerzőÜzenet
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptyHétf. Feb. 16, 2009 11:25 pm

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Sigla10

"105 éves az ACR."
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Vendég
Vendég




Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptyHétf. Feb. 16, 2009 11:37 pm

Isten eltesse az ACR-t is:D meg JASONT.... RockNRoll RockNRoll
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptyKedd Feb. 17, 2009 10:02 pm

Isten éltesse az ACR-t !!!!!!!!! RockNRoll RockNRoll RockNRoll
Vissza az elejére Go down
csongor
280HP
280HP
csongor


Férfi
Hozzászólások száma : 236
Age : 39
Város : Szatmar City
Autóm : bmw e36
Registration date : 2008. Aug. 18.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptyKedd Feb. 17, 2009 10:50 pm

jo sokat meg ert mar.......Smile
Vissza az elejére Go down
Beci
40HP
40HP
Beci


Férfi
Hozzászólások száma : 25
Age : 59
Város : Szatmarnemeti
Rólam : oldtimer, tuning ,hot-rod
Registration date : 2008. Aug. 23.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptySzer. Feb. 18, 2009 2:23 pm

Adig nem hiszem amedig nem ünepelünk

time


Beci RockNRoll
Vissza az elejére Go down
http://www.oldtimer-prinzinger.ro
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptyCsüt. Feb. 19, 2009 2:07 pm

Meg legyen legalább ugyan ennyi!!!
Valami buli? kacsint
Vissza az elejére Go down
norbbi77
110HP
110HP
norbbi77


Férfi
Hozzászólások száma : 135
Age : 46
Város : Satu Mare
Registration date : 2008. Mar. 17.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptyCsüt. Feb. 19, 2009 8:55 pm

Sokaig eljen az A.C.R.! Valamikor en is versenybiro voltam, meg amikor a Palade testverek, Roman Marius, Haler Feri meg Bud Radu ott volt...mostmar nemigazan tudom mi a szitu arra. Eleg jo tarsasag volt, volt humorerzek boven!
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptyPént. Feb. 20, 2009 8:40 am

norbbi77 írta:
Sokaig eljen az A.C.R.! Valamikor en is versenybiro voltam, meg amikor a Palade testverek, Roman Marius, Haler Feri meg Bud Radu ott volt...mostmar nemigazan tudom mi a szitu arra. Eleg jo tarsasag volt, volt humorerzek boven!


Most is jó a társaság és próbálom kordába tartani ( nem engedem az italozást verseny közbe mint régen ....), de elkelne a fiatalosítás is , szükség van az időssebb generációra is mert ők már sokat megértek ilyen téren is DE hol az utánpótlás ????? ....jól mondtad a fenti neveket de sajnos hárman már "odaát" vannak ... és kevés pontosan 5 fiatalabb bíró van jelenleg....várunk vissza téged is !!!!
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptyPént. Feb. 20, 2009 8:43 am

attilaboot írta:
Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Sigla10

"105 éves az ACR."


Tudom hogy pozitiv (provokativ) jellegü volt ez a bejegyzés !!!!

DE KÖSZÖNÖM

pontosabban 2009 Április 4. -én lessz a szülinap és remélem a vele járó buli !!!!
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 6:31 pm

Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 7:07 pm

"A szatmári kirendeltség az idén először rendezi meg a megyei gyorsasági autóversenyt is, amelynek első két fordulója igen nagy közönségsikernek örvendett."
Szerintem azert hianyzik a dologbol a 365HP es az ASK is... vagy?
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 8:29 pm

Hát valahogy igy kellett volna szoljon a cik hogy: "A szatmári kirendeltség és a nemrégiben megalakult AutoSportKlub együttesen idén először rendezi meg a megyei gyorsasági autóversenyt, amelynek első két fordulója igen nagy közönségsikernek örvendett"
Szerintem a minimum az lett volna hogy az ASK-t megemlitik RockNRoll
De lehet mi maradtunk le Devi valamirol Shocked
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptySzer. Ápr. 08, 2009 7:32 am

Szerintem is hiányzik de mivel a hétfői sajtótájékoztatón nem beszéltem a rallykról ezért a kedves újságírók azt írtak amit akartak ..... igaz amúgy is azt írnak ami szerintük és nekik fontos ....... és nem küldik át mielőtt megjelenik hogy átolvassam úgyhogy SAJNÁLOM !! De vígasztaljon az hogy a tegnep d.u. 6.30 tól a TV1Samtelben meghívottkét jelen voltam egy élő müsorban ahol tulajdonképpen az ACR-ről kérdeztek de szerintem elég sokszor megemlitettem az ASK-t is. majd felteszem a linket hogy megnézhessétek ti is akik nem láttátok !!!
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptySzer. Ápr. 08, 2009 11:41 pm

Látom kezdek unszimpatikus lenni ezen a fórumon...... NEM baj nem lehetek mindenütt körülrajongva... és megtanultam : ha elől vagy mindenki belédrúg .... és a te hibáidat látja a legnagyobbnak .... túl sok szál fűződik itt össze .... és egy kívülállót nehezen nyelnek le DE !! mégis elmondom ha kíváncsi vagy : " hogy mikor én beszélek és emlitem a szatmári autósportot soha ki nem hagyom az ASK-t az ACR mellől lásd a tévémüsort amiről beszéltem:
http://www.tv1samtel.ro/articol/12/1527/7-aprilie-2009-Invitat-SELETYE-DAVID-director-ACR-
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 8:27 am

Szerintem nincs erről szó, hogy unszimpatikus lennél bárkinek is.
Mondjuk, engem is idegesített a szatmár.ro-n olvasható szöveg, több helyen pontatlan volt, itt két eset van:
-vagy az újságíró van totális képzavarban, témán kívűl, pl gazdasági újságírót küldenek sporteseményre
-vagy a szervező nem kommunikál pontosan és világosan, nem "rágja szájába" az újságírónak az anyagot.
Ha bármelyik a kettő közül kis részben előfordul, abból lesznek a jereváni rádió hírei : "Igaz-e, hogy Moszkvában Mercedeseket osztogatnak? – A hír igaz – közli a jereváni rádió –, azzal az apró korrekcióval, hogy nem Moszkvában, hanem Leningrádban, nem Mercedeseket, hanem Zsigulikat, és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak."
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 8:57 am

Szerintem "üldözési mániád" van. hahota
Ától hogy páran másként gondolkodnak vagy elmondják amit hisznek (akár rosszul) nem azt kell levonni következtetésképen hogy te vagy a fekete bárány. Söt !
Szerintem addig jó míg véleményeznek az emberek.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
bobo3s
110HP
110HP
bobo3s


Férfi
Hozzászólások száma : 176
Age : 45
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Bikinicsunajt
Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
Registration date : 2008. Jun. 17.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Csak   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptyCsüt. Ápr. 09, 2009 12:23 pm

:haha:
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 9:47 pm

attilaboot írta:
Szerintem "üldözési mániád" van. hahota
Ától hogy páran másként gondolkodnak vagy elmondják amit hisznek (akár rosszul) nem azt kell levonni következtetésképen hogy te vagy a fekete bárány. Söt !
Szerintem addig jó míg véleményeznek az emberek.

Még szerencse hogy két fülem van és ami olyan vélemény egyiken be másikon ki........... hahota hahota hahota
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty
TémanyitásTárgy: Re: Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...   Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját... Empty

Vissza az elejére Go down
 
Az ACR az idén ünnepli a 105-ik szülinapját...
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autós Klubok - egyesületek: :: * A.C.R Szatmárnémeti.-
Ugrás: