365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***

 

 Daihatsu Cuore

Go down 
5 posters
SzerzőÜzenet
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 59
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Daihatsu Cuore Empty
TémanyitásTárgy: Daihatsu Cuore   Daihatsu Cuore EmptyPént. Május 02, 2008 6:57 pm

:farao: Kell 1 auto ,ne legyen nagy (drága bisztositás ,adó ,fogyasztás,nehéz közlekedni zsufolt városba) elég 3 ajtó ,elég a kicsi csomagtartó a pecabotoknak,legyen takarékos meg ne szenyezzen ,hogy kicsi legyen a regisztrácios taxa.Sok loerönek sincs már értelme , 5 percenkint lehet rendörautoba botlani, mindenfele radaroznak,a benzin egyre drágább,ha adrenalint akarok felülök a motoromra, 3.9 mp/100km megszégyenit bármi drága autot is.Tallózok a Mobile .de én a jó kis japcsi autok kevés km meglepöen drágák, az olcsóbakban vagy 200 000 kméter van bennük ,ijen nem kell.Kezdtem toyota yaris-aygo, honda jazz,kis suzukik,mitsu colt, semmi kifizethetö .benézek fordéknál, ráfanyalodok opelre ,csak kiváncsiságbol ,lássam az árakat ,de csak szemét drágán.
Egyszer gondolom nézzek be daihatsunál ,ojat bisztosan nem vesz senki; t;ved;s ,a jó járgányok 2-3 nap alat eltünnek. Kezdek utánanézni ,kiderül az ujabb generáció anyira keveset szenyez ,németék egész évre fizetnek 69 eurot!!!!! ,na meg kicsi a fogyasztása. king
Nézem tovább a felhozzot autokat de beixelem hogy mutasa az ütöt autokat is, azok olcsobak ....
:affraid: meglátam : fehér (erre a szinre vágytam) csak 28 000km ,3 ajtó king irják hütö folyk, de motor megy king Ismeröst hivom fel ,beszél németül ,lealkudik indulásbol 200eurot,modja 5 napig ne adják el mert ot van trélerel és hozza.Pár nap és a kicsike az udvarban ál, fura kicsinek néz ki meg magasnak ,a hondám alacsony és széles.....
Viszont belül nagyon tágas, kalapba is belehet ülni.... :santa:
Javitásal nem untatlak , mindent vettem ujat ,meglepöen olcsó volt -3 orrlemez +motorháztetö+hütö 300 euro, és a festés is jól sikerült -Carpinter :cheers:
Most tesztelem a kicsikét ,a fogyasztás izgat nagyon Question
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 59
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Daihatsu Cuore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daihatsu Cuore   Daihatsu Cuore EmptySzomb. Május 03, 2008 12:53 pm

Daihatsu Cuore Rimg0021

Daihatsu Cuore Rimg0022

Daihatsu Cuore Rimg0023

Daihatsu Cuore Rimg0024

Daihatsu Cuore Rimg0025
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
attici89
600HP
600HP
attici89


Férfi
Hozzászólások száma : 651
Age : 34
Város : Szatmar
Rólam : autok, kocsik, verdak
Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
Registration date : 2008. Mar. 13.

Daihatsu Cuore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daihatsu Cuore   Daihatsu Cuore EmptySzomb. Május 03, 2008 3:10 pm

Szep kis auto! Egyetertek azzal hogy nincs ertelme a nagy hajoknak amik zabaljak a benzint a mai forgalomban, az ember tobbet all mint halad. Azert jo ha porgos a moci ha ki kell ugrani keresztezodeseknel. Minden esetre teccik a kis verda Very Happy :cheers:
U.I.: egy par uj alu "cipo" jol allna rajta Wink
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

Daihatsu Cuore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daihatsu Cuore   Daihatsu Cuore EmptyVas. Május 04, 2008 11:03 am

Jah nagyon jo verda ennel tob nem is kela varozsba kicsi lehet vele bujkalni, nem fogyaszt sokat... es nagyon jol nez ki foleg ahogy atalakitota Janika az elejet meg a belsoteren ... Egyepekent en fenyeztem a verdat mar... :cheers:
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Daihatsu Cuore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daihatsu Cuore   Daihatsu Cuore EmptyVas. Május 04, 2008 5:31 pm

En is mondtam Moldy-nak hogy nem ártana pár alufelni vagy leggaláb lefesteni fehére a lemezfelniket és lecserélni a gumikat kissé szélesebre. Ugy 100% -kos lenne az auto....


A hozzászólást attilaboot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Május 05, 2008 10:44 am-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Daihatsu Cuore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daihatsu Cuore   Daihatsu Cuore EmptyHétf. Május 05, 2008 9:56 am

Szuper a kis auto , gratula hozza , sok kmert problemak nelkul. Kivancsi vagyok a kis autora elobe remelem elkaplak valamere a varosba majd vele Cool
Egy alufelni szettel tenyleg sokkal szebb lenne :cheers:
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Daihatsu Cuore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daihatsu Cuore   Daihatsu Cuore EmptyHétf. Május 05, 2008 10:45 am

wasted írta:
Szuper a kis auto , gratula hozza , sok kmert problemak nelkul. Kivancsi vagyok a kis autora elobe remelem elkaplak valamere a varosba majd vele Cool
Egy alufelni szettel tenyleg sokkal szebb lenne :cheers:

Szombaton ha jösztök a találkozora mind a ketten akkor majd megcsodalhatjátok egymás autoit.............. Ugye? (ha lehet tessenek jelezni a megfelelö topicban eme szándékot Moldi-Wasted, hogy tudjuk kire számitsunk... Surprised ) Thank's
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 59
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Daihatsu Cuore Empty
TémanyitásTárgy: ma...   Daihatsu Cuore EmptyCsüt. Május 08, 2008 9:05 pm

Ma voltam reálnál ,vásárolni ,meg gondoltam megnézem az autokiálitást, nagy volt a zsufoltság, de a legközeleb mindketöhöz volt 1 kis hely , hova betudtam parkolni,lehet megszokom hogy kicsi az autó? bounce alufelnire nincs jojo , sajnos az árát ki kel adjam a TAXA de inmatriculare ,peddig az auto a legkevesebet szenyezö autok közt van.... Neutral
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 59
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Daihatsu Cuore Empty
TémanyitásTárgy: teszteredmény   Daihatsu Cuore EmptySzer. Május 21, 2008 10:04 pm

a teliretankolt autoval csináltam 100kmétert ,beáltam a kuthoz, (benzinkuthoz, a szeszkosok neogy a sörkutragondoljanak....) rátankoltam , 5.58 liter mant bele, ebbe 30km kint ,többi városba volt , mivel egyre jobban drágul a üzemanyag, meg vagyok elégedve .
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 59
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Daihatsu Cuore Empty
TémanyitásTárgy: daihatsu klub magyarország!!!!!   Daihatsu Cuore EmptyKedd Május 27, 2008 8:18 pm

ma beléptem a magyarországi daihatsu klubba . http://www.daihatsuklub.hu
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 59
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Daihatsu Cuore Empty
TémanyitásTárgy: van rendszám ,bisztositás meg minden....   Daihatsu Cuore EmptyKedd Május 27, 2008 9:14 pm

Daihatsu Cuore Daielo11

Daihatsu Cuore Daihat10
mivel nem volt meg az eredeti márkajelzés, meg motoros is vagyok , feltettem sas témáju emblémát, igy érdekes ,meg mindenkit esz a kiváncsiság hogy miljen auto ez......
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
Vendég
Vendég




Daihatsu Cuore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daihatsu Cuore   Daihatsu Cuore EmptyCsüt. Jún. 19, 2008 9:45 pm

Nagyon cuki kis kocsi ez..Very Happy egyik a keves kicsi kocsi kozzul amejk tetszik:P
Vissza az elejére Go down
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 59
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Daihatsu Cuore Empty
TémanyitásTárgy: ujabb teszt   Daihatsu Cuore EmptyPént. Aug. 22, 2008 9:30 pm

Heló mindenkinek, tegnap indultam Tokajra, ilyen kaja -pia tura, határelöt csurdig töltötem a tartályt, nullázás, ma jöttem ugyanahoz a kuthoz, tele megint : eredmény 251 Km/10liter benzinel ez 3.9999/100KM. Lehetet volna kevesebb, de volt pár kemény elözés, fulgáz, meg melegség miat sokat volt nyitva az 1ik oldalablak. Egyenlöre nagyon meg vagyok elégedve, most 1 ram air systemet akarok beépitni, motoroknál van ilyen, könyebben kap levegöt az auto, nagyábol 1 tölcsérszerö beömlö meg 1 csö a levegöszüröbe, nem nagy valami ,de van hatása.
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
Ajánlott tartalom





Daihatsu Cuore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Daihatsu Cuore   Daihatsu Cuore Empty

Vissza az elejére Go down
 
Daihatsu Cuore
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: MY CAR-
Ugrás: