365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Miért is jó ha ACR tag vagyok ?

Go down 
+3
Szambi77
attilaboot
pandaDVD
7 posters
SzerzőÜzenet
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptyPént. Feb. 20, 2009 10:02 am

Remélem ez a topik nagyon hasznos lesz azok számára akik szeretnének többet megtudni az ACR -ről
Nem fogok tudni most mindent leírni de menet közbe majd kiegészítem magam, és a felmerülő kérdésekre is válaszolok !!!

ha tagja vagy az ACR-nek akkor :

1., tagja vagy egy non profit eggyesületnek amely az idén ünnepli a 105-ik szülinapját és az idők során túlélt sok mindent
( királyság, kommunizmus ....)

2., az ACR nem egy államilag finanszírozott klub , hanem önnfentartó ami azt jelenti hogy a tagok által befizetett évi tagságdíjból és más tevékenységekből (biztositásokat köt -mint Bróker ;autómentési tevékenység; románia első magán autósiskola tulajdonossa,..........) tartja fenn magát ( ezért szükségesek a rendes tagok )

3.,alapítótagja a Nemzetközi Automobil Szövetségnek ( FIA )

4.,szinte minden európai országgal és a világ több országával partneri kapcsolatunk van ami annyit jelent hogy ha egy külföldi Autósklubb tag itt elakad bármi nemü problémával mi mint ACR segitünk neki...és persze ez forditva is igaz ha mi elakadunk külföldön segitenek rajtunk ( ennek a módjáról majd kicsit később )

5.,létezik a klubbon belül egy diszpécserszolgálat ami NON STOP ide lehet telefonálni HA klubbtag vagy bármilyen autós problémában ( elakadtál a hegyen,baleset szenvedttél,nem indul az autó,......) tudomásom szerint , legtöbb 45 perc múlva egy ACR autó segiteni fog rajtad !!!!

6.,évi 84 km ingyen huzatás vagy kiszálás(szerelés) résszese lehetsz és ha meghaladod kedvezményesen számlázzuk a különbséget ( ha a mai árfolyamon számolod egy daróci cég 4,00 RON / km vesz el tőlled MI ha tag vagy 2,50 RON / km -t ; szorozd be a 84*4 = 336 RON sokkal olcsóbb mint az évi tagságdíjjad ; és emellett még mennyi mindenre jó ha tag vagy )

7.,minden két hónapba kapsz ingyen a lakhelyedre egy autósújságot amit nem árulnak a boltokba és mégis 54.000 olvasója van ez a folyóírat 40 évet tölt az idén

8.,a klubtagsági igazolványon rajta van egy embléma " Show your Card! " ( mutatsd a kártyád) ami felmutatása nyomán kedvezményeket kaphatsz úgy Romániába mint az országhatáron kívül is több mint 25.000 szállodába,étterembe,üzletbe,muzeumba, akik partnerek velünk és az "ARC Europe" -val ( itt is visszanyerheted a befizetett tagságdíjjad töbszörössét )

9.,ha szükséged van jogi tanácsadásra autós témába azt is ingyen kaphatsz ( egy ügyvéd hogy szóba áljon veled és elmondja a dolgod minim 200 RON-t kér - a mi jogi képviselőnk segit bérmentve) lásd szatmáron eddig bejegyeztünk forgalomba 3 drb. gépkocsit aki nem fizette ki a hírhedt "TAXA de PRIMA INMATRICULARE"-t + folyamatba van hogy akik kifizették visszakapják kamatostúl és ezt mind bérmentve volt akinek 10.500 RON-t spóroltunk ( hány évi tagdíjjat spórolt meg vele az ACR tagunk ?????)

10.,ha meggyőzöd családtagodat hogy legyen ACR tag 15% kedvezményt kapsz a te tagdíjjadból.

11.,jogod van nemzetközi irományokhoz ( permis international , scrisoare de credit...)

12.,csak az ACR által kaphatsz nemzetközi Licenszt az autóversenyzésre ( megpróbált a FRAS ( egy másik autósklub) is adni de a FIA visszautasította őket )

13.,szinte minden megyében ott vagyunk van ahol erőssebben van ahol kevésbé . minden attól függ az emberek hogyan értik meg a KLUBB fogalmát.

14.most dolgozunk azon hogy az ACR tagok 10-20% kedvezménnyel tudjanak müszaki vizsgáztatni az általunk javallott mühelyekbe.

15.,tulajdonossai vagyunk több szállodának is ( Nehoiu, Alba Iulia,Radauti, Craiova, Arad ) és egy különleges szállogának ami Tulcsán úszik a Dunán egy hajószáloda. - ezeket csak a tagok használhatják.

16.,a fiatalok kedvezményt is kapnak az éves tagdíjból : 18-25 év közöttiek 50% kedvezményt , 25-30 év közöttiek 25% kedvezményt !!!!

Egyenlőre ennyi elég REMÉLEM sokan máskét látják majd az ACR-t ( nem mondom hogy nem lehetne jobb de szatmáron is van 54.000 személygépkocsi bejegyezve és 1.200 ACR tag............ hol az arány ?????----és tagok nélkül nagyon nehéz )

mindenki azt kérdezi de mit ad az ACR ???? hát az első válaszom az hogy : a biztosító társaság mikor megkötöd a kötelező biztosítást mit ad ???? egy papírt amitől biztonságba érzed magad ha véletlenül megütöl egy másik autót a biztosító kifizeti az általad okozott kárt hát valami ilyesmit ad az ACR is mert lehet te mint szatmári ha brassóba maradsz az autóddal nem bíztos hogy találsz olyan barátot aki éjjel 2-kor utánnad menjen és kihúzzon a bajból......
a másik válaszom pedig olvassa el a 365hp.-n a "miért is jó ha ACR tag vagyok" topikot
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptyPént. Feb. 20, 2009 10:17 am

Most komolyan mondom, nagyon jó hogy megtudtunk pár dolgot végre az A.C.R tevékenységéről és magáról az A.C.R -röl is. Főleg így magyar nyelven nem hiszem ha van fent hasonló információ az interneten.
Várjuk a további infokat is.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptySzomb. Feb. 21, 2009 8:33 am

A szatmári ACR tagoknak még van néhány előnyük ( pénzügyileg is ) :

17., az ACR gyakorlópályáját (ACR pista) ingyen és bérmentve használhatják .... amíg mások fél óránként 10 RON-ért és óránként 20 RON-ért használhatják ( ha egy évbe tíz órát mész a pályára már ismét visszanyerted a tagdíjat )

18., az ACR által szervezett rendezvényekre kedvezményesen iratkozhatsz be ( lásd Rally Sprint,....)
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptySzomb. Feb. 21, 2009 11:26 am

OK ! hol lehet beiratkozni es mikor ?
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptySzomb. Feb. 21, 2009 4:41 pm

Minden nap hétfőtől-péntekig reggel 8.30 -tól 16.00 óráig sok szeretettel várunk minden érdeklődőt a Bdul. Transilvania sugárút 3 szám alatti székhelyünkön ( az újközpontba az ASIROM melett )
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptySzer. Feb. 25, 2009 10:06 am

MEGHÍVÓ

Minden kedves 365hp. olvasót szeretettel meghívom 2009 február 26-án, csütörtök délután 4 órai kezdettel a megyei tanács "kis" gyűléstermébe ahol az ACR visszatekint az elmúlt 5 évre valamint terveket készit a következő 5 évre . Reményeink szerint városunk vezetősége melett és a szatmár megye ACR tagok képviselői melett olyanok is részt fognak venni akik szimpatizálnak az ACR-vel és tagjai közzé szeretnék sorolni magukat !!!
Itt sok mindent meg lehet tudni magáról az ACR-ről . Ha érdekel téged is szeretettel várunk !!!


a szatmárnémeti fiók igazgatója
S. Dávid
Vissza az elejére Go down
Szambi77
365HP
365HP



Férfi
Hozzászólások száma : 415
Age : 46
Város : Szatmar
Autóm : Toyota Celica, Audi A4
Registration date : 2008. Jun. 26.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptySzer. Feb. 25, 2009 9:05 pm

pandaDVD írta:
MEGHÍVÓ

Minden kedves 365hp. olvasót szeretettel meghívom 2009 február 26-án, csütörtök délután 4 órai kezdettel a megyei tanács "kis" gyűléstermébe ahol az ACR visszatekint az elmúlt 5 évre valamint terveket készit a következő 5 évre . Reményeink szerint városunk vezetősége melett és a szatmár megye ACR tagok képviselői melett olyanok is részt fognak venni akik szimpatizálnak az ACR-vel és tagjai közzé szeretnék sorolni magukat !!!
Itt sok mindent meg lehet tudni magáról az ACR-ről . Ha érdekel téged is szeretettel várunk !!!


a szatmárnémeti fiók igazgatója
S. Dávid

pfuuuuu de rosz az a 16.00 ora Rolling Eyes mindegy, en meg probalok menni de nem bisztos hogy sikerulni fog Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
http://camera-executorilor-oradea.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptySzer. Feb. 25, 2009 9:14 pm

Igen, sajnos elégé lehetetlen időpont. Nekünk...
Nem kifogás. Crying or Very sad Köszönjük a meghívást!
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Zpower
70hp
70hp



Férfi
Hozzászólások száma : 70
Age : 43
Város : near Nagykaroly
Autóm : KIA Carens 1.6
Registration date : 2008. May. 22.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptySzer. Márc. 04, 2009 9:03 pm

Nem is rossz dolog ez az ACR tagsag, bar azt is kene tudni hogy mennyi az a tadgij egy honapra vagy evre, mert azt fennebb nem emlitik sehol. Question
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptySzomb. Márc. 07, 2009 10:24 pm

Szóval igazad van a tagsági díjról még nem esett szó csak a kedvezményekről ( de mennyiből ? van 10,25, vagy 50 % kedvezmény ??)

Hát nem titok : az ACR a 2007-es évi tagsági díját tartja most is , vagyis : - alap 220 RON / év ( ebből kel számolni a kedvezményeket és ide kell hozzáadni a 100 RON.-t ha még soha nem voltál ACR tag ( ugyanis ez a beíratkozásí díj amit életedben csak egyszer kell kifizetned !!! ) ) .
A tagsági díjjat egybe kell kifizetni és érvényes kerek egy évig ( vagyis átmehet a következő évre is...)


A hozzászólást pandaDVD összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 31, 2009 8:37 am-kor.
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptySzomb. Márc. 07, 2009 10:33 pm

EGY ÚJABB MEGHÍVÓ !!! ( de csak hölgyeknek.... sajnálom uraim Crying or Very sad )

Holnap 2009 március 8 án déli 12 órától a régi központba, a körforgalomnál, az Aurora-Dácia szállodák környékén a Román Autó Klub - ACR közösen a rendőrséggel virágot ( sárga rózsát ) fogunk osztogatni ( ők nem tudom milyet hoznak ) minden eggyes hölgy gépjárművezetőnek !!!!

Mivel tudom hogy a 365.hp -sek között is van hölgy ezért mindenkit szeretettel várunk !!!

Sok boldog NŐK NAPJÁT !!! ( ........mit is csinálnák nélkületek ?????? )
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptyKedd Márc. 31, 2009 8:30 am

Látom mióta leírtam mennyibe kerül a tagsági díj nem sokakat érdekel a téma ........
ADDIG minden szép és jó.....de mit ad az ACR ????.......... de ha lehet ingyen ....sőt még fizessen is mert én is szeretem az autókat.... HÁT ilyen hozzáállással nem tudom mi lesz a Sport Klubbal is ( na valami ilyesmiért halt meg a RIDER'S is - addig míg volt néhány "autóbolond" és tartott a pénzük ), mindenki szimpatizál profitál csak ne keljen fizetni mert az fájdalmas.....
Az ACR nem csak 3-4 versenyen van már túl hanem csak mióta én itt legalább 10-en és......... semmi "eredmény" talán 1 új tagunk lett a versenyek folytán .... ez egy kicsit elkeserít !!!!
Nem csoda hogy az országba egyre kevesebb ACR fiók rendez versenyeket ... a kérdes adott MIRE??? .... a sok munka a szervezéssel még talán sok pénz után való járás kalapolgatás és MIÉRT ??? ... hogy mások azt mondják "Jaj de jó volt !" vagy talán blamáljanak?? és kritizáljanak ?? ..... lassan én is elgondolkozok ( de az idei Rally Sprintet végigviszem sőt még mást is..) hogy érdemes-e ???

Szóljatok hozzá ti is !!!
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptyKedd Márc. 31, 2009 6:34 pm

Dávid, ne keseredj el, lesz ez még így sem...
Azt hiszed csak neked szegi kedvedet az érdektelenség?
... és persze, ugyanez lesz (sajnos) az ASK-val is és bármely más hasonló próbálkozással.
Azt sem feled hogy ez itt Szatmár!
Akkor vagy valaki vagyis akkor tettél valami érdemlegeset ha legalább 60.000 eurós autód van, ha ismered a legjobb DJ-t és ha hétvégén ugy berúgsz mint az atom...
A másik lehetöség esetben otthon punyadsz a TV-internet előt, nem teszel nem mozditasz meg semmit, nem indulsz be semire. De mindenbe osztod az észt és te vagy a legjobb a Need for Speed-ben. Ha tenni kell valamit vagy csak akár jelen lenni akkor senki nem lesz ott. De adig mindenki okosozik és ígérget...
Egyszóval, etöl a 2 fajta embertől ne is várj el semmit!
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptyKedd Márc. 31, 2009 7:33 pm

David en neked meg mondom a telyes igasagot,en nagyon be szeretnek iratkozny egy reszt mert egyenlore nincs mivel hurcoyam a Hondat ha veletlenul le robanok,mert nincs utanfutom,de az egesz problema az hogy most ilyen penzugy heyzetben vagyok hogy egyenlore logok penzel,mert sokat kotok az autora(vetem felfugesztest,kormanyt, turometert,pontra raktam a buksakat stb...)es emelet lehet hogy kelesz valcsak melot is,szoval ezell szerintem meg fogol erteny,de ara szamithatol hogy amint pontra teszem a dolgokat en is benne fogok lenny mint ACR tag,mert tudom milyen elonyey vannak,es minden kulfoldi orszagnak letezik valami hasonlo(A.D.A.C...STB),szoval ne fely semitt mert csak te hozad fognak meny az emberek csak kene egy kicsit reklamozny a dolgokat,mert az emberek mar tenleg nem nagyon tudnak az ACR-rol szinte semitt,szoval sok reklamot kene csinalny es yob lesz az es el kel magyarazny hogy mik az elonyok.ne feleycsd el a Negresti zonat,mert ha valahol van penz ot bisztos van...
Vissza az elejére Go down
Virt
New user
New user
Virt


Férfi
Hozzászólások száma : 5
Age : 42
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Végre sikerült megvegyem életem első új atóját...
Autóm : Opel Astra Classic II, 2009
Registration date : 2009. Jul. 15.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptyKedd Júl. 21, 2009 9:56 pm

Engem meggyőztél, 10-e után ott vagyok beiratkozni nálatok (Megvárom a fizut, mert jövő héten elviszi a nyaralás). Szép kis klubbkártyát lehet majd kapni, amivel lehet villogni Cool Laughing ?
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptySzer. Dec. 30, 2009 9:07 am

Sziasztok !!!

Elég sokáig eltüntem és nem irtam semmit de ( nem mentegetőzök) NAGYON sok dolgom van !!!

1.,dolgozok a jövő évi autos sport események előkészitésén ( Rally Sprint bajnokság, március 8 női rally,Tajekozodasi Europai Bajnoksag Romaniai etap ..... stb )
2.,rengeteg kötelező biztositást kötunk az ACR-nel mert a LEGJOBB áraink vannak ( es ez nem HUMBUK gyere el es győzödj meg) hogy 10essevel sorbaáljanak az emberek az ACR-nél ....talán a régi szép időkbe)
3.,van egy uj SUPER hirem is !!!! ( amit sikerult veglegesiteni ) megtalaltam a modját annak hogy:
- a "Taxa de poluare"-t visszaszerezzem minden ACR tagnak aki ezt igenyli !!!!( januar 5-en jelentem be a sajtoba es mivel ASK tag is vagyok és 365HP szimpatizans TI vagytok az elsők akik erről ertesültök )
- beirjunk minden tipusu gépjarmüvet "taxa de poluare" nélkül ......igaz nem egy nap alatt de megcsinaljuk !!!

Bővebb informaciók nállam !!!

.....na szóval remelem értitek a hianyzásomat ( ha egy kis időm van szoktam nézni a forumot de nincs időm bejelentkezi es irogatni )

Remelem sokaknak jo hirekkel szolgaltam es egy kis mosolyt,remenyt sikerült ebbe a "krizas" év végérre szolgaltassak nektek !!!


Minden ACR, ASK, es 365 HP -nek BOLDOG UJ ESZTENDŐT Kivanok !!!

.....es ne csak szeressük az autót, autósportot hanem tegyünk is érte valamit ha keveset is de tegyünk !!!


A hozzászólást pandaDVD összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jan. 02, 2010 4:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptySzer. Dec. 30, 2009 3:51 pm

Boldog uj evet neked is David!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptySzer. Dec. 30, 2009 4:43 pm

pandaDVD írta:
Sziasztok !!!

Eleg sokaig eltuntem es nem irtam semmit de ( nem mentegetozok) NAGYON sok dolgom van !!!

1.,dolgozok a jovo evi autos sport esemenyek elokeszitesen ( Rally Sprint bajnoksag, marcius 8 noi rally,Tajekozodasi Europai Bajnoksag Romaniai etap ..... stb )
2.,rengeteg kotelezo biztositast kotunk az ACR-nel mert a LEGJOBB araink vannak ( es ez nem HUMBUK gyere el es gyozodj meg) hogy 10essevel sorbaaljanak az emberek az ACR-nel ....talan a regi szep idokbe)
3.,van egy uj SUPER hirem is !!!! ( amit sikerult veglegesiteni ) megtalaltam a modjat annak hogy:
- a "Taxa de poluare"-t visszaszerezzem minden ACR tagnak aki ezt igenyli !!!!( januar 5-en jelentem be a sajtoba es mivel ASK tag is vagyok es 365HP szimpatizans TI vagytok az elsok akik errol ertesultok )
- beirjunk minden tipusu gepjarmuvet "taxa de poluare" nelkul ......igaz nem egy nap alatt de megcsinaljuk !!!

Bovebb informaciok nallam !!!

.....na szoval remelem ertitek a hianyzasomat ( ha egy kis idom van szoktam nezni a forumot de nincs idom bejelentkezi es irogatni )

Remelem sokaknak jo hirekkel szolgaltam es egy kis mosolyt,remenyt sikerult ebbe a "krizas" ev vegerre szolgaltassak nektek !!!


Minden ACR, ASK, es 365 HP -nek BOLDOG UJ ESZTENDOT Kivanok !!!

.....es ne csak szeressuk az autot, autosportot hanem tegyunk is erte valamit ha keveset is de tegyunk !!!

Hát ha PL: "taxa poluare" dologbol lesz valami rengeteg új ACR tag lesz 2010ben, az is biztos...

Boldog újévet !
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptySzomb. Jan. 02, 2010 4:33 pm

Már vannak új tagok akik ezt a lehetőséget akarják kiaknázni........remélem sokan a 365hp -sek közzül is ACR tagokká válnak és így segitenek nekem és nem utólsó sorban magukon !!!
Vissza az elejére Go down
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 9:07 am

David,legyszives rakd ki hogy miljen papirok kelenek ahoz hogj visza lehesen kapni a taxat azon kivul hogy ACR tag kel legyel,hogy tudya mindenki.
Vissza az elejére Go down
csongor
280HP
280HP
csongor


Férfi
Hozzászólások száma : 236
Age : 39
Város : Szatmar City
Autóm : bmw e36
Registration date : 2008. Aug. 18.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 12:53 pm

......David....

"....van egy uj SUPER hirem is !!!! ( amit sikerult veglegesiteni ) megtalaltam a modját annak hogy:
- a "Taxa de poluare"-t visszaszerezzem minden ACR tagnak aki ezt igenyli !!!! "


...................................

es aki mondgyuk most szeretne egy autot hozni, de nem akarja ki fizetni eszt a nagy taxat ere van megoldasod???
ha van kerlek ird meg vagy jelez visza es meg beszejuk tel
Koszi!
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptyCsüt. Jan. 28, 2010 6:26 pm

Valaszolok Misunak is meg Csongornak is :

kovetkezo dokumentumok kellenek a "Dosar" osszeallitasahoz:

1. ACR tagsagi igazolvany
2. Xerox masolatok:
a. - szemelyazonossagi ( Carte de identitate sau Buletin)
b. - forgalmi ( Talon auto )
c. - torzskonyv ( Catrea de identitate a autoturismului )
d. - regi aktai az autonak ( act de provenienta ) EU-s orszagbol szarmazzon
e. - Hatarozat a financoktol ( Decizia de stabilirea cuantumului taxei )
f. - szamla amivel ki lett fizetve ( chitanta prin care s-a achitat )
g. - egy Dosar ( un dosar plic)
h. - 65 ron ( pt. taxa timbru judiciar)

Igen azok akik nem szeretnek kifizetni a taxat azok nem tudjak hozni a "b","e","f" pontokat ok pluszba kell hozzanak egy ITP ( inspectie periodica ) es "Certificat de autenticitate" mind a kettot a RAR tol akkor mikor csinaljak a "Carte"-t

Mint emlitettem NEM garantalom hogy 3 honap alatt mig van lehetoseg piros szamot kivenni egy behozott autora el tudjuk intezni DE szinte BIZTOS hogy be tudjuk irni a lejarati ido 3 honaptol-1ev es 2 honap attol fugg milyen szerencses vagy !!! ( es ez komoly !!!)

Nyugottan mondhatjatok masoknak is ismerosoknek mert csak orulni fognak a hirnek !!!!
tovabb info telefonon nallam !!!
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? EmptyVas. Jan. 09, 2011 3:20 pm

Egy év után ismét írok ebben a témában !!!

Igen Attila a jóslatod bevált.... sok emberke keresett fel az elmúlt esztendőbe és íratkozott be az "ACR" - klubbunkhoz , voltak olyanok akik a tavaly előtti évben végzett munkák nyomán jöttek újra kifizetni a tagságit és voltak olyanok akik a 2010-es év elejei bejelentésemre jöttek és íratkoztak be !!! és....................

MEGVAN az első szatmár megyei ACR tag aki visszakapta az államtól, a befizetett "taxa de poluare" -t több mint 13.000 lejt kapott vissza ( ebből 10.551 lej a taxa, és 2.600 lej a kamat amiért az állam jogtalanul használta a pénzét) IGAZ kelett hozzá egy kis segitség is ( mert Romániában hiába van igazad , hiába van birói végzésed nem kapsz egy lejt se !!! De milyen jó hogy vannak VÉGREHAJTÓK az ismeretségi körünkbe akik szívesen segítenek !!! és akkor nagyon egyszerűvé válik... megkapjuk a pénzünket !!! Köszönjük SZAMBI !!!! )........... UGYE nem csak "duma" .........."miért is jó hogy ACR tag vagyok?"


A többi 150 "DOSAR" is várja hogy véglegesítsük ... csak ez a fránya román törvénykezés nagyon nehezen megy de aki türelmes annak jól jön bármikor a visszakapott pénz !!!

Mivel a kormány nem változtatta meg a törvény alapjait a "taxa de poluare"-val kapcsolatosan CSAK a befizetett összegek menyiségét ezért TOVÁBBRA IS VÁRJUK AZOKAT akik vissza szeretnék kapni a pénzüket....

Bátran keressetek meg hisz van még előnyötök ha ACR tagok lesztek !!!
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért is jó ha ACR tag vagyok ?   Miért is jó ha ACR tag vagyok ? Empty

Vissza az elejére Go down
 
Miért is jó ha ACR tag vagyok ?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autós Klubok - egyesületek: :: * A.C.R Szatmárnémeti.-
Ugrás: