365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***

 

 Beszoltál? ne szojá be!

Go down 
+12
bobo3s
SM-91-JDM
Csaba.P
Devi
wasted
attici89
HimmlerSS
Csizó
frigyes
jasontaylor
Freddy
attilaboot
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next
SzerzőÜzenet
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyPént. Feb. 08, 2008 10:44 am

Idézet a TOTALCAR Forumrol:

huniorgti 2008.02.07. 21:53:42
Te tunningwrrr akarmi, honnan veszed a batosagot h magyarul kezdesz irni(jelzem kolosszalis hibakat vetve, hallottal igekotos igekrol)s romanul szitkozodsz!
Tudod mi vagy te? Egy nagy ketszinu roman se*g*g*nyalo, aki a napi ciklonnak megfeleloen hol roman, hol pedig magyar, es most szepen megkerlek fejezd be a ragalmazasokat, lepj le, s csak akkor gyere vissza amikor, mar vagy igazi magyar, vagy igazi roman leszel, addig is sugi tu pula lu' tacto, nenorocitule de tigan! en vallalom azt h romaniaban magyar vagyok, ennek megfeleloen viselkedek masokkal, nem ugy mint aki be akar vagodni s bepotyog par verszegeny mondatod, majd romanul a magyarokat serelmezi(amugy tunningpocs szavait leforditva:bagameas pula in tine cacat de sugau ungur!!...annyit tesz mint:raknam a f*a*szomat beled te sz-ar*sz*op*o magyar)
off: 170 lovas a feher daci...2.0 moci
Jo ejszakat mindenkinek!Smile
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyPént. Feb. 08, 2008 9:06 pm

Szerintem jogos a hozzászolas. De ez maradjon az én véleményem!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptySzomb. Feb. 09, 2008 5:33 pm

hat igen.........ki hozta a dusmaniat belolem az az AP nevezetu urge!! de en ezt le szarom.......en meg valalom azt h romaniaban nem vagyok se roman se magyar!! a csavo meg nyalizik a magyaroknak h o oda all mellejuk!!! mintha o nem ugyan olyan magyar lenne mint en !
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 21, 2008 7:20 pm

Hey faszom zombi *eci ..................... vegyel magadnak egy agyat legyen miben almodozzal a szaros preludodrol !!
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 21, 2008 10:09 pm

Le vagy maradva tökösmákos! És kérlekszépen moderáld magad!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyPént. Feb. 22, 2008 7:36 pm

micsoda??? te nekem nem mondod meg vazze!!! moderald magat te elobb tokos makos vagy mi .......... fizessel oszt beszelunk..
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptySzomb. Feb. 23, 2008 1:58 pm

tuningwr írta:
Hey faszom zombi *eci ..................... vegyel magadnak egy agyat legyen miben almodozzal a szaros preludodrol !!
És ez mi? Ha én kell moderáljam magam!
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyKedd Feb. 26, 2008 8:33 pm

Gratulálunk. tuningwr tagunk kiérdemelte a LOSER rangot kárunkodásért. (ha megnyugszik akor 48 ora mulva viszakapja, elenkezö esetben 3 nap BAN)
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptySzer. Feb. 27, 2008 8:00 pm

Hat igen Tuning WR visza kene fogd magad a karomkodasokkal mert eleg jol eldumalgatunk ezen a forumon es nem kene magad ugy hogy gondolkoz el rajta......... Wink
Vissza az elejére Go down
Csizó
New user
New user
Csizó


Férfi
Hozzászólások száma : 16
Age : 43
Város : Szatmarnemeti
Registration date : 2007. Dec. 24.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyVas. Márc. 02, 2008 5:46 pm

Nagyon ugy láttom hogy megszabadultunk végre TUNINGWR -töl. :cheers:
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyVas. Márc. 02, 2008 9:16 pm

Ahogy egy régi közmondás tartja " Huljon a férgese!" Hát ö volt a gyengébbik láncszem.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyPént. Márc. 28, 2008 8:21 pm

A leg gyengebb? azt szoktak mondani hogy az nevet aki utojara nevet......
Vissza az elejére Go down
HimmlerSS
New user
New user



Férfi
Hozzászólások száma : 5
Age : 46
Város : Sathmar-München
Autóm : töb a keletenel
Registration date : 2008. Apr. 15.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyKedd Ápr. 15, 2008 9:51 am

Vendég írta:
Jo hogy van ez a 365hp, mar a 4tuningal tele a tokom mert csak okoskodnak a parasztok ottan.
De mindegy kulonben is mert nemsokara megyek spanyolba melozni es nem lesz idom sajnos idejarni.
Csak az vigasztal hogy lesz penzem venni magamnak valami jo japan autot.
Szeretnek egy CRXet venni. na mindegy, bounce

szopikald le akor az oszes 4tuningos faszat.....vered a nyalad otan te nagy mindenttudo guru,erigy spanyolba epretszedni es raterve agy user szavaira.......loosereknek nem valo crx,ajanlok egy par pire;i gumicsizmat.....

szarhazi
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyKedd Ápr. 15, 2008 9:51 pm

Ez jo Laughing Laughing Pirelli gumicsizma Laughing Laughing Egy fél oraja itt röhögök!
Vissza az elejére Go down
attici89
600HP
600HP
attici89


Férfi
Hozzászólások száma : 651
Age : 34
Város : Szatmar
Rólam : autok, kocsik, verdak
Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
Registration date : 2008. Mar. 13.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyKedd Ápr. 15, 2008 10:04 pm

talan a michelin vagy a goodyear amennyire en tudom cipotalpak gyartasaval kezdte meg anno Smile) ugy hogy lehet van jovoje a pirelli gumicsizmanak :lol!:
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 7:42 pm

Megmondana valaki miert nem megy a MOTORS TV mar egy hete?
Szerintem peticiot kene irni. Hulye Samtel! Mad
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyHétf. Jún. 16, 2008 7:52 pm

Felkell hivni oket aztan szolni hogy a mi f@szért nemmegy..
Nekem mikor regen 10 percenkent esett a netem , bebeolvastam nekik nemvolt hova rakjak.
Azota sincs bajom a nettel.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: THX THX THX   Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyPént. Jún. 27, 2008 3:45 pm

Köszönöm hogy meghagytatok azt a topicot amit en hoztam letre de a linket belöle kitöröltétek ez aztan a félelem attol hogy masok is megtudjak a link tartalmat Smile))
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyPént. Jún. 27, 2008 3:50 pm

Halod, a topik törölve lett mert nagy szakértelemel ugyanazon a néven még egy topikot hoztál létre. Razz ( privibe már meg is irtam neked )
Egyébként meg azért mert egy aprohirdetésbe egy mondat 90%-ig ugyanaz azért nem kel rágalmazni hogy " elöszerettettel másolja mások munkáját " ( remélem nagyábol jol idéztem ) Ez nevetséges. egyébként semi gond. Isten hozzot, csak kár hogy ilyen alapon.
Nyugodtan linkeld be mégegyszer amit csak akarsz. Kösz.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Vendég
Vendég




Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: :)   Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyPént. Jún. 27, 2008 3:59 pm

Nem azért de ez másodjára fordult elö...csak nem értem mi haszna van ugyanazokkal a szavakkal ugyanabba a sorrendbe megirni egy hirdetést? Szerintem ez teljes masolás,szerinted csak azért egyezik 90%ban mert a hirdetés alján lévö link az kulonbözik,röviden te megnézted az én hirdetésemet,egy copy paste...hát miért ne...miért is irnal más hirdetést neked muszály rivalizálni...
Ha ez téged boldogit akkor minden hirdetésemet másold le,söt szolok neked amikor mashol hirdeteket hogy az se maradjon ki Smile
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyPént. Jún. 27, 2008 4:05 pm

jake22 írta:
Nem azért de ez másodjára fordult elö...csak nem értem mi haszna van ugyanazokkal a szavakkal ugyanabba a sorrendbe megirni egy hirdetést? Szerintem ez teljes masolás,szerinted csak azért egyezik 90%ban mert a hirdetés alján lévö link az kulonbözik,röviden te megnézted az én hirdetésemet,egy copy paste...hát miért ne...miért is irnal más hirdetést neked muszály rivalizálni...
Ha ez téged boldogit akkor minden hirdetésemet másold le,söt szolok neked amikor mashol hirdeteket hogy az se maradjon ki Smile

Rivalizálni? Laughing Atol még hogy ugyanazt a szolgáltattást és ugyanot hirdetem az miért gond? Egyébként sokat számit ha ugyananazt a tevékenységeket más szavakal irom le?

Remélem autos témákban is ilyen aktiv vagy! Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Vendég
Vendég




Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyPént. Jún. 27, 2008 4:11 pm

Ha nemtudsz mit hozzászolni,rendben...autós téma? kit érdel? engem nem...
Ami a rágalmazás illeti...hát idézhetek? "A stealthnet4u valoszinuleg egy magyar cég,amatör fiukkal akik ingyenes tarhelyre tették az oldalukat és valószinüleg egyetlen ember dolgozik náluk"
Remélem jol idéztem a multkori szavaidat kedves Attila Smile
Mintha ez is http://www.contactit.uw.hu ingyenes tarhelyen lenne...
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyPént. Jún. 27, 2008 4:14 pm

Egyébként inkáb segitsük egymást mint mutogatunk egymásra, ja igen ez az itteni mentalitás Szatmárnémetiben ......

Apropo, ez itt egy más profilu weboldal foruma. Inkáb foglalkozunk a verdákal, ok?

Please!

Update. Igen igy volt, és abbol indultam ki hogy én amatör vagyok, nem profi, és nem is leszek soha profi mert az ember mindig tanul valamit. Valamint gondolom a szatmár.ro-n ugy hirdetek ahogy akkarok de nem rosz szándékbol irtam ugy a hirdetést ahogy... A ingyenes webtárhelyre azt rakok fel amit akkarok, ha te megteheted akkor én is, nem? Laughing Különben regisztrálva van a domain, ide csak probaként került fel az oldal....
Ezenkivül semi rosszat nem irtam és mondtam rolad - rolatok.
Láttom nem érdekelnek az autok, nagy kár, akkor mire regisztráltál mégis? Irj egy Mailt vagy megtalálsz MSN-en vagy akkár személyesen ha nem autos témábba akkarsz hozzászolni, föként ha nem is érdekelnek. Bocsika. Sleep
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Vendég
Vendég




Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptySzomb. Júl. 26, 2008 5:06 pm

Nah ide irok neked jason....
ha te a nagy pofad ellenere nem teped le az ujsagot a kapotta szelerol amit "te" ragasztottal akkor mostan nem lenne semmi..
Vissza az elejére Go down
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 1:42 pm

A f.a.sz. sz.o.p.a.s nehez dolog, de van olyan akinek egybol megy :haha: van elet a forumon!!!...

A hatamnal, a sracok bologatnak....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Beszoltál? ne szojá be!
Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Vegyes, OFF TOPIC: :: Mindenféle témák, viták.-
Ugrás: