365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.

    Go down 
    +13
    Freddy
    stycke
    jasontaylor
    Devi
    attici89
    norbbi77
    pandaDVD
    wasted
    Szambi77
    attilaboot
    SM-91-JDM
    csongor
    gergo
    17 posters
    Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
    SzerzőÜzenet
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 6:32 pm

    pandaDVD írta:
    ..... Ma este mármint március 2-án este 20.30 kor a másik helyi TV-ben( Nord Vest TV) népszerüsítem az ACR-t, a ASK-t és a Rally Sprint ll.ik fordulóját !! .........remélem kevesebbet fogok dadogni.............. hahota

    Ez tetcik benned oregem hogy ahova befer az ACR nepszerusitese oda befer az ASK es a R.S. nepszerusitese is Exclamation Cool Mindent bele ! RockNRoll RockNRoll RockNRoll
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 7:59 pm

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Rallys12
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Vendég
    Vendég




    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 9:43 pm

    pandaDVD írta:
    ..... Ma este mármint március 2-án este 20.30 kor a másik helyi TV-ben( Nord Vest TV) népszerüsítem az ACR-t, a ASK-t és a Rally Sprint ll.ik fordulóját !! .........remélem kevesebbet fogok dadogni.............. hahota

    Meg jo hogy van a www.365hp.ro ...... Exclamation Exclamation ("meg volt emlitve?")
    Vissza az elejére Go down
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 10:49 pm

    TUNINGwr írta:

    Meg jo hogy van a www.365hp.ro ...... Exclamation Exclamation ("meg volt emlitve?")

    A szívembe elég sok helyet foglal el a 365hp DE úgy gondolom az ilyen "alattomos" kérdésre nem kell válaszolni ebbe a topikba..................
    ez itt a Rally Sprint 2 topikja és ne feledjük el hogy a R.S.1 topik szinte a legolvasottabb topik( 1800) volt eddig......

    Hidd el nekem nem a 365hp találta fel az autósportot Szatmáron.........

    szeretném ha megnéznéd az www.acr.ro nézetségét és nincs is fórumja, ami köztudott, emeli a weblap nézetségét:

    http://www.trafic.ro/top/auto-moto/#startIndex=30&selected=acrro

    ez országos színtü felmérés............mindég csak a másik piszkálásából nem fogunk előbbre jutni akár melyik klubnál és a 365hp-nél se.
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptyHétf. Márc. 02, 2009 11:18 pm

    Nem baj ha pártatlan vagyok ebben a vitában? Nem akarok harcot... kacsint
    Ha Panda (Alias Seletye Dávid) úgy érezte hogy nem említi meg a 365hp-t az a magánügye.
    Ha azért emlitete volna a 365hp-t mert mondtam volna neki hogy: "légyszi említsd már meg... " az már nem az igazi.
    A hasonló dolgokat meg lehet beszélni máshol is. Különben is ez nem az a topik, ahogy Panda is írta.
    Egyébként hogy tuningwr védelmébe is keljek , nem akart ö semmi rosszat, csak kérdezget...
    Másrészről jó volt a műsor a NordVest TV-n ( az NVT színvonalához képest ) csak sajnos ezek a focisták elnyomták kicsit az autósportot ....
    Próbáltam a MSN-en is írni műsor közbe de valamiért nem jött ősze.
    S. Dávid dicséretére legyen mondva igencsak magasztalta a A.S.K -s fiukat is... Beeee
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptyKedd Márc. 03, 2009 11:07 am

    attici89 írta:
    Nem igazan akartam a rallysprint topikba ronditani, igyhat irok a sajatomba, feligmeddig off lesz. Kicsereltem a motrot 1300as-ra, ha nem mondom meg senki sem tudna mert zsir ugyanaz nagyobb loketterfogattal. Pentek reggel ota kinlodtam vele, tegnap eletrekelt de meg mindig allitasra szorul. (koszonet apukamnak, sancinak es az o apukajanak) Zsir . Na itt jon az offtopic resz... Milyen kategoriaba leszek sorolva, mert elolvastam figyelmesen a szabalyzatot es azt irja hogy az epitett kategoriaba licences vagy elozetesen licencet birtoklo versenyzok kerulhetnek.... Na meg azt is irja h barmilyen formaban nem szeria autok (akkor akinek alufelnije van vagy sportkipufogoja vagy chipje vagy akarmilye van az mar epitett??? akkor mindenki abban a kategoriaban kene versenyezzen...) Szoval szeretnem tudni h ezek utan hova leszek besorolva... Nem mintha zavarna egy tuti 2. v 3. hely mivel lehet nem lesznek epitett autok, de nem szeretnem hogy rajtam rohogjon mindenki hogy mit keresek abba a kategoriaba mint amator. Ha nagyon szemet akarnek lenni atcserelnem a hengerfejet mivel egyezik es a romanok a hengerfejszamot irtak be mint motorszam (no comment Laughing Laughing Laughing )

    U.I.: Foleg David es Gergo velemenyet/hozzaszolasat varom a kategoria besorolas temaban... koszi Smile

    Sajnos vagy nem sajnos, de Dávid ha jól tudom nincs idehaza pár napig, Gergő meg bizti hogy külföldön lesz huzamosabb ideig...
    A problémádat megbeszéljük majd a többi fontos dologgal egyetembe a RallySprint elöti találkozón, 12.03.2009, mert ugye ott leszel te is...

    APROPÓ, akit érdekelnek a mágneses rajtszámok jelentkezzen minél hamarabb mert egyszerre kellene megrendelni őket mivel úgy olcsóbb lenne. Az áruk úgy 70.00 ron lenne (2 drb)
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptyKedd Márc. 03, 2009 1:49 pm

    Hat azon ott leszek, bar ahogy most all a helyzet nem sok esely van h induljak, a motor meg mindig nem az igazi es kezifekem meg mindig nincs...
    Amugy aki mar beiratkozott az elso versenyen az automatikusan be lesz irva tovabbra is es csak fizetni kell a helyszinen vagy mi lesz? Mert a rajtszam ugye marad, akkor ennyi erovel a beiratkozasi adatok is maradhatnak (kiveve ha mas a pilota vagy valaki motrot cserel hahota )
    Vissza az elejére Go down
    Vendég
    Vendég




    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptyKedd Márc. 03, 2009 7:56 pm

    Elnezest kerek David tol!!!!!!! BOCSI Panda dvd
    Nem kotozkodesbol irtam amit irtam...DE en se ACR se ASC tag nem vagyok.. megis segitettem az elso Rally Sprint en ugy mint mas!!!!!!
    Szoval ha a365hp nak nincs koze a Rally Sprint nek akkor szerintem nekem mint 365hp tagnak sincs kozom hozza...
    es ha segiteni kell akkor mint 365hp tag fogok segiteni !!!!!
    Nekem tetszett es segitek... habar azt mondtam hogy nem segitek de meg gondoltam magam... en mondtam hogy egyut kezdtuk akkor egyutt is viszuk vegig .. RockNRoll
    Cserebe anyit kerek hogy mindenki vegye eszre hogy a 365hp is jelen van... segit szallagot kuhuzni , gumit pakol, stb stb stb
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptyKedd Márc. 03, 2009 8:57 pm

    Sziasztok, sajnos en ebben nem tudok illetve nem merek nyilatkozni, Nastor Ioan autómérnök tudna ebben szakvéleményt mondani, szerintem nem fogsz a profi autók közé kerülni semmiképp, több okból. Bővebben jövő csütörtökön, addig megkérem Attilát, kérdezzen rá Nelunál. köszi.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptyKedd Márc. 03, 2009 10:19 pm

    gergo írta:
    Sziasztok, sajnos en ebben nem tudok illetve nem merek nyilatkozni, Nastor Ioan autómérnök tudna ebben szakvéleményt mondani, szerintem nem fogsz a profi autók közé kerülni semmiképp, több okból. Bővebben jövő csütörtökön, addig megkérem Attilát, kérdezzen rá Nelunál. köszi.

    Nelu bátyánkat hívtam telefonon, jövő hét közepéig ö is külföldön tartózkodik...... scratch
    Összebeszélt itt mindenki? Csak én maradtam itthon. Razz
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Vendég
    Vendég




    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptyKedd Márc. 03, 2009 10:40 pm

    Utazz el te is... idealis lenne minnel meszebb Razz mondjuk tokyo oda ugyis vagyol RockNRoll
    Ha el mesz bulizunk :cheers: :haha: persze csak viccelek ... de azert hianyozni fogsz Zsir
    Vissza az elejére Go down
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptyKedd Márc. 03, 2009 11:03 pm

    ja,Nelu baratom el ment es meg a felfugesztesem nincs fel teve Crying or Very sad de azert meg igerte h fell teszi a verseny elot szoval remelem h idom lesz ra h meg is szokyam egy kicsit az autot,me lesz egy kiss kulombseg kacsint
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptyKedd Márc. 03, 2009 11:36 pm

    NELUT idézem: Nyugi
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptySzer. Márc. 04, 2009 8:40 am

    kacsint Zsir Zsir bounce bounce
    Vissza az elejére Go down
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptySzer. Márc. 04, 2009 10:16 am

    Koszi Gergo! Zsir
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 2:10 pm

    Na, újra itthon, lassuk mi is történt a héten, illetve hogy is állunk a szervezéssel:

    A rendezvény médiahirdetése: megtörtént, a Friss Újságban fekvő A4es plakát formában jelent meg, plusz a cikkek, nekik fel szeretnék ajánlani valami különlegeset, például 2 ingyenes részvételi jegyet, amit kisorsolnak. CityRádió, SatuMareOnline, és az induló Szatmaronline.ro is beszámolt, még hétfőn, a jövő hét során programajánlóban fogunk szerepelni. Ők is megérdemelnek tőlünk valami extrát, kitalálok valami szépet.

    A Szatmar.ro, a Szatmári Magyar Hirlap és az Informatia Zilei is betette, csütörtökre küldök nekik az összes partnernek még anyagot.

    Jelentkezések: két számot adtunk meg, Attiláét és Dávidét, volt valami eredménye?

    Az 5-6, általam szükségesnek tartott szervezői feladatra jelentkezett: Csongor, JDM Misu és TuningWR, amit ezúton is köszönök.

    Eredménytábla: wasted kolléga, megkérlek publikáld az eredményeket: mi van, hol és mennyiért.
    Mágneses rajtszámok: bobo3s intézte, 40RON a 2db, részleteket majd ő publikálja
    Szervezői mellények : bobo3s intézte, bár nem nagy a tülekedés a szervezői feladatokra, Csongor Misu, TuningWR és Gergő fognak ezek szerint 3-3-at felvenni.
    Büfés: Dávid intézi, legyen meleg kaja. A büfés számítson arra, hogy a következőn fizetni fog bért, nem sokat de ingyen se csináljunk senkinek profitot.
    Hangositás: Ebben a formában nincs pofám elkérni Hello Margot-tól a cuccot, úgyhogy lebeg.
    Show: Hétfőn beszélek Ádámmal
    Parkolás: Szó volt arról, hogy száraz idő esetén az ACR pálya utáni baloldali területen lehetne parkoltatni az embereket. Meg kell érdeklődni, kinek a tulajdonában van a terület és hogy ideadja-e, ha igen akkor mit adjunk cserébe, mondjuk pénzt azt nem. De, ha a tulajnak véletlenül Citroen márkaképviselete van, kitehet egy autót az egyik platóra, stb. Dávid, bevállalod ezt a szép feladatot?
    Fotózás: Mona, de lehetne valaki más is.
    Videózás, videovágás: Devi, apropó, az előzőről nem tudsz feltenni youtube-ra? Nekem nagyon tetszett!

    Javaslom azt, hogy ne csütörtökön legyen a szervezői gyűlés, mert akkor már csak egy napunk van, bármit elintézni, hanem pl egy nappal korábban, akkor még lehet ezt-azt intézni, ne utolsó percen. A helyszint, időpontot én szerda 5re javasolnám, egy óra alatt mindent meg lehet dumálni. Lehet akár messenger chatszoba is, csak legyen valami.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    Devi
    365HP
    365HP
    Devi


    Férfi
    Hozzászólások száma : 446
    Age : 41
    Város : Szatmar metropolisz
    Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 2:40 pm

    Velem es a videozassal kapcsolatban szeretnek szolni par szot.
    A helyzet az hogy a kamera nem az enyem volt hanem egy ismerose (megprobalom kolcsonkerni megint), szeretnek en is indulni a versenyen, ugyhogy kicsit huzos lenne a kamerazas, de beszelek meg Sticke baratommal hatha meg tudjuk oldani hogy felvaltva kamerazzunk illetve versenyezzunk. Ugyhogy a kamerazas kerdeses egyenlore, de nem lehetetlen. Megteszek minden tolem telhetot.
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 4:55 pm

    Okés a szerda, de nem 5 hanem 7 óra, vagy megint csak tíz ember lesz...
    Dávid (úgy tudom) nem volt idehaza, úgyhogy hiába is hívták volna.
    Az ACR-nek szánt plakátok nálam vannak, voltam ma ott de szombaton zárva...
    Kinek adhatom? Ráér 7fön?
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 7:41 pm

    Oké Devi, előre is köszi szépen, egy pár nappal előre kell majd tudjuk, hogy legyen B-terv.
    Részemről mehet a szerda este 7, nem gond.
    Az ACR plakátokat hétfőn elég, ha elviszed.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    SM-91-JDM
    280HP
    280HP
    SM-91-JDM


    Férfi
    Hozzászólások száma : 319
    Age : 47
    Város : SATUMARE
    Autóm : 91' HONDA CRX
    Registration date : 2009. Feb. 08.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 7:42 pm

    na szoval.ahogy mar montam regeben is en szeretnek segyteni akar mibe,csak a lenyeg az h. fogok szerepelny a versenybe is,de amikor nem,ot leszek nektek fiuk,es meg lenne egy yo hirem,bisztos tudyatok a sracot:Adi(fekete repsol honda crx),monta h o is fog segiteni a szervezesel,mert o nem szerepel,csack a legnagyob bay hogy nem tud magyarul,de szerintem nincs gond azzal,es meg egy yo hir:Tibi(3-mas feher golfos)is monta h o is yon segiteni,es nem bisztos meg h szerepelni fog,mert lehet nem lesz kesz az auto.mikor csinayuk a pajat,bisztos mi harman ott leszunk,es segyteni fogunk.
    bobo legyszi ird be hova kell menny a verseny szamokert,kosz
    Vissza az elejére Go down
    csongor
    280HP
    280HP
    csongor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 236
    Age : 39
    Város : Szatmar City
    Autóm : bmw e36
    Registration date : 2008. Aug. 18.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 8:02 pm

    Hogy hetvegen szabad tugyak lenni egesz heten dolgozom es raadasul estig, nem hiszem hogy sikerul el jusak a szerda esti talalkara. De szamithatok ram szombaton, infokat a feladatomrol bisztosan kapok majd. Ahol szugseg lesz ram oda fogtok sorolni es ot fogok segiteni.
    ha esetleg tel szamom kene PM-ben es beszelunk.

    Meg van egy hetunk adig, de nagyon bizom benne az ido ismet velunk fog tartani Smile
    Vissza az elejére Go down
    Vendég
    Vendég




    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 8:07 pm

    Nah jah az ido... remelem kiszaradunk mint a sivatag addigra.. elegem van mar a sok viz bol Zsir
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 9:07 pm

    Az időjárást bízzátok ide !
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    pandaDVD
    280HP
    280HP
    pandaDVD


    Hozzászólások száma : 317
    Age : 51
    Város : SzatmárNémeti
    Rólam : ACR igazgato
    Autóm : ...ami sosem kop el
    Registration date : 2008. Aug. 03.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptySzomb. Márc. 07, 2009 10:13 pm

    Sziasztok !!! haza érkeztem végre én is .....

    bele is vágok a közepébe :
    az attici89 -es dolgot mármint a motorcserét megtárgyaljuk jövő héten nem felejtjük el !!!! ...... de addig nem szeretnék nyilatkozni
    TUNINGwr bocsánatát is elfogadom ( remélem nem bántani akart ) de vannak bizonyos dolgok amiket előbb meggondolok és utánna írok....... ( hisz ez nyílvános site mindenkinek és nem arra találták fel hogy piszkáljuk főleg egymást ) ezt a témát lezártnak tekintem !!!
    Szia Gergő: 1, nállam 4-en jelentkeztek eddig ( 2 régi és 2 új ) jövő héten fel fogjuk csörgetni mindazokat akik leírták a tel számukat ez a Kati dolga lessz ( de csak a második etápra - egyébként akit érdekel a jövőre nézve keressen ő minket )
    2,büfés elíntezve és lehet hogy már most is fog valamennyit fizetni ( még beszélünk róla)
    3,a hangosítással kapcsolatba még nem sikerült beszéljek a sógorral ő ezzel is foglalkozik ( remélem szerdára lessz egy válasz,megoldás erre is )
    4,parkolással az a gond hogy hiába beszélek B.R.-val a sok hó és eső miatt ott nagyon lágy a legelő nem ajállom hogy most ott parkoltassunk talán a R.S.3-ra száradni fog egy kicsit ( vagy beszéljünk egy traktoristával aki szeretne egy kis csubukot "kihúzni a pácból,sárból" csinálni ) hahota hahota hahota
    Attila köszönöm hogy ma ellátogattál arra de sajnos szombaton csak akkor van nyitva az ACR ha AKCIÓ van !!
    ha 7főn elhozod megköszönöm és ha véletlen nincs ott senki hagyd a pinochio játszóháznál( hétfőre is sok dolgom van előreláthatólag)
    A töbit pedig szerdán este 7-től vagy hívhattok telefonon is....
    Vissza az elejére Go down
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 EmptyVas. Márc. 08, 2009 7:59 pm

    Nemtudom a messenger chatszoba csak poen volt-e de egyaltalan nem rossz otlet... 7 ora szerintem keso, de igaz hogy tobb embernek jo mint az 5 ugyhogy nem szolok bele... Az en ugyemmel nem kell tolteni az idot, semmi esely hogy induljak ezen a futamon es ez magaval vonja hogy valoszinuleg a tobbin se. Sajnalom de valoszinu most mindenbol kimaradok, eleg sok bajom van mostanaban Sad de a kovetkezo futamra felirhattok segedkezni megigerem.
    Vissza az elejére Go down
    Ajánlott tartalom





    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.   Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14. - Page 2 Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Rally-Sprint 2.futam, Szatmár, március 14.
    Vissza az elejére 
    2 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
     Similar topics
    -

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmárnémeti AUTO SPORT események 2009-
    Ugrás: