365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...

Go down 
+21
CRV
sopy jr
Gucy
Popy
SM-91-JDM
Sancy89
frigyes
Levy
csongor
stycke
Devi
pandaDVD
norbbi77
jasontaylor
Mona
attici89
Freddy
mrjoe
gergo
wasted
attilaboot
25 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyKedd Jún. 17, 2008 4:35 pm

A következö forumozok jelentkezését várom telefonon, személyesen vagy MSN-en pár szo erejéig:

freddy
wasted
sanci89
attici89
devi
bubu
zpower
mrjoe
norbi77
frigyes
jasontaylor
moldy007


Fontos lenne!

.........elérhetöségeink a www.365hp.ro weboldalunkon, ugye?[left]


A hozzászólást attilaboot összesen 6 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Márc. 01, 2011 10:11 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyPént. Jún. 20, 2008 12:25 pm

Szükség lenne pár önkéntesre akik kiraknának 2-3 plakátot a ATS2 stratégia szerint ....
Jelentkezni minél hammarab, a szerkibe vagy PM-be.
A Csengeri tuningshowos plakátokrol lenne szo....


bounce
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptySzomb. Jún. 21, 2008 9:20 pm

Ma a szerkiben jart a SKUNK2-es Zsolti baratunk, roviden de jol elbeszelgetunk...
Kaptunk egy jo kis SKUNK2-es DVD-t is, nagyon zsir elhihetitek. Shocked

Apropo: valamikor Juliusban Nyiregyhazan gyorsulasi versenyre vagyunk hivatalosak, hamarossan megirom pontosabban hogy mikora is.

Apropo2: most jutt eszembe, sporolgassatok a penzel mert szukseg lesz ra!
Legkesobb szeptember 15-ig tervbe van hogy legyen egy 365hp Championship Mariapocs. Hogy ez mit jelent? Egy hetvegen berbevennenk a Rabocsiringet par gokartal es lenyomnank egy jo kis versenyt, lassuk ki a jobb. 365hp-s tagok baratok, csajok nagymama, mindenki jojon el majd..... Vagy talalkozunk a hid alat? Az ocsob vazze!
Perssze errol is majd bovebben, egy uj topikot nyitok majd ahol jelentkezni lehet es tobb info lesz ugy arrakrol, mint idopontrol, stb stb...

:lol!:
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyHétf. Jún. 23, 2008 2:32 pm

A következö forumozok még nem jelentkeztek, továbra is várom a kapcsolatfelvételt: telefonon, személyesen vagy MSN-en pár szo erejéig:


devi
zpower
mrjoe
bobo3s
norbi77


Nagyon sürgös !
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptySzer. Jún. 25, 2008 9:46 pm

A nagyon titkos akcionknak holnap lesz a beteljesulese, ugymond.
Jo paran tudjatok mirol beszelek. Az esemeny utan felteszem azt hogy ezentul kiknek, mikor, hogyan stb stb. Hogy tiszta legyen a kep mindenkinek.

Egyebkent beszeltem vele, holnap, valamikor....
Jo lenne ha tobben ott lennenk, de ez nehezen megoldhato, szetkuldok majd par SMS-t mikor tudom ponosan. Aki tudja majd agya tovabb, akinek meg lehetosege lesz majd eljon.
Jo lenne minel tobben.....

Remelem eleg jol korulirtam. hahahhahh
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyCsüt. Jún. 26, 2008 6:42 pm

Tehát szülinapos dologgal kapcsoltabban...
Azt gondoltuk hogy úgy legyen hogy mostantól kezdve minimum egy évig ( azért csak addig mert ha sok tag lesz akkor már sokunknak kellemetlen lenne naponta vagy hetente pótolni) a 280HP feletti tagnak összegyűjtünk egy meglepirevalot.
Ez azt jelenti hogy csakis olyan tagoknak akiknek van már minimum 100 (tartalmas) hozzászólása.
Hogy mire jó ez? Hát szerintem mivel akárhogy is nézzük egy közösség vagyunk tiszteljük meg egymást egy kis figyelmességgel.
Legyen mindegyikünknek vagy egy kis tárgyi emléke vagy legalábbis egy kis élménye arról hogy 365hp-s tag.
De szerintem bocsássuk szavazásra. Megkérek mindenkit hogy szavazzon, legyen ezentúl is 365hp-s szülinapos figyelmesség vagy ne?

( Apropo, a szavazás 15-napig tart és persze anonim, még én sem tudom ki mire szavazot..... )


A hozzászólást attilaboot összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Aug. 25, 2008 10:17 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyCsüt. Jún. 26, 2008 6:52 pm

Egybként Happy Birthday Gergö. Még 100 Mitsubishi-s évet.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyCsüt. Jún. 26, 2008 9:29 pm

Happy Birthday Gergõ 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... 36

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Birthday014
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyCsüt. Jún. 26, 2008 9:49 pm

Srácok, köszi szépen, nagyon szuper volt a meglepi. Szokásomtól eltérően:
1. nem kellett rám várni sem órákat, sem perceket
2. nem volt nálam se egy bax Bomba!, se Redbull, de még egy rohadt Burn se mert azt utálom. Csak egy kétliteres kóla.

Köszi szépen az ajándékokat, a whiskyt közösen majd megisszuk, a laptopot meg az uzsonnát hordom majd a táskában, a legszebb viszont a full originál, egyedi sorozatszámú 365hp-s öngyújtó!

Köszi szépen!
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyCsüt. Jún. 26, 2008 9:55 pm

Update: közben kaptam még egy csodálatos tuningalkatrészt a kedvesemtől, amelynek az a különlegessége hogy passzol a Mitsuhoz, a Pözsihez, a Subaruhoz, sőt, még az éjjeliszekrényt is széttuningolom vele: egy hordozható, 220-ról és 12voltról is működtethető, autóba is szerelhető szuper kis hűtőszekrényt az örökös RedBullos dobozaimnak! Meg, éjszaka nem kell kicsászkálni a konyhába sörért! Imádlak Manó!
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
mrjoe
280HP
280HP
mrjoe


Férfi
Hozzászólások száma : 247
Age : 47
Város : Szatmarnemeti
Autóm : Honda Civic ED
Registration date : 2008. Jun. 15.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyCsüt. Jún. 26, 2008 10:03 pm

Isten Éltessen nagyon Sokáig Gergő :cheers:
Vissza az elejére Go down
http://www.4tuning.ro
Freddy
280HP
280HP
Freddy


Férfi
Hozzászólások száma : 349
Age : 37
Város : Szatmárnémeti
Registration date : 2007. Dec. 25.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyPént. Jún. 27, 2008 8:39 am

Happy Birthday Gergő!!!
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyHétf. Jún. 30, 2008 7:11 pm

Srácok, van egy ötletem, illetve nem is ötlet, hanem egy lehetőség.
Semmi autós, semmi kipufogó meg Skyline GTR. Van egy lány, akinek semmi köze nincs a mi világunkhoz, sem a japánautókhoz, sem a Corradóhoz, mi viszont segithetünk rajta:

Vita Timea oldala

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Vitati10


Olvassátok el, gondolkodjunk el azon hogy itt egy lehetőség arra, hogy emberségből is első helyen legyünk, ne csak a japán tuningcsodák ismeretében. Hogyan? Az én autóm 15 litert fogyaszt 100 kilométeren, ezen a héten nem megyünk el Nyiregyháza Sóstóra fürödni, a megtakaritott benzinpénzt, 100 RON-t felajánljuk ennek a lánynak. Ha van kedvetek, dobjunk össze pár liternyi benzinpénzt, mindenki csak amennyit tud, vagy akar. Attila összegyűjti, én átutalom neki, az elismervény a listával Attilánál lesz és úgy küldjük mint www.365hp.ro. Mit szóltok?

0 % autó, 100 % emberség.[b]
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyHétf. Jún. 30, 2008 7:32 pm

Röviden, én támogatom az ötletett...
... és azt is tudom hogy innen a forumrol sokan adnának még de sokaknak nics honnan, de visszont az a legszebb és legnagyobb dolog mikor az ad akinek kevés van. Neutral
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyHétf. Jún. 30, 2008 7:42 pm

Pontosan. Ha 5 litert takaritasz meg, annyit adsz, a gesztus számit. A kevés is elég, nem probléma. Sőt. Szerintem legyen úgy, ha benne vagytok, hogy senki nem publikálja hogy mennyit, a gyűjtés lezárul mondjuk július 15.-én, Attila összegyűjti, majd publikálja hogy mennyi gyűlt össze és kiktől.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
Vendég
Vendég




365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyKedd Júl. 01, 2008 12:02 am

Tamogatom az otletet meg akkor is ha sok mindenbol ki hagytok....tartom magam "embernek" meg ha egyesek nem ismerik el!
igaz hogy az en autom 20 liter felett eszik..es 2 milla nem eleg egy honapra benzinre es egyedul tartom fel .. de potolok.
majd szoljatok mikor es hol ..de addig is meg olvasgatok
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyVas. Júl. 06, 2008 10:17 am

Figyelem, uj 365hp szulinapos a lathataron.
Mivel mostantol mar mindenki tud a szulinapi akciokrol es megszavaztuk, ezert mar leirhatom ide, ugysem meglepi, vagyis:
Tehat, min 10,00 rongy a beugro.. mivel holnaptol 4-5 napig offline leszek valakit meg fogok bizni a szokasos torturakkal stb stb....
En attici-ra gondoltam mert megbizhato korekt srac es az elozo szulinapi akcioban is rengeteget segitett, remelem bevalalja.

:cheers:
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyVas. Júl. 06, 2008 11:14 am

Vagy valaljam en? Razz
Vissza az elejére Go down
attici89
600HP
600HP
attici89


Férfi
Hozzászólások száma : 651
Age : 34
Város : Szatmar
Rólam : autok, kocsik, verdak
Autóm : Toyota Celica T18, Trabant 1.3
Registration date : 2008. Mar. 13.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyVas. Júl. 06, 2008 12:18 pm

Na mar vegre en is sikerult belepjek... Vallalom, a szamom 0722305241, jovo heten kb mindig a carpatiba a garazsba talaltok meg, irjatok, hijjatok! Razz
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyHétf. Júl. 14, 2008 7:37 pm

Na jo, akkor most maskent csinalom.
Figyelem, holnap, KEDDEN (14.07.2008) 18.30 -varunk minden aktiv tagot es mindenkit aki becsuli is valamire magat a 365hp team-ben.
Tehat talalkozunk a szerkibe hogy egyut felkoszoncsuk WASTED baratunkat szulinapja alkalmabbol.
Kifogast nem turok, mindenki tud szakitani 20percet erre az esemenyre, es az idopont is elviselheto...


UI: Igen Wasted, te is ott kell legyel, nem ugy mint ma. Laughing
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyHétf. Júl. 14, 2008 7:40 pm

Mentem volna en ma is , de meg most is a munkaba vagyok es szerintem meg 9kor is ittleszek , nem jokedvembol nem mentem el sajnalom.
Vissza az elejére Go down
wasted
600HP
600HP
wasted


Férfi
Hozzászólások száma : 988
Age : 38
Város : SM
Autóm : Oútóú
Registration date : 2007. Dec. 28.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyKedd Júl. 15, 2008 8:43 pm

Nagyon szepen koszonom mindenkinek a szuper ajandekot, nagyon orultem neki! Ez tervben volt csak kicsit kesobb de igy koszonhetoen nektek ez mar kipipalva. Hogy mennyire erzik oszinten nemtudom, ha bemelegszik rendesen a motor szerintem akkor fogom igazan erzeni , de durvabban gyorsul alacsonyabb fordulatrol azt ereztem , de en igazan ugy 4000 utan szeretem ahogy huzz de itt a varosba arra nem igazan van alkalmam, ami biztos hogy nagyon orulok neki es nagyon szepen koszonom mindenkinek Cool
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyPént. Aug. 08, 2008 10:40 am

Mostantol OFFLINE leszek kb. 3 napig, megyek ugymond "kirandulni".
Mikor visszajottem felvazolom hogy is kepzeltem a Rabocsiringes DRIFT zarandokutatt.... Szeretnem ha a 365hp egyik nagy megmozdulasa lenne.
Ja, es a szezon utolso nagy lehetosege is egy jo kis weekendre.
Mar most szolok ne tervezetek mas programot es sporolgasatok a "bulira" valamint keszitsetek a satrakat.
Akki ezt kihagya az ... (nem talalok szavakat)
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyPént. Aug. 08, 2008 3:48 pm

énis szabadságon leszek, holnaptól augusztus 18ig. Bármiben bennevagyok, a szombati versenyre nem érek oda csak a vasárnapira.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... EmptyCsüt. Szept. 04, 2008 8:09 pm

Ezt is megertuk...

Fiuk, nagy szeretettel es tisztelettel koszoncsetek a 365hp forumon az elso forumozo csajszit, Monikat !

Respect ! Hip, hip hurra! Razz
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
Ajánlott tartalom





365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... Empty

Vissza az elejére Go down
 
365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...
Vissza az elejére 
1 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» 365hp staff
» 365 tali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: A 365HP weboldal és fórum :: www.365hp.ro-
Ugrás: