365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 Miért kaki a német auto? Vagy nem is?

Go down 
+14
mrjoe
csongor
bobo3s
norbbi77
Skunk2
attici89
wasted
gergo
Devi
attilaboot
moldy007
Freddy
frigyes
Csizó
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyHétf. Jan. 21, 2008 8:22 am

szevasztok :lol!: ti azon vitaztok hogy van 1 kisfilm amin egy nemet megver egy japot.... a mellet meg van tobb ezer amelyen a japo bizonyit, a hondakat (foleg a civic-eket ) szerintem nincs ertelme fikazni, mert azert oszinten, mondja meg nekem valaki, ki gyart meg olyan 1.6-os motort ami gyarilag 160 loero (beszelunk itt 1988-tol 1994-5ig) es amelybol relativ apro penzbol (pontosabban 2790 euro) kiszedel kb 500 lovat turbonyomastol fuggoen...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyHétf. Jan. 21, 2008 6:38 pm

Isten hozzot Devi! Jeee, meg egy Japan Fan ! :cheers: :cheers: :cheers:
Vissza az elejére Go down
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyKedd Jan. 22, 2008 2:56 pm

Tulajdonkeppen mind a ket markat nagyra tartom, jelenleg is vw golf tulajdonos vagyok, de szo mi szo a vw nem arol hires hogy milyen jol megy, hanem hogy jol birjak a gyurodest,amugy meg lehet nemsokara CRX tulajdonos is leszek Shocked Smile
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyKedd Jan. 22, 2008 6:16 pm

Devi írta:
Tulajdonkeppen mind a ket markat nagyra tartom, jelenleg is vw golf tulajdonos vagyok, de szo mi szo a vw nem arol hires hogy milyen jol megy, hanem hogy jol birjak a gyurodest,amugy meg lehet nemsokara CRX tulajdonos is leszek Shocked Smile

Helo. Jo hogy van köztünk aki nem oly elfogult mint én és szeretei a németautot ugy mint Japánt. Azért csak megsugom hogy ha lesz CRX-ed akor szerintem te is elfogult leszel Laughing
Meséld csak ha nem titok hogy is lesz ez a CRX-el?
Tervezgettem én is egy ideje de nem fülik a fogam hozzá hogy fizesek 4000 Euro "TAXA PRIMA INMATRICULARE" -t, miközbe egy nagyon jo CRX-et már 2000 Euroert lehet venni. Ja, meg vacilálok a DelSol meg CRX között.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyKedd Jan. 22, 2008 7:57 pm

tehat akkor kaki vagy sem a nemet auto??
Vissza az elejére Go down
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptySzer. Jan. 23, 2008 8:21 am

Nekem is egy jo darabig csak alom volt a CRX pont a taxa miat, mint te is mondtad egy jo crx-et 2000ert meg lehet venni, az en esetemben 1900-ba kerul Smile azert vagok bele mert februar 1-ig a taxa majdnem 3000 eu viszont 1-etol viszont az en esetemben, 1992-es a verda, csak 987 eu lessz az uj torveny szerint. Keresetek ra a googel-en prima taxa de inmatriculare 2008. Tegnap 22-iken volt benyujtva az utolso valtoztatas es az UE elfogadta. Kicsit furan nez ki a tablazat, de azert erdemes atragodni rajta. En is gondolkoztam a Del-Sol on, vegul csak az volt donto szerepe a dolgnak hogy "mi van ha egy harmadik szemelyt is vinni kell?". Igaz a crx-be se nagyon lehet elferni hatul, de azert meg lehet probalni, a masik dolog, hogy a del-sol szamomra egy kicsit tul kerek auto, mig a crx kockabb, e miatt egy csoppel jobban is tetszik.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptySzer. Jan. 23, 2008 7:35 pm

itt a "Miert kaki a nemet auto? Vagy nem is??" temara kell valaszolni .... koszi
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2008 6:14 pm

Német autók vs. japán autók - meglepő fordulat

Az ADAC német autóklub legújabb felmérése szerint a német autók megbízhatóbbak, mint a japánok. Idén a BMW nyerte a Sárga angyal elismerését – az eddigi abszolút győztes Toyotával szemben. Jó-jó, ezt a németek mondják. Ám ugyanők mondták az utóbbi 10 évben, hogy mennyire jók a japánok. Mi történt ???
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyHétf. Feb. 04, 2008 6:23 pm

MEGADOM A VáLASZT IS Sad :

Az a baj hogy sok a keveredés nagyon kevés az önállo autógyár.
Ezalatt azt értem hogy pl: az uj mazdákban, nissanokban, volvokban meg még kitudja hány automárkában renault diesel sziv dobog. Ez tragédia!!!Bemész a mazdához valami kütyüé a diesel verdádhoz azt aszondják hogy 100 ezer, aztán átbalagsz a renaulthoz ugyenezé a kütyüé azt megkapod 70 ezeré.
A toyotán kivül nem is tudok tán olyan autogyárat mondani ahol még önállóak.
Nem értem mi szükség erre a korcsosodáshoz. A nissan is egy kiválo japán auto volt még nem kezdett el a franciákkal közösködni és ez nem vált elönyére.
Ugy hogy nagy dillema ez az autovásárlás, nem könyü választani hogy a kissebbik szart válaszd. A megoldás: vehetsz egy Suprát is az még tuti JAPAn auto, németországba elégé lent vannak az árak hozánk képest, csakhát egy suprát fentartani az azé joval költségesebb egy celicáénál. Értem ez alatt a fogyasztását, meg a biztosítást, teljesítményadót, persze az élmény kárpotolna, de ehez egy jo zsiros állás kéne!
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
frigyes
110HP
110HP



Férfi
Hozzászólások száma : 100
Age : 46
Város : Satu Mare - Szatmárnémeti
Rólam : Sok jó helyen kis ember is elfér!
Autóm : Opel Astra Classic II., 1.6, 105HP.
Registration date : 2007. Dec. 25.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyKedd Feb. 05, 2008 8:49 pm

Nem sz@r a német autó.
Merev, hideg, feszes, mert ilyen a német stílus, de nem sz@r.
Szerintem ma már nem csinálnak sz@r autót, esetleg sz@r lesz belőle egy idő múlva, ahogy a Skoda 120 és társai is sz@rok mára és annyi.
Egy autó nem rossz, csak nem felel meg egyes elvárásoknak. Tehát ha minőségileg gyengébb kategória is, meg nincs meg a felszereltsége, az ára például megfelelő. Vagy olcsó az alkatrész, vagy egyéb...
Vissza az elejére Go down
http://www.25ora.ro
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyKedd Feb. 05, 2008 9:04 pm

Frigyes nek tokeletesen igaza van !!!!! csak azoknak kaka a nemet auto akik "freddy" szerint csolatasban szenved es csak a kedvencet latja maga elott es mas kocsi kaka.......persze h vannak kaka mostani kocsik de azokrol mind tudjuk h egy nagy fos az egesz pl kalos , matiz vagy spark mostani neven...ez mind mind reklam auto!! addig tart mig ki viszed a szalon bol!


AZT A SZAbáLYZATOT OLVASD MáR EL !!! FEJEZD BE A "h" -olást !

1-sö figyelmeztettés !
Vissza az elejére Go down
frigyes
110HP
110HP



Férfi
Hozzászólások száma : 100
Age : 46
Város : Satu Mare - Szatmárnémeti
Rólam : Sok jó helyen kis ember is elfér!
Autóm : Opel Astra Classic II., 1.6, 105HP.
Registration date : 2007. Dec. 25.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyKedd Feb. 05, 2008 9:16 pm

tuninwr:
de azok az autók se sz@rok AZÉRT A PÉNZÉRT AMIÉRT ADJÁK ŐKET.
ha melléteszel egy Fordot, vagy egy Mitsubishit persze hogy az, de ha nem a minőséget, hanem az árat veszed viszonyítási alapnak épp a Ford, meg a Mitsubushi a kaka, mert drága...

U.I.:
Kalos, meg Spark mellett említhetted volna a Swift-et is, az is ugyanaz a kategória.
Vissza az elejére Go down
http://www.25ora.ro
frigyes
110HP
110HP



Férfi
Hozzászólások száma : 100
Age : 46
Város : Satu Mare - Szatmárnémeti
Rólam : Sok jó helyen kis ember is elfér!
Autóm : Opel Astra Classic II., 1.6, 105HP.
Registration date : 2007. Dec. 25.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 07, 2008 8:07 am

bounce bounce bounce
Junior lettem!!! hehe-he...
Vissza az elejére Go down
http://www.25ora.ro
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyCsüt. Feb. 07, 2008 7:57 pm

Igazad van frigyes!! van benne valami abban hogy az ar hoz kepest jo auto!
Vissza az elejére Go down
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptySzomb. Feb. 09, 2008 5:50 pm

Junior Frigyes :cheers: :cheers: :cheers:
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyPént. Feb. 15, 2008 9:07 pm

Nem kaka a nemet auto csak annak aki utaja es nem tudja el fogadni!! Razz :lol!: :cheers:
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyHétf. Feb. 25, 2008 7:41 pm

Szerintem egy kaka-nemkaka megitélésnek nagyon sok szempontja van:

1. garanciás problémák és visszahivások: Touareg, újgenerációs Fordok, francia autók, pl C4. ha ezekből túl sok van és a konkurencia lényegesen megbizhatóbb (és itt azért a Mazda/Honda/Toyota nagyon előreszaladt) akkor leirhatod hogy kaka.
2. értékállóság/értékvesztés. egy Toyota 3 évesen is az árának 90%át éri, lásd mobile.de, azért nem hoz egy szatmári dealer (már ha őket annak lehet nevezni) csak francia és német autót. A yaris, corolla, és a régi német autók tartják az árukat. vagy, próbálj eladni egy 1999-es Fiat Bravót, az eredeti ár 75%áért, jó szórakozást.
3. kaka egy autó, illetve egy modell, ha a kifizetett árhoz képest indokolatlanul drága. Példa, az európai Cadillac modellek, pl a BLS: Opel Vectrát veszel, egykicsit szögletesebben meg jól szól a hifi. de, nem nyújt olyan presztizst és minőséget, mint amit a név megkövetel.

4 és ez egy szubjektiv szempont, ha csak úgy piacra lett dobva, hogy legyen. semmi stilus, semmi feltűnés, semmi újitás. sokszor ezt érzem a BMWben. a tervezők túlságosan biztosra mennek, nézd meg az ellenkezőjét a japánoknál: Civic Type R, Skyline GTR, ők most jöttek rá arra, hogy az európaiak szemében kaka az a modell, ami nem merész. Mindenki leköpi a Subarut, mert nem ezt várták az új WRX STI-töl. durva, merész, férfias autó kellett volna legyen. na de ez már egy másik történet.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyHétf. Feb. 25, 2008 7:58 pm

A négyes pontban nagyon igazat adok neked. Leköpik a subarut is es a skylinet mert át alakult nem ugy mint egy porchse ami már évtizedek nem sokkat változot! A subaruban oriási a valtoztatáson eset át mert szerintem senki sem egy csapothátu modelre számitot. A skyline-rol ne is beszéljek mert egy ismerösöm azt mondta rá hogy szebb a 3. passat! De ez jol van igy. Mert ha nem osszlanának meg a vélémények nem lenne érdeke a forumnak. Wink Nekem teccik a subaru is és a skyline is már nagyon rég ota..... meg az Evo is Wink
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyKedd Feb. 26, 2008 7:32 pm

.....meg az EVO is!Wink
Vissza az elejére Go down
moldy007
110HP
110HP
moldy007


Férfi
Hozzászólások száma : 140
Age : 59
Város : Motorvalley
Rólam : auto-motor-tuning-vizipipa-horgászás-komputer
Autóm : Daihatsu Cuore
Registration date : 2007. Dec. 27.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: német minőség....   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptySzomb. Márc. 01, 2008 3:20 pm

Jut eszembe ,ezelőt vagy 3 éve, mikor jártam gyorsulóversenyre,mint részvevő(2 harmadik hely, meg 1 első) ,szoval volt ot mindenféle auto ,trabant és dáciátol kezdve felfele minden, a táv rővid volt,mégis 2 BMW bekrepált, hát egy auto ne birjon ki 120métert fulgázon........... az nagyon kaki
Vissza az elejére Go down
http://www.vikingmc.uw.hu
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyHétf. Márc. 10, 2008 9:25 am

Szerint egy auto se kaki amig rendbetartjak es megadjak neki amit ker , addig szerintem o is megadja amit akarunk Very Happy
Mas dolog h a jelenlegi nemet autommal eleg sok problemam akadt Sad sajnos... en szeretem a kis autot , de megkell hagyni egy bizonyos eletkor es km utan eleg sok problemaja akadt ami egy japan autonal vagy sokkal kesobb jelentkezik(vagy vannak sok problemak amik egyaltalan nem jelentkeznek, k***a sok gyari hibaja akadt es meg fog..).
Szoval szerintem nem kaki , csak sokkal tobb torodest igenyel , meg jo sok penzt is Sad
Vissza az elejére Go down
attici89
600HP
600HP
attici89


Férfi
Hozzászólások száma : 651
Age : 34
Város : Szatmar
Rólam : autok, kocsik, verdak
Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
Registration date : 2008. Mar. 13.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyHétf. Márc. 17, 2008 8:26 pm

Teljesen egyetertek az elottem szoloval. En 100% veteranos vagyok:2 ketutemu, 1 negyutemu trabi, renault 4es (az egyetlen szatmaron), 1977es dacia 1300as (francia)... Amig egy kocsi rendbe van tarta es szeretik addig nem lehet sz.r es PONT!
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyHétf. Márc. 17, 2008 8:32 pm

Most egy OFF TOPIC kérdés.
Halod atici, te tényleg csak 18 éves vagy? Mert korodhoz képest nagyon normálisak a hozzászolásaid.
Volt itt már sokkal idösseb nálad a FORUM-ba (lássd tuningwr) de a kb 200 valamenyi hozzászolásábol nem igazán volt 2 ami nem offtopic, trágár vagy semitmondo lett volna. Szerencsére ö már nem ir, kapot pár szankciot.... Laughing

UI: Igy továb.


A hozzászólást attilaboot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Márc. 17, 2008 10:21 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attici89
600HP
600HP
attici89


Férfi
Hozzászólások száma : 651
Age : 34
Város : Szatmar
Rólam : autok, kocsik, verdak
Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
Registration date : 2008. Mar. 13.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptyHétf. Márc. 17, 2008 9:21 pm

Na tessek egy offtopic valasz Smile) : igen csak 18 vagyok, kosz az elismerest, eleg sok kocsin dolgoztam mar ezt+azt, remelem minel hamarabb megmutathatom hogy a vezetesi stilusom se olyan mint akinek 6 honapja van jogsija Razz (egyszer vezettem kocsit kezdojelzessel, asse az enyem volt Razz )... Jah hogy maradjunk az offtopicnal, meg nincs hir arrol h mikor lesz a tuning day? (nem varok ide valaszt, csak amolyan koltoi kerdes, majd benezek oda ahol ez kozolve lesz Wink )
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 EmptySzomb. Márc. 22, 2008 7:49 pm

A "miért kaki" témához: nagyon kedves kliensem mutatta a legújabb BMW X5ösét: motorháztető felnyit, motor beindit, az olajbetöltőnél pedig vidáman füstöl: kartergáz, egy több mint 50ezer eurós autónál, állitólag a tipusra jellemző. No comment.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
Ajánlott tartalom





Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Miért kaki a német auto? Vagy nem is?   Miért kaki a német auto? Vagy nem is? - Page 2 Empty

Vissza az elejére Go down
 
Miért kaki a német auto? Vagy nem is?
Vissza az elejére 
2 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Motordoki

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: Autóm, autók, autóitok, autóink, autóik... :: Minden téma autókról, tuningról, versenyekröl...-
Ugrás: