365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

     

     Miért nincs Autos összetartás nálunk?

    Go down 
    +10
    CRV
    SM-91-JDM
    Gucy
    DTMwr
    csongor
    gergo
    Szambi77
    attici89
    Devi
    attilaboot
    14 posters
    Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
    SzerzőÜzenet
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyCsüt. Szept. 25, 2008 8:10 pm

    Közömbösség az van. Puhányság, lustasság is.

    Összetartás ? ... sajnos ez csak álom!

    Benne voltam már elég sok vitában is, ahol olyan emberek akarták megmondani hogy mi a frankó, akinek még autója sincs és csak 13 éves .
    Nem lesz itt sajnos Összetartás, mert nagyon sok ember nem tudja, hogy mit is jelent az!
    Én úgy gondolom, hogy amíg itt a 365hp-n nem lesz összetartás, és tenniakarás az életben sem lesz!

    Mi a véleményetek ? scratch
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Vendég
    Vendég




    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyCsüt. Szept. 25, 2008 10:10 pm

    Reszemrol ...
    Amig a "roszakaroim" rosznak alitanak be masoknak es azok a "masok" el is hiszik addig en nem tudNÉK osze tartani.. sajnos
    Mar varom hogy ne igy legyen!
    Vissza az elejére Go down
    Devi
    365HP
    365HP
    Devi


    Férfi
    Hozzászólások száma : 446
    Age : 41
    Város : Szatmar metropolisz
    Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyHétf. Nov. 03, 2008 10:30 am

    1et ertek attilaval
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyVas. Feb. 22, 2009 7:54 pm

    Példa értékű videó, a Temesvári RoadRunners...

    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyHétf. Feb. 23, 2009 6:08 pm

    Ez a video ugye nem azert peldaerteku mert a leallosavon elozgetik egymast jobbrol es bujkalnak oszevissza hanem azert mert egyutt elmegy a csapat jo messzire Question
    Amugy nem beszoltam a roadrunners-nek, sok tisztelet jar nekik, de senki sem ma szuletett barany, na meg aztan az autopalyan egymas kozott az ilyesmi "megengedett". (mongyuk ha rendor is jelen van akkor nem Razz)
    Vissza az elejére Go down
    Vendég
    Vendég




    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyHétf. Feb. 23, 2009 7:58 pm

    Hat gyonyoru is volna ha ezt mi is meg tehetnenk..
    Vagy meg tehetjuk csak akarat kel..
    oooo de szep os volna... Rolling Eyes
    Vissza az elejére Go down
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyKedd Feb. 24, 2009 6:44 pm

    Az akarat nem eleg... azzal nemmegy el a kocsi budapestig (illetve ha van eleg akarat el lehet tolni) kell benzin is arra meg penz... Sad
    Vissza az elejére Go down
    attilaboot
    Admin
    Admin
    attilaboot


    Férfi
    Hozzászólások száma : 2416
    Age : 50
    Város : Szatmárnémeti
    Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
    Registration date : 2007. Dec. 23.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyKedd Feb. 24, 2009 7:33 pm

    Egyetértek veled bizonyos értelembe de nem teljesen...
    Hát én sem vagyok gazdag, se Yakuza főnök sem strici sem lakásmaffia, de aki nem tud félrerakni pár eseményre az válaszon más hobbit, sakkozón, gombfocizón. Annyi más lehetőség van.
    Nem hiszem hogy nem lehet félreteni pár lejt egy-egy kirucanásra.
    Ki kell gondolni milyen esemény kit érdekel és utánanézni a lehetséges költségeknek majd félretenni a megfelelő dátumig. Az biztos hogy annak nehéz aki sulizik, vagy nincs munkahelye. Az más... De nem azokról beszélek...
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Vendég
    Vendég




    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyKedd Feb. 24, 2009 7:49 pm

    Egyet ertek attila val!
    Itt a forumon honapokkal elotte hirdetve van minden.. Smile ugy a drift ugy a gyorsulas vagy auto tuning kialitas..
    ha akarod akkor anyi ido alatt fere teszel es el josz .. nem szamit mivel.. ezt az egyet meg tanultam tolle..
    mindig hallom hogy milyen "zsiir volt" vagy "jo lenne ujbol ott lenni" es meg is fogjak tenni.. hiszen nem egy vagyon el menni egy gyorsulasra... es igazat kell adjak nekik en mar tobb szaz szor meg bantam hogy nem mentem.. de ezentul ott leszek..(remelem)
    Szal.... ha akarsz josz ha nem akkor megteszi egy 7 vegi ping pong merkozes is!!!!
    Vissza az elejére Go down
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptySzer. Feb. 25, 2009 9:50 am

    Szerintem az egesz a csapat szellem-bol indul ki Wink aktualis lenne csinalni tuning talalkozokat de persze nem kell egybol a fejembe ugrani mert nem arra a "4muing" talalkozokra gondolok ahol nem szamit mas csak nagy szad legyen mennyire szereted a tuningot, kell tudjad rohogtetni magad eszaka a parkoloba a hid alatt drift probalkozasokkal es ha ezt fel teszed a you-tube-ra akkor az meg jobb de ha vegig van tetkozva a kezed es ezt a "4muingon" is megmutatod akkor te vagy a kiraly !
    En arra a talalkozokra gondolok mint peldaul Varadon a WSR akik hetente egyszer talalkoznak de persze ez nalunk nem kell legyen torveny... A WSR talalkozokba azt csiptem mindig is, meg a csapatban is, hogy vannak emberek akik csak car-audioval foglalkoznak es show--car epitesel, van aki csak gyorsulassal de van aki csak szimpla szimpatizans de az (vagyis legtobb) tenyleg azert jon el hogy ott legyen a csapatba es mindenki tudja hol a helye a "falkaban", mindenki tudja hogy ki a szervezo, ki a gyorsulo, ki a car-audio-s, ki a szimpatizans stb... SOT, ami engem meglepett nagyon az az hogy a talalkozon egymas mellet lehet latni sokszor 2 olyan embert aki konkurencia egyik a masiknak es mindketto abbol el !!! de ez nem gatolya meg oket hogy segitsenek egymason mikor peldaul muszalj hogy hamar keszen legyenek a show-autok mert kovetkezik hamarosan egy tuning-show es az egesz csapat egyszerre megy a tuning-showkra es mikor ott vannak minden teren talalsz egy WSR-st Wink
    Szatmaron is mikor csinaltuk az elso tuning-show-t es persze a masodikat is, a WSR nagyon sokat segitet es ezert halas vagyok nekik !
    Lenyeg az hogy ha mi is talalkozunk egyszer egy heten vagy egyszer 2 hetben peldaul a macskaban vagy nyaron az ACR pisztan neha neha (persze ezek csak peldak) es nem azt nezzuk hogy kinek van vaganyab autolja es ki az aki kocsi nelkul jot es nem szarja le egyik a masikat mert az egyik tobbet csinalt a klubbert mint a masik vagy az egyik egyszeruen vaganyabb mint a masik akkor jo kis csapat alakulhat ki es mi is el mehetunk egyszerre az event-ekre Wink Ha ez ossze jon akkor korunkben is lassan .. lassan ki alakul az hogy ki kicsoda, ki mivel foglalkozik (autos teren), kire miben lehet szamitani stb. ....
    Azert mondtam amit mondtam mert mar jo kis csapatnak igerkezo embereket lattam az ACR pisztan a Rally Sprint eslo 2009-es etapan Wink
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    Vendég
    Vendég




    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptySzer. Feb. 25, 2009 6:53 pm

    En szolnek 2 szot a "4tuning" vagy ahogy Szambi nevezte a "4muing" rol ...
    Szoval az hogy en ott voltam 2x vagy akarhanyszor a hid alatt es meg forgattam a bmw t amenyire tudtam es a masik ami szarul esik az hogy mert van tetko a kezemen.. akkor en mar egy 4tuning os fazon lennek? csak ugy mellekesen....
    A masik az hogy a budos eletbe sose irtam a 4 tuningon mert gozom nem volt miert nem engedtek.. Neutral
    Nos... elkezdunk talalkozni ki autoval ki nem.. van aki egy trening nadragba jon es van aki farmerbe..
    es van aki 50.000 euro s autoval es van aki 500 euros autoval...
    Kerdem en... fogja az a szemeny csipazni azt ahi 500 euro s autoval jon ki? szerintem nem!!!
    Tapasztalatbol beszelek ezt Szambi nagyon jol tudja mert osze "gyultunk" kisseb talikra ( van kep em :cheers: )
    ott is az volt a baj!!
    En nagyon bizok benne hogy a szerelo tol egesz a festo ig auto hifi epitokon keresztul sokan masokat is bele ertve egyezni fog a csapas es nem nezi senki a masiket hogy kinek mije van... regebben nekem jart a szam masoknak akiknek meg jogositvanya se volt hogy nagyszaju meg stb stb nem tudja milyen bemenni egy 30 as tiltasu kanyarba 100 al mert nincs tapasztalat meg legyen hajtasi es aztan jatasd a szad mit veszel..
    Ahogy eszre vettem ez mulando nalam... Zsir
    Nagyon remelem hogy tokeletes lesz minden utazas vagy talalkozo vagy megbeszeles mert en mar nagyon unom a tavalyi ev divatjat es egyfeszt osze veszni azokkal akikkel nem kellene.

    TETKO MARAD !!! kacsint
    Vissza az elejére Go down
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptySzer. Feb. 25, 2009 9:08 pm

    TUNINGwr írta:
    En szolnek 2 szot a "4tuning" vagy ahogy Szambi nevezte a "4muing" rol ...
    Szoval az hogy en ott voltam 2x vagy akarhanyszor a hid alatt es meg forgattam a bmw t amenyire tudtam es a masik ami szarul esik az hogy mert van tetko a kezemen.. akkor en mar egy 4tuning os fazon lennek? csak ugy mellekesen....
    A masik az hogy a budos eletbe sose irtam a 4 tuningon mert gozom nem volt miert nem engedtek.. Neutral
    Nos... elkezdunk talalkozni ki autoval ki nem.. van aki egy trening nadragba jon es van aki farmerbe..
    es van aki 50.000 euro s autoval es van aki 500 euros autoval...
    Kerdem en... fogja az a szemeny csipazni azt ahi 500 euro s autoval jon ki? szerintem nem!!!
    Tapasztalatbol beszelek ezt Szambi nagyon jol tudja mert osze "gyultunk" kisseb talikra ( van kep em :cheers: )
    ott is az volt a baj!!
    En nagyon bizok benne hogy a szerelo tol egesz a festo ig auto hifi epitokon keresztul sokan masokat is bele ertve egyezni fog a csapas es nem nezi senki a masiket hogy kinek mije van... regebben nekem jart a szam masoknak akiknek meg jogositvanya se volt hogy nagyszaju meg stb stb nem tudja milyen bemenni egy 30 as tiltasu kanyarba 100 al mert nincs tapasztalat meg legyen hajtasi es aztan jatasd a szad mit veszel..
    Ahogy eszre vettem ez mulando nalam... Zsir
    Nagyon remelem hogy tokeletes lesz minden utazas vagy talalkozo vagy megbeszeles mert en mar nagyon unom a tavalyi ev divatjat es egyfeszt osze veszni azokkal akikkel nem kellene.

    TETKO MARAD !!! kacsint

    tulsagosan magadra es a szivedre veszel mindent moreeeeeeeeeeeee Wink
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    Vendég
    Vendég




    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptySzer. Feb. 25, 2009 10:46 pm

    :haha: ha te mondod .. Smile remelem idovel mar nem fogom.. Razz
    Vissza az elejére Go down
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyCsüt. Feb. 26, 2009 2:21 pm

    ... azert a tetkot szed le mert a versenyen az is plusz sulynak szamit Wink
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    Vendég
    Vendég




    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyCsüt. Feb. 26, 2009 6:31 pm

    Keso banat.. Razz legfejebb nem eszek 2 napig.. Razz
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyCsüt. Feb. 26, 2009 11:18 pm

    Ehhez az autós összetartásos témához csak annyit fűznék hozzá, hogy a mai találkozón 10en voltunk. No comment.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    csongor
    280HP
    280HP
    csongor


    Férfi
    Hozzászólások száma : 236
    Age : 39
    Város : Szatmar City
    Autóm : bmw e36
    Registration date : 2008. Aug. 18.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyPént. Feb. 27, 2009 12:16 am

    Tobiek neveben nem beszelek csak magambol indulok ki.
    Nekem nagyon nehezen elerheto az a 18 ora, mindegy mijen programon vagyok nehez el jusak ere az idopontra, akor sikerul mikor szabadnak sikerul tegyem magam. Tudom ha kesob van akor meg sokan nem jonek azert mert mar este van vagy mitom en. De ha jon a nyar es a meleg talan egy kicsit odeb lehetne tenni.
    Vissza az elejére Go down
    Szambi77
    365HP
    365HP



    Férfi
    Hozzászólások száma : 415
    Age : 46
    Város : Szatmar
    Autóm : Toyota Celica, Audi A4
    Registration date : 2008. Jun. 26.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyPént. Feb. 27, 2009 8:39 am

    Szerintem jo lenne ha legkozelebb meg szavaznank a napot es az orat amek ok lenne a tobsegnek heti talalkozok szempontjabol...

    Apropo, TUNINGwr, mit abrazol a tetkod ? pirat
    Vissza az elejére Go down
    http://camera-executorilor-oradea.ro
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyPént. Feb. 27, 2009 9:51 am

    Értem, javaslom akkor hogy döntsük el, melyik időpont lenne a legmegfelelőbb.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    Devi
    365HP
    365HP
    Devi


    Férfi
    Hozzászólások száma : 446
    Age : 41
    Város : Szatmar metropolisz
    Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyPént. Feb. 27, 2009 5:46 pm

    Szerintem a nap se tul jo... nevembe beszelek es Sticke neveben, minden nap 15oratol dolgozunk keso estig, ha javasolhatom akkor tegyuk at szombatra a talit... ez csak javaslat.
    Vissza az elejére Go down
    Vendég
    Vendég




    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyPént. Feb. 27, 2009 10:32 pm

    Szambi77 írta:
    Szerintem jo lenne ha legkozelebb meg szavaznank a napot es az orat amek ok lenne a tobsegnek heti talalkozok szempontjabol...

    Apropo, TUNINGwr, mit abrazol a tetkod ? pirat

    Ha enyire erdekel meg nezheted a hi5 on jason kepei kozott.. Zsir
    Vissza az elejére Go down
    attici89
    600HP
    600HP
    attici89


    Férfi
    Hozzászólások száma : 651
    Age : 34
    Város : Szatmar
    Rólam : autok, kocsik, verdak
    Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
    Registration date : 2008. Mar. 13.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptySzomb. Feb. 28, 2009 9:06 am

    A szombat se rosz, de a legjobb a vasarnap lenne... akkor aztan tuti nincs se melo se semmi, de lehet van akinek nem tetszene mert templomba jaro ember vagy kituggya miert... De hetkozben tenyleg nem tul jo...
    Vissza az elejére Go down
    Devi
    365HP
    365HP
    Devi


    Férfi
    Hozzászólások száma : 446
    Age : 41
    Város : Szatmar metropolisz
    Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptySzomb. Márc. 07, 2009 3:03 pm

    attici89 írta:
    A szombat se rosz, de a legjobb a vasarnap lenne... akkor aztan tuti nincs se melo se semmi, de lehet van akinek nem tetszene mert templomba jaro ember vagy kituggya miert... De hetkozben tenyleg nem tul jo...


    Vasarnap is melozunk :haha: :haha: :haha: :haha:
    Vissza az elejére Go down
    gergo
    V.I.P
    V.I.P



    Férfi
    Hozzászólások száma : 508
    Age : 42
    Város : Szatmár
    Rólam : mitsu, honda, yokohama
    Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
    Registration date : 2008. Jan. 21.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptySzomb. Márc. 07, 2009 7:39 pm

    Ezt át kellene helyezni a 365tali vagy az AutoSportKlub találkozó topikba, szerintem.
    A másik dolog, hogy vannak közülünk olyanok, akiknek napokra / hetekre előre be van táblázva az idejük.

    Nem mondom el milyen rendezvényről van szó, csak egy kis szemléltetés, hogy mivel és hogyan foglalkozunk mostanában:

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Wr10

    Persze, egy kólára énis bármikor szívesen beszállok. De nem hiszem azt, hogy ne tudnánk megegyezni egy rohadt dátumban. Meg, ha ennyiben nem tudunk megegyezni, hogyan tudnánk NAGYOBB dolgokban együtt dolgozni.
    Vissza az elejére Go down
    http://www.gerbog.ro
    DTMwr
    365HP
    365HP
    DTMwr


    Férfi
    Hozzászólások száma : 567
    Age : 40
    Város : Szatmárnémeti
    Rólam : Nem fontos :P
    Autóm : Egyedi BMW E30
    Registration date : 2009. Dec. 09.

    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? EmptyHétf. Jan. 25, 2010 9:27 pm

    Jo hogy van ez a topik es jo ideje nem irt be senki.. hahota
    Autos oszetartas... bla bla .. kaka az egesz mivel nem csak az autos oszetartas hianyzik.. itt mar egymast hanyagoljuk... egyiknek jobban megy a sorsa mint a masiknak kezdodik a baszogatas fikazas!!!
    Tiszta es rendes emberekkel vagyunk korulveve es most jon a neheze...... igen biza kezdjuk egymast jobban megismerni es kiderul ki szimpatikus es ki nem ki az aki szecska es ki nem!!!
    Perze ensem es TE sem vagyunk tokeletesek mindenkibe van hiba de ha en elfogadom a masikat ojannak amijen akkor minden simabban megyen NEM?
    Ne legyen mar ezis egy 4tuning ahol egyszer teli a forum oszegyulunk aztan meg ures es mindenki szanaszet
    Meg oldhato? ha igen akkor tetsunk osze vegyuk fel a 365hp s polot es huzzunk ki a szabadba fotozunk sussunk "kombinajunk" puncikat nevessunk es segitsuk egymast!!!!
    ES tessenek szepen ezen el gondolkozni! Szeretem ezt a tarsasagot halal komolyan mondom!!!
    G...K Beeee
    Vissza az elejére Go down
    http://www.365hp.ro
    Ajánlott tartalom





    Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty
    TémanyitásTárgy: Re: Miért nincs Autos összetartás nálunk?   Miért nincs Autos összetartás nálunk? Empty

    Vissza az elejére Go down
     
    Miért nincs Autos összetartás nálunk?
    Vissza az elejére 
    1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
     Similar topics
    -
    » Motordoki

    Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
    365hp FORUM :: Vegyes, OFF TOPIC: :: Mindenféle témák, viták.-
    Ugrás: