365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Honda Civic EP2 - Kis piros ördög

Go down 
+14
DTMwr
sopy jr
Boozilla
Jeff
honda-power
Devi
norbbi77
jasontaylor
gergo
Sancy89
Freddy
attilaboot
attici89
wasted
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
SzerzőÜzenet
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptySzer. Márc. 03, 2010 9:38 pm

DTMwr írta:
Bocsi hogy en ma nem dolgoztam Wasted autojan de ugy alakult hogy el kellet jarjam a bmw m papirjait!
Holnap azert neki ugrok en is hogy minden szep es jo legyen Wink

No para good-jobb
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 9:51 am

Most voltam megnezni hogy haladnak a fiuk Very Happy s nagyon jo munkat csinaltak eddig , mar alig varom hogy lelegyen festve es keszlegyen 365hp good-jobb RockNRoll
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 8:36 pm

Update


Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Resizeofresizeofp040310

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Resizeofp04031019510001
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyCsüt. Márc. 04, 2010 8:54 pm

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Dsc02123k
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Dsc02127x
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Dsc02130f
Fojt kov
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyHétf. Márc. 08, 2010 12:22 pm

DTMwr írta:
Fojt kov

In the next Year Sleep
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyHétf. Márc. 08, 2010 8:24 pm

Ne szomorkodj tesoka.... Jo vegerdmenyt akarsz akkor kell hagyni a cuccot rendesen kiszaradni es azutan becsiszolni kacsint Gondold csak el mi lesz ha azutan esik be miutan le fesuk... Holnap meg adjuk neki a vegso csapast es finish Zsir
Ma jol at csiszoltam amig ki jott a gitt ahol ki kellet jojjon Beszarok

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Dsc02137v
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyKedd Márc. 09, 2010 9:44 pm

DTMwr írta:
...es finish

Az a finish volt igerve mult szombatra , aztan szerda csutortok mostmar pentek vagyis az auto a heten se lesz keszen.
Roviden ennyi.
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptySzer. Márc. 10, 2010 7:28 am

Roviden ma le fessuk nagyon remelem fonokom is igy gondolja! Penteken kevesen voltunk benn es hetfon meg kevesebben Crying or Very sad En sem vagyok robot es az ido sem plusz 30 fok kint sajnos ez van! Bocsi ha meg vrakoztatunk de teged ismerve igenyes ember vagy nem igazan jett volna jo ha szombatra kesz mert akkor tavaszal festenenk ujbol az egeszet !
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyCsüt. Márc. 18, 2010 8:15 pm

Keresek! danger

Eredeti EP2 - EP3 face liftes 2004-2006 hatso stop lampat!

Esetleg ha tud valaki kepen lathato utangyarotatt erdekell!

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 14jre3kHonda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 2py55ps

u.i. Nem az erdekell hogy neked tetszik e vagy sem.
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyCsüt. Márc. 18, 2010 9:28 pm

1 kerdes....
Amiota elvitted az autot tollunk azota se a messen sem a forumon nem lattalak.
Meg haragudtal ram vagy mirank amiert nem olyan lett az auto amilyenek el vartad?
Amugy szerintem szepek lennenk azok a stoppok RockNRoll piros fekete akarhonnan nezve szepen mutat!
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
bobo3s
110HP
110HP
bobo3s


Férfi
Hozzászólások száma : 176
Age : 45
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Bikinicsunajt
Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
Registration date : 2008. Jun. 17.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyPént. Márc. 19, 2010 12:06 am

http://car4all.ro/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.browse&category_id=8&Itemid=1

Ajanlom figyelmedbe. Nemsokara Golf, BMW, Audi es az egesz katalogus elerheto lesz az erdeklodoknek.

Tudom hogy nem veszel tolunk semmit mert szaros es loser vagyok vagyunk de felre teheted az egodat. Hivhatsz nyugodtan ha erdekel.

Bocsi ha nem erdekel.
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyPént. Márc. 19, 2010 7:41 am

Az szep RockNRoll van ott devi fele civicre is ledes RockNRoll uuu de szeeep bounce
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyHétf. Márc. 29, 2010 2:20 pm

Akinek van megmaradva esetleg carbon foliaja az szoljon nem kell nagy darab , a tank sapkat kell behuzzam mert elüt az auto szinétöl , ugyanis azt utolag festették es nem sikerült gondolom ujbol ugyanazt az arnyalatott kikeverjek. Nem kell ingyen , megmondod mennyi es kifizetem. Thanks. Kepek lesznek majd nyari gumi es polir utan. Gumi uton, polir meg lesz nemsokara.
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyKedd Márc. 30, 2010 8:11 pm

Gondolom most megvan a harag hogy a sietessel es a kapkodassal ilyen lett a vegeredmeny.... (TanksapkaazertutelmertbaziselfogyottesnagyonkevesettudtunkkikeverniBOCSI)
A polirt se Jason fogja csinalni gondolom... En meg igertem hogy minden apro hibat kijavitunk ha kell sajat zsebbol fozetem mikor hozod elso bara festesre!
Remelem nem szemelyszerint velem vagy Jason al van gondod mert en a leheto leg aprobb akarmit is a leg precizebbre akartam csinalni!
Ugye Wasted kolega?
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyKedd Márc. 30, 2010 8:20 pm

DTMwr írta:
Gondolom most megvan a harag hogy a sietessel es a kapkodassal ilyen lett a vegeredmeny.... (TanksapkaazertutelmertbaziselfogyottesnagyonkevesettudtunkkikeverniBOCSI)
A polirt se Jason fogja csinalni gondolom... En meg igertem hogy minden apro hibat kijavitunk ha kell sajat zsebbol fozetem mikor hozod elso bara festesre!
Remelem nem szemelyszerint velem vagy Jason al van gondod mert en a leheto leg aprobb akarmit is a leg precizebbre akartam csinalni!
Ugye Wasted kolega?


En biztos nem fogom polirozni (mivel hogy tuti haragszik es nem sozlt hogy csinajam) ugy hogy Sad ammenyire erdekellt az auto, annyira mar nem...........mert ahogy kesz lett az auto jottek a baszogatasok hogy miert igy lett lefestve stb stb..........mindha en festetem volna, vagy en vagy DTMwr hibaja nem paszol a szin a tanksapkanal., vagy miert a toldatnal lett olyan amijen... mikor semmi kozunk ahoz hogy lett lefestve.!!! sajnalom hogy meg haragutál rank azert ami nem a mi hibank........
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyKedd Márc. 30, 2010 10:02 pm

Szemely szerint egyikotokkel sincs semmi bajom. Tudtam hogy a halgatasommal mindenki morogni fog majd ram de ez van. Valalom. Meg mindig jobb hogy megmondtam nektek minthogy a hatatok mogott mondjak valamit. Elmondtam mivel van problema , nem azt mondtam hogy Te vagy Te basztad el de ketlem hogy ti aztmondanatok ra hogy jol lett lefestve. De nincs ertelme tovabb fejtegetni kilesz javitva idovel meglesz csinalva hibak kijatva es jolesz Smile En egy szoval se mondtam Jason hogy nem te csinalod. Aztmondtad majd megcsinaljuk "idon" belul mert akkor lesz jo. Lassan itt a jo ido megkell csinaljam , de nem kotelezo ha nem akarod megcsinalni Smile Ahol festik felnit meg az autot ott feltudjak fenyezni is ha kell Smile
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptySzer. Márc. 31, 2010 6:44 pm

wasted írta:
Szemely szerint egyikotokkel sincs semmi bajom. Tudtam hogy a halgatasommal mindenki morogni fog majd ram de ez van. Valalom. Meg mindig jobb hogy megmondtam nektek minthogy a hatatok mogott mondjak valamit. Elmondtam mivel van problema , nem azt mondtam hogy Te vagy Te basztad el de ketlem hogy ti aztmondanatok ra hogy jol lett lefestve. De nincs ertelme tovabb fejtegetni kilesz javitva idovel meglesz csinalva hibak kijatva es jolesz Smile En egy szoval se mondtam Jason hogy nem te csinalod. Aztmondtad majd megcsinaljuk "idon" belul mert akkor lesz jo. Lassan itt a jo ido megkell csinaljam , de nem kotelezo ha nem akarod megcsinalni Smile Ahol festik felnit meg az autot ott feltudjak fenyezni is ha kell Smile

Aszt csinálsz amit akarsz..... ha akarod szívesen megcsinálom tudod jól... ámultkor is milyen lett Polir után..... de oda viszed ahova akarod te dontod el!!!! ha akarod akkor meg csinálom ha nem akkor nem ez van........
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyCsüt. Ápr. 01, 2010 3:17 pm

Ma megjött a csomag nemetbol az uj nyari gumikkal. Holnap majd lesznek kepek. 205/55 ZR16 91W
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyPént. Ápr. 02, 2010 9:37 pm

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Img0004gg.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Img0005pb.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Img0006tae.th Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Img0007ihf.th
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptySzomb. Ápr. 03, 2010 7:04 pm

Info: Textar vagy Zimmermann fektarcsa es betet? Mindenkeppen hutot fektarcsaban gondolkodom, furt, mart vagy mindketto.
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptySzomb. Ápr. 03, 2010 7:18 pm

Ha jol tudom akkor a textar az audi alkatreszekben honos es a zimmermann meg bmwben. (de azis lehet hogy nemjol tudom)
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptySzomb. Ápr. 03, 2010 7:36 pm

Igen a Dunlop pedig Made in Germany akkor csak nemet autokon futhat? A Motul pedig francia, akkor csak francia autoban folyhat?...
Azt en is tudom hogy a Textar made in USA es a Zimmermann made in Germany. Az erdekell melyik a jobb, vagy ha van jobb ugyanabban az arkategoriaban es ha van tapasztalata valakinek valamelyik markaval kapcsolatban.
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptySzomb. Ápr. 03, 2010 8:10 pm

Nem kell fel kapni a vizet tesa csak me szolasszabadsag van Beeee
Nekem zimmermanom van a bmw n es meg nem tudom milyen mert alig csinaltam 200 kilmetert vele! Majd megmondom mikor papir vekonyra kopik hogy bevalt e kacsint
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 6:02 pm

Valaki tud rola hogy hol kapok szatmaron EBC USR ULTIMAX fektarcsat es EBC GREENSTUFF vagy REDSTUFF fekbetett? (inkabb GREENSTUFF erdekelne de REDSTUFF-ert se haragszom) Question

u.i. Hogy ne legyek olyan jo, ha mar ugyis mindenki morog ram , DTMwr igen EBC az made in UK es kepzeld az autom is clown
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 EmptyHétf. Ápr. 05, 2010 6:39 pm

A 4Turbo forgalmazza Romániában, Szatmáron senki.
Ez nem azt jelenti hogy a szatmári üzletek ganék, csak nincs rá kérés.

4Turbo, Bucuresti, 0747176966, 0769181238
Email: iustin@m4tuning.ro, www.m4tuning.ro
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
Ajánlott tartalom





Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Honda Civic EP2 - Kis piros ördög   Honda Civic EP2 - Kis piros ördög - Page 8 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Honda Civic EP2 - Kis piros ördög
Vissza az elejére 
8 / 10 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
 Similar topics
-
» Honda Civic R.I.P 2010
» Honda Civic EG
» Honda Civic 1.5 GT

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: MY CAR-
Ugrás: