365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***

 

 Beszoltál? ne szojá be!

Go down 
+12
bobo3s
SM-91-JDM
Csaba.P
Devi
wasted
attici89
HimmlerSS
Csizó
frigyes
jasontaylor
Freddy
attilaboot
16 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4
SzerzőÜzenet
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 5:45 pm

Hivtalos latogatasod alkalmaval hozzál magaddal nyáladzot is Csaba mert hivtalosan te is kinyalhatod bö nyallal hahota hahota
Kevés vagy te ember mint a koporsodban a loero Beeee
Meglatjuk eloben mekkora kis podro leszel :haha:

David neked meg allitsanak szobrot! Megerdemled! hahota hahota

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Davidm
Vissza az elejére Go down
Csaba.P
New user
New user
Csaba.P


Férfi
Hozzászólások száma : 14
Age : 47
Város : Satu Mare
Autóm : Corsa C SXI
Registration date : 2009. Sep. 26.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptyCsüt. Okt. 01, 2009 7:30 pm

FasztEdd ... a labdarugdolodzasbol mar kinottem hogy ki tud jobban arcoskodni ugyhogy nyugodtan leallhatsz. Az arcod merete es stilusod teljesmertekben tukrozi ki is vagy te, kisszutyok. Masok blamazasahoz nagyon ertel ezt mar bebizonyitottad, de az ilyen szutykosok mint te szoktak altalaban segget nyalni utana nekem. Nagy arcnak hiszed magad de egy napon te is megtalalod az embered mint sok masik, aztan majd akkor repdessen a nagy pofad te kis szutyok. Senki nem ingerelt teged, de te jottel az ocsmany beszededdel amit nem tudom ki tanithatott neked, nem is erdekel es mindezzel az erted el hogy jobban megutaljanak akik ismernek de ez teged biztos nem erdekel. Az embereknek volt egy velemenye, azt leirtak kulturaltan, te is olyan kulturaltsaggal amit tanitottak neked. Szerintem nyugodj le! Komolyan nem tudom mit akartal mindezzel elerni (?) Gondolod ettol nagyobb fiu lettel? Hagyd a peneszbe mert vannak nalladnal nagyobb szajhosok, hidd el. Annyira lealacsonyodsz hogy a beka segge is magasabban lesz mint a tekintelyed. Ha szemelyeskedni akarsz ird meg nyugodtan privatban, lehet vegig is olvasom ha kulturaltan tudsz par sort irni ami NEM jelenti azt hogy a seggemet nyalod ahogy te fogalmazol. Peace!

ui.: a csodalatos szokincsel meghintett privat uzenetedre privatban valaszolok.
Vissza az elejére Go down
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptyPént. Okt. 02, 2009 8:41 pm

fiuk szerintem njugodjatok le es inkab fokuszuljunk mas pozitiv dolgokra,ez nem tesz jol a versenyzoknek a forumnak,a szervezoknek stb,szoval en nem akarok vedeni senkit de feljezetek be legjetek szivesek,nem azert vagjunk itt hogy szoposuk egymast hanem azert mert imadjuk,szeresuk,szerelmesek vagyunk az autokba,es ez inkab maradjon is igy,szoval legyen ma beke!!!!!!!!!!!!!!!!szorakozas,es sok verseny!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
bobo3s
110HP
110HP
bobo3s


Férfi
Hozzászólások száma : 176
Age : 45
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Bikinicsunajt
Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
Registration date : 2008. Jun. 17.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptyPént. Okt. 02, 2009 11:03 pm

En szeretlek Misike Razz
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 12:10 am

I LOVE YOU Misu ! kacsint
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
bobo3s
110HP
110HP
bobo3s


Férfi
Hozzászólások száma : 176
Age : 45
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Bikinicsunajt
Autóm : Eagle Talon 2.0 TSI AWD
Registration date : 2008. Jun. 17.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 10:43 am

Bocsi hogy kerdezem.

Ez P. Csabanak szol.

Nem gyakran szolok hozza itt a forumon. Jobb 4szem kozt elmondani.

A kerdesem a kovetkezo lenne. Azert irom itt hogy a valaszod mindenki lathassa. Elore is koszonom

2-3 nappal ezelott amikor a Wasted-el hajba kaptatok a forumon nyilvanosan megfenyegetted. A tegnapi nap fojaman zarojelbe masodjara. Az nem is problema mert o is megfenyegetett teged mint magan ember. A problemam a kovetkezo. A te fenyegetesed ugy szolt mint 1 hivatalos szemelje.

1 - volt 1 hozzaszolasod ami torolve volt ??? nem tom de a kukaba sincs mar meg
2 - "de az ilyen szutykosok mint te szoktak altalaban segget nyalni utana nekem" ez a tegnapi

Szeretnem megtudni mint mien jogi szemelj fenyegetted meg a Wasted-et vagy szeretnem tudni te mivel foglalkozol. Mert nem magan emberkent fenyegetoztel, hanem mint valami jogi szemelj.

Varjuk a valaszod.

365hp Team
Vissza az elejére Go down
Csaba.P
New user
New user
Csaba.P


Férfi
Hozzászólások száma : 14
Age : 47
Város : Satu Mare
Autóm : Corsa C SXI
Registration date : 2009. Sep. 26.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 11:15 am

bobo3s írta:
Bocsi hogy kerdezem. (...) Szeretnem megtudni mint mien jogi szemelj fenyegetted meg a Wasted-et vagy szeretnem tudni te mivel foglalkozol. Mert nem magan emberkent fenyegetoztel, hanem mint valami jogi szemelj. (...)

Tisztelettel, Bobo.
Jogi szemely nem vagyok semmikepp, hivatalos szemelykent pedig nem reagalok, senem valaszolok effajta provokaciora. A szobanforgo "Wasted" sportarsal pedig rendeztem nezetelteresunket kulturalt modon barmennyire is hihetetlen lenne az, kizarva mindenfele szleng kifejezes hasznalatat!. De hogy a kerdesedre valaszoljak, eloszoris nem keverem az autosportot massal, ez maganjellegu es hobbybol jarok "ide-oda" , masodszor pedig amilyen provokativ volt a tamadas felém annyira szantam azt en is annak az irottaimmal, pontosabban szájalkodtam viszonzaskent csak nem anyazva es nem kinyalazva. Hogy mivel foglalkozom es milyen munkateruletet (-ket) erint a szakmam teljesen lenyegtelen hiszen csak par tagot ismerek innen es jomagam nem nagyon kerdeztem meg senkitol ki mivel foglalkozik; akiket ismerek azokrol lenyegeben tudom mivel foglalkoznak. Ha nagyon kivancsi vagy privatban szivesen valaszolok konkretabban.

Minden jot.
Vissza az elejére Go down
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 4:35 pm

hej fiuk(Wasted es Csaba)volna egy kerdesem:eszt a sok dumat mert nem teszitek inkab le az aszfaltra Zilajon ha minden osze jon,es aki a job idot szedi ki az a nyertes,nem a sok szoveg a forumon,vagy ne tan egy jo bunjo,auto sportolok vagjunk ,akor tegjuk le az aszfaltra.jojon a Zilaj bounce bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Csaba.P
New user
New user
Csaba.P


Férfi
Hozzászólások száma : 14
Age : 47
Város : Satu Mare
Autóm : Corsa C SXI
Registration date : 2009. Sep. 26.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptySzomb. Okt. 03, 2009 8:40 pm

SM-91-JDM írta:
(...)eszt a sok dumat mert nem teszitek inkab le az aszfaltra(...)
Mi mar leszalltunk errol a temarol csak latom masok ujra-es-uja eloveszik ... mar nagyon unom. Nem azert regisztraltam hogy effele szovegeket kelljen irnom ... na mindegy. A palyan nem mehetunk egymas ellen mert az en autom motorja sokkal kisebb az o autoja motorjanal de mindettol fuggetlen szivesen versenyzek barki ellen. Szoval kar a sok szovegelesert. Lassan nagyon OFF-os lett a tema.
Vissza az elejére Go down
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptyVas. Okt. 04, 2009 12:04 pm

SM-91-JDM írta:
hej fiuk(Wasted es Csaba)volna egy kerdesem:eszt a sok dumat mert nem teszitek inkab le az aszfaltra Zilajon ha minden osze jon,es aki a job idot szedi ki az a nyertes,nem a sok szoveg a forumon,vagy ne tan egy jo bunjo,auto sportolok vagjunk ,akor tegjuk le az aszfaltra.jojon a Zilaj bounce bounce bounce bounce

Kotunk fogadast? Very Happy
Teteket kerek!!!!!
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptyHétf. Okt. 05, 2009 6:16 pm

Mondok nektek valamit .... : RUHACSIPESZ !
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
Otys
70hp
70hp
Otys


Férfi
Hozzászólások száma : 61
Age : 40
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan fun !!!
Autóm : civic
Registration date : 2010. Jan. 04.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 18, 2010 10:39 am

Kedves attilaboot kihoztad belolem az agreszivitast Zsir ahogy meglatlak az uton muszaj megelozelek vagy valami szabajtalansagot elkovessek , jobbrol elozes vagy elsobseg nem adas ... mindegy az a lenyeg hogy szabajtalan legyen amiota ugy hallottam hogy nem szereted a szabajtalan dolgokat , remelem le fogok szokni rola , amugy eszt csinalom 9-eve oszetortem mar 1 par autot de ne legyen mar unalmas a kocsikazas , bounce a sok embereke aki meg csak aludni jar az uttestre az tehet 1 szivesegett !!! Ja es meg anyit hogy a balesetek kozul amejikbe reszt vettem talan 1 szer voltam en a hibas , ugyhogy le lehet vonni a kovetkezmenyeket Razz
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 18, 2010 11:23 am

Otys írta:
Kedves attilaboot kihoztad belolem az agreszivitast Zsir ahogy meglatlak az uton muszaj megelozelek vagy valami szabajtalansagot elkovessek , jobbrol elozes vagy elsobseg nem adas ... mindegy az a lenyeg hogy szabajtalan legyen amiota ugy hallottam hogy nem szereted a szabajtalan dolgokat , remelem le fogok szokni rola , amugy eszt csinalom 9-eve oszetortem mar 1 par autot de ne legyen mar unalmas a kocsikazas , bounce a sok embereke aki meg csak aludni jar az uttestre az tehet 1 szivesegett !!! Ja es meg anyit hogy a balesetek kozul amejikbe reszt vettem talan 1 szer voltam en a hibas , ugyhogy le lehet vonni a kovetkezmenyeket Razz

Provokációra nem szoktam válaszolni, most veled mégis kivételt teszek mert kedvelek...
Jelzem először és utoljára erre a témában, csak veled, csak neked, csak most.
Nem tudom honnan szeded az infóidat, ezt a legális dolog dumát, az én számból halottad?

Amúgy azt csinálsz a közúton amit akarsz a saját felelöségedre mig másokat nem veszélyeztettel de azt kétlem hogy ez így lenne. Azonkívül egy "felnöt" gyerekes családapának nem ilyen felelőtlenül kellene gondolkoznia, de ez is magánügy.
Több mint 9 éve nem azt csinálom amit te (lehet 17-22 éves koromig én is hibbant voltam) hanem megpróbálok (megpróbáltam) tenni valamit a szatmári autós srácokért és hogy ne tűnjek nagy képűnek (pedig egyesek szerint az vagyok) nem is említenék sem autós rendezvények neveit, sem a külföldi és egyéb sikeres kapcsolatok mikéntjét és hogyanját és nem beszélnék a szar 365hp-röl sem... arról sem hogy ... mindegy...
Ezeket leírva úgy gondoltam hogy ezt a témát részemről lezárom mert úgy is valami nagyon okosat írsz vissza...
A minap halottam egy mondást is de nem muszáj magadra ved:

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal!

További szép napot! hahota
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Otys
70hp
70hp
Otys


Férfi
Hozzászólások száma : 61
Age : 40
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan fun !!!
Autóm : civic
Registration date : 2010. Jan. 04.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptySzomb. Dec. 18, 2010 3:48 pm

,,Provokációra nem szoktam válaszolni, most veled mégis kivételt teszek mert kedvelek... ,,

Eszt latod nem gondoltam volna aszt hiszem hittem hagy van valami feszultseg a levegoben , de ha nem igy van elnezest kerek ,nem szeretem a szabajokat talan ezert vagyok ijen ,es igazad van a te szadbol nem hallottam meg hogy mijen szabajai vannak a 365hp-nak .
Vegul csak anyit szeretnek meg mondani hogy jo hogy van a 365hp bounce bounce bounce bounce
Vissza az elejére Go down
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptyVas. Dec. 26, 2010 12:37 pm

A minap kaptam egy erdekes Pm uzenetet, amit most megosztok veletek, sokat gondolkoztam hogy megtegyem bagy sem, de ugy gondolom hogy nektek is latnotok kell mennyir minosithetetlen ember probal kiosztani:

DTMwr:
Szétbasz az ideg hogy személyeskedel! Személyeskedni akarsz akkor tedd meg Pm be és ne nyilvánosan!
Jol tudod te is a szabályokat és direkt szeged meg mert te el vagy eresztve a fórumon Attilával jóba vagy aszed neked a szabályt nem kellene be tartani?
Amúgy egyszerűbb lenne ha annyit mondanál hogy igaz bocsi... minthogy felháborodj mert kivagyok én! 2énről meg annyit hogy keresd meg a baráti körödből ki a tégla , iktasd ki és utána beszelhetsz össze vissza mindent tuti nem hallom vissza! Boldog karácsonyt!

Valasz az uzenetre:
Ha szertbasz az ideg menjel el orvoshoz, a masik dolog az hogy semmi kozod mit miert teszek, a harmadik, ha annyira ismered a szabalyokat akkor azt is tudnod kell, hogy ha szabalysertest eszlelsz a forumon annak van egy proceduraja (megsugom, nem az ahogy te kezelted a dolgot), olass utana, a nrgyrdik dolog, mi kozod van hozza hogy nekem kik a barataim, eredj es foglalkozz a salyat dolgoddal, ha annyira szemelyeskedni akarsz, elmondom hogy eloszor nezz szet a salyat hazaqd talyan utana beszelj masrol....


Meg annyi hozzateni valom van az elmondottakhoz hogy te kezdted el a kotekedest. A forumon es az eletben is minden szituacioban es minden veszekedesben partatlan voltam, azt hiszem hogy ezt a forumosok jonehany tagja alatamasztja, ennek ellenere te mereszelsz engem olyan szavakkal illetni hogy "a fórumon Attilával jóba vagy aszed neked a szabályt nem kellene be tartani?"
"Amúgy egyszerűbb lenne ha annyit mondanál hogy igaz bocsi... minthogy felháborodj mert kivagyok én!" nem is tudtam hogy te vagy a forum moderatorja hogy bocsanatot kellene kerjek toled. Amugy meg ha az is lennel akkor se tennem, nem hiszem hogy olyan fobenjaro bunt tettem volna ami ilyesmire kesztetne. Menj es kezeltesd magad, mert ez mar beteges amit muvelsz!
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 40
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 3:17 pm

Kedves Devi!
Most azon gondolkodom hogy mi az amivel én kezdtem? Nem értem hogy mi a szarnak kellene ennyire fel háborodjál azon hogy rád szóltam függetlenül hogy a fórum módératorja vagyok vagy sem! Enyire lelki sérelmet okoztam volna neked azzal hogy rád szolok hogy a szabályokat tartsd be hogy te már egyből figurázol, nem értem mire jó ez?
Ha van valami bajod áj a szemem elé és közöld velem ne várj amíg ki alakul köztünk valami hogy te nekem ugorhass!
Mikor engem basztatott pár ember hogy írjak helyesen mert szabályzat ízé mizé akkor én nem kaptam fel a vizet hanem el gondolkoztam rajta és be láttam hogy igazuk van és alkalmazkodok nem pattogok mert selyem lélek vagyok és jaj de vérig sértettek!
Őszinte leszek veled de úgy látom és más is mondta hogy túlságosan okos vagy és kicsit élszáltál magadtól amióta hondád van és plusz az turbósítod ... jaj bocs te meg teheted! Kérdem én önerőből meg tudnád csinálni ugyan ezt? .. kétlem!
Szóval hagyuk ezt a vagányságot és azt hogy lejáratól a fórumon! PM üzenetemet is minek kellet nyilvánosságra hozd? vagányabb lettél ettől? Egészségedre nagyfiú olyan vagy mint Cris meg ahoz hasonlok, volt kitol tanulj! Gratulálok most várjuk meg azt hogy kinek adják a kupát!

U.I Ne írjál mar vissza úgyis tudja mindenki hogy neked van igazad!
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
stycke
110HP
110HP
stycke


Férfi
Hozzászólások száma : 176
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Ford Focus II
Registration date : 2008. Nov. 26.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 5:31 pm

Egyszerűen csak nekem kellett volna küld a PM-et, hogy figyu, a barátunk hibázott, és minden happy lenne. Nem tartanánk itt. A szabály azért van, hogy elkérüljük az ilyesmit. Sajnálom, hogy ilyen hülyeségekkel töltjük az időt.

U.I. Ha halgattál volna bölcs maradtál volna. Gondold át.
Vissza az elejére Go down
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 6:14 pm

DTMwr írta:
Kedves Devi!
Most azon gondolkodom hogy mi az amivel én kezdtem? Nem értem hogy mi a szarnak kellene ennyire fel háborodjál azon hogy rád szóltam függetlenül hogy a fórum módératorja vagyok vagy sem! Enyire lelki sérelmet okoztam volna neked azzal hogy rád szolok hogy a szabályokat tartsd be hogy te már egyből figurázol, nem értem mire jó ez?
Ha van valami bajod áj a szemem elé és közöld velem ne várj amíg ki alakul köztünk valami hogy te nekem ugorhass!
Mikor engem basztatott pár ember hogy írjak helyesen mert szabályzat ízé mizé akkor én nem kaptam fel a vizet hanem el gondolkoztam rajta és be láttam hogy igazuk van és alkalmazkodok nem pattogok mert selyem lélek vagyok és jaj de vérig sértettek!
Őszinte leszek veled de úgy látom és más is mondta hogy túlságosan okos vagy és kicsit élszáltál magadtól amióta hondád van és plusz az turbósítod ... jaj bocs te meg teheted! Kérdem én önerőből meg tudnád csinálni ugyan ezt? .. kétlem!
Szóval hagyuk ezt a vagányságot és azt hogy lejáratól a fórumon! PM üzenetemet is minek kellet nyilvánosságra hozd? vagányabb lettél ettől? Egészségedre nagyfiú olyan vagy mint Cris meg ahoz hasonlok, volt kitol tanulj! Gratulálok most várjuk meg azt hogy kinek adják a kupát!

U.I Ne írjál mar vissza úgyis tudja mindenki hogy neked van igazad!


Kedves Gratar!

Ha ismernel tudnad hogy az eletben mindent onrobol csinaltam, nem segitett senki semmiben, de mivel felfuvalkodott holyag vagy es nem latsz tul a szemeiden, ezt nem latod, pedig eszrevehetted volna az elmult x evek alatt. Ahhoz meg hogy mit csinalok, semmi kozod. Nem vagyok bekepzelt, nem teszem a nagyfiut, de nem engedem meg senkinek hogy sertegessen vagy hogy becsmereljen, foleg olyan embernek aki kibeszeli a masikat a hata mogott, mikozben az eppen segiteni probal rajta. Az meg hogy mit ertem el 28 ev alatt az az en dolgom es siman lehetek ra buszke azt hiszem.
Az utoiratodrol meg csak annyi hogy ordit rola a bunkosagod, meg amugy az eggesz hozzaszolasodrol.
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 40
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 7:50 pm

Koszi !
Pont ezt akartam el érni ! még egyszer is koszi!
Bemutatkozó Devi tol nyugodtam olvassatok el! Hagyuk hogy nyugodtan szegje meg a fórum szabályzatát továbbra is megteheti!
nem tudom hogy neked a devi olyan mint nekem a gratar vagy?
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:20 pm

Amugy szivesen! Valaszom igen! Nekem olyan a Devi mint neked a Tuningwr vagy a Dtmwr vagy a Gratar vagy a fene se tudja hany neved volt meg Zsir Amugy meg ha magadra vetted ezek szerint igy hivnak hahota
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 40
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:26 pm

Nem az hogy magamra vettem csak én nem sértegettelek mint te engem a gratarral!
Nézzük a tényeket! Ahogy Stycke írta igen előbb neki kellet volna írjak PM et másik meg talán nem kellene a szívedre vegyed ha rádszolnak. kérdem én másra így fel kaptad volna a vizet vagy csak velem van bajod ami most derült ki??
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptyHétf. Dec. 27, 2010 9:58 pm

Ha meg most se jottel volna ra, az a bajom hogy te azt kerted hogy kerjek toled bocsanatot mert eget rengetot hibaztam hogy belinkeltem az elozo hozzaszolast, ilyen mentalitassam mindenki a forumon bocsanatot kellene kerjen mindenkitol mikor egy smyli-t kitesz haromszor, vagy mikor 3 felkijaltojelet tesz. Az a bajom hogy olyan pitianer ugybe kotsz bele ami semmiseg es meg raadasul azt kered hogy kerjek toled erte bocsanatot...
Viszajt szitasz es eszre sem veszed! Ezt most halal komolyan irtom, eddig csak szorakoztam rajtad hogy hogy fel tudod cukkolni magad, de ezt komolyan mondom es ezen azert egy picit gondolkozz el. Mindenki kovet el pici hibakat, meg te is anelkul hogy eszre vedd es megse szolit meg senki. Ne felejtsuk el, a moderatorok azert vannak hogy az ilyen dolgokat megoldjak, itt a 365hp-n minden esetben, ismetlem MINDEN ESETBEN valaki csak akkor volt megszolitva valamiert mert azt a dolgot rendszeresen csinalta... de akkor sem volt tole az az ohaj sohaj hogy kerj bocsanatot, annyi volt kerve hogy maskor legyel figyelmesebb!
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 40
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptySzer. Dec. 29, 2010 10:10 pm

Jól van akkor ha te így gondolod!
Engem baszogatott mindenki hogy írjak helyesen száljak magamba stb stb
Mire elkezdtem helyesen írni ékezetekkel addigra mindenki más megunta és alig pár ember használja az ékezeteket, kérdem én akkor mire volt jó az hogy "mindenki" evel basztatott?
Most rád szóltam vagy eszedbe juttattam vagy vegyed aminek akarod hogy HÉ vedd figyelembe a fórum szabályzatát mert ha jól tudom akkor regén te baszogattál mindenkit aval hogy szabályok betartása errefel te felkapod a vizet, hogy merek én rád szólni ... ez így jön ki.
Mostantól fogva szarok rá magasról hogy írjak helyesen vagy betartsak akármilyen kisebb nagyobb szabálysertést mivel sokan mások le se szarjak ugyebár akkor én is megtehetem nemde?
Hanyán vagyunk moderátorok és hányan végzik rendesen dolgukat, vagy vagyunk hogy legyünk?
Akkor semmi értelme! Részemről befejeztem ezt a vitát baszok bele hányszor idézel egymás után ha neked az jó akkor csináld!
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 EmptySzer. Dec. 29, 2010 11:35 pm


1. ékezetek használata nem kötelező... olv. utána

2. nem baszogatott senki semmiért senkit, esetleg szóltam hogy nem helyes valami...

3. más topikhoz nem is lehet hozzászólni, ez a lényeg, mnehogy már tartalmas és érdekes dolgokról írjunk...

4. igaz, a moderátorok nem csak azért kellene legyenek hogy csak legyen moderátor

5. ha szabályzatra szarsz akkor tudod a következményeket... ja tudom, most az lesz hogy arra is szarsz... ez van, majd ne essen rosszul

6. gyerekes ez az egész, már kezdem unni...
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Ajánlott tartalom





Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Beszoltál? ne szojá be!    Beszoltál? ne szojá be!  - Page 4 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Beszoltál? ne szojá be!
Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Vegyes, OFF TOPIC: :: Mindenféle témák, viták.-
Ugrás: