365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.

Go down 
+7
csongor
gergo
stycke
RADU DOM
jasontaylor
attilaboot
pandaDVD
11 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
kis.szili
New user
New user
kis.szili


Férfi
Hozzászólások száma : 14
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Mazda 323 f
Registration date : 2011. May. 30.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyKedd Okt. 18, 2011 11:19 pm

Amugy en a mazdara szavazok Very Happy Tenleg kivancsi leszek a vesztes fizeti a vegen a sort vagy a bort.
Laughing
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyKedd Okt. 18, 2011 11:51 pm

Szerintem a Mazda
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
vas1987
40HP
40HP
vas1987


Férfi
Hozzászólások száma : 44
Age : 37
Város : Nagykaroly
Rólam : Auto verseny fan
Autóm : Opel Calibra
Registration date : 2010. Feb. 15.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptySzer. Okt. 19, 2011 4:48 pm

Hello fiuk azt szeretnem kerdezni hogy nincs semmi kep semmi eredmeny kivancsi vagyok.
Vissza az elejére Go down
mrjoe
280HP
280HP
mrjoe


Férfi
Hozzászólások száma : 247
Age : 47
Város : Szatmarnemeti
Autóm : Honda Civic ED
Registration date : 2008. Jun. 15.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptySzer. Okt. 19, 2011 7:18 pm

kis.szili írta:
Amugy en a mazdara szavazok Very Happy Tenleg kivancsi leszek a vesztes fizeti a vegen a sort vagy a bort.
Laughing

Én benne vagyok legyen ugy a vesztes fizett hahota hahota
Vissza az elejére Go down
http://www.4tuning.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptySzer. Okt. 19, 2011 7:19 pm

Készül a videó habár nagyon kevés anyagom van a versenyről, de lesz valami.
Képek? Nem tudom. Készített valaki?
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 12:05 am

Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
csongor
280HP
280HP
csongor


Férfi
Hozzászólások száma : 236
Age : 39
Város : Szatmar City
Autóm : bmw e36
Registration date : 2008. Aug. 18.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 6:14 pm

Hoszura es jora sikeredet a video RockNRoll

Igaz nem voltam kint a verseny napjan, de igy a video-n keresztul ugy erzem kicsit sok volt a kanyar egy temposab paja szerintem nagyob sikert aratot volna. Az eroseb autok nem is tudtak ervenyesulni szerintem.
Vissza az elejére Go down
vas1987
40HP
40HP
vas1987


Férfi
Hozzászólások száma : 44
Age : 37
Város : Nagykaroly
Rólam : Auto verseny fan
Autóm : Opel Calibra
Registration date : 2010. Feb. 15.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyCsüt. Okt. 20, 2011 6:47 pm

Nekem is tecik a videogratula hoza. good-jobb
Vissza az elejére Go down
kis.szili
New user
New user
kis.szili


Férfi
Hozzászólások száma : 14
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Mazda 323 f
Registration date : 2011. May. 30.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyVas. Okt. 23, 2011 12:32 pm

Szia DAVID most beszeltem magyarbol egy sracal o is szeretne jonni a kovetkezo versenyre egy ladaval lehet tobben is jonnenek gondolom johetnek ?
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyHétf. Okt. 24, 2011 9:31 am

csongor írta:

Igaz nem voltam kint a verseny napjan, de igy a video-n keresztul ugy erzem kicsit sok volt a kanyar egy temposab paja szerintem nagyob sikert aratot volna. Az eroseb autok nem is tudtak ervenyesulni szerintem.


Nem szeretnélek kioktatni és foleg nem szeretnék vitatémát adni, inditani DE ha nem voltál ott a véleményedet is tartsd ott ahol voltál .... harag nélkul ...mert ott volt a 4x4-es Subaru ( kb 600 hp) aki simán elfordult a "sok kanyarba", szeretneém utoljára leszogezni ezt a témát : " ez nem drag racing !!!!" ahol nyomod az egyenes pályán 1000-rel itt be kel tudjál venni néhány kanyart is az ideális iven !!!!!
A sikerrol pedig kerdezd azokat akik versenyeztek ...... milyen "sz.r" vagy milyen jo volt a palyavezetes !!!


kis.szili írta:
Szia DAVID most beszeltem magyarbol egy sracal o is szeretne jonni a kovetkezo versenyre egy ladaval lehet tobben is jonnenek gondolom johetnek ?

Szilárd : ez NEM kérdés hisz ugy hirdetem ezt a versenyt már a kezdetektol hogy: bárki-bármivel johet....
amugy en is beszeltem Debrecen-Jozsa-rol valakivel aki szinten Ladaval jonne...... mondtam neki is hogy csak batran !!!!


Attila a videjo tenyleg jo es egyben kulonleges mert most inkabb a dijkiosztas van benne es ilyen meg nem volt...de kellett mar ilyen is !!!

Azt sajnalom hogy nem volt egy fotos sem aki nehany kepet keszitett volna .... vagy ha keszitett valaki azt nagyon maganak taratja... a kovetkezon majd gondolkodom ismet fotos temaban is ....
Vissza az elejére Go down
RADU DOM
70hp
70hp
RADU DOM


Férfi
Hozzászólások száma : 66
Age : 54
Város : satu mare
Rólam : off-road,quad,tot ce are motor
Autóm : ford 1.4 benzina
Registration date : 2010. Feb. 01.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyHétf. Okt. 24, 2011 12:04 pm

Véleményem szerint a RALLY jó volt új hely szuper volt egy pedig nem tudott senky edzeni, és nem gondolom, hogy vitassák vonok.Gratulalok DAVID o uj hely.SUPER VOLT
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyHétf. Okt. 24, 2011 12:52 pm

csongor írta:
... Igaz nem voltam kint a verseny napjan, de igy a video-n keresztul ugy erzem kicsit sok volt a kanyar egy temposab paja szerintem nagyob sikert aratot volna. Az eroseb autok nem is tudtak ervenyesulni szerintem.

Ha keveseb es nagyob kanyarok lettek volna versenyeztel volna ?
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
RADU DOM
70hp
70hp
RADU DOM


Férfi
Hozzászólások száma : 66
Age : 54
Város : satu mare
Rólam : off-road,quad,tot ce are motor
Autóm : ford 1.4 benzina
Registration date : 2010. Feb. 01.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyHétf. Okt. 24, 2011 3:50 pm

Attila a videjo nagyon jo.köszönöm szépen
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyHétf. Okt. 24, 2011 5:14 pm

Nem akarom védeni Csongit de egész nap a Praktikerbe dolgozót, onnan meg nem lehet csak úgy lógni, pedig higgyétek el nagyon jött volna...
Amúgy biztos nem versenyzett volna a saját autójával, tuti. Mert nem.
Őt nem halottam soha hogy mondaná hogy ö milyen nagy pilóta de pont most elromlott a gáz-kitesz segédtorkoló bizgentyü.
Inkább azokat szoljuk meg akik egész évben jártassák a szájukat de mikor verseny van behúzzák a farkukat, legyen szó DragRacing-röl RallySprint-röl vagy bármiről.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyHétf. Okt. 24, 2011 6:55 pm

Még egyszer leszogezem NEM akartam bántani a Csongit !!!!!!

DE ha nem volt kint ne irjon olyat hogy ugy néz ki a videon vagy igy nez ki a videon !!!! A valosagban teljesen maskent nezett ki !!!!

nem is emlitettem hogy ki milyen pilota csak egyszaruen megálapitottam azt a tényt hogy sokan csak kommentaljak a versenyeket, a szervezoket es a pilotakat ( most nem feltetlenul Csongira gondolok- HANEM ugy altalaba) es soha nem mutatjak meg hogy kel versenyezni, hogy kel .........nem is folytatom semmi ertelme hogy hergeljem a kedelyeket !!!! DE TENY hogy akkor fog a kis ....Rally Sprint hianyozni amikor nem lessz .........addig pedig lehet kritizalni !!! Hajra !!!


Az utolso futamot november 19 vagy 26 -an tartjuk !!! idoben lessz ertesitve mindenki a helyszin mar biztos !!!! ( a RIDER'S RING kacsint ) es oda is varunk mindenkit kivetel nelkul !!!!!


Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyHétf. Okt. 24, 2011 7:55 pm

attilaboot írta:
...Inkább azokat szoljuk meg akik egész évben jártassák a szájukat de mikor verseny van behúzzák a farkukat, legyen szó DragRacing-röl RallySprint-röl vagy bármiről.

En azt mondom tobbet ne szoljunk meg senkit. Nincs ertelme. En meg autot is fel ajanlottam meg penzt is rendbe tenni, szoval valakinek csak foglalkoznia kellet volna a dologal, muncsizni egy kcsit es let volna mivel versenyezen de sajnos a munka fajdalmas dolog. De megis mindenki versenyezne ha lene egy 700 lovas Subaru Imprezaja de mivel hogy nincs, nem lehet, ilyen durva az elet egyesekel szemben. Es azok az emberek akik sose mutattak fel sose semit vezetes teren, erdekes modon azok tudnak a leg jobban kritizalni meg pontozni masokat meg vedeni a "baj tarsait" a nagy semit tevesben... Elege el szomorito a helyzet figyelembe veve hogy autosport jellegu web oldalon vagyunk es azert nincs keves latogato. En azt mondom hogy aki szamit ugy is hallani fog egyik a masikrol... Addig is, "viszont labos" es ahogy romanul szoktak mondani : "SUNA-MA !" tel
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
csongor
280HP
280HP
csongor


Férfi
Hozzászólások száma : 236
Age : 39
Város : Szatmar City
Autóm : bmw e36
Registration date : 2008. Aug. 18.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyHétf. Okt. 24, 2011 10:08 pm

Nem szeretnélek kioktatni és foleg nem szeretnék vitatémát adni, inditani DE ha nem voltál ott a véleményedet is tartsd ott ahol voltál .... harag nélkul ...mert ott volt a 4x4-es Subaru ( kb 600 hp) aki simán elfordult a "sok kanyarba", szeretneém utoljára leszogezni ezt a témát : " ez nem drag racing !!!!" ahol nyomod az egyenes pályán 1000-rel itt be kel tudjál venni néhány kanyart is az ideális iven !!!!!
A sikerrol pedig kerdezd azokat akik versenyeztek ...... milyen "sz.r" vagy milyen jo volt a palyavezetes !!!





Kedves butelia feju "baratom"ijet nekem ne irj hogy ot tartsam a velemenyem ahol voltam mert it mar atlepsz bizonyos hatarokat amiket nem akarkinek engedek meg......harag nelkul..... mint ahogy irtad.

Nyugot lelekel merem aszt alitani hogy ahol csak tehetem es elmehetem jelen voltam es ha igeny volt ra segitetem mindegy mijen rendezvenyrol volt szo. Ha nem voltam ot oka volt, es nem az hogy othol pihentem es szartam ra az egeszre.
Elnezest kerek hogy mertem irni valamit a topikodra ami nem pozitiv mert csak ezeket szereti az ember, igen is ugy latam hogy az eroseb autok nem igazan boldogulnak, lehet az Astrad befordul de ha mar emliteted Zsoltinak a Subarujat talan halotad hogy nem nagyon dolgozot az a motor ha oda alt a fuled.

Szereny velemenyem volt amire nem ugrani kelet volna hanem atmagolni ha van benne igasag, egy forum vagyunk ahol minden velemeny szamit mindegy hogy pozitiv vagy negativ ( minden roszban van valami jo).

Muszaj volt szojak nevemben csa!!!!





Vissza az elejére Go down
csongor
280HP
280HP
csongor


Férfi
Hozzászólások száma : 236
Age : 39
Város : Szatmar City
Autóm : bmw e36
Registration date : 2008. Aug. 18.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyHétf. Okt. 24, 2011 10:32 pm


Ha keveseb es nagyob kanyarok lettek volna versenyeztel volna ?
[/quote]


Szambi nem versenyesztem volna akarmijen paja ivet rajzoltok, sosem hangosztatam aszt ha ijen vagy ojan lenne a paja akor en is menek es hogy lenyomnak mindenkit. Minden tiszteletem a pilotake es eszt komojan mondom a legkicsib-tol a legnagyobig.
Az ok amier en nem indulok es nem is fogok az nagyon egyszeru sajnalom anyira az automat hogy ne tegyem ojan pajara nem beszelve arol ha valami kibukik a hetkoznapi automat vertem szet.

Amit meg David-nak irtam aszt epito jelegnek kellet volna felfogni nem kotekedesnek sajnalom hogy van aki igy fogja fel, orulok anak hogy van autosport Szatmaron es remelem ez csak bovulni fog.



Talan osze kene tartani inkab egy kicsit szamit kicsi es nagy is, bizonyara masok is eszre vetik oszlik nagyon a banda (talan oka van)
Vissza az elejére Go down
csongor
280HP
280HP
csongor


Férfi
Hozzászólások száma : 236
Age : 39
Város : Szatmar City
Autóm : bmw e36
Registration date : 2008. Aug. 18.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyHétf. Okt. 24, 2011 10:41 pm

En meg autot is fel ajanlottam meg penzt is rendbe tenni, szoval valakinek csak foglalkoznia kellet volna a dologal, muncsizni egy kcsit es let volna mivel versenyezen de sajnos a munka fajdalmas dolog.



En a munkatol nem felek ha te mindezeket felajalod en bevalalom.

Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyHétf. Okt. 24, 2011 11:56 pm

Csongi, tulsagosan magadra vetel mindent pedig csak az 5% volt neked szanva Wink Ha erdekel az auto es akarsz versenyezni nyugodtan szolj es meg beszeljuk a reszleteket (ha visza nezed a masodik oldalt oda van irva az ajanlat nagyabol, vagyis ezt nem most talaltam ki). En ezel temat/temakat it lezartam.
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyKedd Okt. 25, 2011 10:19 am

csongor írta:


Kedves butelia feju "baratom"ijet nekem ne irj hogy ot tartsam a velemenyem ahol voltam mert it mar atlepsz bizonyos hatarokat amiket nem akarkinek engedek meg......harag nelkul..... mint ahogy irtad.


Kedves t.....poc "baratom" ilyet nekem ne irj mert itt mar átlépsz bizonyos határokat amiket nem akárkinek engedek meg...harag nelkul....., nem kel azt tisztelned amit csinalok de legalabb a korkulombseget ...ugy egy kicsit..... mert mikor en autoversenyzo voltam te meg a matchboxal jatszottal ...... es nem a negativ velemenyed faj hanem a megszolitasod !!!!! mert en nem sertegettelek nyilvanosan !!!! (nem is ertem Attila hogy engedte meg) es ha nem tudsz idezni akkor olvasd el hogyan kel azt csinalni....nem lemasolni azt amit a masik ir....


Az osszetartast nem igy reklamozzuk
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyKedd Okt. 25, 2011 4:36 pm

Dávid, csak ennyit fűznék hozzá: úgy engedtem meg mivel te is moderátor vagy ebben a topikban, gondoltam ha valami nem tetszik akkor moderáld te... Amúgy én szívem szerint csak a trágár szavakat moderálnám-törölném, a véleményem az mindenkit minősítsen a saját hozászolása.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
csongor
280HP
280HP
csongor


Férfi
Hozzászólások száma : 236
Age : 39
Város : Szatmar City
Autóm : bmw e36
Registration date : 2008. Aug. 18.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyKedd Okt. 25, 2011 6:18 pm

Nekem a tema lezarva..... reagalhatnak ara amit irtal de nem erdemes.
Vissza az elejére Go down
mrjoe
280HP
280HP
mrjoe


Férfi
Hozzászólások száma : 247
Age : 47
Város : Szatmarnemeti
Autóm : Honda Civic ED
Registration date : 2008. Jun. 15.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptyKedd Okt. 25, 2011 10:43 pm

Mire jó ez a vitta gyerekek?Örülni kéne,hogy van egy ember ebben a kis városban aki szervez autó versenyeket hálás kéne lenni Dávidnak,azért ami csinál.Tökéletesen soha nem lehet a kedvére tenni senkinek,aki ki megy a versenyekre,és részt vesz azokon minden alkalommal örülnek hogy van egy verseny ahol kitombolják magukat és élvezik,attól fűgetlenűl,hogy sokk kanyar van a pályán, vagy kevés.
Ott ahol az utolsó Raly sprint volt megszervezve én ugy tudom,hogy mindenkinek nagyon tetszett aki versenyzett,én csak anyitt tudok mondani Dávidnak,hogy csak igy tovább kivánok neked sok erőt egéséget és kitartást a további szervezéshez.

Joe

Vissza az elejére Go down
http://www.4tuning.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 EmptySzer. Okt. 26, 2011 8:23 am

Köszönöm Joe a bíztató szavakat !!!
Tisztába vagyok én azzal hogy nem vagyok tökéletes és egy tökéletlen ember csak tökéletlen munkát tud elvégezni !! így a Rally Sprint helyi bajnokság is egy tökéletlenül megszervezett bajnokság....DE milyen jó hogy volt mit írni ....volt mihez hozzá szólni.... volt mit kritizálni....., nincs nekem semmi bajom Csongival csak örültem volna ha nem így beszéljük meg a dolgokat....a téma részemről is lezárva !!! Nyugodtan lehet kritizálni továbra is a versenyeket de az épitő és jószándékú kritizálást tudom csak elfogadni, lenyelni !!!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.   Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15. - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Rally-Sprint 2011. 4. futam, Szatmárnémeti, oktober 15.
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Archívum: :: Szatmári autós események, rendezvények... 2011-
Ugrás: