365hp FORUM
365hp FORUM
365hp FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


365hp minden napra egy lóerő
 
www.365hp.rowww.365hp.ro  Forum ROForum RO  KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  Belépés  
HTML Online Editor Sample
"Mindennek, aminek kezdete van, véget is ér."
Bezárt a FORUM bizonytalan ideig, vagy végleg? 
Nem tudni még. 
Miért? 
Mert eljárt felette az idő úgy ahogy a fenti Virág Botond által készitet fényképen látható autók fölött is...
Nyugi, a szép idők emlékére minden itt marad az idők végezetéig anyi különbséggel hogy itt nem lehet mostantol hozzászolni a dolgokhoz. 
De semmi gond, a www.365hp.ro él és virul, ott mindent megtalálsz majd ami itt is volt, a cikkeink allat hozzá is szolhatsz
vagy akár véleményt is nyilvánithatsz, fórum helyet pedig itt a FACEBOOK-os linkünk, szólj hozzá vagy csak LIKE!
 
***
Similar topics

 

 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...

Go down 
+21
CRV
sopy jr
Gucy
Popy
SM-91-JDM
Sancy89
frigyes
Levy
csongor
stycke
Devi
pandaDVD
norbbi77
jasontaylor
Mona
attici89
Freddy
mrjoe
gergo
wasted
attilaboot
25 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyVas. Ápr. 05, 2009 4:17 pm

mikor lesz a tali es hol? nekem kell polo es mennek a talira adni zset Razz es nem tok utalni zset..Neutral
Vissza az elejére Go down
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 4:15 pm

A polok le vannak zsirozva, na nem szo szerint, max pentekre kesz vannak, ugyhogy pentek este tali !!!!
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 06, 2009 5:46 pm

Igen, ha minden rendbe (köszi Devi) és a pólók készen lesznek péntekre, akkor találkozó. (egyben meg is beszéljük a Carstaylingos utat is azokkal akik jönnek )

Tali teljesen új helyszínen, meglepi! Wink
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 9:56 pm

Találtam ma a Tesco-ba "zöld mellényeket" CSUPÁN 300 FT=kb 5 RON ha még nem lettek megvéve érdemes lenne
venni mert szerintem jó az ára ( akciós) és rá lehetne íratni "ORGANIZATOR"....
Szóljatok hozzá !!!
Vissza az elejére Go down
SM-91-JDM
280HP
280HP
SM-91-JDM


Férfi
Hozzászólások száma : 319
Age : 47
Város : SATUMARE
Autóm : 91' HONDA CRX
Registration date : 2009. Feb. 08.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyHétf. Ápr. 20, 2009 11:45 pm

pandaDVD írta:
Találtam ma a Tesco-ba "zöld mellényeket" CSUPÁN 300 FT=kb 5 RON ha még nem lettek megvéve érdemes lenne
venni mert szerintem jó az ára ( akciós) és rá lehetne íratni "ORGANIZATOR"....
Szóljatok hozzá !!!
hatt nem rosz az ar... nem marat semi penz a versenyekrol?ha nem akor kene teni egy kis penst osze es venny vagy 20-at
Vissza az elejére Go down
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyKedd Ápr. 21, 2009 8:11 am

hát pénz az nem maradt sőt még nem is volt elég mindenre...........de remélhetőleg most fog egy kevés maradni ha minden úgy jön össze ahogy számoltuk !!!!
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyKedd Ápr. 21, 2009 9:50 am

Elsősorban BOBO-nak van 40 mellénye, már régóta, szolt is hogy van...
Ezenkívül meg a srácok szóltak hogy mindenképpen 365hp pólóba lesznek, nyakban pedig ott fog fityegni az ORGANIZATOR felirat.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
csongor
280HP
280HP
csongor


Férfi
Hozzászólások száma : 236
Age : 39
Város : Szatmar City
Autóm : bmw e36
Registration date : 2008. Aug. 18.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyKedd Ápr. 21, 2009 1:45 pm

pandaDVD írta:
hát pénz az nem maradt sőt még nem is volt elég mindenre...........de remélhetőleg most fog egy kevés maradni ha minden úgy jön össze ahogy számoltuk !!!!




Nekem ne meseje be senki hogy 2 rallysprintbol anyi penz nem maradt hogy egy par melenyt lehesen venni, vagy valami aprosagot hogy lehesen latni valamit. A kukas melenyrol meg csak anyit hogy barmijen klub aki egy kicsit is ad magara az sajat polokat csinal es nem florisalos felszerelesel ugrandozik. Ne feledgyuk hogy a kovetkezo rallysprint koszpontban lesz es szerintem sokal nagyob nezo szamra szamithatunk, nem mindegy a megjelenes!!! Vanak 365hp-s polok!!!! es en ezutan mind eszt fogom viselni.

Nem ertem a penz ami be fojik igaz keveske de hova tunik?
Valami it nagyon nincs rendben!
Vissza az elejére Go down
gergo
V.I.P
V.I.P



Férfi
Hozzászólások száma : 508
Age : 42
Város : Szatmár
Rólam : mitsu, honda, yokohama
Autóm : lancer evo IX, peugeot 306, és a többiek...
Registration date : 2008. Jan. 21.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyKedd Ápr. 21, 2009 10:29 pm

Pár dolog amit tisztáznunk kell:

-a zöld fényvisszaverő mellény lényege nem az olcsóságban van, hanem egy úgymond egyezményes sportszervezői (pályabíró, szervező, sportfotós) viselet, amely használható éppúgy forgalomirányításra (lásd, ACR pálya előtti parkoltatás) mint esős időben, dzsekire felhúzva szaladgálásra, amelyre a póló nem tökéletes. Ámbár az is igaz, hogy a markáns ASK / 365HP jelenlét média- és tömegszempontból is fontos, de ne tévesszük szem elől a sikeres verseny lebonyolítását, mint első és egyetlen igazán fontos célt.

-az ASK papírjai jelenleg jogi ügyintézési fázisban vannak, azaz: statútum és egyéb regisztrációs dolgokra várunk. Sajnos, az első, általam választott ügyintéző cég nem intézte úgy a dolgokat, ahogy azt elvártuk, konkrétan: utolsó percben mindent újra kellett kezdjek, de már nem velük. Éppen ezért a bejegyzés pár napot-hetet még várat magára. Amint az megvan, azaz bejegyzett jogi személy vagyunk, kasszával, bankszámlával, stb akkor tudunk mi is tagdíjat szedni, bevételezni, kifizetéseket eszközölni, leltárba venni, beruházni.

Addig, a versenyek pénzügyi részének menedzselését Dávidra bíztuk. Meggyőződésem, és nemcsak nekem, hanem másoknak is, hogy Dávid a tőle megszokott lelkiismeretességgel kezelte és kezeli ezeket a pénzügyeket. Éppen ezért, megkérlek Dávid hogy röviden foglald össze az első 2 verseny költségvetési és bevételi oldalát, én felirom hamarosan a május 9.ei futam anyagi bevételi és kiadási tervezetét.
Vissza az elejére Go down
http://www.gerbog.ro
pandaDVD
280HP
280HP
pandaDVD


Hozzászólások száma : 317
Age : 51
Város : SzatmárNémeti
Rólam : ACR igazgato
Autóm : ...ami sosem kop el
Registration date : 2008. Aug. 03.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptySzer. Ápr. 22, 2009 9:08 am

csongor írta:
Nekem ne meseje be senki hogy 2 rallysprintbol anyi penz nem maradt hogy egy par melenyt lehesen venni, vagy valami aprosagot hogy lehesen latni valamit.....................

Nem ertem a penz ami be fojik igaz keveske de hova tunik?
Valami it nagyon nincs rendben!


szerintem en most bemeselem neked...............
Ezert javasoltam mar regebben hogy legyen egy olyan resze ennek a forumnak ahova csak azok lephetnek be akik valoban foglalkoznak a szervezessel mert szerintem ezek a penzugyi infok nem kellene publikusak legyenek
Vissza az elejére Go down
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyCsüt. Ápr. 30, 2009 9:36 pm

Ahogy a pártgyűlésen megbeszéltük láthatóvá tettem a STAFF összes tagjának a "VIP" topikot.

Aki ennek ellenére most sem lássa az kérem jelezze felém, a helyzetet orvosolom majd.
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptySzer. Jún. 17, 2009 11:09 pm

Eljőt az idő ....
Mától egy új korszak kezdődik a 365hp fórumán, hamarosan bővebben....

Beeee
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
attilaboot
Admin
Admin
attilaboot


Férfi
Hozzászólások száma : 2416
Age : 50
Város : Szatmárnémeti
Autóm : Toyota Celica '80, Honda Civic.
Registration date : 2007. Dec. 23.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyCsüt. Jún. 18, 2009 11:40 am

Immáron több mint egy éve hogy van 365hp fórum. Mindenkinek megadatott a lehetősége csatlakozni hozzánk, lehetett regisztrálni.
Ez idő alatt sok minden történt, (rendezvények, találkozok, bulik...) az biztos hogy egyre többen vagyunk.... összeforrott egy kis csapat, voltak akik lemorzsolódtak is.. de végül is kialakult a banda.
Sokan regisztráltak, volt miről beszélni de ennek ellenére sokan csak keveset szóltak a témákhoz, sokan csak regisztráltak....
Mire akarok kilyukadni?

Arra az elhatározásra jutottam hogy mától elkezdődik a tisztogatás, vagyis, a nem arra valók és a keveset hozzászólok törlésére kerül sor. De mindez csak a kezdet.
Mostantól csak olyan személynek akkreditáljuk a regisztrációt akit valaki közülünk be ajánl vagy olyanét aki érdemes rá. Röviden ennyit.

Egyszóval, a 365hp fóruma mától egy privát fórum.


Mostantól a fórum egy szűkkörű baráti társaság fóruma.
Nem akar megfelelni semmilyen elvárásnak, mindössze arra szolgál csak, hogy a 365hp tagoknak és barátainknak információkat szolgáltathasson.
Amennyiben mégis idetévedtél, szívesen láttunk téged is. Bármikor kedved van, látogass meg minket ismét, olvas minket újra és újra, örömmel vesszük!
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
sopy jr
365HP
365HP
sopy jr


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 35
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
Autóm : opel kadett d
Registration date : 2008. Mar. 02.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyVas. Szept. 05, 2010 11:34 pm

Sziasztok eszembe jutot egy erdekes dolog es meg szeretnem osztani veletek .
Szoval azon gondolkosztam el ma este , hogy mi lene ha rendeznenk egy 365hp-es bulit hogy mit tagok meg emberkek meg joban osze kovacsologyunk , hisz vanak ojan emberek akik bizonyos okokbol nem tudtak el meni vagy el joni kulombozo rendezvenyekre vgy kiradulasra es igy ha it lene a varosunkba egy kis 365hp-es buli hat hogyha el tudna mindenki joni egy jot marhulni es bulizni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ha valakit meg bantotam vagy nem tudom elnezest kerek elore is , es elnezest kerek a hejtelen irasert is ,de varom a velemenyeket fijuk lanyok szerintem jo buli lene man csak abol indulok ki hogy Mariapocson mijen jol hujultunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
jasontaylor
600HP
600HP
jasontaylor


Férfi
Hozzászólások száma : 728
Age : 35
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Japan cars maniac
Autóm : Honda Civic
Registration date : 2007. Dec. 25.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyVas. Szept. 05, 2010 11:43 pm

Részemről ok varom a többieket is hogy lásuk mi lesz belőle 365hp RockNRoll Party People 365hp RockNRoll
Vissza az elejére Go down
CRV
110HP
110HP
CRV


Férfi
Hozzászólások száma : 158
Age : 32
Város : Kopenhaga
Autóm : Opel Kadett E
Registration date : 2008. Nov. 03.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyVas. Szept. 05, 2010 11:58 pm

Draga Sopy... Smile Azt ajanlom neked hogy gondolkozz gyakrabban mert ez tenyleg nagyon jo otlet Razz en benne vagyok es remelem ossze jon Very Happy
Vissza az elejére Go down
Bluerigard
110HP
110HP
Bluerigard


Férfi
Hozzászólások száma : 185
Age : 33
Város : Szatmarnemeti
Rólam : Neked az mindegy
Autóm : 1.6 W
Registration date : 2010. Jan. 22.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 3:11 pm

Ha beghipszelve is de elmegyek Very Happy 365hp 365hp 365hp 365hp time RockNRoll RockNRoll RockNRoll
Vissza az elejére Go down
sopy jr
365HP
365HP
sopy jr


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 35
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
Autóm : opel kadett d
Registration date : 2008. Mar. 02.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 9:23 pm

Na edig nem sok jelentkezo!!!!!!!!!!!!!!!! Crying or Very sad
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 9:51 pm

Reszemrol is nagyon zsiiir lenne egy ki kikapcsolodas erezd el a hajam buli vagyis en benne vagyok!
Azon kivol hogy benne vagyok aruld mar el hogyan kepzelted el pl hol mikor es menyi zse, oszepotolunk vagy meghivsz te minket stb stb stb hahota
Ha a nagy fonok is benne van akkor le kellene ulni egy nagy asztal kore (roma) es megbeszelnenk hogyan szervezuk meg!
B.U.E.K!!!!!!!! RockNRoll RockNRoll
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
sopy jr
365HP
365HP
sopy jr


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 35
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
Autóm : opel kadett d
Registration date : 2008. Mar. 02.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 9:56 pm

Persze persze , ez szamomrol egy otlet es ebe Attila is bele kel egyezen csak na en fel vetetem a dolgot mert jo lene hat en ugy gondoltam hogy egy hejet ki berelni vagy ha e valakinek van egy helysege vagy mit tudom en , es persze osze dobni a penszt a dolgokra es meg szervezni de elote mindenkep le ulni es meg beszelni pela (Roma)
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 10:15 pm

na hat varjuk a tobbiek velemenyet aztan ha vagyunk elegen vagjunk bele:> egy kis szolid "bart" olcson kilehet berelni ! Beeee
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
pilly_oscar
New user
New user



Férfi
Hozzászólások száma : 9
Age : 38
Város : Satu Mare
Autóm : Seat Leon,Dacia 1310"FURIA ALBASTRA"
Registration date : 2010. Aug. 31.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyHétf. Szept. 06, 2010 10:17 pm

Jo az otlet good-jobb ,sot egy remek lehetoseg ara hogy meg osmerjuk egymast,foleg hogy en is egy uj tagnak szamitok(igaz h nehany embert mar ismerek de nem mindenkit).Meg amugy is ki nem szeret bulizni Question Laughing A tobbi reszletet meg lehet dumalni,hogy mikor,hol es menyibol egy delutani duma party kereten belul a kerek asztalnal Zsir
Vissza az elejére Go down
DTMwr
365HP
365HP
DTMwr


Férfi
Hozzászólások száma : 567
Age : 39
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem fontos :P
Autóm : Egyedi BMW E30
Registration date : 2009. Dec. 09.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyVas. Szept. 12, 2010 12:47 pm

Ahogy elnezem kicsiny forumunk kicsinyke gyulekezetet akik ritkan de osze jarnak nagyon nem igyekeznek hogy osze hozzunk egy jo kis bulit senki semmi otlet vagy legalabb anyi hogy "reszemrol ok" vagy" semmikeppen nem tartom jo otletnek" vagy irjatok hogy lassuk van remeny vagy sem es ne azt nezzuk ki tanalta ki vagy hogy kinek jut eszebe hogy hol legyen.. csinajuk egyutt!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
http://www.365hp.ro
sopy jr
365HP
365HP
sopy jr


Férfi
Hozzászólások száma : 409
Age : 35
Város : Szatmárnémeti
Rólam : Nem vagyok normális de nézd Hitlert és Stalint!!!!!
Autóm : opel kadett d
Registration date : 2008. Mar. 02.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyVas. Szept. 12, 2010 4:40 pm

Egyet ertek Gabival de sajnos mindenki csak a vices kepekhez meg ijen semisegekhez tud irni na mindegy egy otlet volt ami meg van halva na de ez van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére Go down
Devi
365HP
365HP
Devi


Férfi
Hozzászólások száma : 446
Age : 41
Város : Szatmar metropolisz
Autóm : Golf IV 1.6, Civic EG
Registration date : 2008. Jan. 21.

365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 EmptyVas. Szept. 12, 2010 11:44 pm

Szerintem a buliban mindenki benne van... en ugy gondolom hogy nem azt kellene kerdezni hogy ki jon, meg ok meg ilyenek, hanem azt hogy ki szervezi? Ki jar utana? Ezzel kellene foglalkozni... szerintem....
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: 365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...   365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ... - Page 5 Empty

Vissza az elejére Go down
 
365hp- hirek, ujdonságok, ötletek, kérdések ...
Vissza az elejére 
5 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» 365hp staff
» 365 tali

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
365hp FORUM :: A 365HP weboldal és fórum :: www.365hp.ro-
Ugrás: