365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Virtual cars..de csak a szebbek!

Go down 
+10
CRV
Devi
Bluerigard
csongor
mrjoe
attilaboot
attici89
wasted
gergo
jasontaylor
14 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
SzerzőÜzenet
Bluerigard
110HP
110HP
Bluerigard


Férfi
Hozzászólások száma : 185
Age : 33
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Neked az mindegy
Autóm : 1.6 W
Registration date : 2010. Jan. 22.

Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Virtual cars..de csak a szebbek!   Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 5:59 am

sopy szerintem nagyon maskep erted a situaciot nem rohogot senki azon hogy te probalkoztal .... Wink maskor probalt el olvasni tobszor es meg erteni a situt nem csak irni beke :cheers:
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Virtual cars..de csak a szebbek!   Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 9:40 pm

sopy jr írta:
aha latom it man az is baj hogy valaki probalkozik na mindegy enyit arol hogy valaki meg osza a masikal a velemenyet na mindegy csak kivancsi vagyok hogy azoknak akik pedaul rohog azon hogy a masik probalkozik mert kel enyire ki rohogni na mindegy sza......k bele akor mutasatok man meg ti hogy tu mit tudtok oldani amugy szerintem ha masiknak csak virtulat lehet csinalni szegeny kocsiabol de most nem akarok meg bantani senki de legalab kozlekedik vele REMELEM NINCS HARAG CSAK NA NEM kel le blamalni egybol az embert ha csak probalkozik szrintem na de mindegy ez van, vagy?

Nem azon szorakoztunk hogy te mit hoztal ki a Ford bol hanem azt hogy van egy olyan dolog hogy almodozunk arrol mijen autonk lesz!
Ha nincs penzed tuningolni de szeretnel nem az az elso megoldas hogy neki ugrunk ragasztoszallagal es szemoldokot csinalunk meg spray el osze festunk dolgokat ... ezt nevezik a sufni tuningnak ilyen megoldasok bemutatasara van kulon topik!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
sopy jr
365HP
365HP
sopy jr


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 35
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
Autóm : opel kadett d
Registration date : 2008. Mar. 02.

Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Virtual cars..de csak a szebbek!   Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 EmptyCsüt. Feb. 04, 2010 10:38 pm

o joda mester bocsas meg ne szagdaj szet a lezer kardodal bocsanat hogy ide tetem a kepet :haha: :haha:
lenyeg az hogy jot hujulunk de szerintem jol nezne ki ugy a gepezet na de mindegy
Vissza az elejére Go down
Bluerigard
110HP
110HP
Bluerigard


Férfi
Hozzászólások száma : 185
Age : 33
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Neked az mindegy
Autóm : 1.6 W
Registration date : 2010. Jan. 22.

Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Virtual Cars DE CSAK A SZEBEK   Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 EmptyVas. Feb. 07, 2010 2:08 pm

Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 Dotzrimzultetve
szivesen Razz
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Virtual cars..de csak a szebbek!   Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 EmptyVas. Feb. 07, 2010 7:33 pm

Koszike tesoka nagyon ott van Very Happy van egy respected pluszba RockNRoll
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Bluerigard
110HP
110HP
Bluerigard


Férfi
Hozzászólások száma : 185
Age : 33
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Neked az mindegy
Autóm : 1.6 W
Registration date : 2010. Jan. 22.

Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Virtual Cars   Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 EmptyKedd Feb. 09, 2010 9:51 pm

nah eszt is csak igy osze dobtam Razz amugy a civic et ma latam a varosban piros rendszam stb Razz Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 365hp
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Virtual cars..de csak a szebbek!   Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 EmptyPént. Márc. 26, 2010 9:59 pm

Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 Opelastravt
Bluerigard tesa egyik munkaja ( 10 perc alatt )
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
CRV
110HP
110HP
CRV


Férfi
Hozzászólások száma : 158
Age : 32
Város : Kopenhaga
Autóm : Opel Kadett E
Registration date : 2008. Nov. 03.

Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Virtual cars..de csak a szebbek!   Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 EmptyPént. Márc. 26, 2010 10:04 pm

Nagyon alatul megcsinalta Very Happy keresemre Very Happy kossz Very Happy good-jobb good-jobb good-jobb
Vissza az elejére Go down
Bluerigard
110HP
110HP
Bluerigard


Férfi
Hozzászólások száma : 185
Age : 33
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Neked az mindegy
Autóm : 1.6 W
Registration date : 2010. Jan. 22.

Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Virtual Cars DE CSAK A SZEBEK   Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 EmptyPént. Márc. 26, 2010 10:10 pm

Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Virtual cars..de csak a szebbek!   Virtual cars..de csak a szebbek! - Page 3 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Virtual cars..de csak a szebbek!
Vissza az elejére 
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» * JAPAN Cars
» * ITALY cars
» British Cars

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: Minden téma autókról, tuningról, versenyekröl...-
Ugrás: