365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11

Go down 
+5
mrjoe
gergo
pandaDVD
attilaboot
SM-91-JDM
9 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyVas. Jún. 21, 2009 10:55 am

HAMAROSAN KEZDŐDIK A RALLY SPRINT...
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyHétf. Jún. 22, 2009 12:05 am

Remélem nem 11. -re esik végül a RallySprint.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyHétf. Jún. 22, 2009 9:29 am

hat pedig ugy ertettem hogy 11-ediken lesz,aszt meg meg kel beszelyuk,remelem meg jon a computerem adig kacsint
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyHétf. Jún. 22, 2009 12:00 pm

attilaboot írta:
Remélem nem 11. -re esik végül a RallySprint.


Mi a gond a 11.-ikével ??????????


4-ike verseny...kolozsvár,Pécs
18-21 Angliába fogok menni ACR delegáció
25 -ke szeríntem késő mert augusztusba is be kell szúrjunk egy etápot..............

szóljatok hozzá!!!
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyHétf. Jún. 22, 2009 12:05 pm

Julius 11-ei versennyel kapcsolatban:
-nekem 10éves érettségi találkozóm van, és fel is kell vonulni meg ilyen mesék, éppen ezért nem leszek jelen, vagy ha igen, akkor is csak öltönyben Smile)

Akikre szükség van:
-rallysprint főszervező: aki kézbentartja a szervezést illetve a sajtókapcsolatokat menedzseli, szponzorokat keres és talál, költségvetést kezel, a rendezvényt A-tól Z-ig megszervezi.
-lokációs csapat: pálya előkészitése, gumik, szalagok, utána helyrehozása, 4 ember
-verseny lebonyolítása: titkárság, tehnikai átvétel, sorbarendezés, dijkiosztás, ide kell 2 titkárnő és 4 ember: az is fontos, aki ezt szervezi az nem versenyez, sorry.
-nézők parkoltatása, és az ACR pálya melletti / mögötti részt javaslom, Dávid pls adj nekünk infót arról hogy az kié, mié, stb. Forgalomirányitás, minim 4 ember, ezúttal walkietalkie-val

Össze kell állítsuk egy ilyen rendezvény forgatókönyvét, receptjét: mit milyen sorrendben kell intézni, kit hol kell keresni, stb. ha ez megvan, gyerekjáték. De vigyázat, ebben az évben lesz még külső helyszínes verseny, az már nagyobb odafigyelést igényel.

Csütörtök 6ra javaslok egy Macskás találkozót, csak és kizárólag rallysprint szervezésben érdekelteknek. én nem leszek ott, már csak azért is mert megy ez nélkülem is.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
mrjoe
280HP
280HP
mrjoe


Férfi
Hozzászólások száma : 247
Age : 47
Város : Szatmarnemeti
Autóm : Honda Civic ED
Registration date : 2008. Jun. 15.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyHétf. Jún. 22, 2009 12:50 pm

lokációs csapat Ram szamithattok en szivesen segitek
Vissza az elejére Go down
http://www.4tuning.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyHétf. Jún. 22, 2009 2:11 pm

gergo írta:
Julius 11-ei versennyel kapcsolatban:


Akikre szükség van:
-rallysprint főszervező: aki kézbentartja a szervezést illetve a sajtókapcsolatokat menedzseli, szponzorokat keres és talál, költségvetést kezel, a rendezvényt A-tól Z-ig megszervezi.
-lokációs csapat: pálya előkészitése, gumik, szalagok, utána helyrehozása, 4 ember
-verseny lebonyolítása: titkárság, tehnikai átvétel, sorbarendezés, dijkiosztás, ide kell 2 titkárnő és 4 ember: az is fontos, aki ezt szervezi az nem versenyez, sorry.
-nézők parkoltatása, és az ACR pálya melletti / mögötti részt javaslom, Dávid pls adj nekünk infót arról hogy az kié, mié, stb. Forgalomirányitás, minim 4 ember, ezúttal walkietalkie-val

Össze kell állítsuk egy ilyen rendezvény forgatókönyvét, receptjét: mit milyen sorrendben kell intézni, kit hol kell keresni, stb. ha ez megvan, gyerekjáték. De vigyázat, ebben az évben lesz még külső helyszínes verseny, az már nagyobb odafigyelést igényel.

Csütörtök 6ra javaslok egy Macskás találkozót, csak és kizárólag rallysprint szervezésben érdekelteknek. én nem leszek ott, már csak azért is mert megy ez nélkülem is.

Hamarosan leirom a feladatkoroket es azt hogy hany emberre lessz szukseg.
A szereny velemenyem az hogy akik szeretnenek versenyezni a csapatbol azok jelezzek es nekik esetleg lokacios feladatokat adunk ...de nyugodtan versenyezzenek !!!
Vissza az elejére Go down
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyHétf. Jún. 22, 2009 2:50 pm

en versenjezni fogok,de amugj akarmiben segithetek,szoljatok.
szerintem meg ken szavazni aszt hogj ki lesz a foszervezo a rallysprintnek,es a tobbiek maragjanak akik voltak(lokacio,es a tobbi...)gondolom nem fogunk plakatolni,de ha kell,semmi gond,en segitek.
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyHétf. Jún. 22, 2009 8:49 pm

Személyes szerény hozzálásom a IUL. 25

Jul. 11. Nyírpazony, ahova meg június elején elígérkeztem.

Jul. 13. Után meg 6 nap (365hp-s) kirándulás....

De ha B.Gergő az A.S.K elnoke azt mondja hogy JUL.11 RallySprint, akkor mint alelnöknek ott kell lenni.... nincs mese, és ezt így is gondolom.


scratch scratch scratch scratch scratch
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyHétf. Jún. 22, 2009 10:08 pm

Én nem ragaszkodom a juli 11hez, félre ne értsetek.
Legyen jó mindenkinek, nekem bármelyik megfelel, és a Peugeot-nak is Smile én ugyanis versenyezni fogok.
Előtte 2héttel leadom a receptet, kit, miért, hogyan kell keresni és baga mare....
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyHétf. Jún. 22, 2009 11:10 pm

hat nem tom mit mondjak ara a 2 hetre,mert a gond az hogy most mindenki el varja tolunk hogy kemenj rendezveni legyen,tudom hogy a rally sprint sok mindenkinek nem anyra fontos,de csak kell rendezunk egy arra valo versenyt.
ahogy ti gondoljatok a datumot,nekem a holnap is meg felel,de lasan legalab a pontos datumot kel tudjuk,es nem szeretnem hogy 4-5-ken legyen,csak egy dologert:nem lenne igasagos a kolozsvari sracok irant,mert mindig ell jotek,es nekiek pont akor van rally sprintjuk othon.ezert dontottem hogy irjam le,mert ez elege fontos,de ahogy ti gondoljatok...
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyKedd Jún. 23, 2009 8:36 am

attilaboot írta:
Személyes szerény hozzálásom a IUL. 25

Jul. 11. Nyírpazony, ahova meg június elején elígérkeztem.

Jul. 13. Után meg 6 nap (365hp-s) kirándulás....

De ha B.Gergő az A.S.K elnoke azt mondja hogy JUL.11 RallySprint, akkor mint alelnöknek ott kell lenni.... nincs mese, és ezt így is gondolom.


scratch scratch scratch scratch scratch

amint már leírtam nem azért ragaszkodok a jul.11 hez mert borsot akarok törni valakik orra alá ( vagy ne vegyen részt más rendezvényen) hanem "előre" is kell gondoljunk........ ha a 4.ik etápot jul.25 re tesszük akkor az 5-iket augusztus 15.re kellene tennünk hogy legyen időnk szuszogni és felkészülni , hogy ne csapjuk csak úgy össze..... mint írtam a 6-ik befejező etápot (amit Gergő javaslata szerint a prak. parkolójában tartanánk) szept.5-kén hát arra még jobban készülni kell nem biztos hogy nyáron aug.17-31 között mindenki ithon lessz és úgy ahogy Misu írta a szatmári közönség most már csak ígényesen megszervezett versenyeket vár el tőllünk, mert megmutattuk , hogy képesek vagyunk ..... ilyen szemszögből is nézzük a dolgokat ..........
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 5:12 pm

Látom mindenki halgat de remélem ma 18.00 - kor találkozunk a Macskába !!!!

Rally Sprint az egyik főtéma !!!
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyCsüt. Jún. 25, 2009 8:27 pm

Micsoda "rossz" gyűlésen voltam ......... nem volt ott senki aki "piszkáljon" az ACR miatt ....... de sajnos nem volt senki aki hozzászóljon se .......... hát így jártam !!!!

én megbeszéltem a feladatokat magammal ( ezt megszoktam az ACR-nél is " eu comand eu execut") de remélem lessz aki még csatlakozik hozzám, hogy junius 11.-re minden szépen és ékesen zajlódjon le !!!
Vissza az elejére Go down
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyPént. Jún. 26, 2009 12:50 am

en ott leszek kacsint kacsint kacsint
Vissza az elejére Go down
bobo3s
110HP
110HP
bobo3s


Férfi
Hozzászólások száma : 176
Age : 45
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Bikinicsunajt
Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
Registration date : 2008. Jun. 17.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyPént. Jún. 26, 2009 8:37 am

Mint pilota en is. Te misi ? Smile
Vissza az elejére Go down
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyPént. Jún. 26, 2009 9:21 am

en versenjzek es segitek is kacsint
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyPént. Júl. 03, 2009 11:58 pm

RallySprint NEWS:
Ki lesz a kommentátor? Nem OVI.M. Nem FRENKY.....
Igen, a 365hp TEAM egyik fontos személyisége, M.ARNOLD művésznevén BOBO3S!!! RockNRoll

Hhaahh, nagyon jó lesz a RallySprint, ha nem másért mar csak ezért érdemes kijönni s egy jót szórakozni.

Hajrá Bobo, gyakorolj a tükör előt, mindent bele! 365hp
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
bobo3s
110HP
110HP
bobo3s


Férfi
Hozzászólások száma : 176
Age : 45
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Bikinicsunajt
Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
Registration date : 2008. Jun. 17.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptySzomb. Júl. 04, 2009 12:42 am

Lesz mar rohoges. Ha meg nem " Letöröm a tükrötököt " . Koszi Atti
Vissza az elejére Go down
csongor
280HP
280HP
csongor


Férfi
Hozzászólások száma : 236
Age : 39
Város : Szatmar City
Autóm : bmw e36
Registration date : 2008. Aug. 18.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptySzomb. Júl. 04, 2009 6:30 pm

nem kell oda a gyakorlas Laughing
en majd mele alok es be segitek neki......

minden esetre tenleg jo otletnek tartom hogy valaki kozulunk fogja az egesz versenyt komentelni es nem egy "kivulalo" aki anyira nincs bene abbe a dolgokba. Es ha valaki akor BOBo tud dumalni kacsint HAJRA!!!
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyKedd Júl. 07, 2009 12:12 pm

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Rallys10
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyKedd Júl. 07, 2009 9:07 pm

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Rallzs10
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptySzer. Júl. 08, 2009 8:41 pm

FONTOS !!!!


Holnap este 18.00-kor megbeszélés a macskába !!!!!

Aki él és mozog, nem csak dumál, azt várjuk : utólsó simitások a Rally Sprint 4 előtt !!!

Eddig van kb. 30 versenyző aki már jelentkezett és még 8 aki még nem tudja !!!
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyCsüt. Júl. 09, 2009 3:00 pm

Fiuk, ha versenyezni akartok hozzatok bukósisakot, feltétlenül.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 EmptyPént. Júl. 10, 2009 9:03 am

RallySprint a médiában:
Szatmáronline.ro http://szatmaronline.ro/cp/36/2307/Hétvégén-ismét-az-amatőr-versenyzőké-a-főszerep!-RallySprint-4--futam
Szatmár.ro
http://www.szatmar.ro/Megint_az_amatorok_raliznak/hirek/24074
Informatia-Zilei
http://www.informatia-zilei.ro/new/2009/07/09/sambata-va-avea-loc-rally-sprint-4/
plusz, Szatmári Friss Újság, Szatmári Magyar Hirlap.

Szervezési részletekről Attila fog ide irni, szükségünk van pár emberre.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
Ajánlott tartalom





Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11   Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rally-Sprint 4.futam, Szatmár, julius.11
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmárnémeti AUTO SPORT események 2009-
Ugrás: